Son Haberler

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Ali Gursel

Son Haberler

Post by Ali Gursel »

Transfer topici mi, sakatlar topici mi karar veremeyip yeni topic actim, arzu ederse adminler bolup ayirsinlar.

Lig TV Adnan Sezgin'in agzindan haber verdi (tabii Turkiye'de bunun yalan olmamasi icin sebep yok), bir santrforla is bitti bitecek durumda, teknik direktor Skibbe'nin istegi dogrultusunda da bir sag bek almaya hazirlaniyoruz gibi birseyler demis. Levent Tuzemen bu santrfor GS tur atlarsa alinacak diyor.

Bu arada Ugur Ucar'in sezonun ilk yarisinin tamamini dahi kacirabilir gibi bir sey de dedi Levent Tuzemen.

Buna bakip insan Skibbe istemese sag kanatta eksik gorulmuyor mu diyesi geliyor.

Son olarak Arda ve Umit'in Steaua macina yetisecegi, Emre Gungor'un ise bir ay sahalardan uzak kalacahini soyledi Lick TV.

Ali
Ismail Gezer

Re: Son Haberler

Post by Ismail Gezer »

Ali Gursel wrote:
Son olarak Arda ve Umit'in Steaua macina yetisecegi, Emre Gungor'un ise bir ay sahalardan uzak kalacahini soyledi Lick TV.

Ali
Ben bu ifadeyi biryerden hatırlıyorum :D

Arda'nın haberine sevinemiyorum. Denizli maçında yok demekki. Emre Güngör'e de yazık oldu. Bence iki Emre'de bu sene kadroda tutulmalı.
Metin Kuruçay

Post by Metin Kuruçay »

Seitaridis haberleri çoğalmaya başladı.

http://www.football365.fr/depeches/fili ... idis.shtml
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Birde Yunan alırsak, çok uluslu bir takım olacağız gerçekten. Belkide Türkiye'nin gelmiş geçmiş en farklı milletlerden futbolcu barındıran takımı olacağız :D
Post Reply