Kibris'tan Selam

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Murat Fahrioglu

Kibris'tan Selam

Post by Murat Fahrioglu »

Merhaba arkadaslar,

Kanada'dan kesin donus yapip artik Kibris'tayim. Gelen hafta Near East universitesinde goreve basliyorum. Foruma artik Kibris'tan katilacagim. Dun aksam nihayet ilk GS macimi da izledim.

Herkese Kibris'tan Selamlar,

Murat
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Hoşgeldin,
yeni görevinde başarılar dilerim.
Sinan Edil

Re: Kibris'tan Selam

Post by Sinan Edil »

Murat Fahrioglu wrote:Merhaba arkadaslar,

Kanada'dan kesin donus yapip artik Kibris'tayim. Gelen hafta Near East universitesinde goreve basliyorum. Foruma artik Kibris'tan katilacagim. Dun aksam nihayet ilk GS macimi da izledim.

Herkese Kibris'tan Selamlar,

Murat
Kaptan yavru vatana hoş geldin. Istanbul'a gelirsen görüşürüz.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Murat Fahrioglu

Sagolun arkadaslar, islerimi yoluna koyunca Istanbul'a gelmeyi dusunuyorum belki bizim seyircisiz mac cezasi bitince bir maca gideriz.

Bu arada Dsmart aldim ama daha evim ve uydu antenim yok :)
Selim Yurdakul

Post by Selim Yurdakul »

Murat'cim yuvana hosdondun, umarim hersey istedigin gibi ve gonlune gore gerceklesir. Rana'ya selamlar, cocuklari operim, beni istediginde arayabilirsin, maca beraber gideriz. Selam ve sevgiler..
Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Teyzemin oglu Albay ve 2 sene Kibrista gorevini gecen ay bitirip, yeni tayin bolgesi Izmir'e gitti. Kibrisi anlata anlata nitiremedi. Umarim yasantinda butun guzellikler senin olur. Darisi basimiza diyecegim ama 27 yil sonra nasil olacak orasini kestirmek cok guc. :( :( :(

Apsua Cemal
Murat Fahrioglu

Selim Yurdakul wrote:Murat'cim yuvana hosdondun, umarim hersey istedigin gibi ve gonlune gore gerceklesir. Rana'ya selamlar, cocuklari operim, beni istediginde arayabilirsin, maca beraber gideriz. Selam ve sevgiler..
Sagol Selim, sen bana ozelden cep telefonunu da yaz. Dsmart'i babamin uyduya takip bugunku maci gordum. Belki bir gun Ali Sami Yen'de canli olarak izleriz. Gorusmek uzere.
Murat Fahrioglu

Cemal Savas wrote:Teyzemin oglu Albay ve 2 sene Kibrista gorevini gecen ay bitirip, yeni tayin bolgesi Izmir'e gitti. Kibrisi anlata anlata nitiremedi. Umarim yasantinda butun guzellikler senin olur. Darisi basimiza diyecegim ama 27 yil sonra nasil olacak orasini kestirmek cok guc. :( :( :(

Apsua Cemal
Darisi basina Cemal, belki bir gun sen de donersin. Ben de 18 yil sonra dondum. Turkiye olmazsa Kibris'a donersin :)
Post Reply