Bülent Korkmaz'a jübile düzenlemek için geç değil!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Eren Aykın

Bülent Korkmaz'a jübile düzenlemek için geç değil!

Post by Eren Aykın »

Jübile: Bir sanat veya spor dalında uzun süre çalışanların onuruna düzenlenen kutlama töreni. (TDK)
Bir sporcuya jübile düzenlemek için illa futbolcu sporu bırakır bırakmaz düzenlenmesi şart değil.
Yönetim, 2000 yılındaki efsane kadrodan, jübile düzenlenemeyen futbolcularla taraftarın son kez buluşmasını sağlamalı.
Bu yapılamıyorsa bile, ne yapıp edip 22 sene Galatasaray'a hizmet etmiş büyük kaptan için, hak ettiği kalitede bir organizasyon düzenlenmeli.
Bülent'in şu an Erciyesspor için çalışıyor olması, Galatasaray camiasının, onun onuruna jübile düzenlemesine engel olmaz.
Hala geç değil...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Gecti Bor'un pazari sur e$egini Nigdeye olmu$ olur. Birincisi Bulent zaten bunu kabul etmez. Ikincisi bu teklifi takimdan artik emekli ol diye uzakla$tirildiginda kendisine jubile teklifi yapan ama ben futbol oynayacagim diye kendine klup arayip bulamayan sonrada antrenor yardimcisi olan Bulent'e GS bir daha bu teklifi yapmaz. Niye yapsin ki?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Tabi ama once Hagi'nin jubilesini halletsek. Ona verilmis bir kulup sozumuz vardi.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:Gecti Bor'un pazari sur e$egini Nigdeye olmu$ olur. Birincisi Bulent zaten bunu kabul etmez. Ikincisi bu teklifi takimdan artik emekli ol diye uzakla$tirildiginda kendisine jubile teklifi yapan ama ben futbol oynayacagim diye kendine klup arayip bulamayan sonrada antrenor yardimcisi olan Bulent'e GS bir daha bu teklifi yapmaz. Niye yapsin ki?
Benim bildigim, Bulent'in baska bir takimda futbol oynamak gibi niyeti yoktu, klup aramisligi filan da. Baska liglerin emekli futbolcularini alan liglerden birinde rahat rahat oynardi gercekten oyle birsey isteseydi... Altyapidan gelip, baska hic bir takima gecmemisken, kariyerinin ozetinde (en - tr), "oynadigi takimlar" basligi altinda, 2. bir takim daha olsun istemedi...

O altin cagin oyuncularinin jubileleri konusu da, sanirim 100. yilda yapilan "Ruya Takim" maci benzeri bir organizasyonla olabilir bundan sonra sadece. Baska turlu pek olasilik goremiyorum. Aslinda, omrumuz yeter de, gorursek, yeni stadin acilisi icin, ilginc bir aktivite olurdu bu netekim...
Özgür
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Cengiz Akgun wrote:Gecti Bor'un pazari sur e$egini Nigdeye olmu$ olur. Birincisi Bulent zaten bunu kabul etmez. Ikincisi bu teklifi takimdan artik emekli ol diye uzakla$tirildiginda kendisine jubile teklifi yapan ama ben futbol oynayacagim diye kendine klup arayip bulamayan sonrada antrenor yardimcisi olan Bulent'e GS bir daha bu teklifi yapmaz. Niye yapsin ki?
Benim bildigim, Bulent'in baska bir takimda futbol oynamak gibi niyeti yoktu, klup aramisligi filan da. Baska liglerin emekli futbolcularini alan liglerden birinde rahat rahat oynardi gercekten oyle birsey isteseydi... Altyapidan gelip, baska hic bir takima gecmemisken, kariyerinin ozetinde (en - tr), "oynadigi takimlar" basligi altinda, 2. bir takim daha olsun istemedi...
...
Ben daha futbol oynamak istiyorum dedigini hatirliyorum. Ba$ka takim aramami$ olabilir. Tulun idi galiba kendisine kac kere jubileni yapalim diye aradik telefonlarimiza cevap vermedi dedi. Yani GS'yin ona jubileni yapalim teklifini geri ceviren Bulent idi. Ne yapmaya cali$tigini bilemem elbette. Sonunda GB yardimci antronuru teklifini kabul etti.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply