"Santra", "90 Dakika" ve diğerleri

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

"Santra", "90 Dakika" ve diğerleri

Post by Ismail Gezer »

Altyazı geçti: "Beşiktaş ezeli rakibinin hangi yıldız futbolcusuyla önsözleşme imzaladı?" Hepsi ve daha fazlası az sonra Santra da :)

Kıçı kırık yorumcu bay Kanat'ın katılımıyla şenlenecek programı kaçırmayınız..

Cengiz Akgun wrote:Song'un bildigim kadari ile (aslinda bu konularda cok yanilirim ya, neyse) GS ile anla$ma gelecek sene icinde gecerli. Yani GS bonservis almadan
Song'u birakacak degil. Muhakkak kontratinda oynadiginda daha cok para alacagina dair bir madde var ki bugunlerde oynatmiyorlar adami.

Song'u yapacaklari $unlar o zaman. GS'dan ne kadar aliyorsa almaya
devam edecek ve "gel biz bu parayi sana veremiyecegiz kendini takim bul
bonservisinde kolaylik yapacagiz" lafini beklemesi. Ya da bakin ben bir takim buldum iyi de bonservis verecekler birakin ben gideyim diyecek.

BJK $imdi ölmü$ e$ek ariyor etinden sucuk yapacak. O yuzden ben biz
ilgilenmiyoruz lafina pek inanamadim. Havayi kokluyorlardir.
Ayni $ey FB icinde gecerli.

GS'daki andavallilar akillarini peynir ekmekle yemedilerse bu adam iyi bir bonservis getirmez ise birakmazlar herhalde. Song'da paslanmayim diye kendi derdine du$mu$tur. Degilse gelecek sene oynatirlar. Song'a gel
mac aba$I parandan du$ oynatalim demi$lerdir bile.

Bunlarda benim tahminlerim.
Last edited by Ismail Gezer on Mon Aug 06, 2007 2:51 pm, edited 2 times in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

"Galatasaray dünyaca ünlü hangi orta saha oyuncusunu transfer ediyor?"

Bilen var mı?

Hepsi ve daha fazlası az sonra Zantra da.. Ahmet gene derin gırtlak sesiyle esmeye başladı :D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote: ..
Hepsi ve daha fazlası az sonra Zantra da.. Ahmet gene derin gırtlak sesiyle esmeye başladı :D
Yahu bu Kanad ne kadar banal bir adam yahu? Bir biliyorum diyor bir de ogrenmek istiyorum diyor bu penalti olayini ofsayt olayini. Bir de Cakar kafasini kari$tiriyor
senaryo yazarak. Bir kocek ile zenne eksik bu programda demeyin. Ikisde var.
Last edited by Cengiz Akgun on Tue Apr 24, 2007 2:50 am, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:Yahu bu Kanad ne kadar banal bir adam yahu?
Dusunuyordum ben de, "bu adamin hic yakini, ailesi iyi bir dostu filan yok mudur, 'Be arkadasim, her hafta aptalligini/mantiksizligini niye boyle ortaya koyup kendini rezil edip duruyorsun?!' diye soyleyen, uyaran". Ama ote yandan da, danisikli dovus seklinde, parasini guzelce aldikca, nasil bir goruntu yaratiyor olduguna aldirmiyordur herhalde diye karar verdim...
Özgür
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Oguz penalti yaptim diyor "Ulan sen zaten
sulaleden FB'lisin. Demek mahsus yaptin e$ek" diyecek diyemiyor.
Bu sefer dedesini i$in icine sokuyor. Bence radyasyon tedavisinin
sonuclari bunlar. Yazik diyorsun ama Ozgur'un dedigi gibi bol kepce
haybeden para kazaniyor.

Bak $imdi Cakar ruyasini anlatiyor. Saddam ile Kanad Pasifik okyanusundaki adada. Diyorum ya. Hem zenne hem de kocek var bu programda.

Benim anlamadigim gecenin saat ucune kadar suren bu programi Turkiyede kac ki$i izliyor. Hani izlenme olayina reyting diyorlar ya ondan soruyorum. Bu program laf olsun torba dolsun diye yapilyor herhalde. Degilse adam gibi izlenilen bir saate koyarlar.
Last edited by Cengiz Akgun on Tue Apr 24, 2007 4:14 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

"Transfer" basligi zaten yeterince kalabalik/uzun.... :) Ayirayim dedim bu "Santra" muhabbetlerini ayri basliga... Milletin parasi, cenemizi yoracaksa, burda yorsun bari! :)

"2" dememin nedeni de, programa dair bir basligin daha once acilmis olmasiydi. Forum yazilimi kolayina birlestirme saglamiyor, veritabanindan halletmek lazim, onu da yapmaya degmez dedim...
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ahmet Çakar şov başlıyor. Meşhur kavga'nın en net görüntüleri ve süpriz görgü tanıpı az sonra Santrada..

Kaç programdır tartışılan kablo meselesiyle ilgili en ilginç manzara, Santrada.. Bay Kanad kocaman kesici getirmiş :D

Kavga görüntülerini ilk defa izliyorum.. Aurelio'nun baya bir ceza alması lazım..
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Her hafta ayni terane. Kurumu$ boka su serpip tekrar kokluyorlar. Yahu Ricordiniyo Aurellio ya ne dedi. Elinin korunu dedi. Bunun icin bir saat tatava.
Last edited by Cengiz Akgun on Tue May 01, 2007 2:08 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fotomaç'ın altta yazan haberine göre, Gökhan Ünalla gizlice anlaşmış bizimkiler.. Transfer haberlerine karnımız tok ama olabilecek bir transfer gibime geliyor, zaten 20 milyon $ hazır bekliyor :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Şekip bağlandı ve Kanat'ı maymun etti, maalesef :D

Gece'nin bombası: Ligten çekilme palavrası gelecek sene içinmiş!!!

:D:D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cakar yine sap yiyip saman cikariyor Zico'nun onunde. Ne yapilmaya cali$iliyor bu programda anlami$ degilim.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Tam santralik haber:

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/22/spor/aspo.html

AY Platini'ye gidiyormus, yaninda kaset alacak, mac izletecek. FB cok ezildi,
cok hakkini yediler...
Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Gider dogrudur. Sirf "sampiyon oldunuz, federasyonla sorununuz kalmadi" denmesin diye gider. Yalniz bir de Platini abim, "ulan siz sene boyunca aglamisiniz ama en cok da siz kayirilmisiniz, size verilen cezalar ya indirilmis ya da odule donusmus, hatta son Avrupa Kupasi macinda tribunde 500 tane TARAFTARiniz kilic kalkan oynamis ama bizim zalak gozlemci farketmemis, biz iyisi mi size goruntulerden, geriye donuk valorlu bir ceza kitleyelim" der mi, o zaman seyredin cumbusu :lol:
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Yilmaz Vural kume dustukten sonra soyunma odasinda kafasina silah dayayip intihar etmek istemis. Santra'da konusulmus:

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=28936

Yilmaz Vural'in psikolojisini anlayabiliyorum. Milli takima 2-3 oyuncu veren, baya iyi top oynayan bir takim yaratti. Sehirden de iyi destek var. Ama takim kume dusuyor, inanilmaz bir durum. Ahmet Cakar cok sert konusmus, "Eger Bu yaptigin show degilse, sen kafayi yemissin, psikolojik destek alman lazim" falan demis.

Yilmaz Vural bu takimi tekrar birinci lige cikartir, hem de cok rahat cikartir, ama biraz kendine dikkat etmesi lazim. Isler iyi gittigi zaman beyaz showlara cikiyordu, cok gaza gelen bir adam. Bir yandan egosu cok kuvvetli ama diger yandan bir insanin egosuna en cok zarar verecek hareketleri yapiyor.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tolga Girici wrote:Yilmaz Vural kume dustukten sonra soyunma odasinda kafasina silah dayayip intihar etmek istemis. Santra'da konusulmus:

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=28936

...
Okkali bir kufur icin ka$im ka$im ka$iniyor ama yigitlik ben de kalsin. Ke$ke tetigi cekeymi$ niye durmu$ acaba? Bunca rezillikten sonra anca oyle paklanirdi ama amaci yine gundem yaratmak.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply