Ilic

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Murat Fahrioglu

Ilic

Post by Murat Fahrioglu »

Ilic'in GS'daki gelecegi pek parlak gorunmuyor. 50 bin Euro ceza vermis yonetim. Basinda yazan bazi yazilara gore de, Ilic bu yilin basinda gecen seneki borc icin faiz talep etmis, sonra da yillik maasina zam istemis. Burda mutluyum kalmak istiyorum imajini da devam ettirmis.

Su anki maasi saniyorum $600 bin dolar senelik. Bu adam bizde daha ne kadar kalmak ister bilemiyorum. Bayagi kritik gol atmis bir oyuncu. Bu cezaya da nasil karsilik verecek merak ediyorum. Saniyorum 1 yil daha kontrati var.

Herkes ne dusunuyor?
Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Ilic

Post by Hasan Tezcan »

Murat Fahrioglu wrote:Ilic'in GS'daki gelecegi pek parlak gorunmuyor. 50 bin Euro ceza vermis yonetim. Basinda yazan bazi yazilara gore de, Ilic bu yilin basinda gecen seneki borc icin faiz talep etmis, sonra da yillik maasina zam istemis. Burda mutluyum kalmak istiyorum imajini da devam ettirmis.

Su anki maasi saniyorum $600 bin dolar senelik. Bu adam bizde daha ne kadar kalmak ister bilemiyorum. Bayagi kritik gol atmis bir oyuncu. Bu cezaya da nasil karsilik verecek merak ediyorum. Saniyorum 1 yil daha kontrati var.

Herkes ne dusunuyor?
Borca faiz istemek garip mi? Bence Ilic her konuda haklidir, fazla mok atmasinlar.
Sinan Edil

Re: Ilic

Post by Sinan Edil »

Murat Fahrioglu wrote:Ilic'in GS'daki gelecegi pek parlak gorunmuyor. 50 bin Euro ceza vermis yonetim. Basinda yazan bazi yazilara gore de, Ilic bu yilin basinda gecen seneki borc icin faiz talep etmis, sonra da yillik maasina zam istemis. Burda mutluyum kalmak istiyorum imajini da devam ettirmis.

Herkes ne dusunuyor?
Zaten bu adama defol git demekle aynı şey. Yazık, bir türlü beğenemediler adamı. Türkiye'de aldığı parayı sapına kadar hakeden en iyi yabancılardan biri oysa.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ilic cok sempati duydugum bir oyuncu. Belki yeterli degil ama bu yonetimde ondan daha iyisini getirebilecek ne para var ne isbitiricilik var.

Son yillarda iki tane guzel transfer vardi, Song ve ILic, ikisiyle de problem cikardilar. Bu Adnan Polat'in yaptigini bir Fenerli bile yapamaz. Hala bir bildigi vardir diye dusunuyorum Polat'in. Mali konularda da, futbol konusunda da ne yapabilecegini seneye bu zamanlar gormus olacagiz. Benim pek umudum yok yalniz.
Last edited by Tolga Girici on Thu Apr 12, 2007 7:20 pm, edited 1 time in total.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Teknigi yuksek, kaprisi az bir oyuncu bana gore. Ve efektif.

Ilk geldiginde takim icinden destek gormedigini dusunuyorum ama sonuca donuk bir adam oldugunu daha ilk 2 macinda gol atarak gosterdi ve kadroya girdi.

Iyı bir hoca ve iyi bir yonetim ondan cok verim alirdi. Bence gecen sene iyi oynadigi dusunuldugu sezonda bile ondan cok fayda saglayamadik. Gitmesine en cok uzulecegim oyuncudur. Kaldi ki tribunler de onu cok seviyor (benim gozlemim).

Ban en tuhaf gelen, milli takiminda ve Partizan'da surekli serbest atislari kullanan bu adama Hasan Sas basta olmak uzere, hatta Sabri dahil, takim arkadaslarinin frikiklerde top gostermemesi. Oynadigi surede dogru durust penalti bile attirmadilar.

Saido'ya bile secenek yaratamayan bu yonetimin Ilic gittikten sonra ne yapacagini hep beraber goruruz artik.
Post Reply