2009 Uefa Finali Sukru Saracoglu'nda

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Savas Macun

2009 Uefa Finali Sukru Saracoglu'nda

Post by Savas Macun »

Affiniza siginarak boyle bir Topic aciyorum.

Ancak bir nebze olumsuz FB haberleri arasinda beni mutlu etti eminim bir cok Turk Futbolseveri de mutlu edecektir.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=4946

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Tolga Girici

Re: 2009 Uefa Finali Sukru Saracoglu'nda

Post by Tolga Girici »

Savas Macun wrote:Affiniza siginarak boyle bir Topic aciyorum.

Ancak bir nebze olumsuz FB haberleri arasinda beni mutlu etti eminim bir cok Turk Futbolseveri de mutlu edecektir.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=4946

Selamlar
Savas
Guzel bir haber, bir Turk takimi o sene finalde olursa cok cok daha guzel olur tabi.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yazdım ama yine yazayım..
Fenerli kardeşlerimizin görüp görebileceği tek UEFA finali bu olur ancak :)
Şaka şaka..
Tebrik ediyorum, yeminlen sevindim :)
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Ulkemizin tanitimi ve futbolu icin cok guzel bir haber. Umarim bu kalitede stadlarimizin sayisi artar ve ileride Avrupa Sampiyonasi organize edecek seviyeye gelebiliriz.
Tan Erten
Cem Yılmaz

Post by Cem Yılmaz »

ülkemiz turizmi ve tanıtımı için çok güzel bir haber işallah bir günde bizim yeni stadımızda bir şampiyonlar ligi maçı oynanır
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kadıköy'e hızlı mesaj!

2009 UEFA Kupası finalinin Şükrü Saracoğlu Stadı'na verilmesinden sonra UEFA vakit kaybetmeden isteklerini sıralamaya başladı. Sarı - lacivertli yönetime şimdilik dokuz maddelik bir liste gönderildi

2009 UEFA Kupası finalinin Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılacağının açıklanmasından sonra UEFA kolları çabuk sıvadı.
Sarı - lacivertli yönetim kurulu ile hemen temasa geçen yetkililer, final maçının oynanacağı tarihte uygulanması gereken kuralları ve istekleri bir liste halinde bildirdiler.
UEFA'nın önümüzdeki dönemlerde hem Fenerbahçe Kulübü, hem de Türkiye Futbol Federasyonu ile yeniden bir araya gelip durum değerlendirmesi yapacağı, belirlenen diğer eksikleri bu görüşmelerde masaya yatıracağı öğrenildi.

UEFA neler istedi?

# Maç bileti olan taraftarlar İstanbul'a vizesiz gelecek.
# Naklen yayın için geniş bir TIR parkı olacak.
# Fenerbahçe'nin Dereağzı Tesisleri ile Faruk Ilgaz Tesisleri, UEFA'ya verilecek. Gerekirse Samandıra'dan da yararlanılacak.
# Sahilde taraftarlar için iki ayrı festival alanı olacak.
# Maç bileti olanlar bedava otobüs kullanabilecek.
# Maç günü stattaki tüm dükkanlar kapatılacak. Fenerium'un durumu daha sonra görüşülecek.
# VİP locaları ve diğer özel tribünler tamamen UEFA'ya verilecek.
# Tel örgü olmayacak.
# Stattaki tüm reklamlar kalkacak.

Sayıştay'dan kaçak şoku!

ERCAN ATA - DHA

Sayıştay Başkanlığı, Fenerbahçe'nin uyarılara rağmen kaçak tesis yaptığını belirledi.
Sarı-lacivertli kulübün, Fenerbahçe yarımadası ve Caddebostan sahilindeki kaçak yapıları meclis raporlarına da girdi. Bu konuda Kadıköy Belediyesi'nin de uyarıldığı, kaçak tesislerin 8 yıldır yıkılamadığı raporlara eklendi.
Büyükşehir Belediyesi'nin, Kadıköy Belediyesi'nin kaçak binaları yıkmaması üzerine belediyeyi İçişleri Bakanlığı'na şikayet etmekle tehdit ettiği belirtildi. Raporun en ilginç kısmını bu kadar yazışma ve uyarıya rağmen Fenerbahçe'nin kaçak binalarını yıkmadığı gibi denizi de 3 bin 750 metrekare doldurması oluşturdu.
Sayıştay müfettişleri Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sundukları raporlarında kulübün denizin doldurulduğu yere havuz yaptırdığını ve çevresinin de ağaçlandırıldığını belirtiler.
MİLLİYET

Post Reply