12 EYLUL 2006 Saat 21:45 icin

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gurdal Cetin

12 EYLUL 2006 Saat 21:45 icin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Muhendisleri beklersek bu is olmaz diye dusundum.

Simdi Ozan ve ben gibi sehir disindan gelecek olanlarin kombineleri olmadigindan Istanbul'daki arkadaslardan biletler icin yardim bekliyorum.Problem su kombine sahipleri tabiki kendi yerlerinde oturacaklar.Kesin bilmiyorum ama maclar AOS ta oynanacaksa bu durum nasil olacak.Yok maclar bizim emektar ASY'de ise bu beraber oturamayacagiz anlamina gelir.

Mac gunu fuar acilisi olacagindan hersey cok ucu ucuna gelecek.Ben 19,30 da CNR'dan ayrilsam taksi yada baska bir vasita ile olay yerine 1 saatte giderim gibi geliyor.

Alpay'in onerisinin gelistirilmis modeli olan araba bagajindan cikacak katlanan sandalye portatif masa mangal ve soguk six pack onerisini sunuyorum.

Bilet konusunda tekrar yardim istegimizi duyuruyorum.Fuar hazirliklari sabahlara kadar sureceginden bilet alma sansim sifir (0)

Kontak icin mgcetin@gmail.com veya mgcetin@ntlworld.com yada buradan mesaj atabilirsiniz.
TRUST GALATASARAY
MGC
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Oyle bir baslik acilmis ki, dedim herhalde ihtilal yapiliyor :lol:
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Mehmet Gorgen
Staff Member

Re: 12 EYLUL 2006 Saat 21:45 icin

Post by Mehmet Gorgen »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Muhendisleri beklersek bu is olmaz diye dusundum.

Simdi Ozan ve ben gibi sehir disindan gelecek olanlarin kombineleri olmadigindan Istanbul'daki arkadaslardan biletler icin yardim bekliyorum.Problem su kombine sahipleri tabiki kendi yerlerinde oturacaklar.Kesin bilmiyorum ama maclar AOS ta oynanacaksa bu durum nasil olacak.Yok maclar bizim emektar ASY'de ise bu beraber oturamayacagiz anlamina gelir.

Mac gunu fuar acilisi olacagindan hersey cok ucu ucuna gelecek.Ben 19,30 da CNR'dan ayrilsam taksi yada baska bir vasita ile olay yerine 1 saatte giderim gibi geliyor.

Alpay'in onerisinin gelistirilmis modeli olan araba bagajindan cikacak katlanan sandalye portatif masa mangal ve soguk six pack onerisini sunuyorum.

Bilet konusunda tekrar yardim istegimizi duyuruyorum.Fuar hazirliklari sabahlara kadar sureceginden bilet alma sansim sifir (0)

Kontak icin mgcetin@gmail.com veya mgcetin@ntlworld.com yada buradan mesaj atabilirsiniz.
Hocam merak etme ben biletleri alırım.Hele olimpiyatta olacaksa bilet derdi falan hiç olmaz.

Not: Olimpiyatta olacaksa; kışlık kazak,mont, kaşkol falan yanına almayı unutma. Bu konuda ciddiyim.

İstanbulda köprülerde bugünlerde şöyle afişler var.
"İstanbul welcomes F1".

Ben de diyorum ki "istanbul welcomes MGC".
Last edited by Mehmet Gorgen on Fri Aug 25, 2006 10:29 pm, edited 1 time in total.
Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Daha simdiden hazirliklara baslamissin MGC.
maclarin hepsi Olimpiyatta... herkese yer var..
Hele sen hic acikta kalmazsin merak etme.. gel burdayiz yahu.. :)

Hadi ben daha bi gaza getirici video Linki geciyim o zaman damardan...

http://www.youtube.com/watch?v=n2KGUV6y3z4

Vatana millete hayirli ugurlu olsun Ligimize donusumuz. :)
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Butun o sirada Istanbul'da olacak cimbom.org ahalisini bekliyoruz. Alpay tailgate party'den soz ediyor. Ama bana Kasibeyaz'i da uyar yani :) Olimpiyat isi canimi sIktI yahu. Dag basina gidecegiz yine.

Ama 80 bin kisi dolarsa, 20 dolar ortalamadan 1.6 milyon para yapar. 3 mac oynayacak GS en az, al sana yaklasik 5 milyon dolar cebe. 7 milyon da zaten UEFA'dan geliyormus, 12 milyon para. Kazanilan ve berabere biten maclar icin gelecek ekstra parayi, stat reklamlarini falan da eklersen en az 15 milyon dolar para yapar. Al iste GS Cekleri eleyerek gelirleri ikiye katladi.

O stadin dolmasi lazim. Cok soguk oluyor, yanyana, kickica oturarak ancak donmaktan kurtuluruz. Sokulun gencler sokulun bakayim. :)

Ozan Ersoy
Mehmet Gurdal Cetin

Tamamdir ben yarin 2 gun icin Istanbul'dayim oncelikle Levent Ingiltere'ye donuyor ve yurtdisindan 400 tane misafirim geliyor (saka degil 50.yil kutlamalari var sirketin) Oglenden sonra 14.00 - 18.00 arasi bosum, isi olmayan , aylak olan arasin.

12 Eylul programini ayrica yapariz.

Haberleselim
TRUST GALATASARAY
MGC
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

12 Eylul'de Istanbul'da olacagim.Mactan once tailgate,ya da Kasibeyaz bana uyar.Alpay Dedeoglu'nun dedigi gibi bir van ayarlayabilirsek iyi olur,stada daha rahat gider geliriz.
25-2025

nefvakfi.org
Mehmet Gurdal Cetin

Hafta icinde yaptigimiz gorusmeye gore Bay Dedeoglu buyuk ihtimal aramizda olamayacak.Gerci kendisi belki bir surpriz yapip bizi sereflendirebilir.

Ancak asil problem benimkisi.CNR yesilkoy'den cikisim 19.45-20.00 gibi Yesilkoy'den oraya en cabuk nasil gidilir.Yol ustunden arabasina ziplayabilecegim bir dost varmidir ve daha onemlisi bir futbol taraftarinin asla giymemesi gereken bir kiyafetle maca gelecegim icin beni affedebilecekmisiniz.

TAKIM ELBISE :(

Kasibeyazcilar benim fuar alanina yakin sanirim belki bi taksiye atlayip oraya gelebilirim oradan beraber gideriz.Umarim gec kalmam.

PS : Selcukcugum cep numarani bana e-maille yolla sana ulasayim.
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bugün Merter biletix'den tam 3 saat kuyruktan sonra biletleri alabildim. Sanırım Salı günü Numaralı hariicnde tüm biletler satılmış olacak. Minimum 70.000 seyirci gelecek.

Ozan(2 tane), MGC, Selçuk bey,
Salı günü için Numaralı biletleriniz alınmıştır.

Salı günü görüşmek üzere..

mgorgen@gmail.com
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Mehmet Gorgen wrote:Bugün Merter biletix'den tam 3 saat kuyruktan sonra biletleri alabildim. Sanırım Salı günü Numaralı hariicnde tüm biletler satılmış olacak. Minimum 70.000 seyirci gelecek.

Ozan(2 tane), MGC, Selçuk bey,
Salı günü için Numaralı biletleriniz alınmıştır.

Salı günü görüşmek üzere..

mgorgen@gmail.com
Mehmet Bey,

Bilet icin cok mersi.
25-2025

nefvakfi.org
Post Reply