Bazi gariplikler

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Alpay Dedeoglu

Bazi gariplikler

Post by Alpay Dedeoglu »

Takimin antrenoru cikiyor, konusuyor,
ama aslanlar gibi ''ben biraktim, istifa ettim,yeter artik '' demiyor.
Ameliyat , yoruldum, falan filan. Yollarsa FB yollar demeye getiriyor
Akla gelen sebep: Oyle boyle dünyanin en cok kazanan Alman Teknik Direktoruyum. Ben vazgecmeyeyim. İllede olacaksa , tazminat alayim bari.

Bir baktık Nobre lig biter bitmez BJK'de.
Arkasindan bir aciklama:'' Zaten onu dusunmuyorduk''.
Ama niye onceden soylemedin? Niye Nobre once soylemedi son maca kadar forma opuyordu?

Akla gelen sebep: ''Anelka elde patladi. Yeni transfer lazim.
Nobrenin bonservisini ucuza getirmek isterken kacirdik.
Taraftara nasil soylerdik. Iyiki kendi gitti.

Baskan cikiyor, aglaya aglaya veda ediyor.
Ama istifa ettim, biraktim, diyemiyor ama ayriliyorumsu
muglak birseyler, danismanlik yaparim falan var.
100 yila kendini hazirlarken , birden bire neden kut diye?
GS sampiyonlugu olmaz, daha once de cok daha buyuk basarilarini
gordu, bunye alisik :lol:

Akla gelen sebep: Piyasadan gelen dedikodulari da dogrulayan
birileri bunun icin baskani ''ikna ediyor'' ki bu ikna sirasinda
kendilerinin ikna kabiliyeti ve gucude bir hayli yuksek.
''Bırak yoksa...'' cumleside var gibi.
O da buna yasak savma kabilinden ve resmi olarak uygun davraniyor, ama FB icin hirs yapmis
alttan alttan calisiyor, Isvicreden Sol Campbell almalar falan.

Daum gidiyor, ama Koch devam ediyor. Adam Daumun ekibindendi,
niye kaliyor? Gelen hoca istermi onu? Istemezse , kariyerli olmasi beklenen hocaya dayatma yapmayi mi dusunuyorlar? Bu yeni yonetimin karari olmasi gerekmiyormiydi?

Bu gariplikler GS'de yasansaydi, burada ve basinda elestirilmez miydi?
Peki niye bu acayipliklerden bahsedene hic rastlamiyoruz?

Kalkedonda, bizans entrikalari hat safhada, ortam cok flu ve kaygan.
Ortalik toz duman. Neyse yuruyus var, sorunlar cozulur artik. :idea:
NO ADNANS, NO CRY !!
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Alpay,

Gene sen kurtlar vadisi falan seyrettin veya godfather takildin bu haftasonu herhalde :lol:

Piyasalari falan bir kenara birakacak olursak.

Daum: sozlesmeli calisani ve sozlesmesinde eminim ki istifasi halinde yukumlulukleri var.Bu yuzden feshetmelerini onerdim diyor.Bu sekilde aciklama yapmasi kendini saglama almak istemesinden.Anlasildigi gibi eger FB feshederse serbest kalacak.

Koch: takim icinde sevilen, ve herkes tarafindan fiziki acidan takimi iyi hazirliyor diye ovulen birisi.Muhtemelen Daum'un yerine Dunya kupasinda takim calistiran bir isim gelecek ki Parreira deniliyor, kupanin favorisi olduklarina gore turnuva sonu 9 temmuz denk geliyor.Bu yuzden Koch'un sezonu acip takimi hazirlamasi o zamana kadar mantikli.

Sezon icinde de Nobre, Luci gonderilecek diye konusuluyordu nitekim Sol Campbell ile anlasildi deniliyor, eminim futbolcu kalitesini yukseltmeyi hedefleyen yonetim Nobre yerine de daha iyisini dusunmus olacak ki birakti.Alabilen Marco'yu alsaydi ya! 6 yabanci kontenjani Nobre'nin gitmesini zorunlu kilmistir, yerine Fatih Tekke alinacak herhalde veya iyi bir yabanci.

Gelelim piyasa dedikoduna, hersey olabilir.Ancak pek ortada gozukmeyen Faruk Yalcin bundan 2-3 ay once roportajinda kendi fikrini vermisti, AY ertesi gun kararlari ben alirim dese de ailenin buyugunun sozu de ortada.Bu isin icinde bir gariplik var.Kazim Kanat'a soyledikleri de ortada.Her turlu komplo teorisine musait bir zemin.

1 hafta icinde anlasilir hersey.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Nobre konusu net. BJK daha önce davranıp anlaşmış. Daum istemiyordu zaten işin bahanesi, o da istenmiyor zaten :wink: Koch mutlaka kalmalı, eğer Parreira gelirse Koch'la çalışmayı kabul etti de basın sosu olsa gerek :D

Aziz Başkan'a gelince çok doğru birşey yaptı. Başkanlıktan çekilecek, yerine büyük ihtimal Nihat Özdemir geçecek, perde arkasından istediği gibi yönetecek kulübü. Kara listesine aldıkları ile de kendi kuralları çerçevesinde hesaplaşacak. Yani gözyaşlarını yemedik :wink: Bu kadar badireden sonra 100. yılda kulüp başkanlığını bırakamaz...
Post Reply