Tesekkurler Kalli ... (OLMADI KALLI...)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Muhahaha, fatura kesilecek diyet ödenecek diyenlerin hevesi kursağında kalmış :D:D

Aferin yönetim! En mantılısı, en akıllıcası neyse onu yaptın! Hakansız GS hayalleri kuranlara uykusuz geceler diliyorum :D
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ozan Ersoy wrote:senden "Futbol Akademisi projesinde" gorev almani istiyoruz dedilerse, buyuk hata yapmislar
Benim de ilk aklima gelen bu oldu. Hakan gercekten "mantikli" dusunmeye baslarsa durum vahim bir hal alabilir.

Yahu cok mu zor su adama sirt donmek. Hagi'yi bile gondermislerdi jubile mubile yapmadan (ki cok uyuz bir durum cikmisti ortaya). Hagi'nin GS'ye katkisi en az Hakan kadar, belki de daha fazla. Ne diye yag cekerler ki! Fetullah olayinin boyutlari belki de abartildigi kadar dogru ve Hakan sadece saftirik bir ayakli ego degil fakat ayni zamanda kasarli bir ajan.
Salih Bora

Post by Salih Bora »

Bazıları çok suçladılar zamanında, Galatasaray yönetimi vefasızdır, eski futbolcularını helalleşmeden gönderir diye.
Bu kez Hakan'la yolları ayırırken yoğurdu üfleyerek yiyorlar.
Heykel kısmı işin bahanesi.
"Hakan Şükür Futbol Okulları"... Televizyonda "Beckham Futbol Öğretiyor" diye bir program vardı ya, bana onu hatırlattı.
Seni oralara göndereceğiz, çocuklara artık bir iki numara öğretirsin... Filan...
Altyapıya geçirirler mi? Feldkamp'ı geçirmeyi düşünenler bunu yaparsa sürpriz olmaz.
Ama Hakan'ı kulüpte samimi anlamda düşünmüyor da olabilirler.
Kağıt üstünde bir görev verirler. Maaşı dolgun ama hiçbir iş yapmayan türden. O zaman Hakan da tatmin olmayıp gidebilir.
Ya da futbol oynama arzularını bastıramaz ve masadan kalkar. Bence en iyi ihtimal budur.
Ama Hakan'ı ne güne kadar Galatasaray'dan uzak tutabiliriz ki? Eninde sonunda bir gün dönebilir.
AYRILMAZ İKİLİ
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Salih Bora wrote:Heykel kısmı işin bahanesi.
Bu kismi cok komik. Hakan hayir teklifinizi kabul etmiyorum derse heykel dikmeyecekler mi? Hic boyle pazarlikla heykel dikildigini duymadim! Adam ya heykelliktir yada degildir! Bu heykel isini boyle bir paketin icine koyarak Hakan'i da zor durumda birakiyorlar. Hakan "ben teklifinizi sevmedim ama su heykel tarafi hic fena degil, sadece o kisimina evet diyebilir miyim?" diye icinden gecirirse ne olacak? Yapabilecegi pek bir sey yok, boynunu bukup gitmekten baska.
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

bu en basindan yanlis yurutulen bir surec oldu; hem de iki taraftan. hakan gs'a geleli 4 yil bitti sanirim. geldiginde 33 yasindaydi, ve ne zaman birakacak diye konusuluyordu. simdi de hala ayni sey konusuluyor; belki bu sene kalsa gelecek sene de ayni sey konusulacak.

ne hakan'in ne yonetimin bu konuda bir kararliligini gorebildik bu sure zarfinda. her sene, biraksin vs bir sene daha oynasin muhabbeti. oysa ki, hakan geldiginde; ya da bir yil sonra sozlesme yenilenirken karsilikli oturulsa konusulsa;

- futbolu gs'da birakmak ister mi? cevap evetse, kac yil sonra birakmak ister. eger burada yonetimin dusuncesiyle ayni degilse, bu surede anlasilabilir. ve o sure icin bir sozlesme yapilsa. sozlesmenin sonunda da jubileyle mutlu sona ulasilsa.

-gs'da birakmak istemiyorsa ya da jubile icin gerekli surede uzlasilamadiysa; gs'in ihtiyaci dogrultusunda bir sure icin sozlesme yapilsa ve ondan sonra yollar ayrilsa.

bu yapilsa; her sezon sonu sozlesmesi yenilenecek mi, yenilenmeyecek mi muhabbeti olmazdi. bu nedir yahu, sanki 25 yasinda adamla sozlesme yenileniyor gibi.

ote yandan, 33 yasinda da olsa, hakan gibi bu kulup tarihinin en onemli oyuncularindan birisi icin boyle uzun sureli bir sozlesme ayricaligi muhakkak taninmalidir.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Hakan'ın bana küsme lüksü olamaz"

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı'yı makamında ziyaret etti. Galatarasay Kulübü'nün Beylikdüzü'nde okul ve spor salonlarıyla yer almasını istediklerini belirten Polat, "Hakan Şükür'ün adını taşıyacak okullardan biri burada olabilir" dedi.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat, Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı'yı makamında ziyaret etti. Polat, ziyarette Galatasaray Kulübü olarak Beylikdüzü'nde okul ve spor salonları yapmak istediklerini söyledi. Belediye Başkanı Orakçı da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kazandıkları şampiyonluktan dolayı Adnan Polat'ı kutladı. Orakçı, daha sonra Polat'a sarı-kırmızı renklerden oluşan ebru sanatıyla yapılmış Beylikdüzü tablosu hediye etti.

Ziyaretin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adnan Polat, Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı'nın iyi bir Galatasaraylı olduğunu belirterek, spor okulları ve spor salonlarıyla ilgili Beylikdüzü için birlikte proje üretmek istediklerini söyledi. Öneri ve projeleri değerlendirdiklerini ifade eden Polat, "Galatasaray'ın bu bölgede olmasını istiyoruz. Hakan Şükür'ün adını taşıyacak futbol okullarından biri Beylikdüzü'nde olabilir. Bir spor salonu yapma düşüncemiz de var. Beylikdüzü'nde basketbol ve voleybol gibi salon sporlarına da büyük talep olduğunu görüyoruz " diye konuştu.Teknik direktör arayışlarıyla ilgili olarak soruya Polat, "Yeni teknik direktörümüz önümüzdeki hafta sonuna kadar belli olacak" dedi.Hakan Şükür'ün Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük sporcularından olduğunu belirten Polat, "Hakan'ın bana küsme ve kırılma gibi bir lüksü olamaz" şeklinde konuştu.
Beylikdüzü Belediye Başkanı Vehbi Orakçı da kazandıkları şampiyonluktan dolayı Adnan Polat'ı kutlayarak, Galatasaray Kulübü'nü Beylikdüzü'nde görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti. Ziyaretin ardından Belediye'nin önünde bulunan korulukta bir süre yürüyen Başkan Orakçı ve Adnan Polat, daha sonra birlikte Beylikdüzü'nü gezerek, spor tesislerinin yapılması düşünülen alanlara baktılar.

SPORX
TRUST GALATASARAY
MGC
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Burakin Allah askina su yaltaklanmalari. Bir Hakan olayini bu kadar buyutup ona buna kepaze olmanin neresi guzel olmus. Heykel dikme isi filan az olmus. Hazir elleri degmisken oldu olacak yeni stadin adini da Hakan Sukur stadi yapsalardi da tam olsaydi. Hakan'a bu kadar gebeler demek ki her ne sebebse bu yalaklanmalar. Vallahi hakli oglan bunlarla fare gibi oynuyor giderim gelirim kustum kirildim falan filan diye.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Berlin Panteri fena halde icerlemis bu heykel meykel isine. O da Hakan'dan nasil hamile kaldigini bir anlat demis Polat'a. Adam gibi ortaya cikip "sana bu sene takimda yerimiz yok" diyemeyip nana gibi kiviirtip sene icinde sakli gizli yaptiklarini bir kenara koyarak kutlamalarda filan yalaklanmasini ve ondan sona da boyle 5 yillik proje ve mukavele gibi ipe sapa gelmez hokbazliklara neden luzum gordugunu anlayamamis. Ihtiyarlik iste boyle suya gidip susuz gelmeyi cozememis.

http://www.aksam.com.tr/yazar.asp?a=119790,10,35
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Kalli'nin Almanya maci yazisi. En dipteki yazdiklari GS'in neden sampiyon oldugunu gosteriyor bana gore. Takim olmak adina ne kadar cabaladigini, yadirgadigi durumdan anlayabilirsiniz.

Maçla ilgili olmayan bir konu var. Arda ile Emre Belözoğlu'nu VİP salonunda gördüm. Ve bu durumu çok yadırgadım. Böylesine tarihî bir maçta VİP salonunda olmayıp, aşağıda takımlarına yakın bir yerde olmalıydılar. Bir ara, "Acaba karınları çok mu acıktı?" diye düşündüm.

http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=707153
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Post Reply