33. hafta: Sivasspor-GS 3-5 (Song(KK),Arda(3), Ayhan, Hakan)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply

Maç nasıl biter?

Poll ended at Tue Apr 29, 2008 10:53 pm

Sivas kazanır
3
8%
Berabere biter
9
23%
Galatasaray kazanır
27
69%

Total votes: 39

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Savunmamizi hava topu hakimiyeti en iyi dort defans oyuncumuzdan kuruyoruz. Sivas ileriye topu sisirdiginde bu elemanlarin ilk toplari toplamalari amaclanmis.

Orta saha dizilisimiz oyun icinde bence bircok varyasyona cik. Arda yi zaman zaman Nonda nin arkasinda serbest oynatacagimiz gibi, Balta nin onune cekip Sabri yada Baris ile ileride rakip beklere daha yogun pres yapabiliriz. Tahmin ediyorum Arda oyun suresince zaman zaman kanata gelip hem daha etkili hem daha diri kalmak isteyecektir. 90 dk forvet arkasi cikarmasi zor gibi. Song da stopere gecip Emre sag beke gecebilir. Ben bu kadar degisikligi teknik heyetin yapmayacagini ve Song un sag bekte cakili oynayacagini dusunuyorum.

Aklima tek yatmayan bu orta saha rakipten pres yerse, ayaga ne kadar top yapabilir? Ayhan nin iyi oyunu ve tecrubesi ile maca agirligini koymasi lazim.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Kadro mucadele eden bir kadro. Yenmekten cok yenilmemek icin kurulmus gibi geldi. Durmadan baski yenecek, seyirci desteginin onunde boyle bir hareket onlari daha costurucak. Ben deplasmanda ince pas atabilecek Lincoln'i kullanirdim, tabi sakatlik durumunu biz bilmiyoruz.

Gol yemezsek bu kadro ikinci yarida degismeden uzatilicak. Gol yenirse Lincoln , Hakan girecek.
Kemal Bakircioglu
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

GS tecrubeli dedik - Sivas titrer dedik ama titrek oynayan GS su dakikaya kadar...
Kemal Bakircioglu

Maalesef futbolda bu is var , hatalar oyunu, kismetli ciktilar.

Mac mucadele icinde geciyor, ortada. Bence golu aticagiz.
Kemal Bakircioglu
Kemal Bakircioglu

Sabriden inanilmaz bir sut , direkte patladi. SOnrasinda donen top Ayhan vurdu az farkla disarida.

Ve gol Arda ....

Ikinci gol yine Arda ....
Last edited by Kemal Bakircioglu on Sun May 04, 2008 7:45 pm, edited 2 times in total.
Kemal Bakircioglu
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Sabri,Lincoln(sakat degilse sayet) degisikligi iyi olacak gibi gozukuyor.
25-2025

nefvakfi.org
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kendi kalemize gol atmisiz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ardam benimmmm!!! 1-1
Özgür
Yalcin Ata

Post by Yalcin Ata »

Tekrar Arda! 1-2!
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

evde kiz arkadasimla seyrediyorum maci. Kizin futbolun fsinden haberi yok hinti oldugu icin. Onun bile sesi kisildi...

ilk yarda heycandan hicbirsey anlamadim. ama fb maci 1-1 ilk golu gencler atti...

Ilk golde song bence yanlis secim yapti topa topuguyla vurmama calisarak. Arda nondaanin arkasina gecip ayhan sola kayinca 2 gol atti.

Istermisin bugun sampiyon olalim...
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ilk yariyi 2-1 onde kapattik...

Maca GS titrek basladi ama yedigi golden sonra kontrolu eline aldi. Iki tane cizgiden iceri cevrilen top iki gol - iste futbol bu :D

Baris cok top eziyor - bence degismesi gereken ilk o... yerine Mehmet Guven dusunulebilir.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Son 15 dakikayı izledim. Golü Song'un attığını öğrenince çok çok üzüldüm. Sen savunmam sağlam olsun diye tek forvetle çık, kendi kalene gol at???

Neyseki Arda imdada yetişti. 2 golü de gördüm, İnşallah gol yemeden maçı bitiririz. FB son dakkada gol atmasa iyi olacaktı. Neyse biz kazanalımda gerisi mühim değil..
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Amcam goool mesaji hazirla geliyor demisti, hazirlarken attik, sevincten gondermeyi unuttum ikinci gol de oldu ve ancak simdi gonderebiliyorum.
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

FB de, BJK de 45. dakikada gol atmislar.
Stresli bir ikinci yari bekliyor hepimizi!
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Sivas'i gordunuz - butun bir ilk yari topu ileri sisirip durdular ama M.Yildiz Emre ve Servet'i bayagi bir zorladi :)

Sivas'in ilk yarida 1 tane kaleyi bulmayan sutu var - hepsi o... Song'un sanssizligi olmasa - hic bir numara olmayacak...
Post Reply