2005-2006 PAF Takimimiz yine Şampiyon

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Selçuk Samli wrote:
Cengiz Akgun wrote:
Selçuk Samli wrote:2005-2006 PAF Ligi sampiyonlugunu kazanan oyuncularimizi ve teknik ekibimizi tebrik ederim.
Teknik ekip Suat Kaya mi idi?
Suat Kaya(Antrenor),Emrah Bayraktar(PAF Takim Yardimci Antrenoru).
Peki Suat'i kovmadilar mi bu sersemler? Kovdularsa neden kovdular? Takimi $ampiyon etti diye mi? Belki de o yuzden $ampiyonluk macina gelmeye yuzleri tutmami$tir.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Cengiz Akgun wrote:
Selçuk Samli wrote:
Cengiz Akgun wrote: Teknik ekip Suat Kaya mi idi?
Peki Suat'i kovmadilar mi bu sersemler? Kovdularsa neden kovdular? Takimi $ampiyon etti diye mi? Belki de o yuzden $ampiyonluk macina gelmeye yuzleri tutmami$tir.
Suat Kaya'nin Sabah Gazetesi'nde "sezon sonu ayrilacagim" diye bir aciklamasi yayimlanmisti.Daha sonra Gerets'le tartistiklarina dair bir haber cikti. Ayrilik kararinin nedenini tam olarak bilmiyorum.

PAF maclarini altyapi sorumlulari izliyor;bu sezon gittigim maclarda Kulup yoneticilerini gormedim. Sampiyonluk karsilasmasinda, hic olmazsa 1-2 yoneticinin orada bulunmasi gerekirdi.
25-2025

nefvakfi.org
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Murat Biricik wrote:... Selcuk Samlı mac bitiminde bir iki guzel fotograf alabildi. Forum yoneticilerine jpeg imageleri gecer ise bu baslık altında gorebiliriz. ...
Selcuk Hocam iletmis oldu bana fotograflari. Asagiya geciyorum:

Image

Image

Image

Genclere tebrikler. Sakatliklar filan mecbur birakmadan da, sadece form durumlariyla A-takimi abilerini zorlamaya devam etsinler insallah!
Özgür
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

GS PAF:0-Kayserispor PAF:2

PAF takimimiz,ozellikle ilk yarida, gecen hafta gelen sampiyonlugun rehavetini yasiyor gibiydi.Kayserispor PAF daha iyi hazirlanmis ve daha istekli oynadi.

Ikinci devrede daha iyi oynadik ama 2 gole engel olamadik.Iki gol de kontraktan geldi.

Yine de Volkan ve Ozgurcan(kisisel becerileri sayesinde) ile 2 onemli gol firsati yakaladik,ikisinde de top diregin bir karis yanindan auta gitti.Cafercan'in yakin mesafeden attigi bir sut da direkden dondu.

PAF takimimizi kazandiklari sampiyonluktan dolayi tekrar tebrik ediyorum.

(Oyuncularimizin tatilde kendilerine iyi bakmalari ve sezon oncesi kampina mumkun oldugu kadar hazir gelmeleri gerekiyor.)
25-2025

nefvakfi.org
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

www.radikal.com.tr den

Şampiyonlukları için ne dediler?
Volkan Bekçi
Birbirini çok iyi tanıyan ve tamamlayan bir ekibe sahiptik. Antrenörlerimiz de bizi çok iyi motive ve antre ettiler. Böylece başarımız kaçınılmaz oldu. Çok sevinçliyiz, camiamıza armağan olsun.

Uğur Akdemir
Hatırlarsanız geçen sene de PAF Ligi'nde şampiyonluğa ulaşmıştık. Bundan dolayı ayrıca mutluyuz. Bunun tesadüf olmadığını ispatlamış olmak bana ayrıca keyif veriyor. Çok mutluyum.

Uğur Demirok
A Takım'la birlikte PAF Takımımızın da şampiyonluğu göğüslemesi inanın bana büyük heyecan verdi. Başarımız inanın tesadüf değil, alnımızın akıyla gerçekleşti. Başta Suat hocamızın ileri görüşlü vizyona sahip olması ve engin tecrübelerini bize aktarması ve sonuçta şampiyonluk. Artık hedeflerimizin çıtalarını yükselttik. Bizi izlemeye devam edin.

Uğur Erdoğan
Uzun ve yorucu bir lig oldu. A Takımımıza da oyuncu vererek böyle bir başarı elde etmek bizleri daha da onurlandırdı. Başarıda emeği geçenlere ayrıca teşekkür ediyorum.

Ferhat Öztorun
Zor bir başarıya imza attığımızın farkındayım. Daha birçok başarıları da yakalayacağımıza inanıyorum. Bu başarının arkasında çok büyük emekler ve özveriler var, bunları saymakla bitiremeyiz. Hem A Takım ve hem de PAF Takım kadrosunda görev yapmak benim için ayrıca onur verici bir durum.

Mülayim Erdem
PAF Ligi'nde şampiyon olmak ve bunun ikinci kez tekrarlanmasının kolay eld edilen bir başarı olarak algılanmamalı. PAF Ligi oldukça sert mücadelelerle ve sakatlıklarla geçti. Ama takım olarak başarıya odaklandık, inandık ve sonuna kadar çalıştık ve çalıştık.

Erkan Ferin
Biliyor musunuz artık başarılarımız kaçınılmaz oldu ve olmaya da devam edecek.Bizler futbolun şifresini çözdüğümüze inanıyoruz. Ortak bir vizyon ve misyona sahip sporcularla birlikte kaliteli teknik ve idari kadro. İnanın anlatacak o kadar çok şeyimiz var ki. Buna rağmen yolun başındayız. Teşekkürler.

Aydın Yılmaz
PAF Takımımızın şampiyonluğu nedeniyle bütün takım arkadaşlarım gibi büyük mutluluk duydum. Bu başarıya büyük özveri ile belli bir
disiplin içerisinde, Galatasaray'ın örf ve âdetlerinden ödün vermeden ulaşılmıştır. Başta Suat Kaya hocamız olmak üzere bütün altyapı antrenörlerimize çok şey borçluyuz. Bizlere saklı olan gücümüzü ve neler başarabileceğimizi öğretmişlerdir. Camiamız bu başarıyı hak etmiştir.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Altyapıda "....can" devri bitmiş "Uğur" devri başlamış anlaşılan... :)
Murat Biricik wrote:www.radikal.com.tr den

Şampiyonlukları için ne dediler?

Uğur Akdemir

Uğur Demirok

Uğur Erdoğan

[.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

GALATASARAY'A HÜZÜNLÜ VEDA!..
02 Haziran 2006 16:05
¤ Maraton

3 yıldır Galatasaray Spor Kulübü'nde alt yapı antrenörlüğü görevini sürdüreneski futbolcu Suat Kaya görevinden istifa ett. İstifa sebebini yarışmacı bir takımdan kariyerine devam etmesine bağlayan Kaya'yı kulüpten Adnan Sezgin uğurladı. Sezgin yaptığı açıklamada ‘’Suat bizim kardeşimiz kendince bir kara verdi ve yeni bir sayfa açtı. Bundan sonra yarışmacı kademelerde görev yapma istediğini dile getirdi. Bu karara saygı duyuyoruz. O buradan ayrılıyor diye bir şey yok. Her zaman Suat’ın yanında olacağız.’’ dedi.

Sezgin'e teşekkür eden Suat yaptığı açıklamada şunları söyledi: ''3 yıldır alt yapı teknik direktörlüğü görevimi başarıyla yaptım. Oyuncu yetiştirme konusunda da sınıfı geçtiğimi düşünüyorum. Adnan ağabeyin de dediği gibi artık yarışmacı bir gurupta devam etmek istiyorum. Bir teklif gelirse oturur konuşur değerlendiririz.’’
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yari$maci group da ne ola ki? Ben Suat'in bir kac ay evvel $utlandigini duydum saniyordum. PAF takiminin cali$tiricisi degil mi idi? gerts ile ters du$tu filan gibi bir suru bulanik haber ciktiktan sonra adamlar ligi Suat'siz tamamaladilar. Herhalde kizaga alip sen kendini bir yari$imaci grup bulana kadar bebeleri cai4tir filan mi dediler ne dediler oglana acaba? her neyse ama garip i4ler bunlar. Belki Tulun gittikten sonra Bulent'i getirirler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:Yari$maci group da ne ola ki? Ben Suat'in bir kac ay evvel $utlandigini duydum saniyordum. PAF takiminin cali$tiricisi degil mi idi? gerts ile ters du$tu filan gibi bir suru bulanik haber ciktiktan sonra adamlar ligi Suat'siz tamamaladilar. Herhalde kizaga alip sen kendini bir yari$imaci grup bulana kadar bebeleri cai4tir filan mi dediler ne dediler oglana acaba? her neyse ama garip i4ler bunlar. Belki Tulun gittikten sonra Bulent'i getirirler.
Geretsle arasi bozuldu diye haber cikmisti, ama kovulmadi. Gerets Suat'in soyunma odasina girmesini istememisti, Suat da buna bozulmustu habere gore. Gerets'in bu tepkisinin sebebi de guya Adnan Polat'in Suat icin "Gelecegin GS teknik direktoru " diye bahsetmesi ve Gerets'in bundan endise duymasi falan. Bana pek inandirici gelmiyor aslinda. Ama sezon sonuna kadar calistirdi takimi. Belki de ayrilmak istemesinde bu olayin etkisi vardir.

Bulent'i ben de dusundum, cok da iyi olur aslinda. Ama Bulent bir kere profesyonelk takim calistirdiktan sonra paf takima geri donmek ister mi bilmiyorum.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

PAF takimin $ampiyonlugunda Suat Kaya takimin ba$inda filan degildi galiba. Yardimcis mi ne vardi. Hatta bu soruyu Selcuk'a sordumdu onlar $ampiyonluk macinda orada idiler. Yonetimden filanda kimse gelmemi$ diye $ikayette bulunuyorlardi. Soruma Selcuk ayrildi ya da sene sonu ayrilacak galiba dedi.
Last edited by Cengiz Akgun on Fri Jun 02, 2006 8:14 pm, edited 2 times in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:PAF takimin 4ampiyonlugunda Suta Kaya takimin ba$inda filan degildi. Yardimcis mi ne vardi. Hatta bu soruyu Selcuk'a sordumdu onlar $ampiyonluk macinda orada idiler. Yonetimden filanda kimse gelmemi$ diye $ikayette bulunuytorlardi. Soruma Selcuk ayrildi galiba dedi.
Selcuk Beyin bu yazisina gore son macta takimin basindaydi ama bilmiyorum.
Cengiz Akgun wrote:
Selçuk Samli wrote:
Cengiz Akgun wrote: Teknik ekip Suat Kaya mi idi?
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Onemli olan $ampiyon etmi$ birini takimin ba$indan ayrilmaya zorlanmasi. PAF takimi yari$maci grup degil mi idi yani? Adama git dediler dupeduz. Sozle olmasa bir tavirlari ile.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Suat Kaya cok basarili oldu ama eninde sonunda 2-3 senelik PAF takimi calistirma tecrubesi var. Yani bu isin 20 senelik erbabi falan degil. GS'in her yas kategorisinde sampiyon olmus, gumbur gumbur gelen bir alt yapi futbolcu ordusu var. Bunlardan 3-5 sene icinde 1. ligde 3-4 takim kurulacak kadar oyuncu cikacak. GS'in bunlarin hepsini oynatmasi, kadroda tutmasina imkan yok.

Arlarinda gelecek vaadeden iyi olanlarin uzun sozlesmelerle kiralanmasi gerekiyor. Bu acindan Suat Kaya gibi hocalarimizin yavas yavas profesyonel takimlari calistimasinda fayda cok var.

UEFA kupasini kazanmis kadrodan, 4-5 tane hoca cikarsa, GS icin cok cok iyi olur. Bulent bir takimda, Suat bir takimda, Ergun, Hakan Sukur, Arif Erdem, Hakan Unsal, Okan Buruk baska takimlarda... Hepsi cok iyi hoca olur demiyorum ama su anki kusak hocalardan cok daha iyi olurlar eminim. Bu kusak (Terim, Senol Gunes, Denizli, Ziya dogan ve bir alt kusak, Oguz, Aykut, Sifo Mehmet) hemen hemen hic bir uluslararasi basari yasamamis, deneyimsiz ve bizimkilere nazaran daha da cahil hocalar (Aykut Kocaman haric, ona cahil asla demem, zaten universite mezunu).

Tabii bu durum FB ve BJK taraftari icin kabus olur onu da dusunmek gerekiyor. Hemen hemen her macta GS'a karsi oynuyormus gibi olurlar, bu senaryo gerceklesirse.

Suat'in ve digerlerinin tez elden 1.ligde hocaliga baslamasini istiyorum.

Ozan Ersoy
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ertuğrul Sağlam, Ziya Doğan, Mehmet Özdilek, Feyyaz, Rıza, Samet Aybaba gibi BJK'lıların oldugu Süper Lige 4-5 GS'li hoca katılırsa, fener için gerçekten enteresan oldu :)Hele yabancı sayısı falanda artarsa fenerde hoca moca çıkmaz zaten..
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Copa Amsterdam Mac Sonucu:

GS:2-Ajax:3

Maclar 25'er dakikadan iki devre oynaniyor.Bugun iyi oynamadik,Ajax'i daha cok begendim.Ozellikle 11 numarali Javier Martina iyi bir oyuncu(takim kadrolarinda kayitli olan isim bu,umarim yanlis degildir.)
25-2025

nefvakfi.org
Post Reply