Avrupa Ligi: GS-Sturm Graz 1-1 (Baros)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Re: Avrupa Ligi: GS-Sturm Graz 1-1 (Baros)

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ali Kaya wrote:
Mehmet Gurdal Cetin wrote:
Ali Kaya wrote:Ben de olumsuz şeyler yazacaktım ama baktım millet uçmuş. Sabri zaten bildiğimiz gibiymiş.

Tamamen bu aceleci ve hemen birşeyler bekleyen zihniyetten dolayı uzun vadeli yatırım,
plan, program yapılamıyor bu memlekette.

Ali Kaya
Sevgili Ali, Sabri ile ilgili hic olumlu bir sey yazdin mi hayatinda ?
Sabri ile ilgili aceleci tavrim beni de endisenlendiriyor :lol:

Acele kelimesi kifayetsiz kaliyor, sanki yeteri kadar hizli degilim
Avrupa'dan birisi SABRI degil , SA.. dedigi an satilmaliydi :D
Sevgili MGC,

Bence Sabri bu maçta fena oynamadı. Salakça kaptırdığı bir top dışında defansif açıdan
hata yapmadı. Ofansa ise Hakan Balta'dan çok daha fazla destek verdi. Şu an takımda
ileri-geri oynayabilen tek eleman. Maç trafiği açısından Arda kadar yoğun bir dönemden
geçmesine rağmen onun kadar fiziksel bir çöküş içerisinde değil -muhtemelen bunda
kafayı çok çalıştırmadığından zihinsel bir yorgunluğu olmamasının etkisi var :-). Takımı
fizik açıdan ayakta tutan nadir adamlardan. Rijkaard'ın Sabri'den vazgeçeceğini çok
sanmıyorum (vay anasını, Sabri'yi övebileceğim hiç aklıma gelmezdi :-)

Aslında demek istediğim panik yapmaya hiç gerek yok. Kaliteli bir takımımız ve teknik
heyetimiz var. Ara dönem formsuzluklar olacak. Hemen bu takımdan adam olmaz
psikolojisine girmeyelim. Önümüzdeki maçlara bakalım yeter :-)

Ali Kaya
Ben Sabri'ye kotu topcu demedim
ADAM OLAMAZ DEDIM :lol:
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Hasan Tezcan wrote:
Mehmet Gurdal Cetin wrote: FRANCO
UGUR
EMRE ASIK
SERVET
BALTA
KEITA
AYHAN
SARP
ARDA
KEWELL
BAROS (NONDA)

Uzgunum bende ELANO ilk 11'de yok.
Of be yaws MGC, seninle anlasamayacagiz. Adamini koydun (Kewell), sonra Ayhan. Kewell kosuyor mu sence, futbolun kosarak oynandigina inandigin icin soruyorum...Ayhan hakkinda yorum yok. Bende Ugur'un oynamasindan yanayim, gercekten rotasyonun oldugu bir ortamda oynar da. Hazir olan Aydin, Serdar neden olmasin,
Abicim ben KEWELL'e yatirim yaptim 2 forma 2 Harry KEWELL tisortu kac lira sen biliyormusun ? :lol:

200 kusur TL para saydim bu adama, oynamasi lazim. Yatirimci yatirimini koruyor bu kadar basit :P

Sakayi gecelim aslinda bende Serdar EYILIK'in oynamasini isterim orda.Yani bu kadrodaki degisiklik isteklerim, UGUR- SARP - EYILIK in SABRI-TOPAL-KEWELL out olur.

Ama bunlari takimda istemiyorum gibi bir dusuncem yok, hangisi hazirsa daha formda ise o oynasin.

Bakin sunun surasinda bir kac ay icinda BARIS'in adini anmaz olduk.Keske Emre COLAK, Murat AKCA,Semih KAYA iyi durumda ve takimda olabilseler.

Bakmayin siz benim hayiflandigima Galatasaray iyi yolda ve daha iyi olacak. Ustelik muhtemelen kaybedecegimiz bir FB macindan cooook once soyluyorum bunlari.
TRUST GALATASARAY
MGC
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sabri'ye çok haksızlık ediliyor. Kazanmak için en çok çırpınan adamlardan biri bu çocuk.

Sabri aptallık yapacak, bu beni deli etmez. Ama Arda'nın aptallık yapma hakkı yok, Baroş'un yok, Kewell'ın yok, Elano'nun Keita'nın yok!

Neden yok? Çünkü adamların defansa zaten katkısı kıt, bari hücumu becersinler!

Bu maç içinde yakın zamanda hiç görmediğim kadar aptallık gördüm. Emre Aşık'ın uzaktan şut çekmesi, Servetin sakip korner direği yanında pas atmak yerine 2 kişiyi çalımlama çabası, Elano'nun beceremediği aşırtması.. Falan fian.. Baktığın zaman hemen herkesin aptallıkları var ama en çok Sabri'ninki göze batıyor.

Muhtemelen Ankaragücü maçında Sabri olmayacak. Ve bence biz Sabri çok fena arayacağız :D
Post Reply