TSL 13. hafta GS- Hacettepe 3-1 (Baros (3))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Hakan Bakircioglu wrote:Penalti gercekten penalti ama hemen 1-2 gol daha atmazsak Cengiz Abi ile Hasan'in dilinden kurtulamayiz :)
Samimi olarak soruyorum. gercekten GS in su halinden memnunmusunuz?

Bu adam GS a duskun insanlarla alay ediyor. Servet libero oynar mi ya, delirtmeyin adami?

Bir ara Polat in yuzunu gosterdiler, yuzunden dusen bin parca!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ali Gursel wrote:Korku filmi mi mac mi bu, bir de ofsayt gol attik.

Golden sonra Arda'nin yuz ifadesini gordunuz mu?

Bu adami yarin kovmazsa Arda'yi falan kaybedebilir GS maalesef.

Neyse, genel izlenimim Sayin Polat isini yapmaya baslamis, haftalardir gosterilmeyen kartlar dogru cikmaya baslamis.

Ali
Ali bey,

Benim kafam karisti. Sonuc degilmiydi onemli olan?
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Ismail Gezer wrote:Büyük ihtimal hakemin bütün kararları doğru ama bizim bünya alışık değil...
3. gol öncesinde topa doğru hareketlenen Barış ofsaytta ama değişen pasif/aktif ofsayt kuralı yüzünden ofsayt olmayabilir. Benim gördüğüm kadarıyla tek hatası Barış'a sarı kart göstermemesi, hakem kart göstermeyince Tozo eliyle kart işareti yapıp 2. sarıdan kırmızıyı gördü ama yukarıda dediğim gibi oyuncu akıllı olacak haklı da olsa eliyle o hareketi yapmayacak.

Edit: Telli'nin ilk sarısı yanlış... Penaltı da topa eliyle Zoko vuruyor. Hakem penaltıyı verip Telli'ye sen elinle vurdun diye sarı kart gösteriyor. Telli şok oluyor tabii... İşin ilginci o hengamede elle müdahaleyi çok iyi görüyor ama topa vuran Zoko siyayi, Telli ise beyaz...
Last edited by Ersin Taner on Sun Nov 30, 2008 9:54 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Karan ve Arda'nın ard arda aynı şapşallığı yapması kötü oldu...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

9 kisi kalmis rakibe karsi oyunun tek hakimi olacak GS da Umit Karan :idea: itirazdan sari gordu :idea: :idea: :idea: :idea:
I love you Karan :evil: :evil: :evil:
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Penaltı poisyonunu tekrar gösterdi hakem penaltı düdüğü çalmış Ümit karan ben bir şey yapmadım diye hakeme dert anlatıyor. Karan bile penaltıyı anlamadı.
Hakan Bakircioglu

Post by Hakan Bakircioglu »

Murat Biricik wrote: Samimi olarak soruyorum. gercekten GS in su halinden memnunmusunuz?

Bu adam GS a duskun insanlarla alay ediyor. Servet libero oynar mi ya, delirtmeyin adami?

Bir ara Polat in yuzunu gosterdiler, yuzunden dusen bin parca!
Sevgili Murat, tabii ki memnun degilim. Arda ve Kewell dokuldu, Servet ve Meira patlamaya hazir bomba (nitekim patladi da), rakibin her ortasi tehlike yaratiyor. Skibbe'nin degisiklikleri anlamsiz. Ilerisi icin umit vermeyen bir goruntu icindeyiz.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozgur A. Boztepe wrote:

Neyse, genel izlenimim Sayin Polat isini yapmaya baslamis, haftalardir gosterilmeyen kartlar dogru cikmaya baslamis.

Ali
Ali bey,

Ozur dilerim Ozgur bey, siz hakliymissiniz, bu takim FB, BJK'dan da falan cok daha etkili, hatta Chelsea falan az gelir, ben gorememisim durumu.

Ali
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ali Gursel wrote:
Ozgur A. Boztepe wrote:

Ali
Ali bey,

Ozur dilerim Ozgur bey, siz hakliymissiniz, bu takim FB, BJK'dan da falan cok daha etkili, hatta Chelsea falan az gelir, ben gorememisim durumu.

Ali
:D:D:D Ben ciddi bir soru sordum. Cevabini ogrenmek amaci ile.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Karan'ın hali içler acısı...

Nonda nerde acaba?
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Takım yorgunluktan geberiyor ve aşırı ciddiyetsizler,Ümit binlerce kaçırdı.Ama ayrı bir parantez şu taraftar denilen insanlara açmak istiyorum.

Dk.85 Ümit gole gidiyor,trübün şarkılar,türküler.Bu mu destek? En ufak bir heyecan,anlık tepki yok.Sanki karaoke bar'a gelmişler,şarkı söylemek için ordalar.Yeni stadda bunlardan kurtulma dileğiyle...
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Takım yorgunluktan geberiyor ve aşırı ciddiyetsizler,Ümit binlerce kaçırdı.Ama ayrı bir parantez şu taraftar denilen insanlara açmak istiyorum.

Dk.85 Ümit gole gidiyor,trübün şarkılar,türküler.Bu mu destek? En ufak bir heyecan,anlık tepki yok.Sanki karaoke bar'a gelmişler,şarkı söylemek için ordalar.Yeni stadda bunlardan kurtulma dileğiyle...
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Umit Karan nin kacirdiklarini gordukten sonra ciddi ciddi dusunuyorum, GS klubune golcu pozisyonu icin CV mi birakmaliyim.

Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Hakan'a laf eden her GS'li seni nasil hakediyor inanamazsin Umit Karan, 10 sene daha oynarsin insallah bu takimda.

Bu arada penaltida yanlis adama gostermis sariyi hakem, o adam da kirmizi gorup atildi ikinci saridan.

Skibbe bu kadar aptal olamaz, sanirim tazminati ile gitmek istiyor, Kalli falan tribunde bakti, parami vermezlerse takimin icine ederim diyordur herhalde.

Mac bitti, gecmis olsun.

Li
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Lincoln iyiydi. Sabriyide beğendim. Biraz da Baroş... Gerisi boş!
Post Reply