Resmi Transferler 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ingiltere'den Crouch gelecek :D
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hasan Tezcan wrote:Ingiltere'den Crouch gelecek :D
22 milyon dolara Portsmouth'a gitti gecen hafta.

Hadi dus bakalim MGC agzindaki baklayi...

Ozan Ersoy
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Mehmet, bizim gibi yurt disindakileri bu sekilde -acikta- birakmaman lazim.

Yakinda yazmassan "seni pirasa gibi dogruyacagim" :wink:
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ozan Ersoy wrote:
Hasan Tezcan wrote:Ingiltere'den Crouch gelecek :D
22 milyon dolara Portsmouth'a gitti gecen hafta.

Hadi dus bakalim MGC agzindaki baklayi...

Ozan Ersoy
Ben anlamam o geliyor o...
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Dun bana soylenen Real Zaragoza'li Brezilya'li forvet Oliveira ile anlasildigi idi.Bu sabah FANATIK yazmis, tum bizim basin da Fanatik haberini baslik yapmis.

Real Zaragoza'li tum futbolcular bu sabah saglik kontrolune girdi ancak OLIVEIRA bugun o kontrole gelmedi.

Ispanya basini da bunu yazdi bugun.

Ulan resmi siteden hizliyiz be cimbom.org olarak. :D

Bizimkiler bana son saniye de ihanet etmez se, elemanimiz yakinda Istanbul'a gelir.
TRUST GALATASARAY
MGC
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ben Crouch'u isterem, adamda top teknik taktik falan super, ustelik gözu kapali da
oynamasini biliyor ;)
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Oyle boyle degil o leylek gibi Crouch'a jeneriklik gol attirmistik ya sinirimden uyuyamamistim o gece. Hemde gozleri acik vurmustu kapali degil.
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hasan Tezcan wrote:Ben Crouch'u isterem, adamda top teknik taktik falan super, ustelik gözu kapali da
oynamasini biliyor ;)
Hasan'cim, sandigindan daha teknik bir oyuncu. Ornegin Hakan Sukur'den... Bu kadar uzun olup, topu o kadar ayaginda tutabilmek cok zor is. Plaseleri, sutlari hic fena degil. Tek kusuru boyuna ragmen kafa toplarinda zayif olmasi. Liverpool'un istedigi para cok sacma bir para degil.

Tartismak icin yazmadim bunlari, biliyorum senin tam tersini dusundugunu.

Ozan Ersoy
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Bence Oliviera isi hikaye, oyle basinda uzun sure cikan oyuncularin hicbirini almiyoruz, bunlar basina yemleme yapiliyor herhalde. Kewel transferini duydugumuzda adam ucagi ayarlayip ayni gece geldi ve imzayi basti.

Oliviera isini Milliyet 2 gundur yaziyor, hatta gizli yurutuluyor falan diye yazildi, gizliyse milliyette isi ne.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Ozan Ersoy wrote:
Hasan Tezcan wrote:Ben Crouch'u isterem, adamda top teknik taktik falan super, ustelik gözu kapali da
oynamasini biliyor ;)
Hasan'cim, sandigindan daha teknik bir oyuncu. Ornegin Hakan Sukur'den... Bu kadar uzun olup, topu o kadar ayaginda tutabilmek cok zor is. Plaseleri, sutlari hic fena degil. Tek kusuru boyuna ragmen kafa toplarinda zayif olmasi. Liverpool'un istedigi para cok sacma bir para degil.

Tartismak icin yazmadim bunlari, biliyorum senin tam tersini dusundugunu.

Ozan Ersoy
2 sene once sans eseri Peter Crouchla tanisma firsati buldum. Inanilaz tatli ve alcak gonullu bir adam. Galatasaray'a attig golden sonra ingilterede nasil bedava kebap yedigini anlatiyordu. Cok saygideger, beyefendi ve cana yakin bir adam.

Simdi Hasan Tezcan'dan cevap, " Iyi o zaman gitsinler Zico ile takim kursunlar" :D
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Dun bana soylenen Real Zaragoza'li Brezilya'li forvet Oliveira ile anlasildigi idi.Bu sabah FANATIK yazmis, tum bizim basin da Fanatik haberini baslik yapmis.

Real Zaragoza'li tum futbolcular bu sabah saglik kontrolune girdi ancak OLIVEIRA bugun o kontrole gelmedi.

Ispanya basini da bunu yazdi bugun.

Ulan resmi siteden hizliyiz be cimbom.org olarak. :D

Bizimkiler bana son saniye de ihanet etmez se, elemanimiz yakinda Istanbul'a gelir.
Hastayim bu senin insanin gozune gozune bold yapmani bu kelimeleri.:D Soyle sayfaya goz atarken hemen anliyorum yazi ne hakkinda...Onemli olan nedir.
Murat Fahrioglu

Sevgili MGC, forumun ilk zamanlarindan beri sana boyle hitab etmemistim sanirim :) , asagidaki yaziyi yine Milliyet'ten buldum, acaba seni de basinla birlikte transferde hedef sasirtmada mi kullaniyorlar :wink:

Adnan Polat müjdeyi verdi...

Transfer çalışmalarını yurt dışında sürdüren Galatasaray'da başkan Adnan Polat, müjdeyi verdi. "Taraftarımız yeni bir sürprize hazır olsun" diyen Polat, iki futbolcuyla Türkiye'ye dönebileceğini söyledi.

LigTV.com.tr'nin haberine göre; Galatasaray'da, transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürerken, transfer komitesi Herry Kewell'den sonra ismini sır gibi sakladığı ikinci transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Başkan Adnan Polat ve Futbol Şube sorumlusu Haldun Üstünel'in büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü transfer çalışmalarında Real Zaragozalı Oliveria'nın göstermelik bir isim olduğu, aslında ilgilenilen futbolcunun isminin sır gibi saklandığı ortaya çıktı.

İtalya'da, İspanya'da, İngiltere'de bir çok tranfer görüşmeleri gerçekleştirilirken, bu süreç içerisinde bir çok kulüp, oyuncu ve menajerle görüşen Başkan Polat ''Ortaya her gün yeni iddialar atılıyor, bir çok isim Galatasaray ile birlikte anılıyor, Harry Kewell transferindeki sessiz sedasız gidiyoruz. Yıldız transferinde birkaç pürüz dışında önemli yol katettik taraftarların sürprize hazır olmalarını istiyorum. Hatta bir değil iki futbolcu bile alabiliriz' 'diye konuştu.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Sagolsun Fanatik'teki arkadaslarla paslasiyoruz.Ben bir isim yaziyorum onlar haber yapiyor Adnan POLAT yalanliyor.Milliyet'e de malum kokulu seyden yemek dusuyor :D
TRUST GALATASARAY
MGC
Murat Fahrioglu

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Sagolsun Fanatik'teki arkadaslarla paslasiyoruz.Ben bir isim yaziyorum onlar haber yapiyor Adnan POLAT yalanliyor.Milliyet'e de malum kokulu seyden yemek dusuyor :D
Bu paslasmalar eninde sonunda gol olacak elbet, Milliyet bu aralar hep golu yiyen taraf oluyor :)

Mehmet yanilmiyorsam sen Ingiltere'de epey yasadiktan sonra Bursa'ya dondun, kac yilini aldi memlekete alismak?
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

geliyooor, geliyor...
Post Reply