PAF Ligi 2007-2008 Galatasaray:6 GB Oftas:3

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu haftaki macimiz:

Galatasaray PAF-Fenerbahce PAF.

27-04-2008,14:30(TSI),Florya Metin Oktay Tesisleri.
25-2025

nefvakfi.org
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Mac Sonucu:

GS PAF:0-FB PAF:0.

Daha istekli olan,kazanmak isteyen,daha iyi oyunculari olan GS'di ama kazanamadi.Hakem cok kotu bir mac yonetti.22. dakikada Fatih'in dusurulmesini ve penaltiyi es gecti.Aldatmaya yonelikti o zaman, sari kart da vermedi.

Bugun en cok Soner,ve Irfan'i begendim.Bir cok gol kac kacti.En cok Irfan'in disardan attigi sutun ust direge takilmasina uzuldum.FB kalecisi bugun takiminin en iyisiydi.Onun sayesinde mac berabere bitti denebilir.

55. dakikadan, sonra GS durdu,FB daha hirsli oynamaya basladi ve oyun dengelendi.Erhan Senturk'un ceza sahasinda dusurulmesine hakem yine devam dedi ve yine sari kartini kullanmadi. :shock:

Ve mac 0-0 tamamlandi.
25-2025

nefvakfi.org
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Selcuk, bugun PAF macindaydim. GS TV den ne kadar sezebildiniz bilemiyorum, skandal otesi bir hakem vardi.

Bilhassa faul yapilan pozisyonlari defalarca ama defalarca es gecti. GS a vermedigi faul pozisyonunu, oyunun hemen devaminda benzer icerikte FB ye verdi. Inanin bir hakem bir maci bu kadar icten icten bir tarafin lehine diger tarafin aleyhine yonetebilir. Penalti pozisyonunu hadi gecin, vermedi. Bu hakemin FB sevdasi degil buyuk bir ihtimal GS cekememezligi ve `GS sorunu` var.

PAF macini gordukten sonra acikcasi-hakem konusunda- bu aksam icin endiselendim. Aydinus A takim macinda da FB lilere gostermesi gereken kartlari ve pozisyonlari iyi gecistirdi. Sukur e yapilan penaltiyi calmadi. Yada Yasin e oncesinde faul yapildigini dusunup oyunu kesti.

GS TV nin bugunku PAF macini yayinladigina sevindim. Umarim tekrarini gosterirler. TV den ne kadar rahar gozukur bilemiyorum, ama GS PAF takimi bugun skandal bir hakeme catti.

FB PAF in da pek pozsiyonu yoktu. Bu tip maclarda boylesine skandal bir hakem rakip takima da haksiz elestiri getirilmesine neden oluyor. Allahtan oyuncular iyi niyetli de kazasiz belasiz maci bitirdik.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu haftaki macimiz:

Sivasspor PAF-Galatasaray PAF.

04-05-2008,14:30(TSI),4 Eylul Stadi Dis Saha.

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=456

GSTV yayinlar mi bilmiyorum ama guzel bir mac olacagi kesin.GS'in gecen haftaki hirsli,istekli oyununu tekrarlamasi ve bunu 75-80 dakikaya yaymasi gerekiyor.
25-2025

nefvakfi.org
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Mac Sonucu:

Sivasspor PAF:0-GS PAF:0

Sivasspor PAF, PAF Ligi sampiyonu oldu.
25-2025

nefvakfi.org
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Sivasspor PAF takimini ve yonetimini tebrik ederim.Genc takimlarina yatirim yapmislar,basarili oldular.Bakalim gelecek sezonlarda nasil sonuclar alacaklar?

GS PAF takimini da tebrik ederim.Sezona iyi baslayamadilar,beklenmedik puan kayiplari oldu,ama ozellikle sonlara dogru iyi futbol oynamaya basladilar.BJK macinda son anda alinan beraberlik,bazi maclarda kacan penaltilar olmasaydi bu sezon da sampiyon olabilirlerdi.Kadrodaki degisime,ve onca sakatliga ragmen.

PAF takimindan ayrilan bir cok futbolcumuz olacak.Bir bolumunun kariyerlerine Beylerbeyi'nde devam edebilecegini dusunuyorum.
Bundan sonra yapmalari gereken disiplinli olarak calismak,ve antreman saatleri disindaki yasantilarina dikkat etmek.
25-2025

nefvakfi.org
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS PAF - Oftas PAF macina tam 9 gol sigdi. Maci 6-3 aldik. Ilk yari GS bayagi kotu oynadi. Semih, Erhan, Efe, ve Mehmet orta sahaya pek yardim edemediler. Oyundan dustuk, dan dun ileri vurduk. Oftas ozellikle 30. dk sonra cok etkili geldi. Oftas li 9 numaranin attigi ucuncu gol cok guzeldi. Devreyi 3-2 yenik kapadik. Ikinci yari takim toparlandi. Oyuna Sercan nin girmesi ile hem hava toplarini daha iyi aldik, buna ilave Sercan fizigi ile rakip savunmayi zorladi. Etrafindaki cabuk adamlar ile sonuca gittik. Mehmet cikip orta sahaya bir eleman daha girince GS rakip kaleye daha etkili geldi. Erhan nin attigi altinci gol guzeldi. Sercan bir assist yapti, bir gol atti.

GS PAF bu sonucla 07-08 ligini 2. bitirdi. Bu sezon takim uzun sureli sakatliklar yasadi, teknik ekibimizden ayrilanlar oldu. Ozellikle 07-08 sezonunun son maclarinda, kritik haftalarda, bir dizi penalti atislarindan yararlanamadik. Florya da oynanan FB PAF macindaki hakemin faul kararlari ve tarafli yorumu bu sezon hatirimizda kalanlar. Sozun ozu, bu sezon pek huzurlu degildik.

Sivas PAF bu firsattan yararlanip sampiyon oldu. Oyunculari ve teknik ekibi tebrik ederim. Bana surpriz gelmeyen bir diger netice Genclerbirligi PAF in ligi 3. sirada bitirmesi. Toplu hucum, toplu defans, hizli oyun, kanatlari iyi kullanan zevkle izlenilen bir ekip. Son uc sezondur PAF lari seyrediyorum, GB PAF in bir oyun sablonu ve kulturu var, iyi bir ekipler. Kendilerini de bu istikrarli ve guzel performanslarindan oturu tebrik ederim.

Oftas i da begendim. Oyunu kanatlara tasiyip, hizli ve etkili oynamaga calisiyorlar. Ileride hareketli ve rakip defansi yoran 9 numarali bir oyunculari var. Ilk yari skor 3-2 Oftas lehine giderken bir gol kacirdi. Belliki sol ayagi pek iyi degil sag ile uzak koseye birakti ve top kavislenerek auta gitti.

Hem GB PAF i, hem OFTAS PAF i bu gencleri bulup, yetistirdikleri icin tekrar tesekkur ederim. GB nin Super Lig den kume dusmedigine sevindim. Onumuzdeki sene GB PAF macini gene dort gozle bekliyor olacagiz.

Bu sezon sonu itibariyle GS PAF dan ayrilanlar olacak. Kendilerine saglik, sihhat basarili dolu bir spor hayati diliyorum.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Post Reply