Türkiye Kupası G.SARAY-BURSA 2- 1 (Necati 52, kARAN 75')

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

DK 80

İNAMOTO OUT

OKAN BURUK IN
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ilic, Hasan, Chelo, Karan, son vurus Ilic'ten geldi simdi kontramizda sonuc yok, son vurus oncesi ofsayt bayragi varmis. Kontra'ya cikma nedenimiz de daha oncesinde Inamoto'nun top kaybinda ataga cikmasiydi rakibin.

Deminki kaleci degisikliginde olusan 3 dk ustundeki duraklamaya pisman mi olacagiz bakalim, hakem uzatmalari gosterdiginde!?!

Baris Simsek hakem'in adi. Ben cok dikkat etmem hakemlere ama, duymamistim da isin dogrusu, yeni birisi mi?

Inamoto cikiyor, Okan Buruk giriyor. Dk. 81.
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yahu Cengiz abi yapma Allah aşkına bunlar rakip partimi :D
Bu maçta oynasın diye 2-3 post attım, o bakımdan sevinçliyim, yüzümü kara çıkarmadı :)
Kaldıki Karanı severim, yazılarımızdan anlaşılıyordur herhalde... :D

Cengiz Akgun wrote:
Ismail Gezer wrote:GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

İŞTE KARANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM
Bakiyorum karanci oldun ciktin ba$imiza. hakan $ukur'u unuttun gitti.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:Yahu Cengiz abi yapma Allah aşkına bunlar rakip ]
Sana takilmayim da kime takilayim. Maksat keyif olsun. Bak Isvec'te oturan Hasan'a bir $ey dedim mi Karan konusunda. Hokkabazlik yapinca ille kelle mi koyacagiz oraya.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Mehmet Gorgen wrote:DK 80

İNAMOTO OUT

OKAN BURUK IN
Kurtaricimiz geldi. Yerlere yatip kalkar. Sert fauller yapip sari kartini alir.
Ozgur Huseyinoglu

Ozgur Huseyinoglu wrote:Baris Simsek hakem'in adi. Ben cok dikkat etmem hakemlere ama, duymamistim da isin dogrusu, yeni birisi mi?
4 lig maci yonetmismis. Mac basi 4 sari, 1 kirmizi ortalama ile. Az once penalti isteyen Zafer Biryol, ve daha sonrasinda Volkan (?) ile birlikte, bu mactaki 4 sari kart ortalamasini yine tutturdu diyor spiker.

Hasan'in pek sevdigi paslasmali kornerlerden birini kullandik yine! :?

Cihan kritik mucadeleler yapiyormus savunmada. Pozisyon devaminda Zafer Biryol yine yerdeydi ama, bu sefer kart ya da penalti yok. Dk 87. Cihan, aleyhine verilen faule itirazdan sari gordu simdi.
Özgür
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

iki mactir rakiplerimizin son dakika sutlari direkten donuyor. hadi hayirlisi
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

+7 oha!
Ozgur Huseyinoglu

Mehmet Marsan wrote:Kurtaricimiz geldi. Yerlere yatip kalkar. Sert fauller yapip sari kartini alir.
Az once Cihan'in yaptigi fauldeki serbest vurusta kafa ile cikardi topu canim! :)

6 pas ustunde gol kacirip duruyoruz. Demin, gerci ofsaytta olsa da, Necati kaleciye vuruyor, sonrasinda Ilic degerlendiremedi.

Oh$$$. 7 dk uzatma verildi! Stress bize bol bol!

Az once Zafer Biryol'un vurusu direkten dondu, 2. pozisyonda da savunmamizin mudahelesi vardi.

90+2.
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ölüyoruz be.. Cihan mı kurtarıyor takımı ne?

20 dakkadır mükemmel oynuyormuş Cİhan, bilmiyorum doğrumu :D

Yeni bir sol beekkkk doğuyor samiyende
Last edited by Ismail Gezer on Wed Oct 25, 2006 9:55 pm, edited 1 time in total.
Ozgur Huseyinoglu

Ulennnnnnnnnnnnnnnnn! Yiyorduk! Acaip uzun, sanki dakikalar suren karambol oldu. Aykut'un cift yumrugu kisa dustu. Cihaaaannnn! :D Deminki taca giden sutunu affettirmis, cizginin hemen onunden cikarmis. Biraz topu tutabilmemiz lazim, bu 7dk gecmez yoksa!

90+5!
Özgür
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

aykut'un buyuk hatasi, kalesini bosaltip ciktigi topu uzaklastiramadi, kaleye giden sutu cihan cikardi.

evimizde oynuyoruz ve muthis baski yiyoruz son dakikalarda. sanirsin barcelonayla oynuyoruz.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

MAÇ BİTTİ.

Son dakikalarda topu uzaklaştıramayan takımımız golü yemekten şans eseri kurtuldu.
Ozgur Huseyinoglu

Oh beeee mac bitti, biz de bittik! :D

Son 2 macta once 10 kisi, 45 dk (beraberlige dussek de tekrar atarak) galibiyetimizi koruyup, sonra geriye dusup yenerek, galibiyet serimizi!! :D 2'ye cikardik!

Takimimiz acaip heyecan yasatiyor bize eksik olmasin! Neyse, sonuclar boyle olsun da, varsin biraz olup olup dirilelim! :D
Özgür
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Fatih Mutlu wrote: sanirsin barcelonayla oynuyoruz.
Bu anlayisla herkes gozumuze Barcelona gibi gozukur. Takimda falan suc yok. Mac 2-1 sahada yuruyen 2 tane forvet var. Defansif acidan yuruyen Ilic var, Carrusca var. Surekli top kaptiran Hasan var. Ama Inamoto cikiyor 33'luk Okan giriyor oyuna.

Son 20 dakika topun kaleye girmemesi tamamen tesaduf. Bana gore Okan'in Zafer'e yaptigi bariz penalti. Elini kaldirdi bir sey yapmadim diye kurtardi. Bir direkten donen, bir cizgiden cikan top var. Bunun haricinde sutlar, diregi yalayan kafalar, hersey mevcut.

Topu Kendi kalesinden uzak tutamayan bir takim.

Rezil baslayan mac rezil bitti.

Ozan Ersoy
Post Reply