Turkiye Ligi Maclari 2005-2006

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Maclarla alakasi yok ama buraya koyayim dedim.
Sabri kafe açtı!

Image

Galatasaray'ın genç orta saha oyuncusu Sabri Sarıoğlu, Balat'da cafe açtı.Açılışa, Galatasaraylı futbolcular Necati Ateş, Hasan Şaş, Hakan Şükür, Ergün, Hasan Kabze, Volkan, Cihan ve Mondragon katıldı.

Cafenin açılışına gelen Galatasaraylı taraftarlar, sarı - kırmızılı futbolculara büyük ilgi gösterdi. Futbolcular, taraftarlara bol bol imza dağıttı.

Futbolun bir garantisi olmadığı için ticarete adım attığını belirten Galatasaray'ın başarılı orta saha oyuncusu Sabri Sarıoğlu,"Futbolda yarın ne olacağımız belli değil. Bende ufak bir yatırım yapmak istedim. Balat'da böyle bir cafenin ihtiyacı olduğu bana söylendi. Bende bir yatırım yaptım. Herkesden çok olumlu tepkiler aldım. Beğenenler çok oldu. İnşallah benim için hayırlısı olur" dedi.

Bu sezon sözleşmesinin bittiğini ifade Sarıoğlu,"Kendimi bildim bileli Galatasaray'dayım. Takımımdan ayrılmayı hiç düşünmüyorum. Ama önemli olan yönetimin benim hakkımda vereceği karar. Ben Galatasaray çok mutluyum. Başka bir takıma da gitmeyi düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

Lig tarihinde böyle bir çekişmenin görülmediğini vurgulayan Sabri,"Ligde son haftaya girdik ve Fenerbahçe ile eşit puandayız. Biz hafta sonu Kayserispor'u yenersek şampiyon olacağımıza inanıyorum. Çünkü Fenerbahçe, Denizli'de puan kaybedecek. Hafta sonu Kayserispor'u yenip Fenerbahçe'de Denizli'de puan kaybedecek ve Galatasaray şampiyon olacak" diyerek sözlerini tamamladı.
Allah bereket versin diyelim :) Gerets kadroya almadigi zamanlar kasaya gecer artik :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hayırlı olsun :)
Suatta retaurant tipinde bi yer açmıştı galiba, o ne durumda acaba:)

Tolga Girici wrote:Maclarla alakasi yok ama buraya koyayim dedim.
Sabri kafe açtı!

Image
Allah bereket versin diyelim :) Gerets kadroya almadigi zamanlar kasaya gecer artik :)
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Dananin kuyrugu kopuyor artik.Denizli'den gelen son haberler biletlerin-denizli tribunu icin-sadece ikametgah ile verilecegi yonunde.Bu tarz bir uygulama Schalke tarafindan yapilmsiti Turk seyircilerin gelmesini onlemek icin en son.Turk insani yaraticidir yan sanayi cok gelismistir eminim yurdum insani her turlu engele karsi bir cozum uretecektir :lol:

Nobre sakat, duzelirse eger

Rustu
Serkan Onder Luciano Umit
Mehmet Appiah Marco Tuncay
Alex
Nobre

Nobre yoksa,

Rustu
Serkan Onder Luciano Umit
Mehmet Appiah Marco Tuncay
Alex
Semih

Her turlu Anelka yedek baslamali.

Deniz cok formsuz ve ben guvenmiyorum bu yuzden orada Serkan gibi hizli bir adam daha iyi.Yusuf'un ara paslari aradan adam kacirmada usta defansimiz icin en buyuk tehlike.Bununla birlikte Mehmet Yilmaz cekinilecek bir oyuncu, diri ve buyuk takim formasi giymis bir futbolcu sonucta.

Kalecileri ise deli fisek, gununde olmadigi zaman cok fazla hata yapabilen ve ozellikle uzaktan cekilen sutlarda elinde tutamiyor topu.

Kontrollu ve sakin oynamasi lazim FB'nin, mumkun oldugunca pas yapip Denizli'nin muhtemel presini kirmasi lazim.Eger Denizli geriye gomuk kabul ederse oyunu ekmegimize yag surerler, ancak ileride pres yaparak baski kurabilecek bir yapilari da yok.

Selcuk Dereli su anda en iyi hakem, FB'liler kiziyorlar ama deplasman takimi icin daha avantajli bir hakem.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Tümerin direğe vurduğu pozisyonu izliyorum, yapabileceği en kötü şeyi yapmış! Çok rahat pas verebileceği tam 4 beşiktaşlı futbolcu var!
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:Tümerin direğe vurduğu pozisyonu izliyorum, yapabileceği en kötü şeyi yapmış! Çok rahat pas verebileceği tam 4 beşiktaşlı futbolcu var!
Tumer biraz kendi showunu yapti o macta acikcasi. Hem mac sirasinda , hem de mactan sonra.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Burak ve Kratoçvil saatli bomba gibi..

Mustafa Keçeli felaket..

Denizliye güvenmek hakkaten akıl karı değil! Kalma korkuları olmasa %100 yenileceklerdir de işte....
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Ismail Gezer wrote:Diyarbakır ve Samsunsporun ligde tutulması gerekiyormuş.. Ağalar kendi işlerini pek güzel becerdiler sıra futbola geldi!
Tutup da 18. ve 19. ligde birakilirken, 17. dusurulmeyecegine gore, boyle bir duzenleme getirmeleri, bu olumcul hafta oncesinde, Denizli'nin butun motivasyonunu alir da goturur yahu... :evil:
Neyse ki, bu olasilik ortadan kalkiyor herhalde...
Milliyet'ten ABDULLAH KARAKUŞ - Viyana'dan wrote:HÜKÜMET NABIZ YOKLADI
UEFA vize vermedi

Hükümetin, Diyarbakırspor ve Samsunspor'un ligden düşmemesi için UEFA'da nabız yokladığı ortaya çıktı.
AKP'li milletvekillerinin kanun teklifi hazırlayarak hükümete baskı yapması üzerine Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Şenes Erzik aracılığıyla UEFA'nın düşüncelerini sordu, "Bunu yaparsanız siyaset spora müdahale ediyor, giriyor anlamı çıkar. Yanlış olur" yanıtını aldı.

Yunanistan örneği
UEFA, Yunanistan'da da benzer konuda yasa çalışması olduğunu anımsatarak, "Onları uyardık. Temmuz'a kadar süre verildi. Yasa çalışmasını geri çekmezlerse uluslararası müsabakalara katılamayacaklar. Siz de böyle bir şeye girmeyin" mesajını verdi.
Bakan Şahin, Viyana'da yaptığı açıklamada, "Arkadaşlarımızın ısrarı üzerine görüşmeler yaptık. Ancak olumsuz cevap alınca bu konuda bir girişimimiz olmadı. Takımları düşürmeme uygulaması doğru değil. Başarısız olanlar sonuçlarına katlanmalıdır" diye konuştu.
Özgür
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Dananin kuyrugu kopuyor artik.Denizli'den gelen son haberler biletlerin-denizli tribunu icin-sadece ikametgah ile verilecegi yonunde.Bu tarz bir uygulama Schalke tarafindan yapilmsiti Turk seyircilerin gelmesini onlemek icin en son.Turk insani yaraticidir yan sanayi cok gelismistir eminim yurdum insani her turlu engele karsi bir cozum uretecektir
Sabah.com.tr den okudugum kadarı ile Sakarya da ilk cozumu uretmisler, ilerliyorlar. Tiksiniyorum bu ligden!
Sabahtan son dakika haberi

"Denizlispor maçı için İstanbul'dan otobüsle giden Fenerbahçeli taraftarlar, Sakarya'nın Geyve ilçesinde kavga etti: 1 ölü, 5 yaralı.

Denizli'de pazar günü oynanacak Denizlispor-Fenerbahçe maçını izlemek için otobüsle İstanbul'dan yola çıkan bir grup Fenerbahçe taraftarıyla, Sakarya'nın Geyve ilçesindeki bir market çalışanları arasında çıkan bıçaklı kavgada, 1 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

Denizlispor maçı için İstanbul'dan otobüsle hareket eden bir grup Fenerbahçe taraftarı, Sakarya'nın Geyve ilçesi Şerefiye Köyü'ndeki Koyuncu Dinlenme Tesisleri'nde mola verdi.

Bira almak için Şerefiye mevkiinde mola veren Fenerbahçeli taraftarlar ile bölge esnafı arasında başlayan sözlü atışma bir anda kavgaya döndü.
Bira almak istediği esnaftan 'ret' cevabı alan taraftarlar sinirlendi.

Taraftarlarla, tekel bayisi çalışanları arasındaki kavgaya, büfenin üzerindeki kahvehanede bulunanlar da karıştı. Olayda, Nuriosmaniye Köyü'nden Recep Kaya adlı bir kişi bıçaklanarak öldürüldü.

5 KİŞİ YARALANDI

Kavgada isimleri henüz belirlenemeyen 5 kişi de çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar, Toyotasa Travmatoloji ve İlk Yardım
Hastanesi ile Sakarya Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

26 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Kavgaya karışan 26 taraftar, jandarma tarafından gözaltına alındı.Olayda hayatını kaybeden Recep Kaya'nın cesedi otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. "

(AA)
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

26 taraftar gozaltına alınmıs. Neyin taraftarı kardesim neyin taraftarı?

TS deplasmanına giden otobuslerde yapılan aramada balta her turlu kesici alet bulunup bir takım ugursuzlar goz altına alınmıstı. Bu ugursuzlardan Sakarya daki kavgaya karısan var ise ne soylenebilinir.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bir fabrikada işçi olarak çalışan 43 yaşındaki 3 çocuk babası Recep Kaya, kavgayı ayırmak için araya girdiği sırada bıçaklandı. Bıçağın kalbine isabet etmesi sonucu kanlar içinde yere yığılan Recep Kaya Toyotasa Hastanesi’ne kaldırılmak istenirken yolda öldü.

20-30 kanı bozuğun keyfi yerine gelmedi diye bir kadın kocasız, 3 çocuk babasız kaldı! Ne uğruna? Ve en önemlisi, bu adamlar ceza alacak mı gerçekten? Yoksa birileri bunları kurtaracak mı?
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Olayi yapan kill for you diye bir grupmus. Isme bak hizaya gel!!! Boyle isimler nasil izin alip grup kuruyor? Neyse yuksek yerden gelen bir telefonla serbest kalivlav hic merak etmeyin. Bana bu olayi da savunacak olan cikarsa dumduz giderim forum kurali falan tanimam. Hadi simdi sampiyonluk kutlasinlar. Kivir kivir gerdan kirsinlar Bagdat caddesinde. Sampiyooooonnn diye anirsinlar. Ben bu rahmetlinin ailesinden olsam bu isin pesini birakmam analarindan dogduklarina pisman ederim herkesi. Bu ulkede, sporun s'sinin olmadigi bu ulkede futbol yasaklansin.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bu süper hakemi süper lig maçlarında da görmek isteriz :)

Şaşkın hakem 2 penaltı fazla attırdı

Özgür ŞAHİNER

İkinci Lig A Kategorisi’ne yükselme maçında Boluspor ile İnegölspor arasındaki karşılaşmada hakem skandalı yaşandı. Maçın hakemi Çağatay Şahan, 5. penaltılar sonunda maçı Boluspor lehine bitirmesi gerekirken, fazladan 2’şer penaltı attırdı. Yenikent Asaş Stadı’nda oynanan karşılaşmanın normal süresi ve uzatmaları 1-1 beraberlikle sona erdi.

Seri penaltı atışlarına geçilirken, Boluspor rakibine atışlarda 4-3 üstünlük sağladı ve herkes maçın bitirilmesini bekledi. Ancak hakem Çağatay Şahan, Boluspor’dan Ömer’i 6. penaltıyı atması için çağırdı. Tüm uyarılara rağmen hakem, atışın kullanılmasını istedi. Ömer, atışı kullandı, kaleci gole izin vermedi. İnegölspor’da ise Ferdi penaltı vuruşunu ağlara gönderdi ve durum 4-4 oldu. Kullanılan 7. penaltılarda Boluspor’dan Abuzer, takımın öne geçirdi, İnegölspor’dan Şenol penaltı atışından yararlanamadı. 5. penaltılar sonucunda sahadan 5-4 galip ayrılması gereken Boluspor, 7. penaltı atışları sonrasında karşılaşmayı 6-5 kazandı. Maç Boluspor’un galibiyetiyle bittiği için olay büyütülmedi.
Hürriyet
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Anelka milli takıma alınmamış..
Riberry alınmış!
Özhan Canaydın beye saygılarımla...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Eski fenerli Yusufla, Semih Şentürk'ün iş ortağı olmasının bu maça etkisi ne olur? Yusuf kolayca klup bulur, Denizlinin düşmesini fazla umursamaz! Başkada maça etki edecek oyuncusu yok Denizlinin!

Ne kadar iğrenç bir yazı oldu :) Sanki antu.com'da yazıyorum :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kadro:

...............rüştü.......................
serkan...luciano....servet... ümit
mehmet.. appiah...aurelio..tuncay
.........alex.............nobre..........
Post Reply