TSL 23: Galatasaray - Bursaspor 2-1 (Baros 10,aydın 30)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Eren Akkan

Post by Eren Akkan »

Osman Kiciman wrote: Sevgili Eren,

Aşık'a çok falan bağrılmadı. Bir kez bağırıldı (ben oyle duydum), o da son dakikalardaki ölümcül hatasından sonraydı. Moral verme amaçlandı ki maçtaki yagene doğru zamanlamalı tezahuratlardandı. Bir de Aşık kapasitesini yüksek oranda yansitiyor sahaya. Bir çok futbolcu eksik kapasite oynarken. Bence bu yuzden de onore edilmeli ve daha fazla tezahurat yapılmalı ona... Yaşı da 35!
Haklısın, Emre'nin yaşı 35'miş. Benim işime gelir valla, takımda daha 2-3 sene kalmasını isterim, BK'a yapılan muamele yapılmaz umarım.
Emre'ye bir maç bittikten sonra bağırıldı, bir de maç içinde 'Daddy Cool' tezahüratı yapıldığını duydum. Bahsetmek istediğim Emre'ye tezahürat yapılmaması gerektiği değil, bariz 1-2 hata yaptığıydı, bunları Hamburg'a karşı yapabilecek olmamız beni korkutuyor. Keşke uğraşıp didinen, ama böyle hatalar yapan adamlara taraftar sürekli böyle destek çıksa... Emre, yetenekleri çok sınırlı olsa da geçmişimiz için de çok önemli bir futbolcu. (Bkz. 2002 şampiyonluğunda Hasan Şaş ile birlikte en başarılı adam ... Bkz. Geçen sene Song efendi derbilerin hepsinden kaçarken Emre'nin 3 ayda bir sahaya çıkıp çatır çatır oynaması)
Post Reply