FTK 2. mac Galatasaray-Kayseri 1-0 (Aydin)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Sonra ayhan neden sinrli. Gandhi yi koysan bu sahaya katil olur.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ferdi vahim...

Topal mücadelesi iyi, ama paslar...

Baroş da iyi mücadele ediyor...

Topuz'un kart görmesi gerekirdi..
Last edited by Ismail Gezer on Thu Nov 13, 2008 9:40 pm, edited 1 time in total.
Ozgur A. Boztepe

Birde ozur diliyor mehmet topuz.. :)
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

maskeli şovalye servet de rövaşata denedi :lol:
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maskeli süvarimiz rövaşata yaptı sayın seyirciler :)

Ayhan, Saido'ya daldı biraz. Nerdesin Ali abi seyret bunları :D
Ozgur A. Boztepe

Topal donucek diye sevinmistim, sahada cok iyi bir gorev adami olucak diye. Ama hakem Topaldanda daha iyi gorev adami.

Aferin ayhan, done done vurun saidoya. Bize asil italyan orta saha oyuncusu lazim. Soyle italyanin guneyinden. Hitman gibi, lig maclarinda oynasin yeter.
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Tribunlerden bir PK itirazi vardi, maci izleyen arkadaslar bir sey gorebildi mi acaba?
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Buradayim ama izleyemiyorum. Dalsin, ilerleme var demektir ama Saidou yanlis adam, Topuz'a, en pahali yabancilarina falan dalacaksin.Biri sedye ile cikacak falan, ama daha cok isimiz var bizim onun icin.
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Saido ve Batista bizim futbolcuların bacağını bileğini kırmak için oynuyorlar ve bunu her maç yapıyorlar!

Yok mu bi tane bizim yedeklerden biri girip şu herifin futbol hayatını bitirse, 5 maç ceza alsın bizimki ama bu Saido denen #$#!@'ın bacağı kopsun.Veya güzide bir taraftarımız da yapabilir bunu.

Benim bildiğim bu tip adamlara tüm takım yanıt olarak sert oynar ama göremiyorum böyle birşey.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Cengiz Akgun wrote: Once cift vurus ile serbest vurus arasindaki farki ogrenmesi gerek.
Once senin hakemin serbest vurus verip cift vurusa degistirmeyecek. Donek olmayacak. Once senin hakemin neyin serbest vurus neyin cift vurus oldugunu bilecek. Darbeyle dusurdugunde, karsi oyuncuya tekme attiginda cift vurus olmadigini bilecek. Ki sonra Lincoln'e falan bok atip futbol kurallari hakkinda ahkam kesebilesin. Pozisyonun videosunu astim, FB'li futbolcularin, hatta spikerin bile hakemin serbest vurus verdigini gordugunu yazdim. Ama okumadigina, videoyu da izleme zahmetinde bulunmadigina eminim.

Balyozzzz... GUMMMMMMM.....
______

30. dakikadan sonra actim. Bence GS iyi oynuyor. Kayseri faul yapmaya, tekmeyle GS'i sindirmeye, kontradan atmaya gelmis. Saidou'nun 15 dakika icinde 3 tane sari kartlik hareketi var, sadece birinde gordu. Topuz'un da gormesi lazimdi. Sag kanadimiz fecaat. Sabri geri gelmiyor, Aydin'in kaptirdigi toplari yaptigi pas hatalarini saya saya bitiremedim. Topal takimi yavaslatiyor. Savunmaya gomulu oynuyor. Onun disinda sol kanat, Lincoln, Baros bence iyi. GS topu sisirmeden, savunmadan paslasa paslasa cikmaya calisiyor. Son 15 dakikada iyi gordum.

Ozan Ersoy
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Can Ergun wrote:Saido ve Batista bizim futbolcular1n baca1n1 bileini k1rmak için oynuyorlar ve bunu her maç yap1yorlar!

Yok mu bi tane bizim yedeklerden biri girip _u herifin futbol hayat1n1 bitirse, 5 maç ceza als1n bizimki ama bu Saido denen #$#!@'1n baca1 kopsun.Veya güzide bir taraftar1m1z da yapabilir bunu.

Benim bildiim bu tip adamlara tüm tak1m yan1t olarak sert oynar ama göremiyorum böyle bir_ey.
Maalesef bir sonraki kadroyu ve hocayi bekleyeceksin Can, ben bir seneyi gecti bekliyorum tik yok. Yonetim zayif, kadro yumusak, rakibin bizi dovmemesi icin ahmak olmasi lazim.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Macta hic faul filan yapilmayacak mi? Nedir bu kadar paranoya yahu? Topuz ayak koyarken biraz ayagini acti bilege geldi. Adamin bilkeligi var. Boyle seyler olur macta. kasdi masti hicbir hareket yok. Saido da da biraksa gidecek adami indirdi. Indirmesin mi? Nedir bu yahu her dusurulme olayinda kan filan mi isteyeceksiniz?

Benim isteyerek sandigim elle oynamada degilmis. Hakem hakli.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arda 15 dakka içinde girer...

Aydın da 15 dakka içinde çıkar diye düşünüyorum şahsen...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Aydin'in ortaya bak. Bu adamlar profesyonel olarak sahadalar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur A. Boztepe

Murat Gokcigdem wrote:Tribunlerden bir PK itirazi vardi, maci izleyen arkadaslar bir sey gorebildi mi acaba?
bence penalti. Oyuncu kaza gibi gostermeye calisti ama topun geldigi mesafe bayagi uzundu ve elini istese cekebilirdi.
Icimdeki korku bir isyan
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Post Reply