Tesekkurler Kalli ... (OLMADI KALLI...)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Bu da iyi. Demek ki Polat Hakan'dan kurtulmak icin Canaydin'a gidip Kalli Hakan'i istemiyor demis. Kalli'ye de Hakan'i yolla demis. And then the plot thickens...
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Vay be Ali hakliymis. Bizim Ataturkcu Polat da Kurtlar vadisinin Polat'ini suya goturup suzusuz getirecek cinsten desenize. Onda da ne Bizans entrikalari varmis birader. Simdi de Hakan'a yaltaklaniyor. Bunlar iflah etmez. Su GS'ya karaketeri saglam bir baskan getiremediler ya Ben E5 karayolu dedigimde sadece bunu bilip soyluyorsun diyorlar. Var mi bunun baska izah tarzi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cengiz Akgun wrote:Vay be Ali hakliymis. Bizim Ataturkcu Polat da Kurtlar vadisinin Polat'ini suya goturup suzusuz getirecek cinsten desenize. Onda da ne Bizans entrikalari varmis birader. Simdi de Hakan'a yaltaklaniyor. Bunlar iflah etmez. Su GS'ya karaketeri saglam bir baskan getiremediler ya Ben E5 karayolu dedigimde sadece bunu bilip soyluyorsun diyorlar. Var mi bunun baska izah tarzi.
Bu yüzden haklı olduğumu zannetmiyorum Cengiz. Ben cidden bu haberlerin suni kriz/gündem yaratma amacıyla piyasaya sürüldüğü fikrindeyim. Muhtemelen sezon içinde ham Canaydın, hem Polat hem de Kalli zaman zaman Hakan'ın (ve bir sürü diğer oyuncunun) durumunu konuşmuşlardır.

Ama hala ısrarla şu noktayı belşirteyim: Kalli gidene kadar ki dizilişleri, taktik seçimleri ve yollamak üzere seçtiği oyuncular kuvvetle Hakan'ı yollama arzusunda olmadığı yönünde işaret ediyor.

Ben de Celal gibi hepsi sussalar iyi olacak diyeceğim ama ilk planda konuştuklarından, konuştularsa dahi bu lafları söylediklerinden emin değilimç

Ali
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ali Gursel wrote:Ben cidden bu haberlerin suni kriz/gündem yaratma amacıyla piyasaya sürüldüğü fikrindeyim. Muhtemelen sezon içinde ham Canaydın, hem Polat hem de Kalli zaman zaman Hakan'ın (ve bir sürü diğer oyuncunun) durumunu konuşmuşlardır.
Ne fark eder ki suni ya da orjinal olmasi. Ortada bir yalan dolan varsa, sorun var demektir. Haber yanlis ise GS'nin kendi yayin organlari var orada yalanlanir. Bekleyip gorecegiz.

Eger ortada bu sekilde bir yalan dolan varsa durum gercekten cok enteresan. Aradan aylar gecmis, ne Canaydin ne de Kalli uyanmamis duruma. Bu da Canaydin'in Kalli ile LV macindan sonra hic muhattab olmadim lafinin dogru oldugunu gosteriyor. Sampiyonluga giden bir klup ve TD'si ile baskani aylarca konusmuyor. Cok ilginc!

Ve bunu bilen futbol subesi baskani, bu durumu kendi cikari icin kullanmaya kalkiyor. Ve kullaniyor! Neredeyse de basarili oluyor bunda.

Cengiz Bizans demis ama o zamanlar paparaziler ortalikta cirit atmiyordu haber kirintisi bulmak icin. Oyle bir ortamda daha kolay boyle seyleri saklamak. Su anda saklayabilmek icin ise cok ustun yeteneklere ihtiyac var.

Eger yalanlanmaz ise boyle inanilabilir bir resim cikar ortaya.

Polat'in kafasi karisip da Kalli'yi yalanci cikartmak adina Hakan'i klupte tutarsa sasirmayin simdi. Komplocular bile devreye girebilir artik: Belki de Fettullah'i devreye sokup Hakan cikartmistir bu dedikodulari, Polat'a santaj yapip klupte kalmak icin.

Olur boyle seyler her yerde deyip olayi kucumsemek de mumkun ama o zaman bu olanlar olmaya devam edince gikini cikartmamak gerekir.

Gorunuse gore Polat baskanligi donemi cok keyifli gececek bazilari icin.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Sacma... Bu yazidaki sacmaligi cozememek daha da kotu bir basiretsizlik.

Isimler yanlis, hic bir mantik yok. Tarih (6 Kasim??) daha da sacma.

Hakan Sukur ... Hakan'i GS'a getiren Adnan Polat'tir, oglu gibi de sever. Bu yazi cikmadan once Kalamis'daki kutlama gecesinde Adnan Polat Hakan'a sunlari diyor.

Adnan Polat konuşmasının sonunda geceye katılan Hakan Şükür'ü sahneye davet ederken "Ben 1992 yılında bir oyuncu transfer ettim. Bazıları 'Galatasaray'da oynayamaz' dedi, ama o, bana göre Galatasaray'ın ve Türk futbol tarihinin en önemli ismi oldu. Alkışlarımız Hakan Şükür için" dedi. Daha sonra geceye gelen Hakan Şükür, Makedonya'dan yeni geldiğini ve bu nedenle geciktiğini belirtirken, kendisine yönelik güzel sözleri için Başkan Polat'a teşekkür etti."

Sabri... 6 Kasim'da Sabri sakat. Takimla antrenmana bile cikmiyor dogru durust. Milli takimda kuyruk sokumu kemigini kirdigi icin aylarca oynayamadi. Yonetimin Sabri'den daha o zamanlar kurtulmasi en ufak bir sebep bile yok. Revirdeki adami ne diye kadro disi birakasin, satmaya kalkasin?

Hasan Sas... Sene ortasinda kirmizi kart gordukten sonra Hasan basina "GS ve Turkiye benim icin bitmistir' demecini verdi, bizim yoneticiler "otur oturdugun yerde sen bize lazimsin" dediler. Gondermek isteseler daha o zaman gonderirlerdi.

Mehmet Guven... Orta sahada zar zor forma sansi bile bulamayan genc cocugu takim disi niye birakmak istesinler? Belki kiralik gondermek istemis olabilirler.

Carrusca... Adnan'lar getirdiler, Adnan'lar hala umitkar konusuyorlar. Iyi topcu Turkiye'ye uymadi agizlarindan cikan en kotu sey. Devre arasinda 1,5 milyona Arjantin takimlari almak istediler vermediler.

Kaleciler... 6 kasimda kaleci yollayip PAF kalecisiyle mi devam edecektiler? Isaakson olayi aylarca devam etti, yollamak isteyen, cat diye devre arasinda hallederdi.

Sacma bir yazi, amaci belli degil, zamanlama garip, tutarsizlik diz boyu...

Ozan Ersoy
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ikiye bir surada burada cikan haberi yalanliyoruz filan gibi zart zurt ile resmi sitede yalanlama ile ortaya cikanlardan ses cikmaz ise kimin ne bok yedigi tastamam belli olur. Adamlar GS baskanin iki yuzlulugunu haber yapmislar. Daha ne yapacaklardi kirli camasiri ortaya dokme konusunda. Ortada bir yalan ya da iftira varsa varsa bundan iyi resmi sitesi bildirisi mi olur.

Hakan'a da helal olsun. Herifte konussa da konusmasa da GS'yi birbirine katacak malzeme var. Ben Sabri'ye sIkI verilecegini Adnan'
in kendi agzindan duydum. Ama Kalli verince cark etti orasi baska. Hala Hakan'a tadi varsa cikti artik yerine ilersi icin yatirim yapacagimiz birini bulmamiz lazim diyemedigine gore ortada bir bit yenigi var. Bunca icirden cikan sacmalikla canak tutulduktan sonra basina zaten malzeme lazim, kendi elleri ile veriyorlar.

Hayatimda boyle birbirlerine gebe kalan insanlar gormedim. Kimin ne halt ettigi bilinmiyordu Canaydin doneminde. Bundan sonra da bilinecegini sanmam.
Last edited by Cengiz Akgun on Mon May 26, 2008 8:34 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Sacma macma! Eger bu bir tezgahsa ve kimse cikip bir sey soylemezse bu konuda tezgahi kuranlar amacina ulasmis olurlar. Onun icin, tezgah ise Polat tezgahin ciddiyetinin farkina varip yalanlar. Eger dogru ise yalanlayamaz. Kalli tekrar ortaya cikip yine yalanini ortaya cikarir diye korkar.

Basinda bir tane bile guvenilir kaynak olmamasi aci bir durum. GS TV gidip Kalli ile roportaj filan yapsin artik.

Eger boyle bir dalavere varsa o zaman konusulmasi dogru. Bu klube zaradan cok yarar getirir. Ilerde olacak kazalari onler. Gunumuz yonetimlerinde kol kirilinca yen icinde kalmasi zor. Ozellikle kol kopmus ise bu daha da zor. Bu dalavere dogruysa bu davranis yuzunden son alti hafta takimin TD'siz kalmasi gibi ciddi bir durum var ortada. Kol kopmakla kalmamis havada taklalar atarak yere dusmus.

Edit: Cengiz de yazmis bu arada. Simdi gordum.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Ortada bir sacmalik oldugu asikar ama koskoca Galatasaray Kulubu su olayin dogrusunu ortaya cikaramiyor mu? Artik GS TV var, web siten var, dergin var. Cok mu zor bu olaylari onlara sorup en dogrusunu almak. Bakalim ne soyluyorlar. Oyle basina demec vermekle olmuyor bu isler. Olursada iste boyle herkesin kafasi karisiyor.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Sozkonusu yazi ZAMAN'da cikti.Benim eve de hergun Zaman gazetesi gelir.Yani yavas yavas tane tane okudum yaziyi.Simdi amacim Kalli'yi savunmak degil.

Ama oncelikle sunu soylemek lazim, adam diyor ki

"Karl Heinz Feldkamp, Hakan Şükür'ü Galatasaray'dan göndermek istediği yolunda bazı gazetelerde çıkan haberler üzerine çılgına döndü."

ve sonrasinda sizinde okudugunuz seyleri soyluyor

"Hakan Şükür'ün de kendisini çok iyi tanıdığını belirten Feldkamp, "Hakan'ın Galatasaray'dan Adnan Polat tarafından gönderilmek istenme nedeni de futbol ile açıklanabilecek nedenler değildi." dedi.

Yazinin tamamini bir kere daha okumak isteyenlere;

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=693715

Ben bu konuda FELDKAMP'in yalan soyleyecegine inanmiyorum.Bu saatten sonra maddi hic bir beklentisi ihtiyaci, guc savasi yada iktidar hirsi olmayan birinin (ki bu adam 70 kusur yasinda bir Alman TD ise ) yalan soyleyecegine yada spekulasyon yapip Galatasaray'i yipratmaya calisacagina asla inanmam.

Ama aramizda SARK KURNAZLARININ olduguna yillardir inandigim gibi bu konuda da yonetime inancim tamdir :wink:
TRUST GALATASARAY
MGC
Can Ergun

Post by Can Ergun »

Millet olarak dedikoduya ne kadar bayılıyoruz.Yok Kalli öyle dedi,Adnan şöyle dedi.Hakan'a önümüzdeki sezon kadroda yer vermeyi düşünmüyorlarsa jubile teklif ederler,kabul etmezse istediği bir kulüple anlaşır olay biter.Konu burda birilerinin Hakan'ı isteyip istemediğinden çok,Hakan'ın bir forvet oyuncusu olarak Galatasaray A takımına son yıllardaki katkısı nedir? Bunu tartışmak lazım,hatta tartışmamak lazım.Çünkü Hakan eski Hakan değil ve bir sene daha milyon euro verilmesine,takımda birşeyleri belirleyici unsur olmasına gerek yok.Geçen yıl da bu muhabbet vardı,rekor mekor dediler ses çıkartmadılar ama artık yeter diye düşünüyorum.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Can Ergun wrote:Millet olarak dedikoduya ne kadar bayılıyoruz.Yok Kalli öyle dedi,Adnan şöyle dedi.Hakan'a önümüzdeki sezon kadroda yer vermeyi düşünmüyorlarsa jubile teklif ederler,kabul etmezse istediği bir kulüple anlaşır olay biter.Konu burda birilerinin Hakan'ı isteyip istemediğinden çok,Hakan'ın bir forvet oyuncusu olarak Galatasaray A takımına son yıllardaki katkısı nedir? Bunu tartışmak lazım,hatta tartışmamak lazım.Çünkü Hakan eski Hakan değil ve bir sene daha milyon euro verilmesine,takımda birşeyleri belirleyici unsur olmasına gerek yok.Geçen yıl da bu muhabbet vardı,rekor mekor dediler ses çıkartmadılar ama artık yeter diye düşünüyorum.
Sevgili Can, Hakan muhabbeti degil bu. Yazilanlara gore Kalli'nin kusup gitmesinde donen dalavereler rol oynamis. Bu dalavereyi de Polat yapmis, yazildigi kadariyla. Yani GS'de futboldan sorumlu olan adam GS'nin sampiyonlugunu tehlikeye atacak hamleler yapmis. Sonra da ceza vereceklerine baskan yapmislar.

Bunlar agir ithamlar. Ama ses seda cikmadi su ana kadar...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Murat Kara wrote:Sevgili Can, Hakan muhabbeti degil bu. Yazilanlara gore Kalli'nin kusup gitmesinde donen dalavereler rol oynamis. Bu dalavereyi de Polat yapmis, yazildigi kadariyla. Yani GS'de futboldan sorumlu olan adam GS'nin sampiyonlugunu tehlikeye atacak hamleler yapmis. Sonra da ceza vereceklerine baskan yapmislar.

Bunlar agir ithamlar. Ama ses seda cikmadi su ana kadar...
Sevgılı Murat, olayın Hakan muhabbeti olmadığı konusunda hemfikirim de, Kalli'nin bir şeylere küsüp gittiği, bunun da sebebinin Polat olduğu görüşüne pek katılamıyorum.

Kalli'nin önümüzdeki sene GS'ın başında olmayacağı gitmesinden epey önce aşikar oldu, bunun sebebi de Polat falan değildi, zaten yaşı belli, kaçırdığı deplasman sayısı ortada vesaire, Kalli bir iş denedi, bunu denerken bize de çok ciddi faydası oldu, anlayana önemli dersler bıraktı. Ama bazen akıl istese de, vücut artık olmaz diyor, Kalli bunu görecek kadar akıllı adamdır, o görmese sezon sonu GS yönetimi (Polat veya başkası) zaten düşünürdü. Deneme zaten bitecekti yani.

Kalli ile uzun dönem herhangi bir plan olmayacağı belli olmuştu, o yüzden küsüp gitme gibi şeyler olduğunu da düşünmüyorum. Kalli bir şeylere bozulmuştur tabii (ama normal hocalık ilişkilerinde bu her sezon defalarca olup kimsenin işini bırakmayacağı cinstendir), seneye devam etmeyeceğini de bilir, takımı da bir ölçüde kaybetmiştir, havalar da ısınmıştır, Almanya'nın soğuğu geçmiştir (İstanbul semalarında yaz sonu sıcağa göç etmek üzere toplanıp uçuşan leylekler var ya, aynı hesap, ama ters yönde), altı hafta erken gideyim, ha belki bunlara da bir hareket gelir demiştir.

Biliyorum, komplo yok, dalavere yok, kontesi kim becerdi hesabı, giz, aristokrasi falan yok, ama hayat işte, genellikle roman gibi olmuyor pek çok olayın arka yüzü.

Ha, Polat bütün bu dediğin dalavereleri düşünüp ayrıca da uygulayabiliyorsa, onumüzdeki 20 sene doğrudan başkan olsun, zaten 3-4 sezona kalmaz CL bizim olur. :D

Ali
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Niye sadece Hakan'in isminde yogunlasiyorsunuz? Burada sadece Hakan ismi olsa tarih ne olursa olsun, "dogru olabilir" derdim. "Yonetim kendi yapamadigi isi Kalli'ye yukluyor" derdim. Buradaki isimler aynen Sabri haricinde olsa ama 6 kasim yerine 6 Nisan dense, "ok yine dogru olabilir, hadi oturalim tartisalim" derdim. Sabri isimlerin arasinda olmasa "yine tartisalim" derdim cunku Sabri'yi kadro disi birakan Kalli. Sabri cikip sene sonunda laf sokusturmadi mi Kalli'ye? Sabri'yi kadroya almasi icin yonetimden Kalli'ye baski gelmedi mi? Sabri antrenmanda Kalli'yle kufurlesmedi mi? Hakan cikip Sabri'nin de hocaya kabahati var demedi mi? Sakat cocugu, revirdeki adami antrenmana cikmayan adami niye kadro disi birakmak istesinler?

Butun buradaki celiskileri goremeyip bu yaziya nasil itibar edip, sabaha kadar yorum yapiyorsunuz, cidden anlamiyorum. Hemen ona buna giydirmeden once biraz makinayi calistirmak gerekmiyor mu?

Zaman gazetesi... Ulan ne zaman bu fettoscularin agiz borusunda yazanlar guvenilir oldu? Adamlarin stratejisi "takkiye" uzerine kurulu. Laleler ciktilar laikligi de sahiplendiler, cart cart atiyorlar ellerde mikrofon. Hey Allah'im ya, ne gunlere kaldik?

Hic kimsenin aklina tarikatin spordaki en buyuk kalesinin Galatasaray'dan koparilmasinin etkilerini ve son taslarin oynanma ihtimalini dusunmuyor? Ben o kadar eminim ki bu yazinin yazilacagini Hakan haftalar oncesinden biliyordu. Simdi karsi hamle gelecek bakin gorun. Amac burada Adnan Polat'a geri adim attirmak "o benim cocugum, kovmayi aklimdan bile gecirmedim, bir sene daha oynasin madem" dedirtmek.

Ozan Ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Mon May 26, 2008 6:23 pm, edited 1 time in total.
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

Ozan Ersoy wrote:Niye sadece Hakan'in isminde yogunlasiyorsunuz? Burada sadece Hakan ismi olsa tarih ne olursa olsun, "dogru olabilir" derdim. "Yonetim kendi yapamadigi isi Kalli'ye yukluyor" derdim. Buradaki isimler aynen Sabri haricinde olsa ama 6 kasim yerine 6 Nisan dense, "ok yine dogru olabilir, hadi oturalim tartisalim" derdim. Sabri isimlerin arasinda olmasa "yine tartisalim" derdim cunku Sabri'yi kadro disi birakan Kalli. Sabri cikip sene sonunda laf sokusturmadi mi Kalli'ye? Sabri'yi kadroya almasi icin yonetimden Kalli'ye baski gelmedi mi? Sabri antrenmanda Kalli'yle kufurlesmedi mi? Hakan cikip Sabri'nin de hocaya kabahati var demedi mi? Sakat cocugu, revirdeki adami antrenmana cikmayan adami niye kadro disi birakmak istesinler?
ofkeyle kalkmadan once kronolojik siralamaya bakarsan olayda pek yanlislik olmadigini gorebilirsin:

yonetim 6 kasimda kalli'ye bu listeyi veriyor. ancak kalli geri ceviriyor.

sabri'nin kadro disi kalmasi ise neredeyse subat ayini buluyor. yani olaylar (kavgaydi, kufurlesmeydi) bu arada gerceklesmis olabilir. ondan sonra da kalli sabriyi kadro disi birakmis olabilir.

bunda bir gariplik yok.

ayrica, zaman'in bu konuda yanlis yazma imkani ve ihtimali yok. zira kalli agzindan, ustelik haberi yapan kisinin isminin de oldugu bir demec var bu haberde; ve kalli zaman gazetesinde lutfen yaziyor. hangi akil ve mantik, gazetesinde lutfen yazdirdigi bir adamin agzindan yalan beyan yazabilir? en ufak kafasi basan gazete, boyle yalan birseyi yapmaz. ve azicik akil ve mantik yurutulurse, hicbir gazetenin bunu yapmayacagi pekala gorulebilir.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Fatih Mutlu wrote:
Ozan Ersoy wrote:Niye sadece Hakan'in isminde yogunlasiyorsunuz? Burada sadece Hakan ismi olsa tarih ne olursa olsun, "dogru olabilir" derdim. "Yonetim kendi yapamadigi isi Kalli'ye yukluyor" derdim. Buradaki isimler aynen Sabri haricinde olsa ama 6 kasim yerine 6 Nisan dense, "ok yine dogru olabilir, hadi oturalim tartisalim" derdim. Sabri isimlerin arasinda olmasa "yine tartisalim" derdim cunku Sabri'yi kadro disi birakan Kalli. Sabri cikip sene sonunda laf sokusturmadi mi Kalli'ye? Sabri'yi kadroya almasi icin yonetimden Kalli'ye baski gelmedi mi? Sabri antrenmanda Kalli'yle kufurlesmedi mi? Hakan cikip Sabri'nin de hocaya kabahati var demedi mi? Sakat cocugu, revirdeki adami antrenmana cikmayan adami niye kadro disi birakmak istesinler?
ofkeyle kalkmadan once kronolojik siralamaya bakarsan olayda pek yanlislik olmadigini gorebilirsin:

yonetim 6 kasimda kalli'ye bu listeyi veriyor. ancak kalli geri ceviriyor.

sabri'nin kadro disi kalmasi ise neredeyse subat ayini buluyor. yani olaylar (kavgaydi, kufurlesmeydi) bu arada gerceklesmis olabilir. ondan sonra da kalli sabriyi kadro disi birakmis olabilir.

bunda bir gariplik yok.

ayrica, zaman'in bu konuda yanlis yazma imkani ve ihtimali yok. zira kalli agzindan, ustelik haberi yapan kisinin isminin de oldugu bir demec var bu haberde; ve kalli zaman gazetesinde lutfen yaziyor. hangi akil ve mantik, gazetesinde lutfen yazdirdigi bir adamin agzindan yalan beyan yazabilir? en ufak kafasi basan gazete, boyle yalan birseyi yapmaz. ve azicik akil ve mantik yurutulurse, hicbir gazetenin bunu yapmayacagi pekala gorulebilir.
Burada gariplik var Fatih. Birincisi 6 Kasım dediğin ligin, UEFA'nın tam ortası. Dünyanın neresinde lig ortasında maçlar yapılırken bir yönetim gidip hocaya hadi şunu şunu şunu atalım hocam der?

Bu işler sezon sonu, sezon başı, çok uç durumlarda belki bir oyuncu için devre arasında konuşulur ama adam kendi gelip zaten 5-6 oyuncu yollamış, ardından sezon başlamış, ilk yarı devam ederken sen gidip hocaya hadi şimdi de bunları atalım der misin?

Farzedelim Polat Hakan'ı ya da her üçünü de yollamak istesin. Bunu sezon başı yapmıyor, ki aynı yetkilere sahip, Canaydın futbolu ona bırakmış, Kasım geliyor, 3*4 ay sonra kongre olacak, başkan olma ihtimali var, sezon sonuna bırakmak istemiyor, Kalli'nin bu adamları sezon başında tutmak istediğini bile bile Kasım başında yapmak istiyor.

Sana mantıklı geliyor mu bu? Bana basının (kim olursa olsun) yalan ya da çarpıtılmış haber yazması bundan çok daha mantıklı geliyor.

Ali
Post Reply