Cassio Lincoln'a dair

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote: Senin daha evvel verdigin orneklere donelim - hani dedin ya sinifta seks yapan guzel kiz olmayinca Nermin kiymete biner diye - o analojiden yola cikarsak bana gore Lincoln bayagi guzel ama bir turlu sekse yanasmayan, gozunu kirpmasina ve cilve yapmasina ragmen sana elini bile degdirtmeyen, arada bir ona cok guzel hediyeler alir poh pohlarsan sana ufak bir opucuk veren miz miz, devamli ona buna aglayan, gecimsiz bir kiz - ustune ustelik biliyorsun ki bakire de degil :wink: Sen diyorsun ki umudu kaybetme kiz guzel elbet birgun verecek - ben de diyorum ki gecen zamana yazik bunun verecegi yok vaktimizi ve paramizi bosa harcamaktansa gidip kendimize baska kiz arayalim.
...
Hoppaaa! Mert evladim etrafta aile var. Kiz opucuk vermis idare edin artik. Burayi ara sira okuyan hatun kisiler de vardi. Nermin Lincoln yuzunden zina yapiyorsunuz burada.

Lincoln ne zaman Neriman olur o zaman konusuruz. Kadikoy Maarif Kolejin de benim bildigim kiz vardi. Hem de bolcana idi. Ya biz ne edseydik peki Kabatas Erkek Lisesinde hormon tavani delince. Yeniceriler gibi ucan sinegin disi mi erkek mi oldugunu bilirlerdi adamlar. 60'lik Kimyaci Zeliha'yi merdivanden cikarken dikiz edecegim diye millet merdivende nerdeyse perende atardi. Birini yakaladi idi. Etegini sivayip donunu gosterdi bundan otesini de git anan gostersin dedi. Boyle birkac kere yakaladigi belli idi.

Yildiz parkinda Carsamba ogleden sonralari ha bu hafta olur olmazsa gelecek hafta elinden tutarim diye yastiga sarilip uyusaydin gorurdun Nermin'i. Ben Yildiz parkinda opucuk aldigimda okul bitmisti be. Serhat'in 6-0'lik maci anlatirken seyirci 10 istedi ama zaman yetmedi dedigi gibi bana da zaman yetmedi. Ortada namus ve iffet gibi kavramlar vardi. Simdi buyuk sehirlerdeki liselerde fuhus bedava imis. Bugunku tazelerin bildiginin yarisini Nermin bilmez ya da bilse bile yapmazdi belki.

Turkiyede bakirligi genelevde bozulmamis, agzinda sigara ve sak sak patlattigi cikletle dur ulan ustume bu kadar abanma diye karnina tekme yememis kac erkek vardi o zaman? Ikinci tekmenin nereye gelecegini iyi bildiklerinden nalet olsun diye kasarliyi birakip cikan ve gelecek sefere para kazanamiyordur ama muamelesi iyidir diye yaslisina yanasanlar mi istersin artik. Benim sansima filmcilikten Yesilcam'in arkasindan sokaklarini iyi tanimamdi belki (Meshur Abanoz sokak). Karakoy denilen rezilligi es gecmem oldu. Degilse bir tekmede ben yerdim. Zaten ondan sonra sorunlar basliyor. Boyle bir deneyimden gecen insanlarin seks hayatlarida o kadar oluyor iste. Genclikte farkina varilmiyor ama psikolojik travma birader basa gelenler. Rus karilari sil bastan yaptiriyormus bu isi iKarakoyde iyi ogrendim diye sananlara.
Last edited by Cengiz Akgun on Wed Mar 19, 2008 1:26 am, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:Hoppaaa! Mert evladim etrafta aile var. Kiz opucuk vermis idare edin artik. Burayi ara sira okuyan hatun kisiler de vardi. Nermin Lincoln yuzunden zina yapiyorsunuz burada.

Lincoln ne zaman Neriman olur o zaman konusuruz. Kadikoy Maarif Kolejin de benim bildigim kiz vardi. Hem de bolcana idi. Ya biz ne edseydik peki Kabatas Erkek Lisesinde hormon tavani delince. Yeniceriler gibi ucan sinegin disi mi erkek mi oldugunu bilirlerdi adamlar. 60'lik Kimyaci Zeliha'yi merdivanden cikarken dikiz edecegim diye millet merdivende nerdeyse perende atardi. Birini yakaladi idi. Etegini sivayip donunu gosterdi bundan otesini de git anan gostersin dedi. Boyle birkac kere yakaladigi belli idi.

Yildiz parkinda Carsamba ogleden sonralari ha bu hafta olur olmazsa gelecek hafta elinden tutarim diye yastiga sarilip uyusaydin ama gorurdun Nermin'i. Ben Yildiz parkinda opucuk aldigimda okul bitmisti be. Serhat'in 6-0'lik maci anlatirken seyirci 10 istedi ama zaman yetmedi dedigi gibi bana da zaman yetmedi. Ortada namus ve iffet gibi kavramlar vardi. Simdi buyuk sehirlerdeki liselerde fuhus bedava imis. Bugunku tazelerin bildiginin yarisini Nermin bilmez ya da bilse bile yapmazdi belki.

Turkiyede bakirligi genelevde bozulmamis, agzinda sigara ve sak sak patlattigi cikletle dur ulan ustume bu kadar abanma diye karnina tekme yememis kac erkek vardi o zaman? Ikinci tekmenin nereye gelecegini iyi bildiklerinden nalet olsun diye kasarliyi birakip cikan ve gelecek sefere para kazanamiyordur ama muamelesi iyidir diye yaslisina yanasanlar mi istersin artik. Benim sansima filmcilikten Yesilcam'in arkasindan sokaklarini iyi tanimamdi belki (Meshur Abanoz sokak). Karakoy denilen rezilligi es gecmem oldu. Degilse bir tekmede ben yerdim. Zaten ondan sonra sorunlar basliyor. Boyle bir deneyimden gecen insanlarin seks hayatlarida o kadar oluyor iste. Genclikte farkina varilmiyor ama psikolojik travma birader basa gelenler. Rus karilari sil bastan yaptiriyormus bu isi Karakoyde iyi ogrendim diye sananlara.
:lol:
Ilahi Cengiz abi... vallahi tahmin bile edemiyorum senin kusagin tavana vurmus halini :lol:

Benim sansim da sutopu takimi ile Budapeste, Belgrad, Bukres gibi yerlerde dolasmaktan gelir - sagolsun Dogu Avrupali dilberler sayesinde Karakoy'u es gectik. :oops:
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:
Murat Kara wrote:
Celal Gürcüoglu wrote:Lincoln sabir edilecek bir goruntu vermiyor.
Ne yazik ki gercekten de durum boyle. O ne sac oyle, zibidi gibi!

Madem takinti basligi oldu bu baslik...
Agzimdan aldin cok yasa :)

Ben bi de ismine gicigim arkadas,

Insan dogan cocuguna jip adi koyar mi?

LINCOLN NAVIGATOR !
Siz dalmissiniz topa bende daliyim... Soyadinin araba markasi olmasi disinda ilk adida Casio, yani saat markasi, direk para meraklisi anlasildi.

O zaman oynana topa para yapistirin bak bir daha ayagindan alabiliyorlarmi... :D
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ben, boyle yazarken:
Ozgur Huseyinoglu wrote:EDIT: Geyik katsayisini abartmis olacagim biraz, affola o acidan ama... :) Adnan Polat aslinda, gecenlerde yanlis bir hareket yapmis oldu Lincoln acisindan. Soylenene gore Abdurrahim Albayrak'i yonetimine alma onerisini reddetmis. Abdurrahim Abimiz gelse, kendi eliyle lokumlar, baklavalarla besler Lincoln'u, Karadeniz aksaniyla Portekizceyi soker, yoluna sokardi 10 numaramizi! :)
burdakine benzer haberleri kaynak almistim:
Bu arada ismi sürekli kongre kulislerinde geçen Abdurrahim Albayrak'ı Başkan Özhan Canaydın'ın çok istemesine rağmen , Polat'ın yönetim kurulu listesinde düşünmediği öğrenildi. Ancak Abdurrahim Albayrak'la birlikte seçimi kaybeden Yiğit Şardan'la, başkan adayı Adnan Polat'ın yeni dönem için her konuda anlaştığı öğrenildi.
Bugunki haberlerde de tam tersi soyleniyor, belki de Resit Sinanli'nin uye olamamasi nedeniyle, yeni "para babasi" olarak mi alindi bilmiyorum ama, siz gorun bakalim, Almanya'dan gelince Lincoln'deki yukselisi!! :D (Gerci, yumruk yiyip, yine sakatlanma riskine karsi, sakatligi sonrasi kadro disi kalirsa, tribunde yanyana mac seyretmemeleri de lazim! :twisted: )

Ve bu arada, geyik katsayisinin artmasinda benim de payim oldu ama, bayan takipcilerimizin oldugunu da biliyorum. O acidan, bu "erkek erkege muhabbet" havasinda, onlara itici gelmesi kuvvetle muhtemel yazilari bir otosansurden gecirmeyi ihmal etmeyelim lutfen...
Özgür
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Obur basliga Lincolnistis bulasti buradaki Lincolnistisligi basliga da Aids bulasacak.

Ozgur orijinal bir virus yazilimi eklemen gerekecek yakinda foruma.

Tabii bir de tufek gerekecek. Geyikler tavsan gibi cogalmaya basladi birden.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozgur Huseyinoglu wrote:Ve bu arada, geyik katsayisinin artmasinda benim de payim oldu ama, bayan takipcilerimizin oldugunu da biliyorum. O acidan, bu "erkek erkege muhabbet" havasinda, onlara itici gelmesi kuvvetle muhtemel yazilari bir otosansurden gecirmeyi ihmal etmeyelim lutfen...
Aramizda henuz evli olmayip hanimlari pek yakindan tanimayanlar onlari bu konuda kucuk goruyor - sizler onlarin "hanim hanima muhabbetlerini" bir duysaniz yuzunuz kizarir - hanimlari o kadar sutten cikmis ak kasik zannetmeyin.
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Mert dogru soyluyor. Bence seviye ve mizah oldukca, vede kucumseme ve hakaret olmadigi surece bu bakis acisini onlara gostermekte bir sakinca yok..

Bizim gencligimizde patlayan turizmin sonucu rehberlik, animatorluk, halicilik, resepsiyonist vs.. gibi mesleklerde calisan genclerde ilk tecrubeleri bu sekilde yasadilar. Enteresandir bu kapida yabanciya cikiyor.

Mert Tokman wrote:
Ozgur Huseyinoglu wrote:Ve bu arada, geyik katsayisinin artmasinda benim de payim oldu ama, bayan takipcilerimizin oldugunu da biliyorum. O acidan, bu "erkek erkege muhabbet" havasinda, onlara itici gelmesi kuvvetle muhtemel yazilari bir otosansurden gecirmeyi ihmal etmeyelim lutfen...
Aramizda henuz evli olmayip hanimlari pek yakindan tanimayanlar onlari bu konuda kucuk goruyor - sizler onlarin "hanim hanima muhabbetlerini" bir duysaniz yuzunuz kizarir - hanimlari o kadar sutten cikmis ak kasik zannetmeyin.
NO ADNANS, NO CRY !!
Fatih Mutlu

Post by Fatih Mutlu »

cem yilmaz'in eski gosterilerinden aklimda kalan bir kisim var:

"bi gosteride seyirciye sordum, doktormus. 'ne doktorusunuz' dedim, "kulak burun bogaz cem bey, size malzeme cikmaz' dedi. ulan ben istedikten sonra kulaktan da varirim oraya"

demek istedikten sonra lincoln'den de varilabiliyormus :)
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Leverkusen - GS 5 -1 (Lincoln yok, GS maglup))
GS - Kasimpasa 0 - 1 (Lincoln'un sakatlik donus maci, GS maglup)
GS - FB 2 - 1 (Lincoln sahada, GS galip)
BJK - GS 1 - 0 (Lincoln yok, GS maglup)
GS - Kayseri 2 - 0 (Lincoln sahada, GS galip)
Ankara - GS 0 - 1 (Lincoln sahada, GS galip)
GB - GS 1 - 0 (Lincoln yok, GS maglup)

Tesadufler inanilmaz sekilde devam ediyor, para her atildiginda tura geliyor. GS'in son yedi macindan altisinin sonucunu bir oyuncunun oynayip oynamadigina bakarak belirleyebiliyoruz.

Yanlis anlasilmasin, bu sonuclar tamamen Lincoln'e bagli falan demiyorum da, bu tabloya bakarak Lincoln (su haliyle dahi) GS'a faydali degil demeyi (yani bu tablo tesaduf demeyi) tekrar tekrar hayretle karsiliyorum.

6 kere atin bir bozuk parayi, muhendis arkadaslarimiz duzeltsin ama 64te bir ihtimal sanirim altisinda da tura gelmesi (ya da yazi). :D

Ali
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ali Gursel wrote:Leverkusen - GS 5 -1 (Lincoln yok, GS maglup))

Tesadufler inanilmaz sekilde devam ediyor, para her atildiginda tura geliyor. GS'in son yedi macindan altisinin sonucunu bir oyuncunun oynayip oynamadigina bakarak belirleyebiliyoruz.

Yanlis anlasilmasin, bu sonuclar tamamen Lincoln'e bagli falan demiyorum da, bu tabloya bakarak Lincoln (su haliyle dahi) GS'a faydali degil demeyi (yani bu tablo tesaduf demeyi) tekrar tekrar hayretle karsiliyorum.

6 kere atin bir bozuk parayi, muhendis arkadaslarimiz duzeltsin ama 64te bir ihtimal sanirim altisinda da tura gelmesi (ya da yazi). :D

Ali
Lincoln degil 70'lerin Pele'si, 80'lerin Maradona'si olsa bugun sonuc farkli olmazdi. Aksini iddia etmemeni tavsiye ederim...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Mert Tokman wrote:
Ali Gursel wrote:Leverkusen - GS 5 -1 (Lincoln yok, GS maglup))

Ali
Lincoln degil 70'lerin Pele'si, 80'lerin Maradona'si olsa bugun sonuc farkli olmazdi. Aksini iddia etmemeni tavsiye ederim...
Peki etmeyeyim. Kaldi bes sonuc :D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote: ...
Lincoln'u vazgectim. Bire bir oyunculari GB ile karsilastirsan gerek fiyat gerek sukse konsunda GS'dakiler cok onde. Demek ki takimin kalitesi Ligde sururunen GB kadar bile degil. O zaman nasil hala ikincilik devam ediyor. Burasi var sorulacak. Bu kadar istikrarsizligin olmasinin sebebi ne olabilir?

Bu arada soyleyeyim Terim zamaninda da bu GB'ne elenilmisti. Hata birinde nerdeyse butun takim penalti atti idi. Ama olmadi. GB'nin yonetiminin GS'dan iyi oldugunu biliyoruz. Adamlar borcta degil bir kere.
Last edited by Cengiz Akgun on Wed Mar 19, 2008 11:36 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:
Lincoln'u vazgectim. Bire bir oyunculari GB ile karsilastirsan gerek fiyat gerek sukse konsunda GS'dakiler cok onde. Demek ki takimin kalitesi Ligde sururunen GB kadar bile degil. O zaman nasil hala ikincilik devam ediyor. Burasi var sorulacak. Bu kadar istikrarsizligin olmasinin sebebi ne olabilir?
Bugun icin aciklama bence tamamen vurdumduymazlik, disipsinsizlik ve basbosluktu. Tercuman adamin TD yerine gecmesi ve takimda kimsenin -ama basta Sabri'nin - onu hic kaale almamasi sebepti kotu performansa. Bu durumda idari bir ceza gerekir diye dusunuyorum. Bir sekilde otoritenin saglanmasi lazim. Bu mac ileride Kalli'nin olmayacagi maclarda neler olacagini sinyalini verdi - onlem alinmali... hadi bu macin telafisi var ama kalan 8 lig macinin telafisi yok.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bugun icin aciklama bence tamamen vurdumduymazlik, disipsinsizlik ve basbosluktu. Tercuman adamin TD yerine gecmesi ve takimda kimsenin -ama basta Sabri'nin - onu hic kaale almamasi sebepti kotu performansa. Bu durumda idari bir ceza gerekir diye dusunuyorum. Bir sekilde otoritenin saglanmasi lazim. Bu mac ileride Kalli'nin olmayacagi maclarda neler olacagini sinyalini verdi - onlem alinmali... hadi bu macin telafisi var ama kalan 8 lig macinin telafisi yok.
O zaman Adnan'a bir cizik daha atacagiz demektir. Serif'in de tilsim gitti.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

ADHAN POLAT LINCOLN HAKKINDA

Lincoln'ün en büyük yatırımları olduğunu, ancak saha içi performansı iyi olmayınca saha dışındaki gelir beklentilerini de karşılamadığını dile getiren Polat, şöyle devam etti: ''Oynayan, başarılı olan bir futbolcunun ürünlerine talep artıyor. İlk geldiği zaman ciddi bir satış patlaması olmuştu. Lincoln ile ilgili en büyük şanssızlık aslında her maçta sahada resmen dövülmesinden geçiyor. En son Ankaraspor maçını hatırlayın. Sahada en fazla faul yapılan oyucu. Tekme tokat dövülen bir futbolcu. Maalesef hakemlerimiz de seyrediyor. Biraz da kırılgan bir yapısı var. Çabuk sakatlanabiliyor. Bilemiyorum, bizimle seyahat eden arkadaşlarımız uçakta Lincoln'ün bacaklarını gördüler mi? Lincoln bana, 'Almanya'da da sertlik var ama topa, burada direkt olarak özellikle arkadan baldıra tekme atılıyor' dedi. Ankaraspor maçında yine sakatlandı. Geçmişte sakatlığı olan bir bölgesinden de değil. Yine ufak bir yırtık var ve Almanya'ya gitti, pazartesi dönecek. Bana, 'Burada bana futbol oynatmayacaklar' siteminde bulundu. Çağrımız federasyonumuza, MHK üyelerimize ve hakemlerimize. Sadece Lincoln konusu değil. Türkiye'deki anti futbola prim verilmesin. Yıldızlar korunsun, çünkü onlar futbola olan ilgiyi artırıyor. Sezon başından beri Lincoln'ün devamlı dövülmesine ses çıkarmadık. Bu böyle devam ederse, ciddi kavgamız olacak. Bir hayal kırıklığı yaşıyorum tabii ki. Oynatmak için aldık ve oynatamıyoruz. Kasıtlı olarak yapıldığına inanmaya başlıyorum ve bu bizi çok rahatsız ediyor. Lütfen bu konuda daha duyarlı olunsun.''

KAYNAK : SPORX

Ben Lincoln'u gondericegine emindim Polat'in. Ilic'e yaptigi gibi zemin hazirliyor sanmistim ama, belki yanilmisim.
Post Reply