Liverpool- G.SARAY 3-2 (Umit(59,65))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cihan önlibero olacaksa 7-0 kesmeyebilir, ikinci bir tahmin hakkı istiyorum :) Ayhanla bir olur bol bol faul yapar Mondi'ye jeneriklik kurtarışlar yapma imkanı hazırlarlar artık, tabi penaltı ihtimalide az uz değil! Kendilerinden tek ricam, yan pas atma dalında rekor kırmaları! Bu konuda sınırsız özgürlük veriyorum. Rakibe vermesinlerde kime verirlerse versinler.
Şu mübarek günlertde dua edelimde fark olmasın, işimiz harbiden dua'ya kaldı :D
Tolga Girici wrote:
Muhtemel 11'ler

Gerets'in yarın oynanacak Liverpool maçında sahaya şu muhtemel 11'le çıkması bekleniyor:

Mondragon, Sabri, Tomas, Song, Orhan, Hasan Şaş, Ayhan, Cihan, Arda, İliç, Hakan.
DHA kaynakli bu haber. Anladigim kadariyla Sabri sagbek, Cihan on libero olacak ama tam tersi olsa saha iyi olurdu. BIr kere de on libero olarak gorelim su Sabri'yi.
BarisCakan

Post by BarisCakan »

Ismail Gezer wrote:Juventus galibiyetinden sonra çıkışamı geçmiştik? Yoksa İstanbulpor'a 3-1 yenilmişmiydik :) Sonrada rezil bir RS beraberliği.
Ama şartlar değişti tabi. Bu maçtan alınacak olumlu bir neticenin takıma rampa etkisi yapıp fırlatabileceğine inanıyorum ama 7-0'a daha çok inanıyorum :)

Song'un Liverpool taraftarı konusunda yaptığı söylenen yorum çok doğru. Kendi takımlarını nasıl ateşlediklerini dünya alem biliyor. Bizde nerde öyle taraftar...
Ben de zaten o yuzden o juve macini ornek verdiydim..

Song'un dedigi sozun dogrusu yanlisindan bahsetmedim ki, ayrica sadece Liverpool degil butun Ingiliz takimlarinin taraftarlarinin genel durusu gercek "yenilsen de yensen de" taraftarligidir ki cok hosuma gider. Liverpool seyircisi de onlarin arasinda en iyisidir, eyvallah. Ama benim demek istedigim Song'un bizim oyunculara taraftari duymayin nasihati. Duysa ne olur duymasa ne olur. Ben ki ingilizcemle gurur duyarim (breh) onlarin mac sirasindaki tezahuratlarinin cogunu anlamam, bizim oyuncular nasil negatif etkilenecek. Tabi ki desteklediklerini anlayacaklardir da isligi yuhalamasi zaten burada alisik olduklari seyler yaninda devede kulak kalir...

Haa bir de gercekten yurtdisinda GS seyircisi asagi yukari LP seyircisi kadar unlu, sirf Avrupa degil Latin Amerika'da da. Tabi bizim unumuz birazcik daha (hakli olarak) "psikopat, deli taraftar" o ayri... Daha yeni mesela Bordeaux'lu oyuncular gruplar cekildikten sonra profesyonellerce Istanbul'da oynamaya hazirlandilar mental olarak. Tabi Olimpiyat stadi ayrintisini atlamis olsalar gerek :)

Yaw hem niye o kadar pesimistsin, bence en fazla 3-0 yeniliriz :) Niye zorlasinlar adamlar kendilerini sonucta bu da bir puan maci...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Erik Gerets: Basın Toplantısı

Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Erik Gerets, Şampiyonlar Ligi ikinci maçının oynanacağı Anfield Road Stadı'nda yapılan son antreman sonrasında düzenlenen basın toplantısında yerli ve yabancı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Basın toplantısını bir konuşmayla açan Erik Gerets, Anfield Road'da maç yapacak olmanın çok heyecan verici olduğunu bel irterek, futbolseverler tarafından bu stadın "kutsal saha" olarak nitelendirildiğini, futbolculuk hayatı boyunca da hep bu stadda oynamak istediğini ancak bunun bir türlü mümkün olmadığını söyledi. Erik Gerets, "Galatasaray olarak yarın bu sahada Galatasaray'a yakışır bir futbol oynayacağız" dedi. Sakatlar dışında takımın neredeyse tam olduğunu belirten Teknik Direktör Erik Gerets, Inamoto'nun hastalığı nedeniyle daha önceden hazırlıklarını yaptıklarını ve Okan ile Mehmet Güven'in kadroya dahil edilerek İngiltere'ye getirildiğini belirtti.

Erik Gerets, bugün bir gazetede yayınlanan ve kendi ağzından verilen demecin eksik ve yanıltıcı olduğunu belirterek şunları söyledi: " Bana sorulan soru, "Liverpool'la deplasmanda oynayacağınız maçta 0-0 ya da 1-1'lik beraberlikten memnun olur musunuz?" idi. Bu soruya iki bölümde yanıt verdim. Yanıtımın birinci bölümünde, deplasmanda oynanacak bir Şampiyonlar ligi maçında puan almanın önemli olduğunu söyledim. İkinci bölümünde ise Galatasaray'ın geleneği olan bir takım olduğunu, nerede olursa olsun, sahaya her şart ve koşulda kazanmak için çıktığını, bu maça da aynı düşünceyle çıkacağını söyledim. Ancak verdiğim yanıtın bu kısmı konmayarak, büyük bir yanlış yapıldı. Bu çok büyük bir haksızlıktır." dedi.

Erik Gerets, bir basın mensubunun "lig performansına bakarak Liverpool maçından puan almanın mümkün olup olmadığı" sorusuna şu yanıtı verdi: "Şampiyonlar Ligi çok farklı bir platformdur. Bu ligde Galatasaray'ın oyunu da farklıdır. Biz maça galibiyet için çıkacağız. Ancak deplasmanda oynuyoruz. Sadece defans yapmak için sahaya çıkmıyoruz. Fırsatları değerlendireceğiz. Liverpool'a boş alan vermeyeceğiz, daha önceki hatalarımızdan ders alarak bu maça hazırlandık" dedi.

Erik Gerets, bir İngiliz gazetecinin "Stadı "kutsal saha" olarak nitelemesinin futbolcuların çekindiği anlamına mı geldiği" sorusuna Gerets, "Elbette hayır. Oyuncularıma bu sahanın atmosferini başka bir yerde bulamayacaklarını, İngiliz futbol seyircisinin kendi özgün destekleme stilini yaşayacaklarını söyledim. Bir futbolcu için önemli ve farklı bir deneyim. Seyircinin sahadaki futbolcunun nasıl arkasında görmek açısından bir ders. Yanlış anlaşılmasını istemem, Galatasaray seyircisi de bu tip özel örneklerdendir. Galatasaray seyircisi de maçın 1. dakikasından 90. dakikaya kadar takımlarını destekliyorlar" sözleriyle yanıt verdi.

Ayhan Akman: "Gücümüzü Göstereceğiz"
Basın toplantısında futbolcularımızdan Ayhan Akman da basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şampiyonlar Ligi'nin çok farklı bir platform olduğunu söyleyen Ayhan, bu ligin maçlarında Galatasaray'ın her zaman daha iyi ve farklı oynadığını belirterek " Bu ligdeki takımların hepsi çok güçlü. Biz de güçlüyüz ve gücümüzü göstermek istiyoruz. Karşılaşmadan ihtiyacımız olan puan ya da puanlarla ayrılmak istiyoruz" dedi.

Bir basın mensubunun "2. ligden Galatasaray'a yeni transfer olan genç Mehmet Topal'la bu maçta oynarsa, nasıl hissedeceği" sorusuna Ayhan, "hocamız bize görev verirse, görevimizi yaparız. Karşımızda kimin oynayacağı bizim için farketmez. Maradona oynarsa, oynamayacak mıyız? Tamam, hepsine saygı duyuyoruz ama kimden niye çekinelim? Biz bu tip futbolcularla daha önce de oynadık. Yarın da aynısını yapacağız ve sahaya çıkıp Galatasaray futbolcusu olarak oynayacağız" dedi.
Toplantiya M. Topal ciktigina gore macta oynayacak herhalde Ayhan'la beraber.
Maraton.com.tr wrote: Galatasaray'ın Liverpool maçına Mondragon, Sabri, Song, Tomas, Orhan, Hasan Şaş, Ayhan, Iliç, Mehmet Topal, Arda ve Hakan
Benitez wrote:"YÜKSEK TEMPODA OYNAMALIYIZ" (Maraton)

Galatasaray'ın Avrupa Şampiyonlar Ligi (C) Grubu'nda deplasmanda karşılaşacağı Liverpool'un teknik direktörü Rafael Benitez, maçta ev sahibi olmanın avantajını en iyi şekilde kullanmak istediklerini söyledi.

Karşılaşmanın oynanacağı Anfield Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyen Benitez, ''Burada oynamak bizim için büyük avantaj, evimizde oynayacağımız bütün maçları, kazanmamız lazım'' dedi.

Rafael Benitez, takımının iki hafta önce oynadığı karşılaşmaya göre daha iyi durumda olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

''Anfield'in bize verdiği rahatlıkla oynayabilirsek, daha iyi sonuç alıp gol atabiliriz. Anfield'deki atmosfer çok fantastik, bütün taraftarları duyabiliyorsunuz ve burası bana göre dünyanın en iyisi. Taraftarlar arkanızdaysa bütün oyuncular bunu hissediyor.''

Maçta iyi oynamaya çalışıp ve çok mücadele etmelerinin gerekliliğine dikkati çeken Benitez, saha içinde kaliteyi yakalayıp, gol atacaklarından emin olduğunu da belirtti.

Oyunun anahtarının yüksek tempoyla oynamak olduğunu dile getiren Benitez, ''Bunu başarabilirsek kazanırız. Galatasaray iyi bir takım, iyi oyuncuları var. Kaliteli ve deneyimli bir ekipler, kazanma ihtimalleri var ama bu sahadaki oyuna bağlı'' ifadesini kullandı.

Rafael Benitez, Galatasaray'ın atak oynaması halinde boşluklar bulabileceklerini, ancak rakiplerinin kontratak sistemiyle oynayacağını düşündüğünü de sözlerine ekledi.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Hasancigim,

Obur tarafta yazmismissin ama, ben cevabimi buraya tasiyayim. Bu mac icin Mondi'ye hic laf soyleme: 4.5 sene onceki karsilastigimizdaki (uefa.com - "History" Grup sayfasi), (ve burda da yazildigi) gibi elemanlar, her mesafeden hala kaleyi yokluyorlarsa, gecenin yildizi o olacak, simdiden soyleyeyim (*).

Ve adamlara aslinda bayagi sut cektirip, Mondi'yi yildiz yapmistik ama, 2 macta iki beraberlikle, o zamanin Bulent'li savunmasini ben iyi duygularla hatirlamaktayim yani! Bakalim, Song'un sakatligi insallah sorun yaratmazsa, ona guvenim tama ama, digerleri de insallah, onun klasina uygun oynarlar.

Totem motem de bir yana, 3-0, 7-0 filan... ne bu yahu, sonucta, Luce'li zamanlarda, Victoria gibi tuyu bitmemisler oynuyordu takimda, yine de oyle sefil skorlarla donmuyorduk. Formanin sihirine ben o zamanlarda daha bir inandim zaten! Titreyin ve kendinize gelin gencler! Bunca tantanaya, ve sallantiya ragmen, yine de, en azindan, cabali, mucadeleci bir oyun oynayacagimizi dusunuyorum. Yeniliriz yine belki, orasi ayri...

Hasan'in o gun yataginin dogru tarafindan kalkmis olmasi bile, cok seyler degistirebilir!? Yazilmis ya, sagimiz solumuz belli olmaz! :)

Hadi hayirlisi bakalim, simdi kendi kendime gazlandim, UEFA.com'u 10$ daha zengin edecegiz demektir bu!

Hoscakalin,

Post by Tolga Girici »

Ozgur Huseyinoglu wrote: Hadi hayirlisi bakalim, simdi kendi kendime gazlandim, UEFA.com'u 10$ daha zengin edecegiz demektir bu!

Hoscakalin,
Ozgur'un verdigi linkten bakarsak Murat Sozkesenlerle, Berkant Goktan'larla oradan beraberlik cikarmisiz. :) Bulent Korkmaz ile Emre Asik Owen'a adim attirmamislar. Yarin da basa bas bir oyun oynamamak icin hic bir sebep yok. Ha belki Mondragon'un sansi tutmaz bu sefer, daha 10uncu dakikada bir gol yiyiverir, ama onemli olan terinin son damlasina kadar mucadele vermek.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ayhan oynarsa bu mac kesin kirmizi kart yer...benden söylemesi...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Tugay ve Emre de kampi ziyaret etmis.

Image
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bir önceki liverpool maçından öncede Tugay gelip taktik vermişti :) Tamda onun dediği gibi oynamıştı takım, anlamlı anlamsız bol bol pas yaparak! Topla oynamada 60-40 üstünlüğümüz vardı diye hatırlıyorum. Gerçi bu bilgiyi maçtan sonra edinmiştim sanırım çünkü memlekete gidiyordum ve maçı radyodan dinlemiştim. İşin kötüsü rövanş maçınıda İstanbul'a dönüşte yine radyodan dinlemek zorunda kalmıştım :D
Ve liverpoola radu'nun attığı golü hala görebilmiş değilim :D
Victoria ortalamış, radu kafayla topu ağlara yollamış, öyle anlatırdı büyüklerimiz..
Neyse, bol pas yapmalı ve ceza sahasına sokmamaya- uzaktan şutlara zorlamalıyız onuda iyi becerdikleri için Mondragon'un gününde olması için samimi dualar etmeliyiz. Nasıl gol atabileceğiz konusunda hiçbir fikrim yok!
4-0,5-0,6-0,7-0 = Normal sonuç
3-0,2-0 = Şerefli mağlubiyet
1-0 = İyi sonuç
0-0 = Rüya gibi.. :D
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Tolga Girici wrote:
...Bir basın mensubunun "2. ligden Galatasaray'a yeni transfer olan genç Mehmet Topal'la bu maçta oynarsa, nasıl hissedeceği" sorusuna Ayhan, "hocamız bize görev verirse, görevimizi yaparız. Karşımızda kimin oynayacağı bizim için farketmez. Maradona oynarsa, oynamayacak mıyız? Tamam, hepsine saygı duyuyoruz ama kimden niye çekinelim? Biz bu tip futbolcularla daha önce de oynadık. Yarın da aynısını yapacağız ve sahaya çıkıp Galatasaray futbolcusu olarak oynayacağız" dedi.
Toplantiya M. Topal ciktigina gore macta oynayacak herhalde Ayhan'la beraber.
Tolgacigim, orda Ayhan gazetecinin sorusunu, sen de haberi yanlis anlamissin sanki? :oops: (Toplanti Resimleri: cepheden - yandan).

Ordaki sorudan benim anladigim, "daha 2 ay once, Mehmet Topal 2. ligde oynarken, simdi tutup, Sampiyonlar Ligi gibi bir sahnede, Liverpool gibi dunyaca bilinen bir takima karsi oynayacak senin yaninda, ne dusunuyorsun?" gibiymis. Ama, olayi, bizim kadronun standardindansa, karsi tarafinkine gibi algilamis Ayhan.

Mehmet Topal Bordo macinda yedek girince netekim, ben de ayni seyi dusunmustum: "2 hafta once Turkiye 2. liginde oyna, sonra gel futbolda dunyanin en goz onundeki klup turnuvasinda/yarismasinda yer al!?! Olacak is mi?!" diye.... Genc, yazik, iyi de baslayamamisti, girer girmez burnu ya da ka$i kanayip, tedavi gormek zorunda kalmisti. Insallah bu sefer cok daha parlak bir baslangic yapmis olur diyelim...
Özgür
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote: Ve liverpoola radu'nun attığı golü hala görebilmiş değilim :D
Victoria ortalamış, radu kafayla topu ağlara yollamış, öyle anlatırdı büyüklerimiz..
Neyse, bol pas yapmalı ve ceza sahasına sokmamaya- uzaktan şutlara zorlamalıyız onuda iyi becerdikleri için Mondragon'un gününde olması için samimi dualar etmeliyiz. Nasıl gol atabileceğiz konusunda hiçbir fikrim yok!
1-0 = İyi sonuç
Ismail sana bir guzellik yapayim. Youtube denen icat sayesinde sadece anilarimizda kalan bazi goruntuleri bugune tasiyabiliyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=zkCAa2itc08

Radu burada kimi kose yazarlarinin "Metin Oktayvari" dedigi sekilde, durdugu yerde mermi gibi bir kafayla aglara gondermis. Kendisi dunyada fayda/fiyat olarak en iyi oyuncularindan biri olmali zira ligde de sampiyonlugu getiren gollerden birini atmisti diye hatirliyorum.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Evet, Samsun deplasmanında 85. dakikada Ayhan'ın ortaladığı topa kale dibinde kafa vurup 3 puanı almamızı sağlamıştı. Fenerin 3 puan ardımızdan kovaladığı günlerdi. Ramazan davulcusunun gürültüsü eşliğinde seyredeyim golü, Teşekkürler.. :)
Tolga Girici wrote: Radu burada kimi kose yazarlarinin "Metin Oktayvari" dedigi sekilde, durdugu yerde mermi gibi bir kafayla aglara gondermis. Kendisi dunyada fayda/fiyat olarak en iyi oyuncularindan biri olmali zira ligde de sampiyonlugu getiren gollerden birini atmisti diye hatirliyorum.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Tolga Girici wrote:
Ismail Gezer wrote: Ve liverpoola radu'nun attığı golü hala görebilmiş değilim :D
1-0 = İyi sonuç
Ismail sana bir guzellik yapayim. Youtube denen icat sayesinde sadece anilarimizda kalan bazi goruntuleri bugune tasiyabiliyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=zkCAa2itc08

Radu burada kimi kose yazarlarinin "Metin Oktayvari" dedigi sekilde, durdugu yerde mermi gibi bir kafayla aglara gondermis. Kendisi dunyada fayda/fiyat olarak en iyi oyuncularindan biri olmali zira ligde de sampiyonlugu getiren gollerden birini atmisti diye hatirliyorum.
Tolgacim ayni sayfanin devaminda bir de Manchester United'in 3-3'un rovansinda 0-0 lik maca gelis gidisinin videosu var --- bunu hic yabanci gozuyle gormemistim... iyi oldu...
http://www.youtube.com/watch?v=yF7frqaZ ... ed&search=
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

Liverpool'la 1-1 biten Sami Yen'deki macin ilk 18'inde 17 yasindaki Sabri'nin oldugunu tamamen unutmusum, hatta Sabri ilk oynadiginda Galatasaray'da (sanirim bundan 2 sezon sonra) CL kadrosuna girmisliginin farkinda degildim.

Neyse, onemsiz bir not olarak gecmis olayim.

LIVERPOOL

........17 Bellamy....18 Kuyt
10 Luis Garcia...14 Xabi Alonso..22 Sissoko...8 Gerrard
6 Riise...5 Agger...23 Carragher...3 Finnan
................25 Reina

yedekler: 1 Dudek/4 Hyypia, 12 Fabio Aurelio/11 Gonzalez, 32 Zenden, 16 Pennant/15 Crouch

Daniel Agger, 2005 eylul'unde Inonu'de oynanan [Turkiye 2-2 Danimarka] macinda 90 dakika Hakan Sukur'e karsi oynamisti. Son lig macinda dinlendirilen Carragher sanirim Agger'in yaninda oynar. Ersen Martin'in ne kadar rahat gol attigini gorup Crouch'la baslama olasiligi olsada, Benitez 4 mactir ayni cikan forvetini bozmayacak gibi geldi bana, ama 93 mac ust uste ilk 11'ini degistiren bir TD'nin ne yapacaga hic belli olmaz...

GALATASARAY
..................9 Hakan Sukur
.................22 Ilic
66 Arda..............................11 Hasan Sas
.......18 Ayhan......19 Cihan
5 Orhan Ak..2 Tomas..4 Song...55 Sabri
.............1 Mondragon

yedekler: 17 Fevzi/28 Tolga/7 Okan, 14 Mehmet Topal, 16 Carrusca/99 Umit Karan, 58 Hasan Kabze
kadro disi: Emre Asik, Mehmet Guven, Aydin, Ozgurcan

Bu sadece tamin ettigim...ben olsam Cihan'in yerine Okan'i oynatirim (belki Gerets'de oyle yapar, belli olmaz). Sahadaki herkesin, Ilic ve Hasan dahil, ellerinden geldigi kadar savunmaya yardim etmezlerse isimiz cok zor olacak gibi geliyor bana. Ayni zamanda gecen macta Bordeaux'nun bize karsi yaptigi gibi topun arkasinda en az 8 adamla savunmak bizim stilimiz degil, kadromuz buna pek uygunda degil dogrusu. Son Anfield macinda sag acik olarak Fleurquin, cift on libero Ergun-Bulent Akin oynamislardi, atak oyuncusu denebilicek sadece Hasan, Berkant, ve Umit Karan vardi. Bu macta bir fazla olacak. Bir sekilde 2-3 pozisyon buluruz gibi geliyor bana. Bunlarin birini gol yapip, konsantrasyon dagilmazsa, puan(lar) mumkun.

Sonuc ne olursa olsun, 4 mac daha oldugunu unutmamak, bu macta kazanilmis veya kaybedilmis puanlarin gruptan kimin cikacagini yanliz basina bellirlemeyecegeni hatirlamak hem bizler, hem basin, hem takim icin cok onemli.

HAYDi CiM BOM...

Deniz
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

.......
Bu akşamki maç için de Gerets'in parlak bir hamlesini ve şaşırtıcı uygulamalarını bekleyemiyoruz. Tam tersine Sarı-Kırmızılı takımda genel bir ‘dağınıklık' dikkat çekiyor. Liverpool'a gelişte kafilenin kimse tarafından karşılanmayışı, pasaport kontrolü sırasında futbolcuların ayrı bir yerden çıkmasını sağlamak gibi basit işlemlerin yaptırılamayışı ve takımın da sadece genç yöneticilere emanet edilmesi bunun açık göstergeleri. Üstelik Okan ve Mehmet Güven'in Liverpool'a getirilmesine sonradan karar verilmesi gibi tuhaflıklar da gözden uzak tutulacak gibi değil.

Bir futbol takımının başarısında bunun gibi sayısız etkenin rolü vardır. Önceki yıllarda Sarı-Kırmızılı takımı izlerken bu tür işlerin nasıl tıkır tıkır yürüdüğüne tanıklık ederdik. Şimdi gördüğümüz dağınıklık elbette ki umut verici bir durum değil.
AHMET ÇAKIR (Zaman)

Yönetimin de bu maçtan umutlu olmadığı bariz belli! Acaba futbolcular arasında inanan varmı? Asıl önemli olan bu! Kendi yönetimlerinin, kendi taraftarlarının ümitsizliği onları motive mi edecek, yoksa sahada hayalet gibi amaçsız dolaşarak maçın biran önce bitmesini mi bekleyecekler?
Bilmiyorum, ama bildiğim birşey varsa gösterecekleri çabanın olumlu meyvelerinden en çok nasiplenecek olanlar yine kendileri! Olumsuz bir neticede de ilk fatura onlara çıkacak, heralde farkındadırlar..
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Bordo maçındaki gibi oynarlarsa ve ele geçecek yarım fırsatları değerlendirirlerse beraberlik bir ihtimal olabilir.

Bu maçta bir miktar gol yiyeceğimize kesin gözüyle bakıyorum. Bu defans daha aşağısını kaldırmaz.

Gönlüm: 2-2
Beynim: 2-0
Post Reply