CL 3.Tur: M.Boleslav-GS 1-1 (hasan şaş 72)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Mehmet Gorgen wrote:...
Skoda'nın ana sponsor olması lazım. En azından formalarında Skoda reklamı var.
...
Onemsiz bir ayrinti ama, muhalefet yaptin madem, illa ki kanit sunmam lazim! :P

Image

Benim gordugum, ya yukardaki yazimda link verdigim takim resmindeki gibi ustte Skoda, altta Cedok, ya da bu model ablalarin giydigi gibi merkezde Cedok, carprazda Skoda logolu formalari... Ikisinin reklamini birden almislar yani. Bizde goguste Avea, kollarda ColaTurka hesabi, ama bunlar ikisini birden vucut kisminda tutmuslar...
Özgür
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Sevgili Özgür'cüğüm,

İş inada bindi :lol:

aşağıdaki resimden de görüleceği üzere dünkü maçtan bir enstantane
Çek takımında(beyaz formalı) formada sadece skoda reklamı var. Başka birşey yok.

Image
Image
Deniz Selman

Post by Deniz Selman »

UEFA'nin reklam kriterleri cok siki oldugu icin, goguse tek reklam, kollara ise reklam yasagi oldugundan, CL macinda tek Skoda reklami kalmis. Bizde CL maclarinda ColaTurka reklamini takamayiz. Ayrica, numara v isim yazan kismin tek renk olmasi gerektigi icin, gecen sene Tromso maclarinda parcali formayi bozup arkaya buyuk bir sari kare seklinde yer yapmislardi numara icin. Bu sene, sanirim ayni sorun cikmasin diye, cubuklu formanin arkasindaki numara icin olan kisim zaten duzenli bir sekilde duz sari.

Bu arada daha onemlisi mac tarihleri ve ilk macin saati belli olmus:

1. mac: 09 Agustos carsamba TSi 20.30 (ALi SAMi YEN).
2. mac: 23 Agustos carsamba saat henuz belli degil (DEPLASMAN).

Zaten cogu CL3Q maclar carsamba oynaniyor, ama tek tuk sali var ve belki Fener'le ayni olmasin falan diye sali olabilir diye dusunuyordum...Fener'in maclarida bizim gibi carsamba gunleri ikiside.

Bilet hakkinda henuz bir haber yok. Umarim kombine satislarinin cok olmasi, benim gibilerin kapali ust'de bilet bulmasini zorlastirmaz cok fazla...

Deniz
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Anlaşılan o ki Deniz; Özgür ile benim her ikimizin de doğru söylediğini söyleyerek orta yolu bulmuş.

özgür;

1-1 berabere kaldık. :lol:
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Macin kadro tahminini yapmak istedim, ama durum cok karisik.

Eger Hasan Kabze iyilesmezse (ki iyilesmeyecek gibi duruyor) tek forvet Hakan'la baslamak iyi olur.

Hasan Sas konusunda kararsizim, belki oyundan alinmak iyi bir ders olmustur, kendine gelir belki.

Tek forvet oynayacaksak, Mehmet'in yanina Ayhan'i koymak mantikli. Mehmet cok iyi olacak ama bu macta yer tutuslarinda bazen hata yapti.

Carrusca yerine Arda'yi denemek lazim. Hasan solda, Arda sagda oynar.

Savunmada Cihan'dan bikkinlik geldi, bilmiyorum belki Ugur'u oynatmak lazim.

Mondragon'u cok begendim bu arada. Solbekte Orhan iyilesirse o tercih edilmeli

Mondi

Ugur Song Tomas Orhan (Ferhat)

Arda Mehmet Ayhan Hasan

.............Ilic

.........Hakan

Bu arada herkes Volkan niye oynamiyor sorusunu soruyor TV'de.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tolga Girici wrote: ...
sanki alip aparmi$ cekip koparmi$ gibi oynadiginda degil mi?.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:
Hele Hakan Unsal cok komikti, "Volkan, Ergun ve Okan da oynamaya basladigi zaman daha iyi olacak" dedi. Bu arkadasliga, dayanismaya hayranim.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hakan'nın yorumculuk konusunda başarılı olabileceğini düşünüyordum. Halada olabilir tabi ama kendi arkadaşları halen maç yapmaya devam ediyorsa, bu konuda tam anlamıyla dürüst davranması zor! Bilinçli olarak birileri kolluyor diyemem ama insanın kendi arkadaşlarını eleştirmesi pek kolay birşey değil!
Tolga Girici wrote:
Cengiz Akgun wrote:
Hele Hakan Unsal cok komikti, "Volkan, Ergun ve Okan da oynamaya basladigi zaman daha iyi olacak" dedi. Bu arkadasliga, dayanismaya hayranim.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:Hakan'nın yorumculuk konusunda başarılı olabileceğini düşünüyordum. Halada olabilir tabi ama kendi arkadaşları halen maç yapmaya devam ediyorsa, bu konuda tam anlamıyla dürüst davranması zor! Bilinçli olarak birileri kolluyor diyemem ama insanın kendi arkadaşlarını eleştirmesi pek kolay birşey değil!
Tolga Girici wrote: Hele Hakan Unsal cok komikti, "Volkan, Ergun ve Okan da oynamaya basladigi zaman daha iyi olacak" dedi. Bu arkadasliga, dayanismaya hayranim.
Hakan Unsal cok iyi bir yorumcu olacak, duzgun bir insan ama tek kusuru bu. Ergun'e Okan'a gelene kadar daha Ayhan var, Volkan var,Orhan Ak, Aydin, Oguz var.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Ozan Ersoy wrote: Asil derdimiz yapilmayan transferler, yaslilar, gencler degil. Herkesin gizli korkusu bu takimin oyun anlayisi yani dik kafa Gerets.

Gecen seneki Gerets'ciler, az cektirmediniz bize. Hepiniz dizilin bakeyim, ceza verecek Ozan abiniz/kardesiniz size. :D:D

Ozan Ersoy
1) Gerets'ciler kim aciklansin.
2) Gerets'ciler birleselim. :!:
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ben hala Gerets'in Hagi ve Terim'den daha iyi bir TD oldugunu kabul ediyorum. Sonuc alma konusunda Lucescu belki daha verimliydi ama onun oybattigi oyundan hic zevk alamami$tim. Yine de futbol sonuc oyunudur denince Lucescu'nun bu konudaki verimi bariz.

Yine de Gerets'in bagnaz bir adam oldugunu sanmiyorum. Bir inad ugruna klubu ve kendisini yakacagina inanmak istemiyorum. Profesyonellik konusunda adam kendini kanitlami$ cunku bu konuda. Elindeki malzeme bu. Bugun GS orta sahasinda oynuyor denen adamlar bir bakin ve sakatlar yuzunden forvet diye sahaya surulebilenleri fikizleyin. Herifin kendi cikip oynayacak hali yok ya. Dun iki sersem o penaltilari kacrmasa dunku mac bu takimla o maci 3-1 alacaki. Evet halamin sakali olsa misali ama malasef durum boyle. Bu arada Ankarspor'da Aykut'un elinin degdigi ortada. Yani palas bir takim onunde bocalanilmadi. Adamin sectigi oyuncular ortada. Kaleci cikmaz denilen Turkiyede iki Dunya kupasi kalecisine hadi ordan sahtekarlar diyerek kaleye koydugu adami gordunuz. Dun Mondragonda gayet iyi idi ama bu kadar kolay penalti kurtardigini goremedik daha. Yalniz ben Necati ve Hasan'i bilincli olarak ikinci yarida oyundan alindigini saniyordum. Ama sonradan bu ikisinin koridordaki didi$mesi ile yaptiklari yuzunden denildi. Burda biraz midem bulandi. Bunlar kavga etselerde etmeselerde ikinci devre sahada i$lerinin olmadigini ilk yarida sahada yaptiklari ile kanitlami$lardi.

Ortada bir yumurta ve tavuk hikayesi var. Yonetim $L kalinip ele gececek ayak basti parasi ile transfer yapmayi du$Unuyor. Gerets ise $L'ye nasil cikilacak onun sIkIntisinda. Olayin kilit noktasi burasi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Carsamba günü macin hangi TV kanalindan yayinlanacagini bilen var mi ?
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Show TV..
Tabi son gün bir değişiklik olmazsa :)
Çarşamba bizim perşembe Trabzonun maçını verecek..
Serif Halimler wrote:Carsamba günü macin hangi TV kanalindan yayinlanacagini bilen var mi ?
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Tesekkürler Ismail, Show TV Internet sitesinde yayin akisnda mac yok. Yayin akisi gecen hafta icin olabilir, zira sadece gün yaziyor, tarih yok. Yarin yeni hafta baslayinca güncellenir herhalde.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Boleslav uyarısı

Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Erdal Keser, Şampiyonlar Ligi 3. ön elemesindeki rakip Boleslav'ı canlı izledi ve uyardı: "Hafife alırsak yanarız".

Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme maçında Mlada Boleslav takımı ile karşılaşacak Galatasaray'da yardımcı antrenör Erdal Keser ayrıntılı bir rapor hazırladı. Çek ekibinin cumartesi günü ligde oynadığı maçı canlı izleyen Keser'in, "Takım beklediğimden de güçlü çıktı" dediği öğrenildi. Boleslav'ın deplasmanda karşılaştığı Slovacko'yu 2-0 mağlup ettiği maç için Keser, "90 dakika boyunca üstün bir futbol oynadılar. Rakibi sürekli baskı altında tuttular. 2 fark olmasına rağmen bitiş düdüğüne kadar maçtan kopmadılar" şeklinde bir rapor hazırladı. Teknik direktör Gerets'le bugün rapor üzerine daha ayrıntılı bir görüşme yapacak olan Keser ayrıca "İlk kez Avrupa Kupaları'na katılıyor olabilirler ancak kesinlikle hafife alınmaması gereken bir takım. Çok atak oynuyorlar. Geçtiğimiz sezon liglerini ikinci sırada bitirmişler. Bu da ne kadar güçlü olduklarının bir göstergesi" yorumunu yaptı.

TROMSÖ'YE BENZEMESİN
Erdal Keser raporunda geçtiğimiz sezon başında Tromsö'ye karşı oynanan UEFA Kupası birinci tur maçını hatırlatarak, "Norveç'in Tromsö takımını hafife almıştık ve beklemedik bir şekilde UEFA Kupası'ndan elenmiştik. Boleslav bizim karşımıza çıkmadan önce başka bir Norveç takımı olan Valerenga'yı eledi. Bunu hesaba katıp hazırlıklarımızı ona göre yapalım. Tüm takımın maçı ciddiye alıp, çok iyi konsantre olması gerekiyor. " uyarısını yaptığı öğrenildi.
Post Reply