Ne Drogba imis arkadas :)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Ne Drogba imis arkadas :)

Post by Cengiz Akgun »

Ben seyretmedim ama GSTV'de guya cikmis Drogba goz yaslari icinde ayrilmis. Daha GS'da yapacak cok isim vardi demis. Isi AYsal'a birakmis. Aysal da yememis. Drogba kendini Dunya kupasina hazirlamak icin kizaga cektigi ortada idi. Parasini da eksiksiz saydilar eline. Evet bir heyecan getirdi ama bu yastan sonra yapacagi yan gelip yatmak. Sakin ha. Ha aldigi senelik pardan iki bucuk, uc milyon iner de bir milyona talim ederse pek fazla diyecegim olmaz.

Bu arada Nezih agabey sitem etmis. Yazanlar zaten uc dort kisi idi. Zorla FB sampiyon edildi. Hasan hala Terim icin goz yasi dokuyor. Terim icin GS onemli olsa idi milli takim filan demezdi. Altini oydular filana da pek inanmiyorum. Terim kimseye altini oydurmaz. Lige kotu basladi ve RM'den evinde alti yemesi ustune tuz biber etti. Manciniktan da pek umitli degilim. Isine soyle iki eliyle bir turlu sarilmak istemedi. Orada egreti oturuyor. Aysal ise umdugum kadar iyi cikmadi. O da yanlis adamlarla birlikte. Bakalim bu sene ne olacak. Takimda yollanacak cok adam var. Melo (bunu soyleyecegimi ben de tahmin etmezdim), Snijder, ve Mustera disinda yeni gelen o iki uc genc yabanci da degil gerisine sepet havasi. Mumkunse iyi bir defans adami yabanci alirlarsa ne ala. Sezonu Dunya kupasinin hemen ardindan acarak siki bir sekilde calismalari lazim. Mancinik bu isi kivarabilecek mi bilemiyorum. Kagit ustunde ilk sene cok kotu gozukmuyorsa da takim oyunu berbatti.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Kullanis tarihi bitmis oyunculardan kazik yemekden vaz gecemiyoruz.

Lincoln, Jo, Elano, Drogba gibilerinin son tokadi bize atip memleketlerine donmelerine artik alistik. Fener Diego'yu alacakmis, daha 29 olduguna bakmayin, gelir iki gol atar, iki kivirtir, olmadi der ben memleketime donuyorum, bastirin bakalim paralari.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Drogba ben paraya onem veren biri degilim verseydim Cin'de kalirdim filan gibi acikli seylerde soylemis. Chelsea'ye karsi mahsus oynamadi diyenlere biraz da kirilmis. Artik kalbi GS icin de atacakmis. Ayiplamiyorum. Ben de hemen hemen ayni seyleri soylerdim.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Oynamadi veya oyniyamadi fark etmez rezil olduk. Kaza ile bir tarafina carpip giseydi her halde sinir krizi gecirirdi. Special One kafasini oksadigi an is bitmisdi.
Post Reply