TSL 30. / Galatasaray Trabzon 1-0 (Arda dk 50)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Mert Tokman wrote:Kadro aciklandi:

Aykut
Sabri-Emre-Servet-Volkan
Okan-Topal-Arda-Ayhan
Hakan-Umit

Tek supriz Hasan'in oynamiyor olmasi :roll: Yattara'dan tirsip sol tarafi Volkan-Ayhan'la kapatalim dediler herhalde.
Eger hakan idmanlarda dokturmuyorsa skandal...

Gecen hafta son 15 dakka yoklari oynadi hakan... Nondayi da kaybedersek, altindan kalkmasi cok zor olur.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Eray Tunç wrote: Dk. 80+ Hakan çıkıyor, Nonda giriyor, bakalım bu değişiklik GS'yi ayağa kaldırabilecek mi...
Ozellikle burasi cok dogru. Nonda haftalardir kendine verilen formayi cok haketti, dagitti rakip defanslari, rahat pozisyonlarda attiklari gibi, bir de zor durumlarda atti. Cok ayip olur kendisine son 10 dakika oynatmak bu performasin ustune.

Sevgili Ozgur, Nonda kac haftadir kayip farkinda misin, ne kaybetmesi, adam zaten kayip. Kac hafta daha kotu oynayarak kendini bulmasini beklememiz lazim?

Bu arada, aboooovvvvvv, Cevat Prekazi stadda.

Ali
Ozgur A. Boztepe

Ali Gursel wrote:
Eray Tunç wrote: Dk. 80+ Hakan çıkıyor, Nonda giriyor, bakalım bu değişiklik GS'yi ayağa kaldırabilecek mi...
Ozellikle burasi cok dogru. Nonda haftalardir kendine verilen formayi cok haketti, dagitti rakip defanslari, rahat pozisyonlarda attiklari gibi, bir de zor durumlarda atti. Cok ayip olur kendisine son 10 dakika oynatmak bu performasin ustune.

Sevgili Ozgur, Nonda kac haftadir kayip farkinda misin, ne kaybetmesi, adam zaten kayip. Kac hafta daha kotu oynayarak kendini bulmasini beklememiz lazim?

Bu arada, aboooovvvvvv, Cevat Prekazi stadda.

Ali
Eger sen bana Hakan in ve Hakan sayaseinde kac GSli futbolcunun kac senedir kayip oldugunu soylersen, bende sana Nondanin kac haftadir kayip oldugunu soylerim.

Prekazinin gelmesine bende sevindim. Kendisi cok buyuk futbolcu idi.
Celal Gürcüoglu

Post by Celal Gürcüoglu »

Prekazi'nin Simovic'in tavsiye uzerine denenmeye geldigi Fatih Terim'in jubilesindeki macina gitmistim. Imparator! helikopterle inmisti sahaya :)

Bu maci aliriz. Oyle bir goruntu var ilk 5 dakikada.
Türkiye'nin ilk ve tek Avrupa Sampiyonu
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Yahu adam, rovesata yaparken kafana tas dussun emi, gecen hafta iki devrede de birer tane denedi, bugun de yine kel alaka bir pozisyonu cevirip kaleye sirtini donup rovesata atmaya calisti.

Manyak mi nedir bu adama yahu?
Celal Gürcüoglu

Yemin ediyorum bu Hakan Sukur futbolcu degil ya! Biktim ben bu adamdan ya. Yeter be abi, yeter artik. Yok ama simdi gol atar oooo gordun mu olur. Istedigi kadar gol atsin. Adam daha top tutamiyor, sut cekemiyor. Insani yillardir delirtiyor!
Celal Gürcüoglu

Su mac berabere biterse cok yazik olacak. Otuz tane pozisyon kacirdilar.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Celal Gürcüoglu wrote:Su mac berabere biterse cok yazik olacak. Otuz tane pozisyon kacirdilar.
Kacirdilar mi, hepsini Hakan kacirmadi mi, Umit falan geleni gideni sokuyorlar yahu. Ama simdi Umit atar buyuk golcu olur. Yok kardesim, atsa da istemiyorum. :lol:
Kemal Bakircioglu

Post by Kemal Bakircioglu »

Iyi oynuyoruz ama atamiyoruz.

Takim cok gayretli ve poziyonda yaratti. Yorulmazsak aliriz maci.

Hadi be kardesim biri girsin su toplarin.

Demin Sabrinin guzle topu disari gitti.

Arda, Ayhan , Servet iyi. Hakan , Umit vasat , ve sans yanlarinda degil.

Ikidir hakem Ardaya yanlis faul veriyor, cok net yanlis karar. Hakem vasat bir goruntu ciziyor, gecen haftanin etksinde kalmis , yakmazsa iyi.

Demin Arda vurdu , yandan az farkla disari.

Trabzon kalecisi kismetli.
Last edited by Kemal Bakircioglu on Sat Apr 12, 2008 7:37 pm, edited 1 time in total.
Kemal Bakircioglu
Ozgur A. Boztepe

Ali Gursel wrote:
Celal Gürcüoglu wrote:Su mac berabere biterse cok yazik olacak. Otuz tane pozisyon kacirdilar.
Kacirdilar mi, hepsini Hakan kacirmadi mi, Umit falan geleni gideni sokuyorlar yahu. Ama simdi Umit atar buyuk golcu olur. Yok kardesim, atsa da istemiyorum. :lol:
Sende biliyorsun durumu, burda bizle dalga geciyorsun sevgili ali...

Trabzonlular bizimkileri bicmeye basladi...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Trabzonlular her pozisyinda ya tekme atiyor ya indiriyor bizimkileri yere, hele Hasan Ucuncu diye bir hayvan var sahada, hakem faul calip nedense kart gosteremiyor.
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Simdiye 6-0 olmasi lazimdi pozisyonlari atsaydik..
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Yahu askiya alin su Hakan tartismalarinizi biraz hele. Takim canavar gibi basiyor, cizgiden cikan, direkten donen toplarin hesabini kaciracagiz nerdeyse. Zaten ilerde basiyoruz ama, topu sahamiza tasirlarsa da cok yardimlasmali savunuyoruz. Sabri bile batmiyor goze, nazar degmesin, bir cikintilik yapmasin daha sonra insallah...
Özgür
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ve gol kaçırma yarışına Arda da eklendi...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozgur A. Boztepe wrote:
Ali Gursel wrote:
Sende biliyorsun durumu, burda bizle dalga geciyorsun sevgili ali...

Trabzonlular bizimkileri bicmeye basladi...
Ben bu durumu cok iyi biliyorum Ozgur, ayni topu Umit kacirisa, bak simdi Arda kacirdi, o kacirirsa falan buyuk talihsizlik olur. Hakan kacirirsa Titanik'in batmasindan 11 Eylul'e Hakan herseyden sorumludur.

Bu durumu cok iyi biliyorum, yillardir ayni.

GS'in bu sene problemi setlige sertlikle karsilik verememesi. Trabzonlular Ali Sami Yen'de yan hakeme falan horozlaniyor, biz tekme yiyip tekmeyi yerd kivraniyor. Neden su Okan, Ayhan Yattara'yi, Umut'u kirip diger Trabzonlulara siz devam edin biz de ederiz diyemiyor acaba yahu?

Topal geriden iki-uctur kotu top cikariyor.

Soldan ne kadar etkili orta yapiyorsak sagdan da o kadar kotu ortalarimiz (yani Sabriyle).

Ali
Post Reply