PAF Ligi 2007-2008 Galatasaray:6 GB Oftas:3

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Resmi Siteden:

PAF Ligi: Galatasaray: 2 – Ankaraspor: 1

Galatasaray, PAF Ligi’nin 9. haftasında Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Ankaraspor’la karşılaştı.

Galatasaray PAF Takımı, sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Takımımızın golleri 18. ve 90+3. dakikalarda Özgürcan Özcan’ndan geldi. Ankaraspor’un tek golü ise 4. dakikada Teyfik Köse’den geldi.

Galatasaray PAF Takımı, bu sonucun ardından puanını 18’e yükseltti.

Yenik basladıgımız macı 90+3 te cevirip 3 puan almamız iyi moral olmustur. Ozgurcan nın forvet hattında yer bulması onemli, ileri ucta sakatlıklardan dolayı bayagı zorlanıyorduk.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Denizli PAF: 0 - GS PAF: 1

Bu sonuc ile GS PAF takımımız puanını 21 e yukseltti, 3. sırada. 10. hafta sonunda PAF liginde lider 24 puan ile Vestel, ikinci 22 puanlı FB.

Onumuzdeki hafta 4. sırada 19 puanlı Gaziantep ile deplasmanda karsılasıyoruz.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu haftaki mac:

Gaziantepspor PAF-GS PAF

04-11-2007,13:00,Kamp Egitim.
25-2025

nefvakfi.org
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Resmi Site:
PAF Ligi | Gaziantepspor: 1 – Galatasaray: 1

Galatasaray PAF Takımı, PAF Ligi’nin 11. haftasında Gaziantep Kamp Eğitim Sahası’nda Gaziantepspor ile karşılaştı.

Karşılaşma 1-1 berabere sonuçlandı. Takımımızın tek golü Gür Ege Gürel’den geldi. Galatasaray PAF Takımı, bu sonucun ardından 11. hafta sonunda puanını 22’ye yükseltti.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Resmi Site:
PAF Ligi | Trabzonspor: 1 ; Galatasaray: 0

Galatasaray PAF Takımı, PAF Liginin 13. haftasında Trabzonspor PAF Takımı ile karşılaştı. Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde oynanan karşılaşmadan takımımız 1-0 mağlup ayrıldı. Golü 25. dakikada Şaban kaydetti.

Galatasaray PAF Takımı, ligin 13. haftasına girilirken bir maç eksiği ile 22 puanla 3. sırada yer alıyordu.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS PAF gucu belli rakibi karsısında idare etti. Macın 2. yarısını seyredebildim. GS TV tahmin ediyorum butun macı yayınladı. Ilk yarı Ozgurcan nın bir , ikinci yarı Ozgurcan nın bir golu ve bir assisti ile 3-0 kazandık. Mehmet in bir, sol bek Soner in bir sutu direkten dondu.

Ozgurcan iki gol ve bir assiste ragmen vasat. Nedeni, aklı artık PAF larda degil. Seyrettigim 45 dakika boyunca bu olgu kendi dolu dolu gosteriyor. 72 saat once UEFA CUP a goturdugun oyuncuyu IBB PAF karsına cıkartıyorsunuz, ne attıgı gollere sevindi ne oyuna konsantre oldu.

GS TV yi seyredenler Ozgurcan a bakıp bu mu senin anlattıgın oyuncu demesinler. Daha once Sukur&Karan karısımı diye tanımladıgım bu oyuncu PAF ta Jardel modeli takılıyor. Oynamıyor takılıyor, aklı kesinlikle PAF larda degil. Onumuzdeki hafta FB PAF lara karsı iyi oynar. Ondan sonra son iki mac gene takılır. Bu sene PAF larda son senesi, ya A takım ile deneyecegiz, yada 1. Lig takımlarından birine kiraya verilsin.

Eray orta sahada ileriye donuk oynadı. Teknigi ve oyun zekası iyi. Goze batan diger oyuncu. Ikinci yarı IBB PAF kalemize bir kere etkili geldi, o da bizim hatamızdan. Kaleci altı pas icinde cok iyi bir refleksle defansımızdan seken topu kurtardı.

Kiraya verilenlerden Selcuk Samlı nın bahsettigi Orduspor lu Ates ameliyat gecirmis. Galiba Ayhan nın gecirdigine benzer bir fıtık ameliyatı. Cok gecmis olsun. Oyun seklini cok begendigim bir savunma oyuncumuz, umarım cabuk atlatır ve ikinci yarı basında sahalara doner.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Ben tamamini GS TV den seyrettim.Ozgurcan yorumuna tamamen katiliyorum.Hali sahada oynar gibi, birazda kendine oynuyor, ama ozguveni cok fazla bir oyuncu.Artik A takima tamamen katilmali yada 1.lig tecrubesi icin bir takima yollanmali.

Not :Ben ERAY'i cok begendim.Akilli bir cocuga benziyor.
TRUST GALATASARAY
MGC
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

8 Aralık Cumartesi gunu oynanan FB PAF - GS PAF macını takımımız 1-0 kazandı. Detayları resmi siteden takip edip foruma aktaracagız.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Resmi Site den:
PAF | Fenerbahçe 0 - Galatasaray 1

Galatasaray PAF takımı Dereağzı Tesisleri'nde oynanan maçta Fenerbahçe'yi 0-1 mağlup etti.

84. dakikada Fenerbahçe PAF takımında Murat topu kendi ağlarına gönderince PAF takımımız sahadan 0-1 galip ayrıldı.

Saha
Dereağzı Tesisleri

Hakemler
Serkan Ergün, Levent Çetinkaya, Okan Kızılkaya

Fenerbahçe PAF
Fehmi Mert, Kemal, Uğur, Erdi, Yasin, Barış, Fikret, Neşat (60' Murat), Tahir (66' Fatih), Cenk, Samet

Galatasaray PAF
Fırat, M.Ali, İlker (87'E rdem), Gür Ege, Semih, Soner, Efecan (73' Fatih), İrfan, Eray, Mehmet, Erhan

Gol
84' Murat (Kendi Kalesine)

Erhan nın sakatlıgı atlatıp kadroya girmesi iyi oldu. Oyuna ileride uc kısa ile baslamısız, 73 de Fatih Sercan oyuna girmis. Hem Erhan nın hem Fatih in donmesi olumlu. Macın yıldızı kalecimiz Fırat, bayagı bir top cıkarmıs.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS PAF bugun ertelenen GB PAF macını oynadı. Cuma ogle Sivas PAF lar ile kapısıyor. Su ertelenen macı lig bitimini takiben haftasonu oynatsalardı cok iyi olurdu.

GB PAF benim cok begendigim ve takdir ettigim belirli cizgisi ve oyun yapısı olan bir takım. Gectigimiz iki sene icerisinde Florya da hep toplu hucum toplu savunma yapan, iyi mucadele eden, kontraga iyi cıkan, iyi futbol oynamga calısan ve oynayan,u stoperleri uzun ve guclu bir takım seyretmistik.

Bugun -Meksika usulu- ogle yemegini PAF macı yuzunden 14 - 15 arası yedik. Maca 60.dk da yetisebildim. GS PAF 1-0 yenik goturuyordu. Kalan 30 dk ve uzatmalarda mucadeleye ve tempoya doydum. Hakem her iki taraf icin abuk sabuk kararlar verdi. Bizim penaltıyı macı 1-0 yenik gotururken calmadı. Omuz omuza yapılan bir dizi mucadeleyi faul, olan faulleri ise calmadı. GB PAF daha onceki senelerde oldugu gibi tempolu oyun, toplu hucum toplu defans, iyi kontratak yaptı. GB PAF oyuncularını ve teknik heyetini bu cizgi ve oyun anlayısları icin tebrik etmek lazım. Macı 90 ve 90+2 attıgımız goller ile 2-1 kazandık. Gollerin biri oyuna giren sol acık Semih ten digeri ise defanstaki oyuncumuz Semih ten.

GS PAF - GB PAF macları cok zevkli ve mucadeleci geciyor. Bu maca atanan ve atanacak hakemlerini mutlaka averaj ustu olması lazım. Ve ger mumkunse haftasonları oynansı ki daha cok sporsever maca gelebilsin. Her iki takımı da tebrik ederim.

Sporseverler bence GB PAF ı Istanbul da yapacakları diger maclardan birinde seyretsinler. Bu takım seyredenleri hayal kırıklıgına ugratmıyor. Fikstur e tam bakamadım. Ama hala Manisa da oynamadılarsa Selcuk Samlı ya onerim Vestel ile oynayacakları macı Izmir de bulunursa seyretsin. Cok zevkli gececegini tahmin ediyorum.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Sol acik Semih ilginc bir oyuncu. GS alt yapisi futbolcu tipine benzemiyor.
Hem hiz, hem fizik var.
NO ADNANS, NO CRY !!
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

www.goal.com dan alıntı. Goal kaynagı Cumhuriyet diye vermis. Kaynak Milliyet yada Vatan olsaydı hic itibar etmezdim ama Cumhuriyet olunca bayagı rahatsız oldum. Umarım dogru degildir.

"G.Saray'da özeleştiri yapmak yasak!

11 yıldan bu yana G.Saray alt yapısında başarıyla görev yapan ve Emre Belözoğlu , Sabri , Cafercan , Mülayim , Erkan, Arda , Ferhat , Uğur gibi isimlerin Türk futboluna kazandırılmasında büyük rol oynayan PAF takım teknik direktörü Zafer Koç' un görevine son verildi.

Geçen hafta iki öğrencisi ile birlikte kulübün D Smart üzerinden yayın yapan GS TV'ye konuk olan Zafer Koç programda, "G.Saray Paf Takımı Türkiye'nin en geniş ve en modern yapılanmasına sahip. Onlarca ismi G.Saray'a ve Türk futboluna kazandırdık. Bu oyuncuların gençleştirme operasyonu çerçevesinde G.Saray A takımında da forma giymesi Türk futbolunun gelişimi açısından önemlidir" şeklinde görüş belirtmişti.

Koç'un salı gecesi yaptığı bu açıklamalara sinirlenen bazı yöneticiler 11 yıldır görev yapan ve disiplini ile gençlere örnek olan deneyimli antrenörün kulüpten gönderilmesini kararlaştırdılar.

F.Bahçe derbisi öncesi cuma günü kulüple ilişiği kesilen başarılı antrenöre bazı kulüp üyeleri ise destek verdi. Çeşitli takımlardan teklifler alan Koç'a, " Senin takımdan uzaklaştırılman bir yanlış anlama sonucudur. Acele etme. Bu kulüp gerçekleri görecektir" diyen kongre üyeleri Başkan Özhan Canaydın'ın da konuya kayıtsız kalmamasını istediler.

Zafer Koç, G.Saray'daki görevini bırakmama uğruna Ulusal Takımlar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, G.Birliği gibi kulüplerin teklifini kabul etmemişti."

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Canaydin boyle konusanlari cezanlandirir. Bosuna bas vurmasinlar. Zafer Koc'un biletinin kesilmesinden haberi vardir; belki de bileti o kesmistir. Zafer Koc eger GS klubu uyesi ise uyeligi bile tehlikede demektir bu. Sen kalk boyle yoneticileri elestir. Yakisir mi bu GS"liliga. Onlar halbuki Carrusca ve Bouzid gibi adamlara tikir tikir para saydilardi.

Bu arada soyleyeyim. A takimina cikanlar icinde Arda disinda pek basarili olan ya da olacak biri olmadi. Yani aralarinda bir Gokhan Gonul filan da yok. PAF takiminda oynamakla A takiminda oynama arasinda epeyce fark var. Bu aslanlar geliyor mavrasi da bir yere kadar gecerli. Onemli maclari kaldiracak kapasitede olamiyorlar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Zafer Kocun isine son verilmis. GS TV'de yaptigi elestiriyi,
hem uslup hemde icerik olarak dogru bulmadim.

Elbet disaridaki gencleri getirecekler. Ellerinde milyonlarca gencten olusan ulusal ve uluslararasi bir havuza sirtmi donecekler?
Baris, Serkan, Mehmet Topal,Hakan Balta, vs kotu futbolcular mi?
Kiraya veya temelli gidenler bu disaridan gelen genclerden daha
mı iyiydi? Sabri, Ugur, Arda, Mehmet Guven, Ozgurcan bana gore TOPLAM SAYİ OLARAK yeterlidir. Fazlasi ancak uluslararasi bir nitelige cikarirsan mumkun.

Meselenin temeli sudur. GS PAF takimi ve alt yapi antrenorler icin iyi bir vitrindir. Zafer Koca da teklifler gelmeye basladi ve oda hafif hafif rahatsiz olmaya basladi. Ondan once bu gorevde Abdullah Avci, Suat Kaya vs vardi. Onlarda takimi tepeye tasimislardi.
NO ADNANS, NO CRY !!
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

GS PAF maci kaybetmis ve puf olmus. Sivas 83. dakikada attigi gol ile maci almis. Bunda TD isine son verilmesi ne kadar rol oynamistir bilinmez. Insallah bugunku A takimi maci icin bir ornek teskil etmez.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply