Sevincimizi de uzuntumuzu de...

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Tan Erten

Post by Tan Erten »

Sevgili Cengiz agabey, okuyunca cok uzuldum.

Annenize Allah'tan rahmet, sizlere de sabir diliyorum.

Basiniz sagolsun.
Tan Erten
Ersin Taner

Post by Ersin Taner »

Cengiz Bey,

Her ne kadar foruma yeni üye olduysam da neredeyse kurulduğundan beri ara ara takip ediyordum. Annenizin sizin için ne kadar değerli olduğunu yazılarınızdan biliyordum.

Annenize Allah'tan rahmet, sizlere de sabir diliyorum.

Basiniz sagolsun.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Üstün körü okumaya alıştığım bu forumda kaçırmışım bu başlığı.

Sevgili Cengiz başın sağolsun. Anneni senin kaleminden tanıdık bir miktar. Bu kadarcık tanımakla bile nasıl bir eski toprak olduğunu anladık, sevgi ve insanlık dolu yüreğinin okyanuslar aşarak, teknolojiler katederek dünyanın dört bir yanındaki gönüllere gıdım gıdım yerleştiğine şahit olduk.

O nesilden bugüne gelenler bizlere susarak çoğu sessiz ama derin mesajlar bırakarak çekip gitmekteler. Onların taşıdıkları yüklerle bizlerin taşıdıkları arasında karşılaştırma bile yapmak zor. O yükün verdiği tecrübe ve o tecrübenin verdiği ağırbaşlı sessizlik, yokluklarında kulaklarda kalan en güzel armağan aslında.

Arkalarında bıraktıkları izleri silmek ise her babayiğidin harcı olmayacak.
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Sevgili Cengiz başın sağolsun..

Acını paylaşırken,kederli ailene de sabır diliyorum..
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Ozan bana aci haberi ulastirdiginda Dallas'da bir toplantida konusma yapiyordum.

Icimin yandigini hissetim. Adamlara ne dedim ne anlattim hatirlamiyorum bile...Hicde onemi yok...

Cengiz agabeyin annesi benimde annemdi...Kendisi ne demek istedigimi cok iyi bilir...

Cengiz agabeyim tekrar basin sagolsun. Gungor annemi melekler cennette esine kavusturduguna ve orada cok mutlu olduguna eminim.

Allan geriye kalanlarla saglik sihhat ve hayirli omurler verir insallah...
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Hocam,

Bu durumlarda, kelimeler, teselliler ne kadar icten olsa da, aciyi pek hafifletmiyor herhalde. Ama, en azindan burdaki "kardeslerinden" birisi olarak, (foruma ziyaretlerimin TR'de oldugum surede azalmasi yuzunden gecikmeli olsa da) ben de sana, ailenize bas sagligi dilemek isterim. Allah rahmet eylesin Gungor Hanim Teyzemize, mekanini cennet kilsin.
Özgür
Ugur Sahin

Post by Ugur Sahin »

Başın sağolsun Cengiz abi.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Sevgili arkada$lar dun 27 Aralik Car$amba gunu dondum. Beni gerek taa Turkiyeden arayanlar gerekse burada acimi payla$anlar sizlere ne kadar te$ekkur etsem azdir. Annemin geride biraktigi bo$lugunu ilerde bazi hatiralari ile anarak doldurmaya cali$acagim.

Gelmekte olan yeni yilinizi ve Kurban bayraminizi kutlar elemsiz kedersiz sizlere ve ailenize saglik dolu uzun omurler dilerim. Sag olun!
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Sönmez

Post by Mehmet Sönmez »

Bu dünyada bircok insan birbirlerinin yüzlerini görmese bile, bazi insanlara karsi sevgileri ve güvenleri sonsuzdur....Iste Cengiz arkadasimizin burada ne kadar sevildigi acik sekilde görülmektedir.

Demekki annesinin gözü arkada kalmamis!
Bu onur her evlada nasip olsun
Basiniz sagolsun....
Post Reply