14 Hafta: Antalya-GS 0-1 (senol kk)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

90 dakika boyunca 4 pozisyon vermek Galatasaray için büyük başarı hocam. Erciyes bile çok daha fazlasını yakaladı. Ben şahsen her maç 4 net pozisyon vermeye razıyım :)
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Ismail Gezer wrote:90 dakika boyunca 4 pozisyon vermek Galatasaray için büyük başarı hocam. Erciyes bile çok daha fazlasını yakaladı. Ben şahsen her maç 4 net pozisyon vermeye razıyım :)
Sayamadim kac pozisyon vardi. Genelde yagmur gibi gelen beyaz formali takimin ataklarini gosterdi TV ozetlerde. Bunlardan 4 tanesi lokum gibi pozisyondu. Sari kirmizili takimin da bir iki pozisyonunu gosterdi ama sirf ayip olmasin diye o da.

Rize'den yenen ikinci golun pozisyonunun aynisini yakalamis Antalya. Hakan Sukur'un cizgiden cikardigi pozisyon. Rize iki gol disinda pek pozisyon bulamamisti, ki yenik durumda defans guvencesini elden birakmamiza ragmen oyle olmustu. Hadi bir iki pozisyon her macta verilir denebilir ama bu macta kantarin topuzu kacmis belli ki. Bunu da Rize ve Sakarya macinda oynayan hemen hemen ayni kadronun tutarsiz performansina baglamak gerekir. Kadro derinliginde biraz kalite olsa boyle olmaz.

Yazik olmus Antalya'ya.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Dikkatimi cekti. Gerets son maclarda yine kipir kipir hareketlenmeye baslamis mac sirasinda. Kasvetli hava dagiliyor mu ne?

Elbette TV'den cok anlasilmiyor. Maca gidenler gorus bildirirse bu konuda sevinirim.
Post Reply