3. Hafta: V. Manisa-GS, 2-2 (Necati, iliç(pen))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Selcuk Inan guzel bir frikik ati$i ile golunu yazdi. GS da boyle frikik atan yok malasef. Bu arada Tomas iyidir diyenler halini gorsunler.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Cengiz Bey merhaba,
New Brunswickte Rutgers universitesinin kampusundeyim bir suredir. Bu civarda GS maclarini izleyebilecegim bildiginiz yerler varmi? Bir sure daha burada kalacagim gibi gorunuyor ve bu civarda tanidik olmayinca size sorayim dedim.
Mehmet Daskiran
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ben de simdi actim, bizimkiler kan ter icinde kalmis, durarak oynuyorlar. Simdi Necati hazirlaniyor.

Mehmet Guven cikti , Necati girdi.
Last edited by Tolga Girici on Sat Aug 19, 2006 8:35 pm, edited 1 time in total.
Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

DFH GS macini saat 16 PDT de banttan verecek.
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

30.dakika Necati girdi, Mehmet Guven cikti. Herhalde tam 4-4-2'ye donecegiz. Orta sahadan ileriye top aktariminda sorunlar var ve Vestel orta sahayi cok seri geciyor. Sicak bizimkilere pek yaramadi. Spikerin dedigine gore Arda sagbek'e gecti...
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Arda sagbeke gecti, Cihan Ayhan'in yanina on libero oldu. Sol kanada kim gecti o zaman?

Cihan Zelenka'yi bos birakmamak uzere gorevlendirildi su anda.

Ayhan'in plasesi kalecide.

Hakan bazen geriye kadar geliyor top cikarmak icin. Oyle bir pozisyonda kaptirdik, az daha gol yiyorduk.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakaaan ah be cok kotu kacirdik, Vestel yorgunluk belirtileri gostermeye basladi, paslarla ceza sahasina kadar geldik, Ilic'ten Hakan'a, hakan sag disla plase yapti ama az farkla aut.
Ufuk Sezekkaplan

Olamaz. Ayhan'dan nefis ara pas, ceza sahasina girerken Ilic Hakan'i karsi karsiya birakti. Hakan yuzde yuz durumda yine klasik olarak disari... Dakika 43.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Kose vurusunda Hakan on direge cok guzel hareketlendi, bombos kafa vurdu ama duzgun vuramadi, az farkla yine aut.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Hakan'ın kazmalığı tutunca bizim de puan almamız mümkün olmuyor.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Bugun frikikten yedigi gol Mondragon'un Galatasaray'da iken frikikten yedigi ilk golmus.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Daskiran wrote:Cengiz Bey merhaba,
New Brunswickte Rutgers universitesinin kampusundeyim bir suredir. Bu civarda GS maclarini izleyebilecegim bildiginiz yerler varmi? Bir sure daha burada kalacagim gibi gorunuyor ve bu civarda tanidik olmayinca size sorayim dedim.
Bir zamanlar burada Freehold'da Turk Derneginde seyrediyorduk. 1 senedir pek bir ili$kim kalmadi aciyorlar mi bilmiyorum ama sanmiyorum. Ben Digiturk abonmanligi ile idare ediyorum. O da $imdilik. New Yorkta lokantalarda filan seyrediyorlardi bir zamanlar arkada$lar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ufuk Sezekkaplan

Bu mevsimde ve bu sicakta mac yapilmasi insan haklarina aykiri. Ilk yarida topu karsiya yikabilen taraf belirli bolumlerde etkin oldu. Golden sonra bir 10-15 dakika oyunu domine ettik. Sonra Vestel Meduna ve Zelenka ile ortayi cok hizla gecmeye basladi. Gerets Mehmet'i aldi (pas hatalari vardi) Necati'yi soktu.Herseye ragmen net pozisyonlarimiz var ama bu macin 0-2 olmayacagi anlamina da gelmiyor. Ilic ve Arda sicaktan cok etkilenmis gibi geldi bana. Necati'nin bir fayda saglayacagini sanmiyorum. Boyle giderse Gerets 60.dakikada Hasan Sas'i alir. 2.yarinin ilk dakikalarinda gol bulmamiz lazim sanki.

Cem Papila tum 2'li mucadelelerde faulleri aleyhimize yorumladi.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Son 10 dk icinde beraberlik golu geliyorum dedi; iki Sukur , bir Ayhan ile net pozisyonları harcadık. Yedigimiz gol hatalı barajdan.

Ikinci yarı umarım Sas-Ilıc degisikligine gidilmez. Ayhan ı Okan yada Sas ile degistirmek bana gore bundan sonra yapılması gereken degisiklik.

Manisa dan puan ile donecegimize inanıyorum. Uc puan nasıl gelirse gelsin.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

SU an LIG TV ye ne varsa sayiyorum !!!!!!!
maci izlemek icin 3 tane Cafe gezdim hicbirinde mac yayini yoktu. LIG TV kanalinda macin KANL 80 de yayinlandigi yaziyor, fakat kanal 80 hicbiryerde cikmiyordu.
Eve gelip bir de 0-1 geride oldugumuzu görünce olay tamamlandi. cok kötü bir gün, iyi bitmesi dileklerimle.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Post Reply