1. Hafta: Ankaraspor - Galatasaray 1-1 ( Petrus, iliç 81)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bakalım Galatasarayımız bugün gol atabilecek mi :)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Hakem penalti verdi ama bana degil gibi geldi.

Simdi tekrari izledim, penalti bence. Ankarasporlunun topla alakasi yok, hem Necati'nin bilegine, hem de formasina mudahale var.

Necati kacirdi!!

Sagdan iyi geliyoruz aslinda. Ama ortalar nedense yerden yapiliyor hep.
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Penalti bariz, dogru. Ama su belli oluyor ki, lakayit ve uyuz Necati'yle bu sezon zor gecer. "Aysegul" diyorum kendisine bu andan sonra. Hasan Kabze, iyiles ve takimda hakkin olan yeri al...

P.S. Bu Kapuska is yapar :D
Tan Erten
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yahu bu kadar kabizlik olur Necati'de. Adamin kaciracagi o topun ba$inda iken bile belli idi. Ben kaciracagini yuzde yuz anladim (eger yalanim varsa carpilayim). Bu adama bu forumsuzluk ve gol kisirligi doneminde panalti attirmak regi doneminde di$iden dollenmesini beklemek gibi bir $ey. Cok yazik birader.
Last edited by Cengiz Akgun on Fri Aug 04, 2006 9:22 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Carrusca Hakan'a harika arapasi atti. Hakan karsi karsiya kacirdi, donen topa Necati gelisne guzel vurdu, kaleci yine cok guzel cikardi.

Ah Hakan ah..

ceza sahamiza uzun pasa gelisine vuran Jaba, az farkla aut.

Yer tutma ve adam paylasimimiz cok zayif. On liberodan da once problemimiz bu bence.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu arada Tomas oynasin diyenler golu nasil yedigimizi gorsunler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Sag taraftan serbest vurus, bu sefer Carrusca kullandi, biraz yuksekten Hakan'a dogru gitti, Hakan rakibin ayagina takildi, vuramadi topa.

Bizim savunma yine seyretti, mudahale edemedik, ozellikle Cihan. Neyse ki Mondragon iyi kurtardi.

Bu arada Gana milli takimi kalecisi Kingston yine yedek. Hakan Arikan diye bir kaleci almislar, o oynuyor, yalniz baya basarili su ana kadar.
Last edited by Tolga Girici on Fri Aug 04, 2006 9:34 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

GS cok kotu. Cok yazik olacak. Ben ligde bir iki yenilginin arkasinda degilim ama bu adamlar garanti elenecekler malasef $L. ozan hakli imi$. Ama Gerets'in sucu yok bunda. bunu da soyleyeyim.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Savas Macun

Post by Savas Macun »

Bu arada Ankara mutlak iki golden yararlanamadi, sag kanattan geliyor.Ordan gelmekle de akillilik ediyorlar.

Selamlar
Savas
2009 Uefa Kupasi Finali Fenerbahce Sukru Saracoglu'nda..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Mehmet Guven'i cok begeniyorum, atak yonunu guzel degistiriyor, paslari da iyi, topa baya hakim.

Carrusca sol disla sert vurdu kaleci son anda celdi, simdi korner, uzaklastirdilar.
Last edited by Tolga Girici on Fri Aug 04, 2006 9:38 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

GS' lige kötü başlayıpta sonrada toparlayabilecek bir takım değil. İğreti herşey. Geçen senede pamuk ipliğine bağlıydı bu senede öyle..
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Serbest vurusta durduk yerde savunma topu sektirdi, Mondragon son anda celdi.

Ilk yari bitti. Oyun sezon basi icin o kadar da kotu degildi aslinda. Ama Tomas, Cihan (digerleri de olabilir, tam emin degilim) gibi adamlarin ceza sahasina inen toplarda yer tutma ve markaj sorunlari vardi.

Necati de insani hakkaten gicik ediyor. Ayagina gelen topu eveleyip gevelemekten baska bir sey yapamadi.
Last edited by Tolga Girici on Fri Aug 04, 2006 9:52 pm, edited 1 time in total.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Cengiz Akgun wrote:GS cok kotu. Cok yazik olacak. Ben ligde bir iki yenilginin arkasinda degilim ama bu adamlar garanti elenecekler malasef $L. ozan hakli imi$. Ama Gerets'in sucu yok bunda. bunu da soyleyeyim.
Kadroyu kurup penalticiyi belirleyen sen misin Cengiz, bu adam gecen sene de penalti kacirdi ve birden fazla yanlis hatirlamiyorsam, kimin kabahati peki, Ilic, Hakan, Necati diye sahaya cikmak Necati Besiktas macinda ayagina gelen her topu ya disari atip ya rakibe verdi, sen mi koydun ilk 11e?
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bence gençler kötü oynuyor bunlara hasan ve necati gibi iki formsuz oyuncu eklenince ce cihan gibi vasat oyuncu olunca penaltı bile atmaktan aciz bir takım ortaya çıkıyor.

Bu futbolla mlada boleslav'a elenmezlerse ben ne olayım.

CL'ye katılamayıp çok büyük gelirden mahrum olduklarında neye uğradığımızı anlayacağız.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ya adami tekrar kazanmaya cali$iyor mecburen. Ama ikinci yarida bu herifi sahada gorursem sana katilacam Ali bu konuda. Artik yeter bir adam bu kadar sirtta ta4inmaz. gerci goze dokunan hemen hemen hic kimse yok. Ribery'nin ilk macini seyretmi4tim. Kapuska bir Ribery degil elbette. necati iyi niyetli olabilir ama durumu cok kotu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply