TFF Super Kupa:GS-BJK (0-1)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote:Arda guzel bir orta yapti, Necati bombos kafa vurdu, az farkla aut.
Tolga nereden izliyorsun maci?

Ozan
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ozan Ersoy wrote:
Tolga Girici wrote:Arda guzel bir orta yapti, Necati bombos kafa vurdu, az farkla aut.
Tolga nereden izliyorsun maci?

Ozan
Kanald.com.tr Jumptv ile anlasmis 10 dolara izleniyor. Ben 2 ay once kaydolmustum hala devam ediyor.
http://www.kanald.com.tr/canliyayin/

Ugur ERdogan atti ama ofsayt.

Hasan Sas, Orhan ve Cihan cikiyor, Song Aydin Ferhat giriyor.

Simdi cok guzel bir atak yaptik, Aydin'in kosu yoluna pas,Aydin siyrildi, bombos durumdaki Ugur ERdogan'a verdi ama kotu vurdu Ugur.
Last edited by Tolga Girici on Sat Jul 08, 2006 6:35 pm, edited 1 time in total.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

73' Aydından nefis bir çalım güzel bir pas ama top kalecide..

Necati penaltı bekliyor! Yapma be Neco :)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Aydin'dan bu sefer Necati'ye pas, ama Necati genclere kotu ornek oluyor. Kendini hemen yere birakti.

Aydin ve Arda'yi cok begendim, ama Mehmet Guven biraz ozguven eksikligi cekiyor. Ugur ERdogan'da da is var.

Bu sefer Arda'ya guzel doldurdular ama Arda auta atti.

Ayhan gelisine cok sert vurdu cataldan dondu

Neacti'nin isteksizligi gecen senedeki gibi devam ediyor.
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

beğendim kelimesini kullanmayacağım!
herkes berbattı sonradan giren song dışında.bu kadar halsiz,bu kadar isteksiz,beceriksiz olunmaz necati de iyi para veren varsa satılsın bence sonu belli!!!!
adamlar bizimle dalga geçti hazırlık maçı olsa bile ben bir galatasaraylı olarak kazanmak isterdim.
tamamen bir sinir bozukluğu başka birşey değil
cihan bu maçta da göbekte oynadı onu da beceremedi tam bir ligden düşmemeye oynayan takım oyuncusu versinler yusuf şimşek gibi oynar valla kendine yazık ediyor
Image
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Açıkçası maçın sonucu istediğimiz gibi olmamsına rağmen karşı takımdan çok üstün top oynadık fakat çok şansız goller kaçırıldı. Necati'nin isteksiz oluşu ugur erdoğan'ın yetersiz oluşu gol atmamızı engel oldu.Karan olsaydı bu maçı 5-1 falan alabilirdik.

Ugur erdoğan şuanda GS'da oynayacak kapasitede değil.Seneye belki..

Buna rağmen arda, mehmet güven , aydın ve ferhat bence takıma alıyorlar.Özellikle mehmet güven çok olgun bir futbolcu izlenimi veriyor.1-2 sene sonra bı çocuk ilk 11 rahatlıkla oynar gibi. Saidou ile karşılaştırdığımda bence hiç farkı yok.

Selçuk Samlı bey'in beğendiği sağ bek ugur akdemir de kadroya alınsaydı keşke .Onu da izleme fırsatımız olurdu.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Zürriyet gazetesi skoru şaşırmış biraz :lol:

Image
Serif Halimler

Post by Serif Halimler »

Maci dün Tilburg ta izledim, görebildiklerimi aktarmaya calisayim.
Ilk hazirlik macini Belcika nin birinci lig takimi ile oynadik, en yakin "dostumuz" gibi köfte Spor ile degil (Inegölsporlular, af buyursunlar). Macin tamaminda daha iyi oynadik. Gol sansimiz daha cok idi, fakat gol atmayi beceremedik.
Tatil dönemi olmasina ve cogu insanin Türkiye de tatilde olmasina ragmen GALATASARAY seyircisi oldukca cok idi ve tam bir Samypiyon takim taraftari gibi mac boyunca güzel tezahüratlat yapildi.
Ilk yari kalemize bir kez geldiler ve tesadüfi bir gol yedik. Emre ve Cihan ile göbek defansi bu kadar olurdu. Song ve Thomas in yoklugu acikca belliydi, alternatifleri yok. Arda ilk 11 de yerini alir sanirim. Sabri mac boyunca en cok kosan ve calisan oyuncu idi, ona yaoilan kritikleri pek yerinde görmüyorum. Sas ve Necati asiri sinirliydi, adeta dokunulmazliklari varmis gibi, yanina rakip yaklasir yaklasmaz rakibe veya hakeme gereksiz bagirip cagiriyorlardi. Necati o kadar ofsayt a düstü ki, hakemler haksizlik yapti izlenimi dogdu. Ofsayt kararlarinin bazilarinin yanlis oldugunu düsünüyorum, fakat emin degilim, tekrar izleme olanagi yoktu cünkü. Mehmet iyi bir futbolcu olacagi izlenimini birakiyor. Song ve Aydin oyuna girince etkili isler yaptilar. Orta sahaya cok iyi bir oyuncu gerkiyor hala, Hagi dan beri bu eksiklik giderilemedi. Mac bitimi 200 tane kadara olan rakip takim seyircisinin bazilari bizim tribünü tahrik etmek icin ugrastilar, fakat GALATASARAY seyircisi hem kendi takimini hem de rakip takimi alkisla ugurladi. Zaten Galatarasay a da bu yakisirdi. Türkiye deki maclarda da böyle davranislari görmek isterim dogrusu. Sampiyonla bulusmak güzeldi, yenilmeseydik daha da güzel olurdu.
UEFA'da Arsenal'i, Süper Kupada Madrid'i.....
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Görüşlerinizi aktarmaya devam ederseniz, seviniriz..
Serif Halimler wrote:Maci dün Tilburg ta izledim, görebildiklerimi aktarmaya calisayim.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cim Bom bugün Lierse’le oynuyor

Galatasaray, Hollanda kampının ikinci hazırlık maçını Belçika’nın Lierse takımıyla yapacak. Teknik Direktör Gerets’in daha önce lig şampiyonu yaptığı Lierse karşılaşması TSİ 20.00’de başlayacak. Öte yandan Sarı-Kırmızılı takımın hırslı futbolcusu Hasan Şaş, dün yapılan antrenmanın neşe kaynağı oldu. Antrenmanın bitmesiyle birlikte Mondragon’un kaleci kazağını sırtına geçirdi. Mondi’nin sahaya çıkarken yaptığı hareketleri de taklit eden Hasan, herkesi güldürdü.
ZAMAN
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote: Efendiler!.. Yabancıların nasihatları ve planlarıyla yükselebilecek hiçbir gelecek olmamıştır. Tarih böyle bir olay kaydetmemiştir.
Mustafa Kemal ATATÜRK
Bu gozume takilp durdu bir zaman. M. Kemal ne dedi ne demedi hangi takimi tuttu filan gibi sacmaliklar icinde adamin dediklerine $uphe ile bakar oldumdu. Bugun Milliyette Hasan Pulur da yazmi$ aynisini. A4agi yukari ayni. Avrupa bok yiyin dese yenecek duruma gelindi de. Ismail barih tarihini at da referansini iyi ver. Bak Zidane kafa atti diye yarin bizimkilerde Isvicrelilere bir daha tekme atmasinlar.
Hasan Pulur wrote: MİLLİ Mücadele'nin, Kurtuluş Savaşı'nın başı Mustafa Kemal Atatürk, 6 Mart 1922'de Meclis kürsüsünden, "Tanzimat kafası"na haddini bildirir:
"... artık durumu düzeltmek, hayat bulmak, insan olmak için mutlaka Avrupa'dan nasihat almak, bütün işleri Avrupa'nın emellerine uygun yürütmek, bütün dersleri Avrupa'dan almak gibi birtakım zihniyetler ortaya çıktı. Oysa hangi istiklal vardır ki, yabancıların nasihatleriyle yükseltilebilsin?
Tarih böyle bir olay kaydetmemiştir."
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kim demis Kanal D verecek diye...kanalin program akisinda mac yoktu.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Fener Rapid Bükreş ve Valencia ile maç yapacakmış. Bizim maçlarla kıyaslarsak çok daha üst düzey hazırlık maçları yapacaklar demekki.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Metin Tükenmezin yazısından araklamıştım. Ne zaman, hangi şartlarda söylendiği belirtilmiyordu ama tahmin etmek zor değildi tabi. Kimseninde bunu tahmin etmekte zorlanacağını sanmıyorum. Ama tarihini ilave edeyim :)

Cengiz Akgun wrote:
Ismail Gezer wrote: Efendiler!.. Yabancıların nasihatları ve planlarıyla yükselebilecek hiçbir gelecek olmamıştır. Tarih böyle bir olay kaydetmemiştir.
Mustafa Kemal ATATÜRK
Bu gozume takilp durdu bir zaman. M. Kemal ne dedi ne demedi hangi takimi tuttu filan gibi sacmaliklar icinde adamin dediklerine $uphe ile bakar oldumdu. Bugun Milliyette Hasan Pulur da yazmi$ aynisini. A4agi yukari ayni. Avrupa bok yiyin dese yenecek duruma gelindi de. Ismail barih tarihini at da referansini iyi ver. Bak Zidane kafa atti diye yarin bizimkilerde Isvicrelilere bir daha tekme atmasinlar.
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

ya hani saat 20 de kanal d deydi
bizde sky türk yok ki netten izleyebilir miyiz sky türk ü?
Image
Post Reply