Genc Takimlarimizdan Gelen Oyuncular

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Dun OZGURCAN sezon sonuna kadar Gaziantepspor'a kiralandi.
Tarih 22.01.2008
Kaynak Resmi site
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gurdal Cetin

Futbol Altyapı | B Genç Takımımız Grubu’nda Şampiyonu Oldu

Galatasaray B Genç Takımı, 35. Grupta 20. hafta mücadelesinde Pendikspor’la Florya Metin Oktay Tesisleri’nde karşılaştı. Grupta son haftaya girilirken, 53 puanla lider olan takımımıza şampiyonluk için 50 puanlı Pendikspor karşısında beraberlik yetiyordu.

Takımımız karşılaşmadan 2-1 galip ayrılarak grubunda şampiyonluğa ulaştı. 53. dakikada Alper’in ayağında bulduğu golle 1-0 öne geçen Pendikspor karşısında, takımımız önce Emrah, ardından da Gencay’ın ayağından bulduğu gollerle maçtan 2-1 galip ayrıldı. Galatasaray B Genç Takımı, bu sonucun ardından İstanbul Şampiyonası’na katılmaya da hak kazandı.

GS TVden bende seyrettim maci.Aferin cocuklara Yillardir zaten bu takim domine ediyormus ligi.Hocalari biraz tezcanli ve mahalle agzi ile konussada iyi bir insan oldugu belli cocuklarini cok seviyor.

Seyrederken gurur duydum.
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

İşte 15 Yaş Altı Milli Takım kadrosu!

İrlanda Cumhuriyeti'nde düzenlenecek uluslararası dörtlü turnuvada mücadele edecek 15 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı'nın kadrosu belli oldu.
Teknik direktörler Turhan Mesci ve Fatih Eser yönetimindeki genç milliler, 11-15 Şubat tarihleri arasında organize edilecek turnuva öncesi 7 Şubat Perşembe günü Futbol Federasyonu Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi'nde toplanacak.

Kadroya şu oyuncular davet edildi:
Artun Akçakın, Çağrı Tekin, Onur Yavuz (Gençlerbirliği), Hasan Türk, Ahmet Kerem Gezen (Beşiktaş), Baran Yardımcı (Ankaraspor), Emre Pehlivan (Bursaspor), Mehmet Topçu (Fenerbahçe), Muhammed Alperen Uysal (Galatasaray), Furkan Selim Ünlü (Kayserispor), Eyüp Bekar (Trabzonspor), Mert Çiftçi, Süleyman Özdamar (Altay), Oğuzhan Azğar (Samsunspor), İlker Sayan (Çanakkale Dardanelspor), Ömer Kandemir (İzmirspor), Can Karabulut (Marmaris Belediyespor), Hüseyin İbiş (Yalovaspor).
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Yukarda arkadaslarin mesajlarinda yazilmisdir ama ben kacirmis olabilirim...

Ben yine Murat Biricik'e ile sizlere danisayayim: UEFA'ya verilen yeni listedeki Temur, İlker Cihan ve Erhan Şentürk sizce nasil?
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Slovakya ile 6 Şubat Çarşamba günü özel bir maç yapacak Ümit Milli Futbol Takımı'nın aday kadrosu belli oldu.

Teknik direktör Ümit Davala yönetimindeki ümit milliler, Antalya Atatürk Stadı'nda saat 14.00'te oynanacak karşılaşma öncesi, 3 Şubat Pazar günü saat 22.00'de İstanbul'da, Polat Renaissance Otel'de bir araya gelecek.

4 Şubat Pazartesi günü Antalya'ya gidecek milliler, aynı gün ve 5 Şubat Salı günü Antalyaspor'un tesislerinde antrenman yapacak.

Ümit Milli Futbol Takımı aday kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:

Uğur Uçar, Mehmet Güven (Galatasaray), İlhan Parlak (Fenerbahçe), Serdar Özkan (Beşiktaş), Durmuş Bayram (Kayserispor), Onur Kıvrak (Trabzonspor), Murat Ceylan, Özgürcan Özcan (Gaziantepspor), Ufuk Ceylan, Ferhat Öztorun, Oğuz Sabankay (Vestel Manisaspor), Volkan Şen (Bursaspor), Emrullah Şalk (Çaykur Rizespor), Ediz Bahtiyaroğlu, Özer Hurmacı (Ankaraspor), Eren Güngör, Mehmet Batdal (Altay), Nuri Şahin (Feyenoord), Alparslan Erdem (Werder Bremen), Zafer Yelen (Hansa Rostock), Ceyhun Gülselam (Unterhaching).
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Ümit Davala deyip gecme Gorkem, ben ondaki kariyeri kimsede gormedim.

Bir kere gitmedigi Avrupa takimi kalmadi, bu konuda Turk oyunculari icinde emsalsizdir. Sen su kuluplerde oynamak istemez miydin? Inter, Milan, Galatasaray, Werder Bremen.

Bir UEFA, bir Alman Bundesliga ve Alman Kupa sampiyonlugu.

1 RAP albumu.

Izmir Narlidere Belediye Baskanligi Adayi. Davala Insaat Sirketleri YK Baskanligi !..

Mohikan trasi ile dunya kupasi 3.lugu.

Adam Vatikan'a gitse, Papa'dan fazla taninacak. Zaten o olmasa emin ol, Umit Milli takimin basina ya Tolunay Kafkas veya Metin Tekin gibi biri gelecek.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Kiralık verdigimiz oyuncularımızı seyretmek icin iyi bir fırsat. Orduspor bu haftasonu Istanbul a geliyor. Umarım Cafercan ve Ugur Akdemir ilk 11 de baslarlar.

Istanbulspor -Orduspor macı 10 Ocak Pazar gunu Bahcelievler Il Ozel iadre stadında 13:00 te.
Bu stad Yenibosna da. Gelmek isteyenler Metrobus u kullanarak Koctas-Yenibosna duragında inip, sabah yuruyuslerini stada yapabilirler.

9 Subat gunu ise PAF larda Lig 2. si Vestel ile Florya da oynuyoruz. Vestel son bir iki haftadır dususte. Bizde ise Ozgurcan Antep e kiralandı. Takımın son halini gormek ve sakat/eksik oyuncularımız hakkında bilgi almak icin bir diger iyi fırsat.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mehmet Gurdal Cetin

Ufuk Sezekkaplan wrote:Ümit Davala deyip gecme Gorkem, ben ondaki kariyeri kimsede gormedim.Bir kere gitmedigi Avrupa takimi kalmadi, bu konuda Turk oyunculari icinde emsalsizdir. Sen su kuluplerde oynamak istemez miydin? Inter, Milan, Galatasaray, Werder Bremen.

Bir UEFA, bir Alman Bundesliga ve Alman Kupa sampiyonlugu.

1 RAP albumu.

Izmir Narlidere Belediye Baskanligi Adayi. Davala Insaat Sirketleri YK Baskanligi !..

Mohikan trasi ile dunya kupasi 3.lugu.

Adam Vatikan'a gitse, Papa'dan fazla taninacak. Zaten o olmasa emin ol, Umit Milli takimin basina ya Tolunay Kafkas veya Metin Tekin gibi biri gelecek.
Dun Umit Milliler yaptiklari maci 2-1 maglupken ikinci yari 3-2 ye cevirdiler.Mac sonrasi Umit Davala bayag tecrubeli bir hoca gibi konustu.

Adamin kumasi iyiymis biz bilmiyormusuz.
Gorkem'in Umit Davala de nerededen cikti diye sormasi cok normal ilk duydugumda ben de sordum.

Umit Davala basarili bir insan benim gozum de sadece futbol degil yani genelde.
TRUST GALATASARAY
MGC
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Istanbulspor –Orduspor macına gittim. Bahcelievler Il Ozel Idare Stadı ana yolun hemen yanında. Yol ile stadı, kaldırımın bitimine insa edilmis iki uc metrelik bir istinad duvarı ve uzerinde demircubuklar arasına cekilmis tavuk kafesi teller ayırıyor. Kimi sporseverler bilet almadan buradan macları - kale arkası tribun konumunda-seyrettiler.

Bilet almak icin ana kapıya geldiginizde klasik iceri nasıl beles dallarım diye bekleyen ve durdugu yerde daireler cizen bir grubu gecip oyle bilet alabiliyorsunuz. Stadda Istanbulspor taraftarı yok denecek kadar azdı. Stad zemini yagan yagmur ile bayagı agırlasmıs. Orduspor da GS PAF tan tanıdıgımız Erkan Ferin sag bek, Ugur Erdogan sag acık, Cafercan forvet arkası 10 numara oynadı. Istanbulspor da Ugur Demirok stoper de ilk 11 de basladı.

Ilk yarı Istanbulsporun kacırdıgı cok net iki gol fırsatı var. Orduspor ilk yarı vasattı. Sag acık Ugur Erdogan GS PAF lardaki goruntusunde. Fizigi ve mucadelesinde ne bir ilerme ne de bir gerileme olmus. Aynı cizgide. Erkan da PAF lar daki mucadeleci huviyetini sahaya yansıttı. Kiralandıgı iyi olmus, bak ustune koymus dedirtecek bir durum soz konusu degil. Asıl surpriz Cafercan da. PAF larda son izledigimizde ikili mucadelelerde etkisiz yada celimsiz , hava topu timing ve hakimetiyi vasat bir oyuncuydu. Bugun ilk yarı kendisinden uzun ve fizikleri daha guclu rakipleri ile kora kor hava toplarına cıktı, mucadele etti. Ilk yarı bes hava topunu aldı, cok guzel isabetli yerlere indirdi. Fizigi ve gucu daha iyi, daha ozguven kazanmıs ve oyun icinde devamlılıgı daha gelismis. Ilk yarı boyunca kazanılan bir frikikte guzel vurdu, barajı asan topu Istanbulspor kalecisi cıkardı.

2. yarı Erkan oyundan cıktı. Cafercan bu yarıda daha etkiliydi. Orta sahada aldı verdi, sol kulvara akıllı kosular yaptı. Tahmin ediyorum 55 dk da rakip defans oyuncusu ile omuz omuza mucadele edip 18 caprazını gecince kalecinin altından uzak koseye duzgun bir vurusla cok guzel bir gol attı. Takip eden surec icerisinde takım arkadaslarından birine al da at diye verdigi bir assist, soldan rakiplerini gecip iceriye kestigi fakat takım arkadaslarının yararlanmadıgı bir pozisyon, orta sahada etkili bir oyun kurucu performansı benim gozlemlediklerim. 2. yarı macın sonlarına dogru yoruldu ve 82 dk da uce iki yakaladıkları bir kontra pozisyon da araya topu gec attı. Bunun haricinde bariz bir hatası olmadı diyebilirim.

Istanbulspor da Ugur Demirok oyunu geriden iyi kuruyor, hava toplarında etkili, teknigi iyi.

Bugun oynayan oyuncular ve performansları goz onune alındıgında bir tek Cafercan nın bence GS a donup kalıcı olma sansı var. Bir bakıs acısı yada degerlendirme kriteri su olabilir:

Carrusca, GS A takımında gozlemledigimiz performansı ile yer buluyorsa, Cafercan da bulabilmeli. Tabii temel soru Carrusca oyuncu meziyetleri ve performansı goz onune alındıgında GS A takımının oyuncusumudur?

Cafercan gectigimiz hafta Orduspor a uc puanı kazandıran golu atmıs. Bu hafta da guzel bir gol ve iyi performans ile takımına onemli katkıda bulundu, uc puanın mimarı oldu. Kiraya verilip ustune koydugunu soyleyebilecegimiz bir oyuncu.

Mac sonuna dogru bir ara gozum dısarıdaki tellere takıldı. Maca girerken istinad duvarı uzerinde gordugum yıgılma tellerin ustlerine dogru genislemis. Buyuk bir ihtimal Istanbulspor rakip kaleye hucum ederken, ozellikle sıfıra inen topları ve pozisyonları net goremedikleri icin, taraftarlar tel orguye tırmanıp daha genis gorus acısı yakalamaga calısıyorlardı. Havada tel orgude X seklinde asılı kalan en azından 10 sporsever vardı. Farklı sekil, bicim, ebat ve capta on adet X! Cep telefonumun fotograf makinesi olmadıgına hayıflandım.

Biz gercekten ilginc oncelikleri olan, gozu kara mı kara, kendine has, basit problem yada sorunlara karmasık cevap ve cozum onerileri getirme ve uygulama yetenegine sahip ozel bir milletiz. Bundan sonraki amac ve hedef telde X pozisyonunda uclu cekip, eller havaya yapmak olmalı.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Murat Biricik wrote:Istanbulspor –Orduspor macına gittim. Bahcelievler Il Ozel Idare Stadı ana yolun hemen yanında. Yol ile stadı, kaldırımın bitimine insa edilmis iki uc metrelik bir istinad duvarı ve uzerinde demircubuklar arasına cekilmis tavuk kafesi teller ayırıyor. Kimi sporseverler bilet almadan buradan macları - kale arkası tribun konumunda-seyrettiler.

Bilet almak icin ana kapıya geldiginizde klasik iceri nasıl beles dallarım diye bekleyen ve durdugu yerde daireler cizen bir grubu gecip oyle bilet alabiliyorsunuz. Stadda Istanbulspor taraftarı yok denecek kadar azdı. Stad zemini yagan yagmur ile bayagı agırlasmıs. Orduspor da GS PAF tan tanıdıgımız Erkan Ferin sag bek, Ugur Erdogan sag acık, Cafercan forvet arkası 10 numara oynadı. Istanbulspor da Ugur Demirok stoper de ilk 11 de basladı.

Ilk yarı Istanbulsporun kacırdıgı cok net iki gol fırsatı var. Orduspor ilk yarı vasattı. Sag acık Ugur Erdogan GS PAF lardaki goruntusunde. Fizigi ve mucadelesinde ne bir ilerme ne de bir gerileme olmus. Aynı cizgide. Erkan da PAF lar daki mucadeleci huviyetini sahaya yansıttı. Kiralandıgı iyi olmus, bak ustune koymus dedirtecek bir durum soz konusu degil. Asıl surpriz Cafercan da. PAF larda son izledigimizde ikili mucadelelerde etkisiz yada celimsiz , hava topu timing ve hakimetiyi vasat bir oyuncuydu. Bugun ilk yarı kendisinden uzun ve fizikleri daha guclu rakipleri ile kora kor hava toplarına cıktı, mucadele etti. Ilk yarı bes hava topunu aldı, cok guzel isabetli yerlere indirdi. Fizigi ve gucu daha iyi, daha ozguven kazanmıs ve oyun icinde devamlılıgı daha gelismis. Ilk yarı boyunca kazanılan bir frikikte guzel vurdu, barajı asan topu Istanbulspor kalecisi cıkardı.

2. yarı Erkan oyundan cıktı. Cafercan bu yarıda daha etkiliydi. Orta sahada aldı verdi, sol kulvara akıllı kosular yaptı. Tahmin ediyorum 55 dk da rakip defans oyuncusu ile omuz omuza mucadele edip 18 caprazını gecince kalecinin altından uzak koseye duzgun bir vurusla cok guzel bir gol attı. Takip eden surec icerisinde takım arkadaslarından birine al da at diye verdigi bir assist, soldan rakiplerini gecip iceriye kestigi fakat takım arkadaslarının yararlanmadıgı bir pozisyon, orta sahada etkili bir oyun kurucu performansı benim gozlemlediklerim. 2. yarı macın sonlarına dogru yoruldu ve 82 dk da uce iki yakaladıkları bir kontra pozisyon da araya topu gec attı. Bunun haricinde bariz bir hatası olmadı diyebilirim.

Istanbulspor da Ugur Demirok oyunu geriden iyi kuruyor, hava toplarında etkili, teknigi iyi.

Bugun oynayan oyuncular ve performansları goz onune alındıgında bir tek Cafercan nın bence GS a donup kalıcı olma sansı var. Bir bakıs acısı yada degerlendirme kriteri su olabilir:

Carrusca, GS A takımında gozlemledigimiz performansı ile yer buluyorsa, Cafercan da bulabilmeli. Tabii temel soru Carrusca oyuncu meziyetleri ve performansı goz onune alındıgında GS A takımının oyuncusumudur?

Cafercan gectigimiz hafta Orduspor a uc puanı kazandıran golu atmıs. Bu hafta da guzel bir gol ve iyi performans ile takımına onemli katkıda bulundu, uc puanın mimarı oldu. Kiraya verilip ustune koydugunu soyleyebilecegimiz bir oyuncu.

Mac sonuna dogru bir ara gozum dısarıdaki tellere takıldı. Maca girerken istinad duvarı uzerinde gordugum yıgılma tellerin ustlerine dogru genislemis. Buyuk bir ihtimal Istanbulspor rakip kaleye hucum ederken, ozellikle sıfıra inen topları ve pozisyonları net goremedikleri icin, taraftarlar tel orguye tırmanıp daha genis gorus acısı yakalamaga calısıyorlardı. Havada tel orgude X seklinde asılı kalan en azından 10 sporsever vardı. Farklı sekil, bicim, ebat ve capta on adet X! Cep telefonumun fotograf makinesi olmadıgına hayıflandım.

Biz gercekten ilginc oncelikleri olan, gozu kara mı kara, kendine has, basit problem yada sorunlara karmasık cevap ve cozum onerileri getirme ve uygulama yetenegine sahip ozel bir milletiz. Bundan sonraki amac ve hedef telde X pozisyonunda uclu cekip, eller havaya yapmak olmalı.
Sevgili Murat -

Oncelikle raporun icin cok tesekkurler - zevkle okudum...

Soylediklerinden anladigim kadari ile Cafercan'in ozellikleri Arda'ya bayagi benziyor - sence Cafercan A takimda Arda'ya alternatif olabilirmi?
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Soylediklerinden anladigim kadari ile Cafercan'in ozellikleri Arda'ya bayagi benziyor - sence Cafercan A takimda Arda'ya alternatif olabilirmi?
Mert, selamlar
Bence Arda iyi bir kanat oyuncusu, Cafercan ise iyi bir forvet arkası olabilir. Bugunku formu ve performansı ile Cafercan nın Arda ya alternatif olması pek mumkun degil. Bana gore ancak Cafercan Carrusca yı kesebilir. Yanlıs anlasılmasın mevkii olarak degil, 22 kisilik kadrodaki oyuncu yetenegi ve gelisme potansiyeli acısından degerlendirildiginde.

Ugur Ucar ın Kayseri deki, Arda nın Vestel deki sureci ve takibinde GS daki sans ve performanslarını hatırlayarak,

Cafercan nın iyi bir Orduspor donemi gecirip 07-08 i tamamlaması, 08-09 da 1. Lig takımlarından birine kiralanıp iyi bir performans gostermesi, oradan da GS daki sansını iyi degerlendirmesi lazım. Zor bir surec bekliyor kendisini, ama bu oyuncu cok yetenekli. Insallah basaracak.

Rizespor iceriginde yeni bir seruven yasamamalı. Yasamamalı ikazında bulunurken bu sadece Cafercan nın kendisine yonelik degil, karar mekanizmasındaki her birey ve fertte yonelik. GS iyi bir Cafercan istiyorsa, iyi bir "coaching" e ihtiyacı oldugunu gormeli ve vermeli. 10 Subat 2008 itibarıyle kesinlikle eskisinden farklı, spectacular degil ama gelisme gosterdigi asikar.

Selcuk Samlı ile yorumlasırken beni ikaz ediyordu. 2. Lig de belli bir gelisme gosteremeyen yada dakika bulamayan bir oyuncuya GS TD si sayısız sans veremez seklinde. Gozlemi ve soylemi dogru. Biraz karsılıklı olacak bu gelisme ve sans bulma zemini. Oyuncularımız bir iki pırıltı gosterecekler, GS TD si ve yonetimi bu gelismegi gosterene sans ortamı hazırlayacak. Burak Hoca PAF taki gorevinden Kalli nin yardımcılıgına soyundu, mutlaka bilgi akısı ve guncellemiyi saglamalı.

Vestel de Oguz un, Antep te Ozgurcan nın, IBB de Aydın nın ve Anıl ın, Orduspor ve bundan sonraki surecte gorev alacagı takımlarda Cafercan nın, Ates in, Erkan Ferin nin gunluk yada haftalık degil belirgin ve surekli bir gelisme gostermeleri lazım. Ugur Ucar ve Arda GS da A takıma nasıl cıkılırın yolunu ve ortamını diger kardeslerine gosterdiler. Kendi mevkilerinde hepsi cok yetenekli, gayret edecekler ve konsantre olacaklar, yuzumuzu guldurecekler.

Selcuk Samlı kendi gozlemlerine istinaden genc yeteneklerimiz ile ilgili benden daha isabetli sonuclara varıyor. Kendisi PAF tan gelen 86-88 kusagının 1. Lig olsun 2. Lig olsun devamlı oynaması ve dakika bulması taraftarı.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Sevgili Murat,

Cafercan ile ilgili olumlu görüşün beni sevindirdi inşallah çok daha iyi olur. Fiziki açıdan daha da kuvvetlenirse sanırım çok iyi bir oyuncu kazanacağız.

2sene bahçelievler'de oturdum. Bu il özel idare stadı bahçelievlerin neresinde abicim.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

2 sene bahçelievler'de oturdum. Bu il özel idare stadı bahçelievlerin neresinde abicim.
Stadın ozelligi, adının Bahcelievler Il Ozel Idare stadı olup, kendisinin Yenibosna da olması. Ilk gittigimde Bahcelievler adı yuzunden beni de Gungoren stadına yonlendirmisler ve Gungoren Stadının- stadın onunde de kocaman harflerle Gungoren Stadı yazmasına ragmen- aslında Bahcelievler il Ozel stadı olduguna ikna etmege calısmıslardı. :lol:

Bu guzide stadımızın gercek yerine gelince: E-5 te Yenibosna daki Koctas ı biliyorsundur. Tam arkasında Zaman gazetesi binası ona da komsu bu stadımız var. Yeri guzel ulasımı cok kolay, adı faul!

IBB PAF lar ile GS PAF 1. devre macını burada oynamıslardı.

Mehmet Gurdal Cetin

Galatasaray'da geleceğin yıldızı olarak gösterilen Cem Sultan’a, Çizme’den talip var...

Sarı-Kırmızılı taraftarların A takıma ne zaman yükseleceğini merakla beklediği 17 yaşındaki futbolcunun kontratı sezon sonunda bitiyor. İtalya Serie A temsilcisi Empoli’nin, golcü oyuncuya yıllık 100 bin Euro, artı aylık 2 bin 500 Euro maaşla 3 senelik sözleşme teklif ettiği öğrenildi. Taraflar arasında görüşmeler sürüyor, transferin bitmek üzere olduğu bildirildi.

Adeta gol makinası

Bu sezon B Genç takımda çıktığı 17 maçta 33 gol kaydederek son derece başarılı bir performans ortaya koyan Cem Sultan, 36 kez Genç Milli Takım forması giydi. 1.84’lük boyu ve dengeli fiziği ile dikkat çeken yıldız futbolcu, yetenekleriyle 2 yıldır adından sıkça söz ettiriyordu. Galatasaray Yönetimi’nin kısa süre içinde Cem Sultan’la masaya oturacağı ve Empoli’ye gitmesine izin vermeyeceği ifade edildi.
TRUST GALATASARAY
MGC
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Galatasaray'da geleceğin yıldızı olarak gösterilen Cem Sultan’a, Çizme’den talip var...

Sarı-Kırmızılı taraftarların A takıma ne zaman yükseleceğini merakla beklediği 17 yaşındaki futbolcunun kontratı sezon sonunda bitiyor. İtalya Serie A temsilcisi Empoli’nin, golcü oyuncuya yıllık 100 bin Euro, artı aylık 2 bin 500 Euro maaşla 3 senelik sözleşme teklif ettiği öğrenildi. Taraflar arasında görüşmeler sürüyor, transferin bitmek üzere olduğu bildirildi.

Adeta gol makinası

Bu sezon B Genç takımda çıktığı 17 maçta 33 gol kaydederek son derece başarılı bir performans ortaya koyan Cem Sultan, 36 kez Genç Milli Takım forması giydi. 1.84’lük boyu ve dengeli fiziği ile dikkat çeken yıldız futbolcu, yetenekleriyle 2 yıldır adından sıkça söz ettiriyordu. Galatasaray Yönetimi’nin kısa süre içinde Cem Sultan’la masaya oturacağı ve Empoli’ye gitmesine izin vermeyeceği ifade edildi.
Mehmet selam;bu GS adina oldukca kotu bir haber.Neden sozlesmesi cok onceden uzatilmaz,anlam vermek zor?!Sanki,her sezon Cem Sultan gibi 20 tane oyuncu yetisiyor!!!
25-2025

nefvakfi.org
Post Reply