CL 3.Tur: M.Boleslav-GS 1-1 (hasan şaş 72)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
"Hepsi Bir Arada" Idman Resimleri: Yukarda sozu gecen "varyasyonlarin" hangisinde bilmiyorum ama, Okan "A takim" olan takimda gorunuyor antrenman maci resimlerinden, derken, asagidakinin icerigini de okuyunca, yutmus olayim o dedigimi! :)
:arrow:
Ozgur'cugum yine eline saglik bu bilgiler kaynaklar icin. Antrenman resimlerinde bizim topculari surat ifadelerinden hirs kupu gibi gordum. Mondragon'dan Ozgurcan'a herkes Vestel macini unutmus onlerindeki goreve kitlenmis gozukuyorlar.

Bu arada ucuncu resimdeki Ozgurcan'in vurus teknigini begendim. Song'dan siyrilmis, kollar iki yana acik denge icin, sol ayak topun yanina yerlestiriyor. Sag bacak olabildigince geriye cekilmis ve baldirdan tabir edilen bir sut olmus ki tahminen Mondragon'u zorlamistir. Bu cocugun en buyuk eksikligi hizi. 18 yasindaki genc delikanli her gun bir atletizm hocasi esliginde, ciddi hizlandirma calismalari yaparsa, kosu teknigini gelistirirse, salonda agirlik calismalari yaparsa ve biraz kilo verirse, 6 ay icinde gozle gorulur sekilde hizlanir. Ozgurcan benim gozlemleyerek yaptigim tahmin 100 metreyi 13-14 saniyede kosan bir topcu, cok degil 12 sn'nin altina dusse, 50 metresini 6 saniyenin altina dusurse elimizde cok iyi bir sanftrafor olur. 11 saniyenin altinda kosunca zaten Ronaldo oluyorsun.

Tekrar maca gelirsek, bugun hoca Arda'yi kesebilir. Sasirmayin.

Stadin cok kucuk oldugunu biliyorduk. Sahanin guzel olmasi, hava sartlarinin cok uygun olmasi iyi haber. 90 dakikayi ayni konsantrasyonda oynayip, turu cikarmak gerekiyor. Bir gol iyice savunmalarini dusurur.

Ozan Ersoy
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

http://www.ct24.cz/vysilani/?rychlost=h ... ad=&datum=

galiba burda yayin var cek tv, bedava gotuntude iyi
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Kadroyu bilen var mi?
Okan Akçay

Post by Okan Akçay »

Arkadaşlar ben maçtan önce reklam değil;
Oyuncular Prag a nasıl indi,nereye gitti,nerde yedi,ne yedi,nerde antreman yaptı,takımın maça gelişi,maç öncesi röpörtajlar gibi şeyler izliyorum...
Lanet olsun böyle reklam yayın politikasına!

Neyse ben Tv karşısına geçiyorum 5 gol minimum diyorum....
Image
Mehmet Daskiran

Post by Mehmet Daskiran »

Ercan Dumlupinar wrote:http://www.ct24.cz/vysilani/?rychlost=h ... ad=&datum=

galiba burda yayin var cek tv, bedava gotuntude iyi
Tesekkurler Ercan, biraz once baglandigimda yayin cok akiciydi, hafifte olsa kesintiler basladi, eee ne de olsa yalniz degilim forumu takip eden.

Umarim puan ya da puanlar alarak gruplara kaliriz, malum cok lazim olacak bu puanlar yakinda.
Mehmet Daskiran
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote:Kadroyu bilen var mi?
Arda'yi kesmis yerine Okan oynuyor. Tahmin ettigim gibi. Hasan sagda, solda Sabri oynuyor. Herifler bizim soldan geliyorlar durmadan.

Garip.

Ozan
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Cek takimi inanilmaz presle basladi. Topa 3 er kisiyle basiyorlar. Hasan surekli top kaybi yapiyor. Cihan klasik gereksiz bir faul yapti. Neyseki tehlike olmadi.

Ozan
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote:
Ali Gursel wrote:Kadroyu bilen var mi?
Arda'yi kesmis yerine Okan oynuyor. Tahmin ettigim gibi. Hasan sagda, solda Sabri oynuyor. Herifler bizim soldan geliyorlar durmadan.

Garip.

Ozan
Adamlarda bir tane duzgun futbolcu benzeri oyuncu vardi Kulic diye o da kart cezalisiymis. Biraz sakin olsak cok kolay mac olur ama adamlar basmaya ugrasiyor, bizimkilerde simdilik o sakin ve akilli oyun yok. Cok top sisiriyoruz. Halbuki paslasip adamlari 45 dakikada pestile cevirmek var.

Hafif kordogusu tadinda devam ediyor. Hasan yine daginik.

Cihan guzel bir top kaptirdi (adamlar adina guzel tabii), adamlar bizim sola cevirip topu ilk teklikelimsi ataklarini yaptilar, bir numara yok ama. Cihan bir hata daha yapti. Orhan nedense bir topu koluyla kesti, adamlar yan top kullaniyor, direk Mondi'ye.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

ShowTV bedeva olarak seyredilmiyor. Ucuz etin yahnisi. Verilen cek kanalida gostermiyor maci.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote: Adamlarda bir tane duzgun futbolcu benzeri oyuncu vardi Kulic diye o da kart cezalisiymis. Biraz sakin olsak cok kolay mac olur ama adamlar basmaya ugrasiyor, bizimkilerde simdilik o sakin ve akilli oyun yok. Cok top sisiriyoruz. Halbuki paslasip adamlari 45 dakikada pestile cevirmek var.

Hafif kordogusu tadinda devam ediyor. Hasan yine daginik.
Aynen katiliyorum. Cok daginigiz. 3 top yapsan is bitecek ama sisirip duruyoruz. Ama mucadale kor dovusu devam ediyor.

Cok tehlikeli yerlerde faul yapiyoruz. Simdi Mondi aldi.

Ilic yuruyor. Bu mucadele ona gore degil. Hep yerlerde, Allah'dan Necati de yok. Yoksa bitmistik.

Ozan Ersoy
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Okan once bir sari gordu, gitti iki dakika arkasindan adamlara frikiklik bir yerde yine kotu faul yapti. Boyle giderse atilabilir. Adamlar frikiki disari atti. Kotu takim bu Cekler. Nasil ikinci olmuslar acep?
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ali Gursel wrote:Okan once bir sari gordu, gitti iki dakika arkasindan adamlara frikiklik bir yerde yine kotu faul yapti. Boyle giderse atilabilir. Adamlar frikiki disari atti. Kotu takim bu Cekler. Nasil ikinci olmuslar acep?
Okan'in sarisi kotu oldu, bosluklari doldurmaya cok cabaliyordu cunku.

2. pozisyonda (frikikte) aslinda, bir onceki pozisyonda kayarak mudahele edip de yerde kaldigi icin, adami engeller gibi oldugundan aldi faulu. Orda bilerek armutluk yapmadi sanirim yani.
Özgür
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Ali Gursel wrote:Kotu takim bu Cekler. Nasil ikinci olmuslar acep?
Turkiye'de kacinci olurdular saniyorsun? Gayet tas gibi takim, orta sahayi gecirtmediler daha. Bu takim en az 2. olurdu TR'de. Yetenek ayri sey takim oyunu, fizik mucadale, kitap futbolu ayri sey.

Ozan
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozan Ersoy wrote:
Ali Gursel wrote:Kotu takim bu Cekler. Nasil ikinci olmuslar acep?
Turkiye'de kacinci olurdular saniyorsun? Gayet tas gibi takim, orta sahayi gecirtmediler daha. Bu takim en az 2. olurdu TR'de. Yetenek ayri sey takim oyunu, fizik mucadale, kitap futbolu ayri sey.

Ozan
Ozancigim, takim oyunu, mucadele, fizik iyi guzel seyler de biraz da futbol lazim. En guzel sutlari Mondi'nin tam ustune.

Turkiye'de kacinci olurlar bilmiyorum ama bizim takimin Turkiye'de kimseye kolayla 5 cekemedigini biliyorum.

Hos bizimkiler 191. Avrupa maclarina cikiyorlar, adamlar ikinci.

Ali
Post Reply