Resmi Transferler 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Hayırlı olsun. Genç, yerli ve sol ayaklı bir sol bek'e kimsenin itirazı olmaz heralde. Tabi gönül istiyorki aynı özelliklere sahip birde sağ bekimiz olsa.
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Iyi guzel de bu sol bek cocuk Hakan Balta, ve Volkan varken nerde ne zaman oynama firsati bulacak? Orta sahanin solu da bayagi dolu, Arda, Kewel, Aydin veya Balta ve Volkan da orda oynayabiliyor. Bir de nedeni hic belirsiz Ferdi Elmas'i aldilar ki o cocukta pek birsey goremedik, Gorgen'in Ferdi konusundaki olumsuz goruslerine ben de katiliyorum.

Bu arada sag kanatta nerdeyse hic adam yok.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Murat Fahrioglu wrote:Iyi guzel de bu sol bek cocuk Hakan Balta, ve Volkan varken nerde ne zaman oynama firsati bulacak? Orta sahanin solu da bayagi dolu, Arda, Kewel, Aydin veya Balta ve Volkan da orda oynayabiliyor. Bir de nedeni hic belirsiz Ferdi Elmas'i aldilar ki o cocukta pek birsey goremedik, Gorgen'in Ferdi konusundaki olumsuz goruslerine ben de katiliyorum.

Demek ki ikisinden de iyi bir cocuk ya da cok yakin gelecekte ikisinden de iyi olacagini dusunuyorlar. Iki tane sol bek varken sol bek transferinin gerekli olmadigini dusunecek kadar akli var bizim yonetimin merak etmeyin. "Hepimiz cok akilliyiz adamlar salak" soylemlerini artik tutmuyorum aksine sacma oldugunu cok iyi biliyorum. Futbolda her oyuncu alimi bir risk, o riskin yeterince hesap edilip edilmemis olmasi onemli.

Sagdan soldan gelen bilgiler oldukca olumlu. Bremen taraftarlarinin tepkilerine de bakarsak cogu vermekle yanlis yapildigini dusunuyorlar. Kaldi ki Alpaslan'i hem Bremen hem umit milli takimdan cok yakinen taniyan Umit Davala'nin onayi ve istegi var. Kendisinin GS'a gelmis en iyi yerli kanat oyuncularindan biri oldugunu unutmayalim.

Bu cocuk Bremen'in A takimda oynamaya baslayip Altintop kardesler, Serdar Tasci, Nuri Sahin gibi isim yapmaya baslayinca is isten gecmis olacak. Cunku o zaman ya kulupleri cok para istiyor ya da "yahu ben Bundesliga'da takima girmis, tutunmus, isim yapmisim ne gideyim Turkiye'ye, 30'undan sonra belki" diye dusunup yapilan teklifleri geri ceviriyorlar. Durum boyleyken bu kadar iyi duyumlar alindiginda, yatirimin olumlu olacagini dusunup erken davranip aldik gibi gozukuyor.

Bu arada umit milli takimin sag bekini istiyoruz ama Cavcav vermiyor. "Sag bek gerekirken ne diye sol bek aliyoruz" derken ortalikta fazla sag bek dolasmadigini herkes biliyor eminim.

Ozan Ersoy
Last edited by Ozan Ersoy on Sat Aug 02, 2008 7:20 pm, edited 2 times in total.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Mert Tokman wrote:Hayirli olsun - yalniz dun bir yerlerde Alparslan gelince Volkan'in gozden cikarilacagini okumustum. Insallah boyle birsey olmaz - Volkan cok yonlu ve takima degisik sekillerde katkisi olabilecek bir oyuncu.
Ayni fikirdeyim.

Biraz once LigTV'de AslanCimbom adli yayinda bir hanim (yada hazilik kampindakiGS'yi takip eden basin mensuplari?) hazirlik kampindaki oyuncularimizin performansini ozetlenirken Volkan'a cok dusuk not verdiler.

Programi son dakikada gozumun ucu ile yakaladigim icin kacirmis olabilirim ama Volkanin agirligi ve futbolunun Skibbe'nin tarzina uymadigi uzerine yorum yapiliyordu galiba.

Yorumlar sanki Volkan'nin gidecegi gibi bir his birakti bana..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

RESMEN ASLAN OLDULAR!..

Galatasaray, İtalya Milli Takımı'nın ikinci kalecisi De Santics ve Werder Bremen'de forma giyen genç oyuncu Alparslan Erdem ile resmen sözleşme imzaladı.

Takımın kamp yaptığı Marriott Oteli'ne gelen iki oyuncu, yaklaşık 2 saat süren görüşmelerden sonra kendilerini sarı-kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imza attılar.

Kaleci De Santics ile 1 yıl kiralık, Alparslan ile 3 yıl süreli mukavele yaptıklarını belirten Galatasaray A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, ''7 Ağustos'ta UEFA'ya kadromuzu bildireceğiz. Bu tarihe kadar bir transfer daha yapmak istiyoruz. Biz ihtiyacımız olan mevkiyi belirledik ona göre çalışmalarımızı bitireceğiz'' dedi.

İtalyan kaleci De Santics, kendisini tekrar gösterme fırsatını sunan Galatasaray yöneticilerine teşekkür ederek, ''Kendimi ispatlamak için bir fırsat verildi bana. Bunun için Galatasaray'a teşekkür ederim. Gerek takım arkadaşlarımla gerek yöneticilerle tanıştıktan sonra takıma faydalı olmak için çok çalışacağım. Elimden gelen her şeyi yaparak takıma faydalı olacağım'' diye konuştu.

Kendisini Galatasaray'a getiren Adnan Sezgin ve Haldun Üstünel'e teşekkür eden Werder Bremen'den transfer edilen Alparslan ise ''Bu camiada uzun yıllar forma giyip şampiyonluklar görmek istiyorum. Burada kalıcı olmak istiyorum'' ifadesini kullandı.

MARATON
Sağ-bek ihtiyacımız da ortada ama heralde forvet almaya çalışıyorlar. İyi bir tane forvet alırlar inşallah.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Bundan uc sene once PAF maclarini Selcuk la beraber seyrederken sol kanat ve bek oyuncularin derinliginin ne kadar az oldugunu yorumluyorduk. Volkan Bekci ve Ferhat o donemde goze carpan oyunculardi. Volkan Bekci kiraya verildi, olmadi. Bu sene Altay dan, iki lig klasman asagidaki Beylerbeyi ne transfer oldu. Ferhat i Balta transferinde kullandik. Fizik yapisi Ferhat tan daha guclu, kisa surede Milli Takim a cagrildi ve yerini doldurdu. Yeni genc jenerasyon ile ilgili; 07-08 sezonunda bir iki kere 08-09 da oynayacak PAF kadrosuna aday sol kanat oyuncularini seyrettim. Birsey soylemek icin erken, ama bos degiller.

Uzun lafin kisasi sol ayakli genc yetenek bulursak bunlara yatirim yapmaliyiz. (Yatirim sekli, Ferdi transferinde oldugu gibi, sag bek Ates e karsilik Ferdi yi transfer etmek olmamali.) Yeni transfer Alparslan dan ben memnunum, bekleyip gorecegiz sol bek mi yoksa sol bek in onunde kanat oyuncusu olarak mi oymayacak.

A takim kadrosunda ben Arda nin sag kanadi agirlikli olarak kullanacagina inaniyorum. Volkan bence kadroda kalacak. Sol kanat kadro derinligini Balta, Volkan, Kewell ve Alparslan/Ferdi den birisi olusturur. Sag kanat Ugur, Sabri, Sas ve Aydin dan olusur. Arda bence joker kanat oyuncu, Kewell in formunu yakalamasiyla agirlikli olarak sag kanadi kullanacak gibi duruyor.

Orta saha gobekte Topal, Linderoth, Ayhan, Baris ve Guven kadroda yer alir. Forvette Lincoln, Karan, Nonda, ve Serkan yada Yaser den biri.

Stoperler icin dort isim var, uc de kaleci.

Yukaridaki kadro 22 oyuncu ve uc kaleci ediyor. Anlasilan bir yabanci forvet takviyesi yapacagiz. Bu olursa yeni transfer edilen genclerden biri daha kiraya gider.

PS Yapilan transferler yerli yerinde, dusunulup arastirilip yapildiklari asikar. Ben sadece Ates e karsilik yapilan Ferdi transferini anlayamadim. Bu iste bir bit yegeni var. Ya Ates in bonservisi, ya menajer secimi, ya oyuncu ve ailesi ile yonetim arasinda bir sorun cikti. Bu transfer sanki oyuncunun performansi disinda bir olay golgesinde gelisti. Normal kosullarda bu cocuga forma degil yanlis anlasilmasin sans verilmesi gerekiyordu. En az sag bek olmayan Erhan kadar sag bekte hazirlik maclarinda oynamaliydi.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Ozan Ersoy wrote:
Murat Fahrioglu wrote:Iyi guzel de bu sol bek cocuk Hakan Balta, ve Volkan varken nerde ne zaman oynama firsati bulacak? Orta sahanin solu da bayagi dolu, Arda, Kewel, Aydin veya Balta ve Volkan da orda oynayabiliyor. Bir de nedeni hic belirsiz Ferdi Elmas'i aldilar ki o cocukta pek birsey goremedik, Gorgen'in Ferdi konusundaki olumsuz goruslerine ben de katiliyorum.

Demek ki ikisinden de iyi bir cocuk ya da cok yakin gelecekte ikisinden de iyi olacagini dusunuyorlar. Iki tane sol bek varken sol bek transferinin gerekli olmadigini dusunecek kadar akli var bizim yonetimin merak etmeyin. "Hepimiz cok akilliyiz adamlar salak" soylemlerini artik tutmuyorum aksine sacma oldugunu cok iyi biliyorum. Futbolda her oyuncu alimi bir risk, o riskin yeterince hesap edilip edilmemis olmasi onemli.

Sagdan soldan gelen bilgiler oldukca olumlu. Bremen taraftarlarinin tepkilerine de bakarsak cogu vermekle yanlis yapildigini dusunuyorlar. Kaldi ki Alpaslan'i hem Bremen hem umit milli takimdan cok yakinen taniyan Umit Davala'nin onayi ve istegi var. Kendisinin GS'a gelmis en iyi yerli kanat oyuncularindan biri oldugunu unutmayalim.

Bu cocuk Bremen'in A takimda oynamaya baslayip Altintop kardesler, Serdar Tasci, Nuri Sahin gibi isim yapmaya baslayinca is isten gecmis olacak. Cunku o zaman ya kulupleri cok para istiyor ya da "yahu ben Bundesliga'da takima girmis, tutunmus, isim yapmisim ne gideyim Turkiye'ye, 30'undan sonra belki" diye dusunup yapilan teklifleri geri ceviriyorlar. Durum boyleyken bu kadar iyi duyumlar alindiginda, yatirimin olumlu olacagini dusunup erken davranip aldik gibi gozukuyor.

Bu arada umit milli takimin sag bekini istiyoruz ama Cavcav vermiyor. "Sag bek gerekirken ne diye sol bek aliyoruz" derken ortalikta fazla sag bek dolasmadigini herkes biliyor eminim.

Ozan Ersoy
Adamin kalitesinden suphe etmiyorum Ozan, esas kizdigim birinci konu Ferdi Elmas'in niye alindigi ki bu cocugu Rize'de izledik cok super degildi hele hele bonservisiyle iki genc verip almaya hic gerek yoktu ki bu genclerin biri sag bekti. Diger konu da bu cocuk ne kadar iyiyse de Balta da pek yasli sayilmaz yani en az uc yil sol beki birakmaz gibime geliyor, yani bir de bu cocugun yedekte curumesi de uzucu olur.

Elbette bir bildikleri vardir tabii de bu kadar yandiktan sonra birak biraz yogurda ufleyelim. Bilincli transfer daha gecen sene basladi, yigidi oldur hakkini yeme gibi bir laf var sanirim o yuzden simdiki yonetime agir bir suclama yapmak ya da salak demek gibi bir anlasilma olmussa affola.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Adnan SEZGIN'in ayin 7.sine kadar forvet gelecek babinda laflarini duydum.Bazi kaynaklarda 2 transfer deniyor.

Dogrusunu soyleyeyim, piyasada bize yarayacak ve dusuk maliyetli forvet/santrafor yok gibi.

Aklima isimler de gelmiyor.Yine gece yarisina yakin bir transferi ben ciddi sekilde beklemeye basladim ancak ISTEMIYORUM.

Bu klubun son saniye transferlerinden cok cani yandi.

SKIBBE'nin son resmi konusmasinda KIESSLING ile ilgili bir calisma yapmadik demesi de ilginc.

Bunlar simdi son anda cikip CRESPO'yu getirecekler diye urpermekteyim.

Bu transferde sonuc ne olursa olsun KARAN ve NONDA'nin acilen forma girmesi lazim.

Sag bek konusunda isimiz SABRI'ye kaldigi icin artik konusamiyorum icim aciyor.

Zamaninda bu cocuga teklif felan da vardi dendi.
Komplo teorisi uretmeye basliyor beynim,
Acaba yonetim Sabri'yi motive etmek icin
Macir pazarindan sari sacli iki elemani yabanci menejer diye maclara mi gondermisti ? :D

Carsamba ve Persembe aksamlari klup acisindan cok hareketli ve heyacanli gececege benzer.

GSTV'deki alt yazilari kacirmayin :wink:
TRUST GALATASARAY
MGC
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Wolsburg bizim Lincoln'u istiyor deniliyordu. Versinler, alsinlar Grefite'yi. Gecen sene bir macini seyrettim cok iyi oynuyordu. Lincoln icin ayni seyi soyliyemem.

Takas olursa iyi olur. Ucret azalmasindan dolayi Adnan'lar tezlerine bir basari daha eklerler.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mehmet Marsan wrote:Wolsburg bizim Lincoln'u istiyor deniliyordu. Versinler, alsinlar Grefite'yi. Gecen sene bir macini seyrettim cok iyi oynuyordu. Lincoln icin ayni seyi soyliyemem.

Takas olursa iyi olur. Ucret azalmasindan dolayi Adnan'lar tezlerine bir basari daha eklerler.
Lincoln u ne satma ne de takasda kullanma konusu bence yonetimde mevcut degil. Olmasi durumunda benim adayim Spartak Moskova da oynayan ROMAN PAVLYUCHENKO. Buyuk ihtimal bu sene on elemede Kiev ile karsilasip CL gidecekler. Lincoln de iyi olur, Moskova da bir suru top kosturan Brezilya li futbolcu var, yabancilik cekmez. Sehir ve gece hayati da guzel. S. Moskova nin sahibi burnundan kulaklarindan petrodollar fiskiran bir sahis mi acaba?

Gec olmadan guc olmadan bu elemani bitirsek cok iyi olur. 1981 dogumlu, 1.88 boy, fizigi yerinde, hava hakimiyeti cok iyi, topu iyi sakliyor, birebirde adam geciyor, kaleyi gordumu zimba gibi sut cikariyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Murat Biricik wrote: ..Olmasi durumunda benim adayim Spartak Moskova da oynayan ROMAN PAVLYUCHENKO. Buyuk ihtimal bu sene on elemede Kiev ile karsilasip CL gidecekler. ....
Eger bu Roman 2008 kupasinda Rus milli takiminin santraforu ise super transfer olur. Ama bize yar etmezler gibime geliyor.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mehmet Marsan wrote:
Murat Biricik wrote: ..Olmasi durumunda benim adayim Spartak Moskova da oynayan ROMAN PAVLYUCHENKO. Buyuk ihtimal bu sene on elemede Kiev ile karsilasip CL gidecekler. ....
Eger bu Roman 2008 kupasinda Rus milli takiminin santraforu ise super transfer olur. Ama bize yar etmezler gibime geliyor.
Yonetimin bu sezonki performansina baktigimda bu elemani kendimize yar ederiz gibime geliyor. Ustunel bir roportajinda alacagimiz eleman takima direkt girip oynayabilecek kivamda iceriginde bir aciklama yapmis. Rus Ligi benim bildigim uc dort haftadir oynaniyor. Lincoln ikna edilip, teklif yapilsa bu adam bize yar olur.

Hemen belirteyim eger bu transfer olursa bu takim kadrosunun yegane tek eksigi kaliyor. UEFA CUP yad UEFA CL kupasini kaldirmak. Olmamasi icin hicbir neden yok!

Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Murat Biricik wrote:
Mehmet Marsan wrote:Wolsburg bizim Lincoln'u istiyor deniliyordu. Versinler, alsinlar Grefite'yi. Gecen sene bir macini seyrettim cok iyi oynuyordu. Lincoln icin ayni seyi soyliyemem.

Lincoln u ne satma ne de takasda kullanma konusu bence yonetimde mevcut degil. Olmasi durumunda benim adayim Spartak Moskova da oynayan ROMAN PAVLYUCHENKO. Buyuk ihtimal bu sene on elemede Kiev ile karsilasip CL gidecekler. Lincoln de iyi olur, Moskova da bir suru top kosturan Brezilya li futbolcu var, yabancilik cekmez. Sehir ve gece hayati da guzel. S. Moskova nin sahibi burnundan kulaklarindan petrodollar fiskiran bir sahis mi acaba?

Gec olmadan guc olmadan bu elemani bitirsek cok iyi olur. 1981 dogumlu, 1.88 boy, fizigi yerinde, hava hakimiyeti cok iyi, topu iyi sakliyor, birebirde adam geciyor, kaleyi gordumu zimba gibi sut cikariyor.
Pavlyuchencko cuk oturan, kusursuz bir alim olur ama Rus'larda cok para var, para icin asla satmazlar. Amaclar da buyuk. Gecen sene Zenith'in basarisi bir cok kulubun istegini kabartti, citalar yukseldi. Yukardan Putin'in katindan buyuk baski var. Adam cikip kamuoyuna futbol takimlarinin yabancilasmasinin hic hosuna gitmedigini soyledi. "Hani nerede Rus oyuncular? Petrol paralariyla getir elin Brezilya'lilarini al kupalari kolay is. Nerede eski butun dallarda ustun olan Rus sporu? " dedi. Bu baglamda Arshavin'i de satmiyorlar ki Rusya'dan Avrupa'nin buyuk liglerine gececek ilk oyuncu Arshavin'dir. Cok isteklisi var.

Roman gelmez... Gidecekse sirada Milan, Juventus, Real, ManU, Arsenal falan filan var.

Ozan Ersoy
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

RiCARDO OLİVEİRA GALATASARAY'DA

Ve işte Galatasaray taraftarların beklediği müjdeli haber.. Skibbe, Meira, Sanctis haberlerinden sonra bu defa RİCARDO OLİVEİRA G.Saray'da haberi ilk kez turkspor.net'te.. Diger transferler haberlerinde olduğu gibi Oliveira transferini adım adım takip eden, en doğru haberleri en hızlı şekilde ziyaretcilerine ulaştıran turkspor.net OLİVEİRA TRANSFERİ nin sonuçlandığı müjdesini veriyor.. OLİVEİRA G.SARAY'A VE TURKFUTBOLU'NA HAYIRLI OLSUN... İŞTE ADIM ADIM OLİVEİRA TRANSFERİ...

Geçen hafta çarşamba gününden beri Galatasaray da inanılmaz bir transfer koşuşturması başlamıştı..
Önce turkspor.net in duyurduğu gibi ALMANYA DA OLİVEİRA ZİRVESİ yapıldı.
Adnan Sezgin, Haldun ÜStünel , Oliveira nın Alman ve Brezilyalı menajerleri bir araya geldi.

Oliveira transferi ile ilgili tüm bilgiler, detaylar, pazarlık kozları, ekonomik boyut, menajerlerin talepleri masaya yatırıldı..

Ertesi gün yine turkspor.net in duyurduğu gibi, Oliveira'nın Alman menajeri de tüm yetkilerini Brezilyalı menajer Castro'ya verdi.. Haldun Üstünel ve Adnan Sezgin de Brezilya lı menajere görüşme konusunda tam yetki vererek, İspanya'ya yolcu ettiler..

Bu arada Galatasaray , Sanctis ve Alparslan ın transferlerini bitirerek kampa getirip imza attırdılar..

Dün G.Saray'ı Münih havaalanından yolcu eden Adnan Sezgin ve Haldun ÜStünel akşam üzeri Düseldorf'a hareket ettiler..

Sezgin ve Üstünel bir yandan İstanbulla başkan Adnan Polat ile, bir yandan İspanya'daki Oliveira nın menajeri ile inanılmaz bir telefon trafiği yaşadılar..

Bu arada İspanya'dan gelen haberlerde Zaragoza'ın son istediği rakamda belli olmuştu.. İStanbul kanadının görüşmeleri ile müjdeli haber geldi.. Ülker , sarı kırmızılılar ın transfer edeceği yeni yıldız Oliveira için sponsor olacağını açıkladı..

Adnan Sezgin ve ÜStünel desteklenen para gücü ile biraz daha çıtayı yukarı çektiler.. Gece geç saatlere kadar süren telefon trafiği sonucu İspanya'daki Augusto Castro Adnan Sezgin ve Üstünel'e sevinçli haberi verdi..

G.Saray'da futbolun patronları sevinçliydi.. Hemen İSpanya için en erken uçakta, saat 8.50 uçağında yer ayırttılar, belki de uyumadan Düseldorf havaalanından İspanya'ya uçtular..

Real Zaragoza yetkilileri ile oldukça uzun süren bir toplantı sonucunda RİCARDO OLİVEİRA için HAYIRLI OLSUN denilerek el sıkışıldı..

İş para transferine kalmıştı..

Oliveira için tatlı bir koşuşturma başladı..

Telefonlar.. Telefonlar...
Ve paranın tamamlanması için İStanbul'da hummalı bir çalışma..

Şimdi banka işlemleri ve iki kulüp arasında imzalanacak evraklar hazırlanıyor..

BUNDAN SONRASI G.SARAY'IN PARAYI İSTANBULDAN TRANSFER ETTİRİP REAL ZARAGOZA YA VERMESİNE BAĞLI..

turkspor.net istihbarat kaynakları "Para verilecek bu iş bitecek" diye müjdeyi verdiler..

Turkspor.net de OLİVEİRA'ya GALATASARAY forması giydirerek (tabi ki ps ile) HABERİ MANŞETİNE TAŞIDI..

TURKSPOR.NET ÖZEL HABER...
KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ..

NOT : Yukarıda yazılan tüm aşamalar, gün gün haber olarak turkspor.net te yer almıştı.. Ancak turkspor.net de bu haberler yer alırken, gerek galatasaray forumlarında, gerek turkspor.net e gelen yorumlarda, başka başka futbolcu isimleri yazıldı çizildi.. Oliveira serüveni süresince, bizlere destek veren, bizlerden ayrılmayan, bizleri hızlı habere teşvik eden, gücümüze güç katan tüm turkspor.net dostlarına teşekkür ederiz..

http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=41181

Şu ana kadar yaptığı haberlerin çoğu doğru çıkan Türkspor'a güveniyorum umarım hüsrana uğramam :lol:
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Yasin,

Wiki seni dinlemis hemen 9 nolu formayi vermis bile...

http://en.wikipedia.org/wiki/Galatasaray

Kolpa haber kokusu geliyor :D

Buraya resmileri yaziyoruz,
Formayi bayragi opmeden yazmayalim canim kardesim :D

Burda kalbi olanlar var, yaslilar var, atlantik otesinde haberi ilk ben okuyayim diye uyumayanlar var.

Kiyma bize ...
Cukulataci arkadastan hic insider tip'te gelmedi :wink:
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply