Türkiye ligi disindaki maçlar ve oyuncular - 2

Türkiye dışındaki ligler, takımlar ve oyuncular hakkında bilgilerin paylaşıldığı, fikirlerin tartışıldığı forumumuz.

Moderator: Staff

Locked
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bugün oynanacak Milan-Barça maçını unutmayalım yazık olur beyler... :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Milan 0-1 Barça
Gol: Giuly
Dakka 57

Maç devam ediyor

63' Ronaldinho'nun vuruşu direkten oyun alanına dönüyor. Giuly baya etkili bir futbolcu. Geçen senede şampiyonlukta katkısı büyüktü. Ama Messi.. Adamın şanssızlığı Messi gibi bir kabiliyetin gelmesi..

66' Iniesta. vurdu Dida tuttu. Sıkıcı bir maçtı ama bir süredir hareketlendi. Barça gümbür gümbür hücum etmeden golü attı.

Bir kazaya kurban gitmeden Barçanın turu geçmesini temenni ediyorum. Hem severim kendisini hemde Deniz Beyin hesaplarına göre Milan yada Barça Şampiyon olmalı! Milan bu turu geçsede final için pek ümit vermiyor. Ama Barçaya güvenebiliriz :) Arsenali de Villareali de eler...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arsenal-Villareal maçı başladı..

Barçanın şampiyon olmasını istiyoruz..

O zaman kupada kolay bir rakiple eşleşmesi iyi olur.. Ama hangisi daha kolay, Arsenal mi Villareal mi?

Barça Villayı ligden tanıyordur. Eh o zaman Villayı tutmaya çalışayım :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Arsenal-Villareal maçında sahaya SİNCAP girdi :)
10-15 dakkadır sincap dolanıyor, hakem yeni farketti ama kimse bişey yapmıyor.. Zaten hayvancağız şaşkın :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Çok güzel maç oluyor.. Karşılıklı pozisyonlar var.. Arsenal birazcık daha baskın görünüyor ama Villarealinde pozisyonları var.. Villareal ezilmeden çatır çatır oynuyor.. Villarealimiz yani... :)

Dakika 41, skor 0-0 yazacaktım ki gol oldu... :)
Tüh be.. taktı Arsenal..
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Genç taraftarlarımızın Arsenal'in finale çıkmasını arzu etmelerini görmek isteriz.. :)

Arsenal çıksın ki,altı yıl önce Galatasaray'a kaybettiği kupadan daha değerlisini elde etme imkanını bulabilsin..

Ne dersiniz,hoş olmaz mı?
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kesinlikle olmaz :)
Deniz Beyin makalelerini takip etmiyorsunuz galiba :)
Milan yada Barçanın şampiyon olması gerekiyor, sevgili Cimbom içün..
Bilmem anlatabildim mi sayın orta yaşlı taraftar :)
Bu arada Kanal 1'de Gürcan Bilgiç, meşhur Manisa olaylarını anlattı, ilk defa bu konuda kendimi mutmain hissediyorum..Ama şimdi o konunun yeri burası değil :)
Hasan Utku wrote:Genç taraftarlarımızın Arsenal'in finale çıkmasını arzu etmelerini görmek isteriz.. :)

Arsenal çıksın ki,altı yıl önce Galatasaray'a kaybettiği kupadan daha değerlisini elde etme imkanını bulabilsin..

Ne dersiniz,hoş olmaz mı?
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:Kesinlikle olmaz :)
Bu arada Kanal 1'de Gürcan Bilgiç, meşhur Manisa olaylarını anlattı, ilk defa bu konuda kendimi mutmain hissediyorum..Ama şimdi o konunun yeri burası değil :)
Mutmain demekle ne demek istemis?

Bir de boyle bir uslup var guzel ulkemizde. Acikca soyleyemedigin seyi arapca soyluyorsun. :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sen 'tatmin oldum' de bence, sonrada acaba yanlış anlarlar mı diye kara kara düşün :)
Tolga Girici wrote:
Mutmain demekle ne demek istemis.

Bir de boyle bir uslup var guzel ulkemizde. Acikca soyleyemedigin seyin arapca soyluyorsun. :)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Onu tatmin eden sey neymis?
Ismail Gezer wrote:Sen 'tatmin oldum' de bence, sonrada acaba yanlış anlarlar mı diye kara kara düşün :)

Bir de boyle bir uslup var guzel ulkemizde. Acikca soyleyemedigin seyin arapca soyluyorsun. :)
Mesela, bir bilim adami akademik hirsizlik yapiyor, intihal yapti diyorlar, anlamda yumusama oluyor.
Last edited by Tolga Girici on Wed Apr 19, 2006 11:12 pm, edited 1 time in total.
Hasan Utku

Post by Hasan Utku »

Efendim;Deniz bey hayli uğraş verip güzel çalışmalar yapıyor,takdir ediyorum,ama işin gerçeğine bakmaz lazım biraz da..Bu gerçek de bize,gelecek yıllarda şampiyonlar liginde Türk takımlarını görme imkanının zorluğundan bahsediyor..Ama yine de biz orta yaşlı taraftarlar olarak,vakti keraati geldiğinde eski güzel günlerin yine Galatasaray'la gelebileceği umudunu taşıyoruz,ayrı mevzu..

Bu ligin favorisi zaten Barcelona..İstemeliyiz ki,futbol oyununun içindeki gizem bir kez daha ayaklansın..Ustalar ve genç çömezlerle uyumun nasıl sağlanabileceğini gösteren Arsenal de tıpkı altı yıl önceki Galatasaray misali kupaya uzananabilsin..

Aradığımız bu hoşluk değil mi zaten? :)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Tolga sen yanlış anladın, o cümle bana ait! Gürcan Bilgiçe değil.. :)
Hadiseleri anlattı bende anladım öğrendim tam anlamıyla ikna oldum, olay budur.. :)
Tolga Girici wrote:Onu tatmin eden sey neymis?
Ismail Gezer wrote:Sen 'tatmin oldum' de bence, sonrada acaba yanlış anlarlar mı diye kara kara düşün :)

[/quote]
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Pardon , yanlis anlamisim. Peki neler olmus Manisa'da, Gurcan Bilgic ne demis, anlativer sana zahmet.
Ismail Gezer wrote:Tolga sen yanlış anladın, o cümle bana ait! Gürcan Bilgiçe değil.. :)
Hadiseleri anlattı bende anladım öğrendim tam anlamıyla ikna oldum, olay budur.. :)

[/quote]
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ekstra pek birşey söylemedi.. Anonsun akabinde tribünlerde olaylar çıkmış, sahaya koltuk atmalar ve fenerlilerin birbirine girmesi.. Tribündeki polislerin olaya müdahele ettiğini ama bu sefer onların dayak yemeye başladığını, bunu gören çevik kuvvetinde tribüne çıktığını ama abartılı kuvvet kullandıklarını söyledi..
Belki başkaları biliyordurda çevik kuvvetin tribüne dalma sebebinin polislerin pataklanması olduğundan haberim yoktu. Başka şeylerde söylendi, neticede ben dahil hemen herkes ilk anda fenerlilerin bir vahşete maruz kaldığını düşündük ama ben artık dayak yiyen polise acıyorum :)
Tolga Girici wrote:Pardon , yanlis anlamisim. Peki neler olmus Manisa'da, Gurcan Bilgic ne demis, anlativer sana zahmet.
Ismail Gezer wrote:Tolga sen yanlış anladın, o cümle bana ait! Gürcan Bilgiçe değil.. :)
[/quote]
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote: ..
Belki başkaları biliyordurda çevik kuvvetin tribüne dalma sebebinin polislerin pataklanması olduğundan haberim yoktu. Başka şeylerde söylendi, neticede ben dahil hemen herkes ilk anda fenerlilerin bir vahşete maruz kaldığını düşündük ama ben artık dayak yiyen polise acıyorum :)
Merak edip Kerem Tezic'in astigi video'ya bakmadin demek. O zaman neye dayanarak konu$tun bu olay hakkinda. Cevik kuvvet (epey de ceviklermi$ hani arkada$lari bir araba sopa yedikten sonra oraya cikabildiler ve cevikliklerini yerdeki adamlari coplarken gosterdiler. Onun icin yogurt yiyeni kari$tirmamak lazim) peh peh ada bak hizzaya gel dedirtecek kadar cevik olunca dayak yenenleri ocu alindi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Locked