Türk Takımları'nın Avrupa Maçları (D.KIEV : 1- FB 0 )

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Aragones çok tartışılır aklı başında basın mensupları tarafından. Uğur Meleke'nin söyledikleri çok ilginç. Adam hep aynı değişiklikleri yapıyor diyor. Bakalım yarın yazarsa daha iyi öğreniriz...
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ismail Gezer wrote:Aragones çok tartışılır aklı başında basın mensupları tarafından. Uğur Meleke'nin söyledikleri çok ilginç. Adam hep aynı değişiklikleri yapıyor diyor. Bakalım yarın yazarsa daha iyi öğreniriz...
Kanat oyuncularini degistiriyor, sekiz macin yesidinde Boral'i cikardi, Ispanyol milli takiminda da dedgisiklileri de ayniydi dedi.

Bu arada Bulent Yavuz harika, Lugano'nun formasinin cekilip (ve de penalti olan) pozisyonu icin yorumu "Hakem bu penaltiyi calabilse kariyeri cok onemli noktalara gelebilirdi" :lol: :lol: Biraz sonra Ugur Meleke bu adamin zaten en fazla iki sene daha uluslararasi hakemlik yapmasi mumkun yasindan dolayi.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Su mesajlari yanlis yere asmisim.
Lugano belki Turkiyede 10 kere yaptigi arkadan dolanma ve baglama hareketini yapti sariyi alnina yedi.
Ugur Boral'i cok begendiler. Ben de begendim. Rumen'i maymuna cevirdi ilk yari.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ali Gursel wrote: Bu arada Bulent Yavuz harika, Lugano'nun formasinin cekilip (ve de penalti olan) pozisyonu icin yorumu "Hakem bu penaltiyi calabilse kariyeri cok onemli noktalara gelebilirdi" :lol: :lol: Biraz sonra Ugur Meleke bu adamin zaten en fazla iki sene daha uluslararasi hakemlik yapmasi mumkun yasindan dolayi.
Zaten bu tür penaltıları çalamadığı için dandik şampiyonlar ligi maçlarında sürünüyor :D
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu da Omer'in bana orada verdigi cevap
Omer K. KOCAOGLU wrote:Cengiz Abi heyecandan mesajlari yanlis yere yazdin galiba.

Lugano TR'de sezonun minimum dortte birini cezali gecirir hakemler biraz yurekli olsa.R.Carlos'ta da TR'deki hakemlere karrsi olan agresifligini goremedim.Herhalde TR'ye gelen yabancilara ilk soylenen hakemlerin acizligi.Geydir geydirebildigin kadar.
Evet nedense cok heycanlanmisim. Bizim Ayhan gibi bir de hakeme dikleniyor ne var diye. Adami karambolde orumcek gibi arkadan sarmis ahlaksiz. Gey'dirmeyi bilmem ama tipinden supheliyim ben. Var bunda bir netamalik. Bizim Emre Asik'in Nobreye yaptigi gibi bir prostat incelemsi yapmasi lazim buna da.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bir içine kapanmışlık hali var yine...

Anlayan anlamıştır :D

Gökhan'ı izledikçe beğenmediğimiz Sabri'yi özlüyorum!

Önce Can, sonra Yasin batırdılar resmen.

Uğur Boral fena değildi. Salak Selçuk Yula haklı çıktı belkide...

Emre için bahsedilen parayı alırsak yönetim transfer sezonunu çok başarılı geçirmiş olacak :D

Varsa yoksa Alex! Herif top bile çaldı bugün ama nafile...

Guiza 14 milyonluk adam değil ama boş da değil... Helalinden 7-8 milyon eder :D

Maldonado'nun futbolu beni büyülüyor. Keşke mümkün olsada AY böyle büyük yeteneklerden daha fazla getirse, kalleş TFF!!!
Özgür Kendir

Post by Özgür Kendir »

Bu gece bu kadroyla Porto'dan maglup olmadan gelmeyi bekleyen bir kac Fenerli vardır basta Aziz Yıldırım ve bir de Polyanna .FB tv'de Polyanna'nin bile pabucunu dama atacak iyimserlikle ufkumuzu acan Aziz Yıldırım'a " gecen seneden daha guclu musunuz" sorusunu defalarca sormak lazim gerci o da defalarca "evet güclüyüz" diyecektir .Belki de cidden boyle inanıyordur, inanmadıgını bulundugu mevki icabi inkardan etmekten degil, inandıgı icin deklare ediyorsa durum daha vahim demektir :)

Duran toplarda ceza sahasi icinde ne olursa olsun penaltı calınmiyor ama maclardan sonra bolca konusuluyor ,ya duran topta hersey serbest desinler veya hakemleri uyarsinlar .Hakem mahcubiyetinden Lugano'nun her türlü manyakligini gormezden geldi ,ezildi pozisyonun altinda ,ama onda da suc yok ,cok iyi hakemler bile bunu gormezden geliyorken ilk CL macina cikan hakemin deplasmanda oynayan takımın lehine penalti calmasi ciddi bir kahramanlik olurdu .

Eksiklerin girisiyle toparlanırız en azından Dinamo macında Semih Edu oynarsa o mactan 3 puan alırız .En bastan beri 3. olup UEFA kupasından devam etmek isteyen benim icin Dinamo maci bu mactan daha onemli .

Ve sunu eklemek lazim yenilsende bu ligde varolmak ayri bir zevk ,gecen sene final dahil tek bir Uefa kupasi macini izlemedim/izleyemedim ama dunden bu yana 4 CL maci izledim ve diger maclarinda ozetlerini .
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Aradim ama FB golunun de oldugu bir video vuramadim. Burada FB yedigi goller var

http://www.ensonhaber.com/Spor/151895/P ... OLLER.html

Bu arada youtube'daki geri zekalilik ne oyle. Adamlar baslik atiyorlar ondan sonra garip bir reklam cikiyor. Belki bir iki kisiyi olayi kavrayincaya kadar kandiriyorlardir. Ben video'nun asilis tarihinden bu sacmaliklari anliyorum. Artik guvenilir ve idare eder denecek yer de kalmadi bu coluk cocuk yuzunden.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Özgür Kendir

Post by Özgür Kendir »

Youtube'a konulur konulmaz siliniyor videolar uyaniklarda amacini anlamadigim sekilde hit almak icin ici bos link koyuyorlar..

http://videogaleri.hurriyet.com.tr/Vide ... 2&vid=2732

Burda Fenerbahce'nin golu mevcut sanirim digerleride vardir ..
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Burda hepsi var.

http://www.tvgolo.com/football.php

ENTER tusuna basin.
Murat Kara

Post by Murat Kara »

Genis bir ozet var surada ama yakinda YouTube polisi siler muhtemelen.

http://video.google.com.au/videosearch? ... a=N&tab=wv#
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Altan Tanrıkulu Fenerbahçeyi ve Aragones'in oynattığı futbolu çok beğenmiş.

Arkadaşı biraz hırpalamışlar mıydı benmi yanlış hatırlıyorum? Kafaya fazla darbe almış olabilir :D

Fenerin bu maçtaki hali bizim 3-2 yenildiğimiz Liverpool maçındaki halimizden daha kötü. Bir maçta uzun süre rezil oynayıp belli bir zaman diliminde bulduğun pozisyonlara bakıp ümitleniyorsan geleceğin pek parlak olmayabiliyor :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Lucescu, BJK-Metallist maçı için "şanslar eşit" demiş...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

http://cdn1.ustream.tv//swf/4/viewer.31 ... cid=296664

Besiktaşın maçı. Görüntü güzel..

BJK bastırıyor, heran gol atabilir ama metalist'in bir penaltısını vermedi hakem bana göre...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Pek takip edemeyeceğiz ama PSG maçın başında takmış!
Post Reply