Galatasaray 2008-2009 (Ü.Davala ve E.Boekamp gönderildi)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Ismail Gezer wrote:Haber kötü, hemde çok kötü!

Servet "Sakatlığım nedeniyle çalışmalara 3-4 ay sonra başlayacağım" demiş..

Emre Güngör ne durumda bilmiyorum, ama defansımızda tek sağlam Hakan Balta kaldı!

Bizde Milli Takım gibi Emre Aşık'a kaldık. Bir yabancı stoper ihtiyacına şiddetle ihtiyacımız var!
Servet'in durumu kesin mi? Kesinse neden Song'u sattilar? O zaman adamin ücretinde indirim yap ama takima alismis, kendini kanitlamis bu adami kadronda tut. Trabzon'da sanirim bizden daha az para alacak.
Simdi sag bek, kaleci ve forvet disinda bir de kaliteli ama ucuz stoper ara. :roll:
Quo vadis, Galatasaray?
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Ozgur A. Boztepe wrote:
ama Skibbs'in yardimcilarininda kondusyon acisindan cok kuvvetli ve bilgili oldugu yaziliyor.
Nerde yaziyor ben bulamadim buraya gecebilirmisin? Iyi olmalarini cok sevindim...
Ozgur, okudugum haberi bookmark yapmamisim onun icin aramama ragmen tam olarak linki bulamadim.

Okudugum Alman kaynakli haberde ozellikle Skibbe'nin yardimcilarindan Boekemp'in alt yapi ve kondisyonda onde gelen bir teknik yardimci oldugu yazmislardi. Ornek olarak Alman Milli takiminda yer alan David Odonkor'ur guzlu kas yapimi ve ozellikle suret ve ani hiza kalkmasini ve de TR Umit milli takiminda yer alan (?) Almanya dogumlu olan Kurtulus Ozturk'un kondisyonun yavas yavas bilimsel bir sekilde her gun artmasini Boekemp'in eseri diye yazdiklarini hatirliyorum.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bizim Lincoln kazmasının eğlenirken çekilmiş resimler var gazetelerde. Ulan insanda biraz utanma olur be! Hiçbir halta yaramadan eşşek yüküyle para alıyorsun, bari biraz çaba göster rezil!
Murat Gökcigdem
Staff Member

Hangi gazeteler Ismail? Yerli gazeteler mi
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Murat Gokcigdem wrote:Hangi gazeteler Ismail? Yerli gazeteler mi
Hurriyet, Milliyet ve Maraton da gördüm.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Kaynak buymus: http://globoesporte.globo.com/Esportes/ ... 42,00.html
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:
Gecen sefer Jardel'i Emre tokatlamisti. Bu sene de (Arda diyecegim ama o yapmaz, Ayhan diyeyeyim) Ayhan tokatlayacaga benzer. Soyle Osmanlu samari cinsinden.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Ayhan beceremez o isi :lol:

Bence Fatih Terim'i hemen bir nevi teknik "danisman" yapsinlar.

Kontratinda gorevi Lincoln'a yonelik:

(1) (a)-- HER DEVRE ARASI GALATASARAY SAVUNMA ODASINA GIRECEKSIN

(i) Lincoln'nun arkasina bir tekme;

(ii) gozunun icine bakip; kulagini cekecek; ve

"sakatim" deyince, bu dans resimlerini gosterip

(iii) Osmanli tokati patlatacaksin :evil:

Digerleri canini disine cakip idmanlara cikacaklar bunun ozuru bile yok...
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Cengiz Akgun wrote:
Mert Tokman wrote:
Gecen sefer Jardel'i Emre tokatlamisti. Bu sene de (Arda diyecegim ama o yapmaz, Ayhan diyeyeyim) Ayhan tokatlayacaga benzer. Soyle Osmanlu samari cinsinden.
Bu isi en iyi Hasan Sas yapar. Sabri de olabilir ama o tokat degil, kafa falan atar iyice sakatlar. Biz Hasan Sas'i gorevlendirelim.

Saka bir yana, boyle haberler bizim gibi GS taraftarlarini sinirlendirmek / gaza getimek icin yapiliyor. Adam bu seneyi sakat gecirdi diye eglenmeyecek mi? Aman birakin kurtlarini doksun de sezon icinde adam gibi olsun. Bu sene beklenti buyuk beyefendiden, ama daha simdiden gaza gelip cullanmayalim ustune.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ne halt ederse etsin ama meslek namusu olsun biraz. Millet antreman yaparken mazeretsiz olarak kaytarmak işine ve iş arkadaşlarına saygısı olan bir adamın yapacağı şey değil.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bizim Sabricik Beyaz Show'a çıkmış. Kaçırdığım fazla vecizesi olmamıştır inşallah :D

Tuncay'ın takımı nasıl ateşlediğini anlatıyor. Muhtemelende söyledikleri arasında kayda değer sadece bunlar olacaktır.

Hırvat maçının son 120. dakikasında göz göze geldik, Tuncay "hadi sende git ileri" dedi bana diyor. Sabride "Ben bu boyla napacam orda" demiş.. :D

Arda Turan'ı anons ettiler ortada Arda yok :D
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mehmet Cirak wrote:
Cengiz Akgun wrote:
Bu isi en iyi Hasan Sas yapar. Sabri de olabilir ama o tokat degil, kafa falan atar iyice sakatlar. Biz Hasan Sas'i gorevlendirelim.

Saka bir yana, boyle haberler bizim gibi GS taraftarlarini sinirlendirmek / gaza getimek icin yapiliyor. Adam bu seneyi sakat gecirdi diye eglenmeyecek mi? Aman birakin kurtlarini doksun de sezon icinde adam gibi olsun. Bu sene beklenti buyuk beyefendiden, ama daha simdiden gaza gelip cullanmayalim ustune.
Sezon icinde adam gibi olmasi icin sezon oncesi iyi hazirlanmasi lazim. Yonetim bizim haberimiz vardi, bir iki gun gec geldi aciklamsi yapip basindaki harareti alir. Su gerecek ki bir "Lincoln" sureci var ve bunu iyi yonetmek durumundayiz. Sureci yonetme sadece yonetim e degil taraftara da dusuyor. Kimin GS i ve isini ne kadar ciddiye aldigi ve dusundugu, profesyonel yasadigi ve davrandigi hem yonetim hem taraftar tarafindan yeterince algilanmali.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Murat Biricik wrote: Sezon icinde adam gibi olmasi icin sezon oncesi iyi hazirlanmasi lazim. Yonetim bizim haberimiz vardi, bir iki gun gec geldi aciklamsi yapip basindaki harareti alir. Su gerecek ki bir "Lincoln" sureci var ve bunu iyi yonetmek durumundayiz. Sureci yonetme sadece yonetim e degil taraftara da dusuyor. Kimin GS i ve isini ne kadar ciddiye aldigi ve dusundugu, profesyonel yasadigi ve davrandigi hem yonetim hem taraftar tarafindan yeterince algilanmali.
Euro2008 gibi bir maceranın ardından GS taraftarının Lincoln'e, milli oyuncularımız Arda'ya Servet'e hatta Mehmet Topal'a gösterdiği kadar ilgi göstereceğini sanmam! Tabi adam olursa başka..
Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Bu adam cok basimizi agritacak! Bosuna dememisler aynasi istir kisinin diye. Zaten hic kredim yoktu Lincoln'e simdi iyice sitkim siyrildi.
Bu tip, teknik ama gücsüz adamlar bizim gibi "physical" takimlarin kimyasini kötü etkiler.
Bakmayin Hagi de tipik 10 numaraydi ama babanin ayaklari hem yere saglam basardi hem de gerektiginde hirsiyla kora kor mücadele ederdi. Nasil sevinirim su Lincoln'ü sepetleyebilseler ama eminim kapi gibi bir mukavelesi vardir.
Dedigim gibi cok tehlikelidir bu tip adamlar: 2 mac herkesi mest eder, 22 mac yatarlar.
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bence siz gazetelerin oyununa geliyorsunuz...serefsizler GS ile ugrasmasalar
olmuyor. Bir suru insan gönderdiler bugune kadar ama FB hakkinda olumsuz
bir haber dahi yok. Arda gidiyormus, Lincoln gelmiyormus vesayre. Asagilik
medya misyonuna devam etsin, kicini yirtsinlar serefsizler.
Post Reply