ŞAMPİYON GALATASARAY 2012-2013

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Re: ŞAMPİYON GALATASARAY 2012-2013

Post by Ismail Gezer »

Herkes gibi başkanlığı kedine kullanma derdindeki Aysal kıymete binmiş.

Yakında aziz yıldırım içinde günah çıkartmalar başlar artık
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Albayrak'in yonetimle ilgili bir problemi oldugunu bilmiyordum.Son kazanilan sampiyonluklarda buyuk payi oldugunu yazdigim gun yapilan sampiyonluk kutlamasina cagrilmadigini(ya da gitmedigini) sonra okudum.Bu arada buyuk payi oldugunu bildigimden degil,tahmin ettigimden dolayi yazdim.

Hayata sifirdan baslamis,bir akrabasiyla beraber Almanya'da tas dosuyorlarmis.Daha sonra TR"ye donup dolmusculuga baslamis,ve bir tesaduf eseri tanidigi iki isadaminin calisanlarini tasima isini almis ve daha sonra adim adim bugunku muazzam buyuk tasima agini kurmus.Otobusleri kendisi kullanabiliyor,mutfagi cok iyi biliyor yani.Cok iyi bir isadami.

Iyi bir GS"li ve GS taraftari,benim gibi o da tribunden gelme GS"li.Yasina ragmen o heyecani kaybetmemis hala cok iyi bir taraftar.Gordugum kadariyla sempatik ve uzlastirmaci yetenegi olan bir kisi de.Kendisiyle ayak ustu sohbet etmistim,tanidigim kadariyla cok efendi ve iyi bir insan. Futbolcular gozlemledigim kadariyla onu bayagi seviyorlar. Vittoria'nin ucakta ona "baba" diyip sarilmasini hala unutmam.Sporcular genelde cekingen ve mesafelidir.Sporcularla kimyasinin uyusmasi da Allah vergisi bir yetenek bence.Iste Albayrak bundan dolayi da onemli bir yonetici,insan.Kulubune hem maddi hem de manevi destek saglayabilecek bir kisi.Iyi bir takim ruhu yaratmak icin bulunmaz bir nimet.

GS giderek halka acilacaksa ve halkin takimi olacaksa Albayrak gibi yoneticilere ihtiyaci var.Maddi durumu iyi olmayan genclerin ornek alabilecegi bir insan da ayni zamanda.Sifirdan baslayip hayatta geldigi yere bakin.

Once Adnan Baskan disladi, simdi de Unal Baskan mi disliyor kendisini.Anlayamiyorum.Sporda cok onemli olan manevi destegi ondan daha iyi yapabilecek bir yonetici de tanimiyorum.GS icin bence cok onemli bir deger.Boyle bir insan neden dislanir, cozemiyorum.
25-2025

nefvakfi.org
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Selcuk Samli wrote:...
Once Adnan Baskan disladi, simdi de Unal Baskan mi disliyor kendisini.Anlayamiyorum.Sporda cok onemli olan manevi destegi ondan daha iyi yapabilecek bir yonetici de tanimiyorum.GS icin bence cok onemli bir deger.Boyle bir insan neden dislanir, cozemiyorum.
GS'da uc bes pezevenk var kendilerini elit sayip onu bunu burunlayan ve aslinda kendileri burun boku olan. Adnan'a sectigi halde listeden cikarttilardi adami. Aglamisti. Bir de boyle rezil ettilerdi.

Aysal'a da asli listeden cikartip yedek yaptirtmislar. Listeyi yolda degistirmisler, beni yedek gostermisler, baskanim boyle bir sey asla yapmaz ben baskanimi babam gibi seviyor ve sayiyorum dedi. Baskan beni futboldan sorumlu ve imza yetkisi olan biri yapti. Onunla hicbir sorunum yok dedi. Kulaklarimla duydum. Icinde kotuluk olmayan ve tarafli tarafsiz sevilen bir insan. Buna guya konusma yasagi getirmisler sampiyonluktan sonra. Buna kizip uzulmus. Ben GS kafilesi baskani isem basinla elbette konusacagim dedi. Bu adamla ugrasan bu pezevenkler GS isminden para ve menfaat kazanan iki paralik adi herifler. Bir turlu temizleyemediler bu asalaklari su klupten. Nedense Albayrak'in kisiligi bu heriflere batiyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Benim gozumde Gokhan Zan = Emre Asik
Bu gun amladim.

Ozur dilerim Gokhan ...
TRUST GALATASARAY
MGC
Post Reply