Yaser niye oynamaz?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Hasan'in, Karan'in oynadigi yerde o da oynar tabii. Yaser'i sezon basi 3-4 hazirlik macinda, sezon icerisinde de 2 macta adam akilli izledim. Hacettepe macindan sonra fikrim sabit: tüm iyi niyetine ve mücadelesine ragmen bu arkadas bir Galatasaray futbolcusu olmaktan cok uzaktır. Aksini cok arzulardim ama maalesef görünüm böyle.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Konu Yaser degil ama olsun. Onun da niye oynamadigini gorduk. Tanju Arda hakkinda ilginc seyler soylemis. Kiskaniyor diyenler olabilir. Ama benimde dikkatimi ceken onunda dikkatini cekmis ki soyle demis:
Tanju Colak wrote:Arda'nın kalça ayak kısmının çok kısa olmasından dolayı sürekliliği olmayan bir futbolcu. Maçın 20. dakikasında fiziki yapısından dolayı yoruluyor. Bu da onun için sorun oluşturuyor. Arda devamlılık arzetmiyor
Hey yarabbi ya Resulullah. Vaktiyle bendeniz de boyle bir laf etmisti. Arkasindan Ali ile tartismistik.

Yazi burada:

http://www.sabah.com.tr/Spor/2009/05/06 ... k_gormuyor

Bu arada hasmetmuap Uluc efendi Hasan Sas'in ilk 11 de cikmasi gerektigini Bulet Korkmaz futbolun F'sini bile bilmiyor adli Fotomac soylesisinde agzindan kacirmis. Yaradan sen nelere kadirsin.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Cengiz Akgun wrote:Konu Yaser degil ama olsun. Onun da niye oynamadigini gorduk. Tanju Arda hakkinda ilginc seyler soylemis. Kiskaniyor diyenler olabilir. Ama benimde dikkatimi ceken onunda dikkatini cekmis ki soyle demis:
Tanju Colak wrote:Arda'nın kalça ayak kısmının çok kısa olmasından dolayı sürekliliği olmayan bir futbolcu. Maçın 20. dakikasında fiziki yapısından dolayı yoruluyor. Bu da onun için sorun oluşturuyor. Arda devamlılık arzetmiyor
Hey yarabbi ya Resulullah. Vaktiyle bendeniz de boyle bir laf etmisti. Arkasindan Ali ile tartismistik.

Yazi burada:

http://www.sabah.com.tr/Spor/2009/05/06 ... k_gormuyor

Bu arada hasmetmuap Uluc efendi Hasan Sas'in ilk 11 de cikmasi gerektigini Bulet Korkmaz futbolun F'sini bile bilmiyor adli Fotomac soylesisinde agzindan kacirmis. Yaradan sen nelere kadirsin.
Tanju'ya tek sozum; Eger arda yeterli degilse, turkiye cumhuriyetinde kimse ben futbolcuyum deyip sahaya cikmasin.

Arda'yi bitirme operasyonu son surat gidiyor. Sanirsin millete tekma adan tukuren kufureden bir adam. Neymis fener taraftarina kol cekmis. Tuncay "bir baba hindi cimboma bindi" derken nerdeydiniz. Sivok her mac adam biciyor, devied in kavga etmedigi adam yok.

Fanatik taraftarlari gaza getirmekten baska bir ise yaramaz bu bos laflar.

Biktim ardanin surasi kotu burasi kotu lafindan. Daha iyisi cikana kadar TSL deki en iyi ve en pahali futbolcu odur. Bu kadar basit.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Post Reply