"Santra", "90 Dakika" ve diğerleri

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ahmet Çakar ne yazdıysa tam tersi çıktı!.
Tarih 10 Nisan 2007.. Sabah Gazetesi'nde salı günleri çıkan Serbest Kürsü köşesinde yorumlarda bulunan Ahmet Çakar, Türkiye'yi sarsan iddiaları ortaya atıyor Ahmet Çakar, Sabah gazetesi'nde 10 nisan'da çıkan yorumunda, "F.Bahçe şampiyon olamayacak, Rize küme düşecek, Kasımpaşa da süper lig'e çıkamacayak" diye yazmıştı. Fakat ünlü yorumcunun bütün teorileri yanlış çıktı.
Tarih 10 Nisan 2007.. Sabah Gazetesi'nde salı günleri çıkan Serbest Kürsü köşesinde yorumlarda bulunan Ahmet Çakar, Türkiye'yi sarsan iddiaları ortaya atıyor: "Birilerinin amacı Fenerbahçe, Rize ve Kasımpaşa'ya operasyon yaparak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı üzmek". Çakar bu sözleriyle Fenerbahçe'nin şampiyon olamayacağını, Rize'nin küme düşeceğini, Kasımpaşa'nın da Süper Lig'e çıkamayacağını işaret ediyor. Hatta ünlü yorumcunun bu iddiaları, Sabah Gazetesi'nin 39. sayfasında "Amaç Erdoğan'ı üzmek" başlığıyla manşet oluyor.. Bugün tarih 1 Haziran 2007 ve işte gelinen nokta: Fenerbahçe, yaklaşık 3 hafta önce Süper Lig'deki şampiyonluğunu ilan etti. Geçtiğimiz hafta da Sakaryaspor'la berabere kalan Çaykur Rizespor ligde kalmayı başardı. Son olarak Kasımpaşa, çarşamba günü nefesleri kesen bir maçta, hem de aleyhine hakem hatalarının olduğu bir ortamda Altay'ı penaltılarla yenerek Süper Lig'e 43 yıl sonra merhaba dedi. Sonuç olarak; yıllardır yaptığı haberler ve açıklamalarıyla Türk futbolunda gündem yaratan usta yorumcu Ahmet Çakar, tahminlerinde 'sıfır çekti'. Şimdi tüm Türkiye, Ahmet Çakar'ın bu konu hakkındaki açıklamalarını merakla bekliyor.

(Takvim)
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cem PAPİLA, zonguldaktan milletvekili adayı olmuş. Telegol için büyük kayıp :D
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cavcav, Kanal24'te konuşuyor..
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

CNNTurk'te ORADAYDIM belgeseli gösteriliyor. Konu: Ankaragücü'nün finalde Bolu'yu eleyip kupayı alışı.. Futbolcular tel örgülerin üstüne çıkıp, seyircilerin üstüne atladı, havuza atlar gibi :D

Bıraktık işi gücü
Bastır Ankaragücü :D :D

Çok tatlı be...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Giderayak kötü bir haber vereyim. 90 dakika'nın yeni yorumcusu çok değerli(!) şahsiyet MEHMET YILMAZ :D

Belki başka bir M.Yılmaz'dır bilemiyorum.. :)
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Kampanya acalim. Bu forumdakiler 90 dakika gibi vasat bir programi seyretmesin, karsiliginda 90 dakika programcilari ve yorumculari haftada 1,5 saat bu forumu okusun.

Belki birseyler kaparlar.
Anıl Yılmaz

Post by Anıl Yılmaz »

Ismail Gezer wrote:CNNTurk'te ORADAYDIM belgeseli gösteriliyor. Konu: Ankaragücü'nün finalde Bolu'yu eleyip kupayı alışı.. Futbolcular tel örgülerin üstüne çıkıp, seyircilerin üstüne atladı, havuza atlar gibi :D

Bıraktık işi gücü
Bastır Ankaragücü :D :D

Çok tatlı be...
valla bursadan sonra fanatik diyebiliceğimiz tek takım.Suan superlıgde olanlardan bahsedıyorum...
kendı bestelerıde vardır......

ankaragüçlü fanatikler sizi bekler sizi ister a.zı g.den s.er

laylalalay laylaylayla laylalalay laylaylayla
Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Eski forum kurtlari Tugrul abiyi iyi tanirlar.

Araba lastigi satarken internet sayesinde media kurdu olan Tugrul Yenidogan yeni sezonda atv'de sunulan Santra programinda Kemal Belgin ve Kazim Kanat ile keranlari renklendirecekmis.

Aklima tutugu aday secimi kaybedince BJK uyelik kartini yakmasi gelince gozlerim yasariyor.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Bu adami hatirliyorum. Galatasaray UEFA Kupasini kazandiginda sitesinde kudurup Galatasaraydan nefret ediyorum, mutlaka Fenerbahce ile birlik olmamiz lazim diyen zavalli bir adam...

O gunlerde arsivlerime gecmistim. O siteyi birlikte yuruttugu arkadasi gencliginde bir anisini, Besiktasin Denizlispor yarismasindan sonra kopruden Denizli otobusune nasil tas attigini anlatirken kendisini ikaz edicegi yerine obur tarafa bakarak Besiktas'i incilten bu tip simdi ne yuzle millite spor haberleri sunuyorlar bunu anlamak zor?

Bu zavallinin http://www.ligtv.com.tr/LigTvComTrOzel. ... 1&hid=4250 Aziz Yildirim fanatigiyim diye bir ropartajina bu dunyada en guzel yerini bulacak reaksiyon Cengiz Akgun tarafindan yapilacaktir :twisted:
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Gokcigdem wrote: ...
Bu zavallinin http://www.ligtv.com.tr/LigTvComTrOzel. ... 1&hid=4250 Aziz Yildirim fanatigiyim diye bir ropartajina bu dunyada en guzel yerini bulacak reaksiyon Cengiz Akgun tarafindan yapilacaktir :twisted:
Turkiyede kimlerin nasil adam yerine gectiklerinin en guzel kanitidir bu. Coluk cocugu birbirine du$urup bir site i$inden kalkip tekerlekciligi rafa kaldiracak parayi kazanmanin ip uclarini vermi$. Tekerlegin Tarihine yazsa ya.

Burada kalkip ona bunu laf yeti4tirmeye cali$acagima Turkiyede oturdugum yerden gak guk diyerek bir TV'cilik yapamaz mi idim diye cok du$undum. Turkiyede kukla gibi oynatilacak bir guruh olduktan sonra biraz acikgoz olmak yetiyor. Kimlerle a$ik atiyor baksaniza. Bu arada cakar ama almaz Ahmet nereye gitti acaba? Susak Kazim ile bu hic cekilmeyecek birader.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Santra programi $ahdi $ahbaz olmu$. Herifler bir agizdan bagiriyorlar. Iyi kotu Cakar pozisyonlari degerlendirirdi. $imdi o da yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

TRT 1 gecen sene lig maclarini pazartesi, sali, car$amba diye gece yarisindan sonra yayinliyordu. Vazgecmi$ galiba. LigTV benim yazilarimi filan mi gordu acaba?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Cengiz Akgun wrote:TRT 1 gecen sene lig maclarini pazartesi, sali, car$amba diye gece yarisindan sonra yayinliyordu. Vazgecmi$ galiba. LigTV benim yazilarimi filan mi gordu acaba?
Internette yayini olmayan TRT3'e kaydirmislar. Bizim mac carsamba gunu TSI 22:00'de imis.
Özgür
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozgur Huseyinoglu wrote:
Cengiz Akgun wrote:TRT 1 gecen sene lig maclarini pazartesi, sali, car$amba diye gece yarisindan sonra yayinliyordu. Vazgecmi$ galiba. LigTV benim yazilarimi filan mi gordu acaba?
Internette yayini olmayan TRT3'e kaydirmislar. Bizim mac carsamba gunu TSI 22:00'de imis.
Gecen sene de boyle idi. $imdi aklima geldi. Ben bir e-mail atmi$tim TRT3 den seyredemiyoruz diye derken birden TRT1 gece yarisindan sonra geldi. Yine bir e-mail atmali o zaman. He benim lafim uzerine yeptilar demeyeyim cunku bir cevap filan gelmemi$ti.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ercan Arslan

Post by Ercan Arslan »

Kalli'nin parasini almadigi gerekcesiyle ayrilacagi seklinde yayinlar yapilmisti hatirlarsiniz..
Kamuoyuna Duyuru

Birlik ve beraberlik içinde çalışan ve hedeflerine ulaşma yolundaki takımımızı yıpratmaya yönelik olarak, 19.08.2007 tarihinde Fox TV’de Verkaç programında ve 21.08.2007 tarihinde Fanatik Gazetesi’nde “Galatasaray’da Şok Gelişme” manşeti altında yayınlanan asılsız haberler nedeniyle, Fox TV ve Fanatik Gazetesi temsilcilerinin tesislerimize girişleri ve takımızla birlikte seyahat etmeleri yasaklanmıştır.

Yukarıda adı geçen yayın kuruluşları, takımımızla röportaj yapamayacakları gibi, basın toplantılarımıza da katılamayacaklardır.

Bu tür kasıtlı ve asılsız haberlerin son bulması dileğiyle, kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Galatasaray Futbol A.Ş.
cok yerinde bir karar... birde yalan transfer haberi verenlere ayni seyi yapsalar cok iyi olacak..
Post Reply