Ünlü Futbolcular da Fuhuş Pazarlıgında Dinlemeye Takıldı

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Tan Erten wrote:
Tolga Girici wrote:Ama bu haberlerin bende antipati yarattigi kesin, insanin kendi bulundugu kurumu biraz daha dusunmesi lazim, aile yasantisi ile ornek bir sporcu olmasini istedim Necati'nin, ama olmadigi belli. Ustelik cok kritik bir milli macin kampinda bu telefon konusmalarini yapmasi yanlis.
Olayin bence kilit noktasi burasi. Necati milli takim kampinda, cok onemli bir mac oynanacak, herifin akli hala $300'lik fahiselerde. Bu adamlarin ahlakini gectim, profesyonelliginden zaten bahsetmeyelim ama insanda birazcik olsun milli takim serefini tasima cabasi olur. 2 gün sonra ara pezevengini, olur musun kardesim?

Bunlari soyledikten sonra, olay aslinda bu adamlarin ne kadar sosyal acidan zavalli olduklarini da gostermektedir. Turkiye capinda taninan, genc, eli yuzu duzgun, dolar milyoneri adamlar para vermeden kadinlarla yatacak bir sosyal beceriye sahip degiller. Istanbul'da bu konuda kitlik da yok hani...
Gel de hasan şaş, necati gibi adamların Hakan şükür ile profesyonellikleri kıyasla.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bunlar grup değil miydi? Bu türden suçlamalara maruz kalmadılar mı? Böyle dandik gruplaşma olmaaaz! Ben böyle gruplaşma istemiyorum. Adam gibi gruplaşsınlar, lütfen!
Mehmet Gorgen wrote:
Tan Erten wrote:
Tolga Girici wrote:Ama bu haberlerin bende antipati yarattigi kesin, insanin kendi bulundugu kurumu biraz daha dusunmesi lazim, aile yasantisi ile ornek bir sporcu olmasini istedim Necati'nin, ama olmadigi belli. Ustelik cok kritik bir milli macin kampinda bu telefon konusmalarini yapmasi yanlis.
Olayin bence kilit noktasi burasi. Necati milli takim kampinda, cok onemli bir mac oynanacak, herifin akli hala $300'lik fahiselerde. Bu adamlarin ahlakini gectim, profesyonelliginden zaten bahsetmeyelim ama insanda birazcik olsun milli takim serefini tasima cabasi olur. 2 gün sonra ara pezevengini, olur musun kardesim?

Bunlari soyledikten sonra, olay aslinda bu adamlarin ne kadar sosyal acidan zavalli olduklarini da gostermektedir. Turkiye capinda taninan, genc, eli yuzu duzgun, dolar milyoneri adamlar para vermeden kadinlarla yatacak bir sosyal beceriye sahip degiller. Istanbul'da bu konuda kitlik da yok hani...
Gel de hasan şaş, necati gibi adamların Hakan şükür ile profesyonellikleri kıyasla.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Gorgen wrote:
Tan Erten wrote:

Yahu arkadaslar boyle onemli konularin ayri baslik halinde acilmasini rica ediyorum. Burada igneleme yapmiyorum, ciddi konusuyorum. Bu ne yahu yarinki macin basliginin icine edildi, fahiseler, pezevenkler falan... Kendimize yediremedik herhalde boyle GS'li oyuncularin yaptiklarini iyice herkesin gozune sokmayi, araya sokusturuvermisiz.

Bence onemli... Can Baysan arkadasima katilmiyorum. Milyonlarin izledigi kamuya mal olmus insanlar ozel hayatlarini herkesden soyutlayamazlar. Herkes ilgilenir, inceler, didikler. Sorumluluklarini bilmek zorundadirlar. Politikacisi icin de boyle, sporcusu icin de. Kaldi ki bu tip davranisi herhangi biri yapsa da kendi hayati capinda mahfolur. Karisinin erkek kardesi duyar, sopa atmaya kalkar. Mahalledeki komsunun diline dusulur, is yerinde herkes dedikodu yapar, patron kovabilir, hersey olabilir. "Sana ne benim ozel hayatim" desin de kurtulsun. Yemezler... O yedigin hurma kicini bir guzel tirmalar.

Bu arada Necati'nin form durumunun neden dustugu de belli oldu. Gece hayati degil bence. Evliliginin yikilmis olmasi. Kolay degildir ne sebeple olursa olsun. Hele bir de coluk cocuk varsa. Ne aklini isine verir insan ne sagligina formuna dikkat eder.

Bir de bizim genc oyuncularimiza on ayak olacaklar, abilik yapacaklar bunlar. Tipik Anadolu - > Istanbul sendromu, cehaletle, hazimsizlikla gelen yan etkiler. Ne ilkti ne son olacak. Alt yapidan yetismesine ragmen mesela Sabri bu ise cok meyilli. Yakinda o da kurban oluverir.

Isin bizim icin en guzel tarafi, oynadiklari futbol o kadar kotu ki, hepsinin su anda alternatifi var. Arda oynasin Hasan'in yerine bence daha kotu olma olasiligi yok. Necati yerine Ilic zaten cok daha iyi olacak.

Ozan Ersoy
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bu fuhuş olayının benzerleri birçok avrupa takımı oyuncularını da buldu.
.Sanırım ingiltere'de geçen sene böyle bir olay patlak vermişti.

Tan'ın da çok güzel açıkladığı sosyal vaka malesef doğru. Bu adamlar İstanbul'da para vermeden kız tavlayamayacak kadar da beceriksiz ya ona üzüldüm :lol:

Biran gözümden gençlik zamanlarım geçti bu beceriksizliklere biraz ders vermek lazımdı.

Vah beceriksiz, kabiliyetsiz herifler .Size hiç mi bir şey öğretmediler yahu :lol:
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mehmet Gorgen wrote:
Tan'ın da çok güzel açıkladığı sosyal vaka malesef doğru. Bu adamlar İstanbul'da para vermeden kız tavlayamayacak kadar da beceriksiz ya ona üzüldüm :lol:
Hocam bu is beceriksizlikten degil kurnazliktan. Simdi para vermeden kiz tavlamak diye bir sey olmadigini herkes biliyor. ;) Bu birrr... Ikincisi kiz tavlamak icin disari cikmak lazim, o da etrafta goruneceksin demektir, o da paparazzi demektir, o da ertesi gun HaftaDonu, Samdan bilimum zerzavatta resmin cikacak demektir.

Diyelim ki hadi cok maharetli bir seysin. Kimseye caktirmadan mankenin biriyle iliskiye girdin. Bir sure sonra o kadin daha ciddi iliski ister, altina araba ister, kat ister. Vermeyince tehdit eder, basina bela olur. Bir de guzel bir hanimsa, asik falan olma durumu var (bakiniz Ergun).

Iyisi mi, bu isi profesyonellere "contract out" etmek. Boyle bir servisi kullanirsan, bir gunluk kacamak, disari cikmana gerek yok, istedigin yere gelir. Sonra seni aramaz, araba istemez, mucevher istemez, tehdit etmez. Psikologun gibi ozel bilgileri disariya sizdirmaz.

Yani anlayacagin bu bizimkiler isin hinligindeler. Ama bilmiyorlar ki ruhsal olarak sucluluk duygusu insani cokertir. Yanlis yanlistir.

Ozan Ersoy
Ozgur Huseyinoglu

Post by Ozgur Huseyinoglu »

Ozan Ersoy wrote:Yahu arkadaslar boyle onemli konularin ayri baslik halinde acilmasini rica ediyorum. Burada igneleme yapmiyorum, ciddi konusuyorum. Bu ne yahu yarinki macin basliginin icine edildi, fahiseler, pezevenkler falan... Kendimize yediremedik herhalde boyle GS'li oyuncularin yaptiklarini iyice herkesin gozune sokmayi, araya sokusturuvermisiz.

Bence onemli... Can Baysan arkadasima katilmiyorum. Milyonlarin izledigi kamuya mal olmus insanlar ozel hayatlarini herkesden soyutlayamazlar. Herkes ilgilenir, inceler, didikler. Sorumluluklarini bilmek zorundadirlar. Politikacisi icin de boyle, sporcusu icin de.
Forumda yazilari birlestirme fonksiyonu yok halihazirda (calismalarim suruyor, biraz olsun bari kolaylastirmak icin onu), ama ayni baslik icinde konu bazinda catallanma olursa, ayrilabiliyor. Ve ozlemiyle yanip tutustugumuz sampiyonlar ligi maci basligi temiz kalsin istedim...
Can Baysan wrote:"İyi ama Necati evli barklı birisi" diye karşı çıkanlar olursa da; yanıtım şu olur: "Karısının şikayeti yok, zaten uzun zamandır Necati'yle eşinin arasının bozuk olduğunu bilmeyen yok, o halde alan memnun veren memnun, size ne!"
Var aslinda! :oops: Benim haberim yoktu boyle bir bozukluktan. Taa bir vakit, ikisinin arasinda, bir kucuk araba kazasi olmustu sanirsam ama, o onemsiz denmisti. Ve Necati'nin de her golden sonra yuzugunu (ya da hakemler cikarttirdiysa parmagini) opuyor olmasi (bilmiyorum degisiklik olmus muydu bunda son zamanda, arada dovmeleriyle de hasir nesir oluyordu galiba) bunun tersine sinyaller veriyor diye dusunmekteydim hatta. Bunun otesinde, Ozan'in yazdigina katiliyorum. zamaninda Tanju'nun Hulya'li tezahuratlari gibi, Necati'ye de Burcin'li tezahuratlar baslarsa sasirmayacagiz demektir...
Özgür
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Olayi $imdi hatirladim. Taa Reha Muhtarindan Altayli'sina hatta belki Ozkok gibi ko$e yazarlari bile bazi kadinlara iftira atiliyor bu dinlenme olayi kabak tadi verdi filan gibi laflar etmi$ti gazetelerde bu kadinlarin yakalanip ifade verdigi man$et olunca. Boyle $eyleri fazla okumadigimdan olayin futbolcularla ilgili oldugundan haberim yoktu. Demek olay bu.

Ozan'a katiliyorum. Necati'nin derdi bu olsa gerek yuvasi yikiliyorsa Ergun'un ba$ina gelenleri ya$iyor aptal. Mankenlerde pek ucuz mu$ be. $300'a iyi bir yerde yemek bile yedirmezler adama New York'ta.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Can Baysan

Post by Can Baysan »

Ozan Ağabey,

Yetişkin bir kişinin başka bir insanla (hayat kadını da olabilir) birlikte olması kimi, hangi hakla ilgilendiriyor? Bu sebepten dolayı bir insan neden eleştiriliyor? Anlamakta zorlandığım bu.

Yargısız infaz yapmakta üstümüze yok. "Maça 3 gün kala bu düşünülür mü?" demişler. Herkes bilir ki; haftalık/aylık kamp dönemlerinde futbolculara bir gün seks izni verilir, bir kısmı karısıyla, sevgilisiyle münasebete girer, evli ya da kız arkadaşı olmayana da dışardan kadın getirilir, yahut futbolcu kadına götürülür. 2002 Dünya Kupası sırasındaki Kore-Japonya Milli Takım kamplarında bu işin böyle yürüdüğünü Can Çobanoğlu açıklamıştı. Hal böyleyken, Necati'nin bu ihtiyacını gidermek adına -eşiyle de araları limoni olduğuna göre- kiralık kadınlarla birlikte olmasından daha doğal birşey yok. Bu bir senaryo tabii ki. Hoca izin vermediği halde böyle bir haytalığa girişmişse o zaman eleştirebilirsiniz "Üç gün daha dişini sıkamadın mı" diye.
Liseli vardı ya ah o liseli...
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Ozanin dedigi dogru. En temiz isi halletmenin yolu bu gibi gozukuyor.
Fakat onlari yakan, 2-3 futbolcu arkadasi ve ne idugu belirsiz
bazi tiplerle bu isi ele ayaga dusurmeleri ve bu isin gereginden fazla
zamanlarini ve konsantrasyonlarini almasi. Ozelikle Anadoludan gelenler icin.Yani gizlice yap, bitir orada kalsin, isine bak. Hayir oyle olmuyor.
Arkadasina anlatmalar , tavsiye etmeler, manasiz ovunmeler
ve erkeklik gosterisi gibi sindirim eksikliginden dogan sebeplerle
bu isi gereginden cok uzatiyor.

Zaman zaman GS futbolcular bir alisveris merkezine takiliyorlar.
Yanlarinda bir takim kisiler. Bazilarini daha sonra sagda solda göruyorum.
Gun ortasinda SporLoto doldurmalar, turlamalar, bir bos gezenin bos kalfasi durumlari. Bence bu futbolcularin cevresinde dolanan kisiler cok saglam pabuc degil.

Bak bu konuda Allah icin Ayhan ve Heinz'i ayri tutuyorum cunku ekseriye yanlarinda cocuklari oluyor ve onlarla ilgileniyorlar.

Necatinin ozel hayatinin disinda 3 problemi var.

1-) Altaydaki ilk gunlerinden beri zevzekligi, cenesini tutmamasi ve bunun yarattigi antipatiyle biliniyor. Antrenorleri Necatinin bu cenesini tutamama hadisesini cozememisler. Konusulmiyacak yerde soylenmeyecek seyleri soyluyor. Ve bu yillardir boyle.

2-)Arka ayak adalelerinin yapisindan dolayi antrenman ve mactan once cok uzun stretching yapmasi gerekiyor. Yapmadi zaman oyle yeni sunnet olmus cocuk gibi kosuyor. Randiman vermiyor. Fakat o da cogu zaman bu cok iyi esneme isinin hakkini vermiyor. Digerleri bir yaparsa onun 2 yapmasi gerekiyor

3-) FB onunla birkac yildir ilgileniyor, alttan alta teklif yapiyor, ve kafasini karistiriyor. Zaten kendide manasizca acikladi ben GSli degilim Altayliyim diye. Ama kontrati 2-3 yillik en az .
NO ADNANS, NO CRY !!
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Alpay Dedeoglu wrote: ...
2-)Arka ayak adalelerinin yapisindan dolayi antrenman ve mactan once cok uzun stretching yapmasi gerekiyor. Yapmadi zaman oyle yeni sunnet olmus cocuk gibi kosuyor. Randiman vermiyor. Fakat o da cogu zaman bu cok iyi esneme isinin hakkini vermiyor. Digerleri bir yaparsa onun 2 yapmasi gerekiyor
....
Bu e$egin on ayaklari da mi var?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Cengiz Akgun wrote:
....
ABİ sen beni güldürdün, Allah da seni güldürsün.

:lol: :lol: :lol:
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Cengiz Agbi yazdim, sonra farkettim. Düzeltecektim usendim.
Dogrusu, ayak arka adaleleri yanibaldır denen kısımlar.
NO ADNANS, NO CRY !!
Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Cengiz Akgun wrote:
....
:D Cengiz abiden sekmez bunlar, tasi gedigine oturtur. Dogru da demis ama yani herif tam bir essek GS'a gelipte bu kadar kisa zamanda bu kadar antipati toplayan az oyuncu vardir (bir de Cihan ama o kazmaligindan, gerci Necati de gol vuruslarinda tam kazma). Ikisinden de kurtuldugumuz gun guney dogu'da iki asiret barsima yemegine katilip 40 kazan pilav yaptiracagim. :D Bu kadar absurtce kutlama planlarim var.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Alpay Dedeoglu wrote:Cengiz Agbi yazdim, sonra farkettim. Düzeltecektim usendim.
Dogrusu, ayak arka adaleleri yanibaldır denen kısımlar.
Benimkisi i$in hergeliligi. Adama e$ek demek icindi. Aslina bakarsan konu konu$ma yazma dili ile ilgili. Konu$urken ustune basma tekniginden yaralanarak anlamda karga$a onlenebiliniyor. Necati'nin boyle cevizler (findik degil artik) kirdigini bilmedigim icin bu adama ne oldu diyordum.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Post Reply