1. Hafta: Ankaraspor - Galatasaray 1-1 ( Petrus, iliç 81)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Deniz Selman wrote:18 kisilik kadro Ankara'ya geldi:

...Hakan Sukur....Necati
.............Ilic
Carrusca.................Hasan Sas
...........Cihan
Orhan..Tomas..Song...Arda
....Mondragon

Deniz
Bence de büyük ihtimalle bu kadro sahaya çıkacak.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Benim beklediğim ilk 10 şudur abiler:

Cihan...Tomas..Song..Ferhat
Hasan..Ayhan..İliç..Carrusca
.......Necati.....Hakan...........

Bakalım kim tutturacak :)
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

NTV Radyon'nun internet'den canli yayini var mi? NTV TV'nin var gibi idiydi pek calimiyor. Bunlarin adreslerini bilenler varsa makbule gecer. Aradim pek bulamadim. NTV'nin ana sayfasinda Radyo'yu buldum ama canli yayin icin link filan vermemi$ler.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Cengiz Akgun wrote:NTV Radyon'nun internet'den canli yayini var mi? NTV TV'nin var gibi idiydi pek calimiyor. Bunlarin adreslerini bilenler varsa makbule gecer. Aradim pek bulamadim. NTV'nin ana sayfasinda Radyo'yu buldum ama canli yayin icin link filan vermemi$ler.
http://www.ntvmsnbc.com/ntv/ntvradyo/ntvradyolive.asp

Bu link var ama calismiyor benim bilgisayarda nedense.

Aslinda ntv radyo sayfasinin sag ust kosesinde "canli dinle" diye bir link var, oraya tikladim, yine olmadi.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Tolga Girici wrote: ...
Aslinda ntv radyo sayfasinin sag ust kosesinde "canli dinle" diye bir link var, oraya tikladim, yine olmadi.
Aynen. Bunlarin TV canli yayinlari sayfasida var ama cali$miyor. herhalde luzum gormyorlar artik.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS ımız icin maddi ve manevi, huzur ve nese kaynagı olacak bir lig maratonu dilerim. Hedefimiz 17. Sampiyonluk! Butun takımlarımız icin sakatsızlıgın mumkun oldugu kadar egemen oldugu, sportmen bir lig olur.

BB Ankara ile oynadıgımız son PAF macı cok sert gecmis, takımımız zorlanmıs ve macı 3-2 almıstı. A takımı ise Sukur un iyi performans gosterdigi bir karsılasma sonucunda farka gitmisti. Bugunku her iki macımız da kolay degil. CL on elemesi oncesi oyundan daha ziyade 3 puan benim onceligim.

Her ne kadar hazırdır bilemem; Guney Amerika daki kıs sartlarından Turkiye deki Agustos sıcagına gelen Carussca dan averaj bir performans bekliyorum. Umit edelim, Gerets burada bircok kisinin hem fikir oldugu orta saha kontrolunu on planda tutan bir takım cıkarır.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

2004-05 sezonunda sampiyonlugu son haftalarda kaybeden GS'in 2005-06 sezonunda da iddiali olacagini yazmistim,sampiyon olduk.Takim buyuk cogunlukla ayni oyunculardan kurulu.Yine GS'in en iyi ihtimalle 3. ya da 4. olacagini iddia edenler var.GS'in son haftaya kadar sampiyonluk yarisi icinde olacagini dusunuyorum. Butun oyuncularimiza sakatliksiz,ve basarili bir sezon dilerim.
25-2025

nefvakfi.org
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Selçuk Samli wrote:2004-05 sezonunda sampiyonlugu son haftalarda kaybeden GS'in 2005-06 sezonunda da iddiali olacagini yazmistim,sampiyon olduk.Takim buyuk cogunlukla ayni oyunculardan kurulu.Yine GS'in en iyi ihtimalle 3. ya da 4. olacagini iddia edenler var.GS'in son haftaya kadar sampiyonluk yarisi icinde olacagini dusunuyorum. Butun oyuncularimiza sakatliksiz,ve basarili bir sezon dilerim.
Sevgili Selcuk,

GS'in artik Turkiye'de ne yaptigiyla degil daha cok Avrupa'da ne yaptigiyla degerlendirilmesi lazim. Gecen senenin bence daha onemli olayi sampiyonluk degil Tromso vakasidir.

Ben gecen sene ilk 3e giremeyecegimizi dusunuyordum. Haksiz ciktim, Turkiye ligini abartmisim. Ama Tromso olayi orada duruyor.

Tabii hepimizin arzusu basarili bir lig gecirip sampiyon olmak. Bunu bir GSli olarak istemesem, Aziz Yildirim'in her yil bir-iki ay mecburi izin yapabilmesi, dinlenebilmesi icin isterim. :D

Ama biz GSlilar olarak da hedefi yanlis belirlemeyelim: Avrupa'da basarili olmayan, hatta ayiplanacak sonuclar alan bir GS Turkiye'de kirmizi kurdeleli sampiyonluk alsa benim acimdan basarisizdir.

GS'a iyi bir lig, Avrupa'da da Tromso olayinin kotu bir tesaduf oldugunu gosterecek sonuclar diliyorum.

Ali
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ali Gursel wrote:
Selçuk Samli wrote:2004-05 sezonunda sampiyonlugu son haftalarda kaybeden GS'in 2005-06 sezonunda da iddiali olacagini yazmistim,sampiyon olduk.Takim buyuk cogunlukla ayni oyunculardan kurulu.Yine GS'in en iyi ihtimalle 3. ya da 4. olacagini iddia edenler var.GS'in son haftaya kadar sampiyonluk yarisi icinde olacagini dusunuyorum. Butun oyuncularimiza sakatliksiz,ve basarili bir sezon dilerim.
Sevgili Selcuk,

GS'in artik Turkiye'de ne yaptigiyla degil daha cok Avrupa'da ne yaptigiyla degerlendirilmesi lazim. Gecen senenin bence daha onemli olayi sampiyonluk degil Tromso vakasidir.

Ben gecen sene ilk 3e giremeyecegimizi dusunuyordum. Haksiz ciktim, Turkiye ligini abartmisim. Ama Tromso olayi orada duruyor.

Tabii hepimizin arzusu basarili bir lig gecirip sampiyon olmak. Bunu bir GSli olarak istemesem, Aziz Yildirim'in her yil bir-iki ay mecburi izin yapabilmesi, dinlenebilmesi icin isterim. :D

Ama biz GSlilar olarak da hedefi yanlis belirlemeyelim: Avrupa'da basarili olmayan, hatta ayiplanacak sonuclar alan bir GS Turkiye'de kirmizi kurdeleli sampiyonluk alsa benim acimdan basarisizdir.

GS'a iyi bir lig, Avrupa'da da Tromso olayinin kotu bir tesaduf oldugunu gosterecek sonuclar diliyorum.

Ali
Ali Bey,

Bu mesaji ozel olarak Turkcell Super Lig icin yazdim.

Avrupa kupalarinda alinacak sonuclar tabii ki daha onemli,bunu yazilarimda hep belirtirim zaten.Fakat,ben ozellikle SL'nde(katilirsak) ve UEFA Kupasi'nda cok ileri gidemeyecegimizi dusunuyorum;bu konuyla ilgili daha once de yazmistim.Umarim yanilirim ve burada futbolcularimizdan ozur dilerim.

Bence,Avrupa kupalarinda basarili olmamiz da genc takimlarimizdan gelen oyuncularimizi en iyi sekilde hazirlamamiza bagli.Bu da uzun bir surec.Super Lig'de basarili olup Avrupa kupalarina katilmali ve genc oyuncularimiza bu maclarda mumkun oldugu kadar yer vermeliyiz.Super ligde basarili olmayi bu yuzden onemli buluyorum.

P.S:On eleme maclarinda tecrubeli bir kadronun oynamasi gerektigini yazmistim;Sabri ve/veya Arda bu maclarda ilk 11'de baslayabiliir mesela.
25-2025

nefvakfi.org
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Heey, gurbetteki beleşçiler, kadrolar belli olmadı mı hala :)
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ankaraspor Mehmet Yilmaz(Denizli), Adem Kocak (Trabzon), Bilal (Malatya), Devran, Murat (Erciyes) ve diger genc oyunculari transfer etmisler.

Kadromuz

....................Mondi

.......Cihan Song Tomas Ferhat

Hasan Sas Mehmet Guven Carrusca

...................... Ilic

................Necati Hakan

Carrusca ilk 11'de

Yani Ufuk ve Ismail'in kadrolari en isabetlileri oldu, bir tek on liberoda Mehmet Guven var. Insallah bugun iyi oynar mahcup olmaz.

Bahri Havadir, carrusca'yi merak ediyormusunuz diye sordu, Adnan Polat, merak etmiyorum, cunku nasil cikacagini biliyorum, mactan sonra birilerine mesajlarim olacak dedi. Insallah Polat da mahcup olmaz, hadi bakalim.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Image
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Tolga Girici wrote: Kadromuz

....................Mondi

.......Cihan Song Tomas Ferhat

Hasan Sas Mehmet Guven Carrusca

...................... Ilic

................Necati Hakan
Arda Cihan'in yerine oynamaliydi. Orhan Ak daha sakatliktan cikamadi Ferhat'i oynatmasi sasirtici degil. Carrusca denenmeli. Hazir adam. CL'de denenecek hali yok. Hazirlik maclarinda Sabri Aydin sol acik oynadi. Ikisinin de sol ayaklari yok. O yuzden ben de Carrusca'yi oynatirdim.

Tolga'nin kesilmesi iyi. Tomas-Song'a simdilik mecburuz.

Mehmet Guven bir defansif oyuncuyla daha desteklenmeliydi.

CL macinda bu kadronun gol yememesi mucize. Istatistiki olarak 3 sigma olasiliginda gol yer. 1 sigma %65, 2 sigma %95, 3 sigma %99 mu oluyor?

Ozan Ersoy
Tan Erten

Post by Tan Erten »

Yeni sezonun klup, takim ve biz taraftarlara hayirli olmasini diliyorum. Bu macla iyi bir giris yapmayi ve ligde olmasa bile Avrupa'da basarili olmayi diliyorum.

Haydi Cim bom bom!!!
Tan Erten
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ferhat Carrusca ile verkac yapacakti, ama carrusca biraz sert vurdu.

Topu yere indiremedik daha.

Carrusca'yi geldigine pisman edecekler. Iki faul yapildi 2 dakikada. Bu arada soldan kullanilan serbest atisa hasan sas maydonoz oldu yine :)

yedik golu :( Ankaraspor ataginda auta giden topu Ferhat gereksiz yere dokundu , korner oldu. Asil hata kornerde yapildi, Petrous bombos kafa vurdu, Cihan'in orda olmasi lazimdi.
Post Reply