Dergi ve Resmi site

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Resmi Sitede her ay ba$ sayfada Dergi Reklami icin du$unceniz

Poll ended at Wed Apr 12, 2006 2:32 am

Artik kabak tadi verdi. Herkes her ay ciktigini biliyor
1
6%
Her ay gozumun icine en az bir iki hafta ba$ sayfada sokulmasi benim icin onemli
3
19%
Olsa da olur olmasa da olur. Beni rahatsiz etmiyor
12
75%

Total votes: 16

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Can Baysan wrote:Galatasaray Dergisi'nin "2005-2006 Şampiyonluk Özel" sayısını satın almak, her Cimbomlunun boynunun borcudur.

Özel posterler... "Unutulmaz Sayfalar" eki... 14 Mayıs Şampiyonluk Gecesi'nin öncesi, sonrası, perde arkası, basında hiç yayınlanmamış fotoğraflar...

Bu dergiyi almak demek; şampiyonluk coşkusunu daha heyecanlı yaşamak ve ileriki yıllarda bu güzel günleri yad etmek üzere arşivimize eklemek demek.

Bugün Ankara'ya ulaştı... İstanbul'da ilk baskı hemen tükenmiş...

Türkiye'de yaşayanlar vakit kaybetmeden dergiyi edinsinler, yurtdışındakiler de ne yapıp edip dergiye ulaşmanın bir yolunu bulsunlar.

Bir de Mehmet Şenol'un bir müjdesi var: 2005-06 Sezon Katoloğu ve Digiturk'un katkılarıyla hazırlanmış, tüm sezonun gollerini, önemli anlarını, unutulmaz 16 dakikayı içeren bir VCD, bu ay içinde satışa sunulacakmış. Dergiden ayrı. Üyeliklere dahil değil.

Ne duruyorsunuz beyler, hadi koşun bayiye!
Açıkçası heray yerli yabancı birçok futbol dergisi alan birisi olarak GS dergiSİni de birkaç sayı dışında alıyorum. Açıkçası dergiyi beğendiğimden ve GS hakkında birşeyler öğreneceğimden değil de sadece destek olmak için alıyorum. GS dergisi bence profesyonel olmasına rağmen içeriği zayıf bir dergi. Mesela Dünya kupası ile yazdıkları yazıdaki tüm bilgileri heryerde bulabilirsiniz. O verdikleri bilgi (ki bu da futbolcuların isimleri, takımları ve birkaç klasik cümle. Bu forumda bile dünya kupası adı altında daha çok bilgi var.

Ha Türkiyede bu işi çok iyi yapan var mı derseniz o da ayrı konu.
Çeşitli forumlarda GS üzerine yazı yazanların dergideki yazılarını okumak ne kadar cazip oluyor onu bilemem. Bana bu arkadaşların yazılarını dergiden okumak sanki aynı yazıyı iki defa okuyormuşum hissi veriyor.

Açıkçası dergide sadece fotoğraflara bakıyorum desem yeridir. Erik Gerets röportajı bile daha önce başka gazetedelerden okuduğum için okumadım.

Bu yazıma yine biryerlerden cevap gelecek sanırım.

Bence bana cevap vereceklerine dergiyi daha güzel çekici yapmak için uğraşsalar daha güzel olur.

Ayıp olmasın dergideki enson sayfada srilanka'lı bir vatandaşın yazdığı yazıyı okudum. O kadar..
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gorgen wrote: ...
Açıkçası dergide sadece fotoğraflara bakıyorum desem yeridir. Erik Gerets röportajı bile daha önce başka gazetedelerden okuduğum için okumadım.

Bu yazıma yine biryerlerden cevap gelecek sanırım.

Bence bana cevap vereceklerine dergiyi daha güzel çekici yapmak için uğraşsalar daha güzel olur.

Ayıp olmasın dergideki enson sayfada srilanka'lı bir vatandaşın yazdığı yazıyı okudum. O kadar..
Dur once benden sana bir cevap gelsin. Fincanci katirlarini urkutecen, iyi ki klube filan uye degilsin. Bak yok satiyorlarmi$. $ampiyon olununca iki elle taraftar sarilmi$ dergiye. Demek Forumlarda yazanlar adam yoklugunda dergide de yaziyorlar. Sen de kalkmi$ olaya profesyonelce yakla$mak demi$sin bu olaya. Dergi basinin bilemeyecegi bilgileri icermedikce boyle idare edecek muhakkak. Sen de resimlere bakarak idare et madem uyesin. Bir resim bin kelimeye bedeldir derler ya o hesap. Ne yani gidip Deniz Salman gibi kafa yorup kim hangi torbadan $L elemelerine girecek diye vakit mi kaybetsinler. Senin gibi Dunya kupasinda takimlarin son durumu filan gibi sacma sapan konulari mi incelesinler. Ataturk hangi takimi tutardi filan gibi meselelerin curutulmesi daha onemli. FB ile sidik yari$i nasil yapilir daha tatmin edici. Boyle kafaya boyle tra$ her zaman. Baksana alan razi olunca satan dunden razi olacak. Bir de poster yapip GS en iyi gollerini de yaninda cabasi diye verdin mi al sana i$te haybeye polim ceyrege gazoz ile bu i$i kivirirdin demektir. Cok bile cok. Ha bak onu unutuyordum, forma uzerine her sene yaptikleri yari$ma duzenlerler ya hani sonra da kendileri $u olsun derler olur biten cinsinden. Deveye sormu$lar boynun niye boyle egri diye o da nerem duzgun ku demi$. GS klubune, onu yonetenlere bakip dergiyi de ona gore ele$tirmek lazim.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Post Reply