1. Hafta: Ankaraspor - Galatasaray 1-1 ( Petrus, iliç 81)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Davut Gerçekcioğlu

Post by Davut Gerçekcioğlu »

medyada ve taraftarlar arasında galatasarayın takım kadrosu hakkındaki goruslerini fazla iyimser buldugumu soylemeliyim. belki de ben fazla karamsarımdır ama bariz gorunen gerceklerden de kacamayız. hala gecen yıl o kadroyla nasil şampiyon olduk hayret ediyorum. en buyuk yıldızımız hasan sas, ön liberoda ruh gibi saidou, yıllar gecmesine rağmen en ufak bir gelişme göstermeyen cihan, hele hele hucum gucumuzun yeterli olduguna kimse ikna edemez beni. ne necatiye ne de umit karana guvenmiyorum, ikiside bu işi bilmiyor, cok iddialı konusuyorum. kardesim santrafor yırtıcı olacak, son vurusu iyi olacak tamam da, beyin olmadıktan sonra diger ozelliklerin pek bir esprisi kalmıyor. bu takıma sounders dan sonra gercek bir santrafor gelmemiştir(jardele haksızlık olabilir ama onda da sadece beyin vardı :) )

hakan sukurun yanında oynayacak iyi bir santrafora ihtiyacımız var. bunu kimse gundeme getirmiyor nedense. şimdi soruyorum size, bu hucum gucumuz sizlere ne kadar guven veriyor?
Tolga Girici

Post by Tolga Girici »

Ismail Gezer wrote:Başka TD'ler bizim hocaya destek verir tarzda konuşuyorsa, gerçekten korkmamız lazım :)
Belki Gerets gittikten sonra Aykut Kocaman gelir takimin basina. :)
Ufuk Sezekkaplan

Post by Ufuk Sezekkaplan »

Tolga Girici wrote:
Ismail Gezer wrote:Başka TD'ler bizim hocaya destek verir tarzda konuşuyorsa, gerçekten korkmamız lazım :)
Belki Gerets gittikten sonra Aykut Kocaman gelir takimin basina. :)
Bence hic sakincasi yok. Bilgi olarak Souness'tan, karakter olarak bircoklarindan ustundur Aykut.
Post Reply