TSL 7. Hafta:Galatasaray- TS 3-0 (Arda, Servet, Lincoln)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ali Kaya

Post by Ali Kaya »

Maçı radyodan dinleyebildim, sonrada tv'den geniş özeti seyrettim. Ben de
karamsar tablo çizen arkadaşlara katılıyorum. Trabzon forveti az biraz becerikli
olsa şu an çok başka şeyler konuşuyor olurduk.

Takımın genel olarak bir güç/direnç problemi var. Geçen sezonun rakibi ısıran,
presle boğan takımı artık yok. Dün aslında ideal 11'e yakın bir takım vardı.
Sakatlardan sadece M. Topal ilk 11'e girebilir (E. Aşık dışarı, Meira eski yerine,
Topal ortaya). (Sanırım) Alpay Dedeoğlu transferler ile ilgili güzel bir yazı
yazmıştı; kaliteli adamlar aldık fakat gerekli yerlere ve doğru özelliklere sahip
transferler değil bunlar. Şimdi Arda, Kewell, Lincoln üçlüsünü oynatabilmek
için takımın direncinden ödün veriyoruz.

Neyse, umarım Perşembe günü herşey güzel olur.

Ali Kaya
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Persembe gunu sapka mi yoksa kelli dusecek görecegiz. Skibbe'nin durumu
iyi degil. Istenmiyen adam rolunde medyada...

GS'in durumu; formu, oyuncularin hali iyi degil, mucize beklemeyin.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

1- Bu Ersun Teknik Direktorse ben Astronotum.
2- Bu Trabzon bu adamla en gec 2 seneye kadar kume dusme ihtimali % 51 ...
3 - Bu adama taktim mi evet taktim. :)
Adamda biraz bi kirintidan bi seyler olur da havalara girer.
Medya verdi buna gazi diye senelerdir hala takim calistirabiliyor.
Hemde Milli takimi bile calistirmisti kazma. Kesin Medyada bi Passatladigi birileri
var ki bunu sisiriyor pazarliyor.
Adamin tek ozelligi $ikeci olmasi, futolcular arasi gorusmeleri kotarmasi...
Trabzon ayni Trabzon iste.
Bunlara 5 atamamak hayal kirikligi.
Bunlarin Ligi ilk 5 te bitirmesi tamamen hayal..
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari
Bahri Unlu
Staff Member

Post by Bahri Unlu »

Agzinda duduk varken onundeki adamin ayagi kirilir faul bile vermez .
Simdi otup duruyor kabzimal. Nasilsa duduk kendinde degil kicindan salla.
Sirf komedi olsun, oyle reyting yaparim diye oynuyor bence...
50 santimden iki kisinin ayagindan Servet'in eline gelen topa
tukuruk saca saca bu kadar nagme yapabiliyorsa suratina da tukursen anlamaz artik bu.
* * *
Bahri Unlu
ISO 2000, UEFA ve Super Kupa $ampiyonu taraftari
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Yukarda da yazdigim gibi GS'in iki haftadir bir arada oynamamis olmasi, onemli oyuncularin (tam 7 oyuncu) 3-7 gun once agir maclardan cikmis olmasi, buna karsilik Trabzon'un iki haftadir hirsla beraber calisiyor olmasi, daha dinc olmalari, kazanirlarsa buyuk para odulu sozlerinin verilmis olmasi, ustune de GS takiminin uzerindeki psikolojik gerilimin gereginden fazla olmasi, Trabzon'unsa rahat olmasi bu tabloyu ortaya cikardi.

GS'in 2 haftalik milli mac aralarindan sonraki ilk karsilasmada kotu oynamasi bir gelenek haline geldi artik. Biraz arastirin son senelerde takim bu maclarda hep kotu oynuyor. Cogunluk puan bile kaybediyor.

Bu arada Turkiye'nin en iyi savunma ikilisi denilen Egemen'le Song nasildi ama? Rezalet otesiydiler. Arda'nin ortasi kaleye degil atmak istedigi yere gitse de gol olacakti, iki GS'li bos bekliyordu. Ikinci gol daha da beter. GS Trabzon'un tam kucagina bir bomba birakti. Bundan sonra bu ikili maden surekli islenecektir. Trabzon taraftari da yaptigi hatalari gecin, asil Song'un mac oncesi sonrasi GS'li futbolcularla yakin davranislarini bagislamayacaktir. Arda'ya aslinda bir tane daha ikram etmisti de Baros sagolsun, 2 metreden disari vurdu kafayi.

Para yoklugunda bedavaya alindi, idare edildi 4 sene. Onu anlarim da sunu asla anlamiyorum. Bu Song'a biz nasil 2 milyon Euro maas verdik? Hep savundugum sey bu Song'un parasini haketmedigi Avrupa'dan cok daha iyi futbolcu bulunabilecegiydi. Onemli maclarda yaptigi basit hatalar, kontrolsuz savurdugu tekmeler, arkaya kacirdigi adamlar, bir de ustune ustluk durmadan sisirdigi toplar beni cildirtiyordu. Bu sene beni en cok sevindiren olaylardan biri Song'dan kurtulmak oldu.

Portekiz milli takiminin stoperlerinden, 7-8 senelik Bundesliga deneyimi olan Meira'nin eline su bile dokemez Song. Hos dun 35 yasindaki Emre Asik'in bile eline su dokemeyecek durumdaydi.

Ozan Ersoy
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ozan Ersoy wrote:Portekiz milli takiminin stoperlerinden, 7-8 senelik Bundesliga deneyimi olan Meira'nin eline su bile dokemez Song. Hos dun 35 yasindaki Emre Asik'in bile eline su dokemeyecek durumdaydi.
Önlibero, stopper...önemi yok, onu her iki mevkide gördum...Emre Gungör,
Mehmet Topal, Baris'nin eline su dökemez. Bu ara senelik maasi ne bu
cocugum, bilen var mi aranizda?

Meira'ya yuklenmeye devam edecegim, cunku aldigi paranin, doldurdugu
yerin adami degil. Yazik ona verilen paralara, önunu kestigi oyunculara.

'KivIl' ona keza, gerci onun piyasasi var, vakit gecmeden göndersinler.
Olmaz olsun böyle oyuncu. Istikrarsizlik abidesi...

Allahtan Umit Karan yok...bir o eksik zaten.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Bu seneki en kotu GS'i dun seyrettim ve buradaki bazi yorumlari anlayamiyorum. GS kac mactir inanilmaz (bizim sartlarda) bir futbol oynuyordu burada begenilmiyordu. Simdi en agir elestirenler bu macta biraz iyiydik demisler. Pas yapma ve olumlu futbol acisindan eskisine gore daha kotuyduk. Ama Trabzon'la kalite farki da cok fazla oldugu icin kazandik.

1 - Trabzon forveti gununde olsa diyenler, GS forveti de gununde olsa demeli. Zira kacan Baros'un 2, Kewell'in 1, Arda'nin da 1 pozisyonu var. Sabri'nin de uzaktan sutu + verilmeyen penaltisi ve kalecinin gormus olmasi gerek kirmizi kart var. Trabzon ve GS pozisyonlarini gole cevirmis olsalar mac 6-3 falan gene GS lehine bitecek.

2 - GS 10 kisi kaldiktan sonra 30 dakikada Trabzon'dan daha cok pozisyon buldu.

3 - Begenilmeyen Ayhan cok top kaptirdigi icin (o da kendi standardina gore, normalde sanilanin aksine, TR liginin en az top veren oyuncusu kendisi) elestiriliyor, ben de katiliyorum. Ama takimin en savasci oyuncusuydu gene, sayisiz top kapti, pozisyon bozdu.

4 - Kewell GS'in en kotu oyuncusuydu. Ama bu onu kotu oyuncu yapmiyor. Gene de 3. golde payi ve kacirdigi pozisyon var.

5 - Baros atmasi gereken 2 gol kacirdi. Hele kaleciyi gectikten sonra acisi falan da daralmamisti.

6 - Trabzon asiri sert bir futbol oynadi, hakem de sari kart gostermedi. Ersun Yenal'in takimlari hep bunu yapiyor.

7 - Aydin oyuna girdikten sonra iyi oynadi, bir ara bacagini eline verecekler diye korktum.

8 - Trabzon kalecisi ve Huseyin milli takima nasil cagirilmislar gecmiste anlamak mumkun degil.

9 - De Sanctis cok iyiydi ama bu onu macin adami yapmaz. Bana gore atilana kadar en iyi adam Lincoln'du. Meira da (Hasan agabey neyini begenmedigini anlayamiyorum, Popescu'dan sonra gelmis en derli toplu defensive-mid/sweeper) iyi top dagitti. Arda da iyi, ama o kadar cok faule maaruz kaliyor ki, cocuk da artik zevk almadan oynuyor.

10 - Skibbe'nin degisiklikleri ve cikarttigi kadro gayet dogruydu.

11 - Sabri iyi calisti ama gene gidip gelmeme hastaligi devam ediyor. Birinin ona ana gorevinin sag bek oldugunu hatirlatmasi lazim.

Ben Kewell, Baros, Meira, De Sanctis'ten cok memnunum. Lincoln de simdilik iyi gidiyor ama kendini affettirmesi lazim iyice. Nonda ve Linderoth'tan yeterince yararlanamadik ne yazik ki.
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Hasan Tezcan wrote: Meira'ya yuklenmeye devam edecegim, cunku aldigi paranin, doldurdugu
yerin adami degil. Yazik ona verilen paralara, önunu kestigi oyunculara.
Hasan senin icin uzuluyorum cunku Meira'yi uzun seneler GS formasi altinda izlemek zorunda kalacaksin. ;) Yoneticileri de bu transferi yaptiklari icin bir kez daha kutluyorum.
Bu arada doberman dün coşmuştu yine.. dinime küfreden müslüman olsa bari demişler. Kendi şerefli hakemlik mazisini unutmuş anlaşılan http://www.beatfiltering.com/index.php/ ... 680c818809
Hep demisimdir bu hiyarlarin -kabzimal oldugu icin alinmaz herhalde- bu odunlarin panzehiri bunlarin hakemliklerini ozet halinde bir araya getirip bir 10 bolumluk program yapmak. Her bolum bir baska hakem belgesel halinde. Yorumu da yabanci hakemlere yaptiracaksin. Boyle haftalarca oncesinden reklamini yapacaksin programin ki izleme orani artsin. Foyalari ortaya ciksin, rezil olsunlar. Niye kimsenin aklina gelmiyor bilmiyorum.

Bu video cok guzel, herseyi ortaya koyuyor. Daha bunun gibi niceleri var. Bu maci izlerkenki an gozumun onune geldi simdi. Ahmet Cakar da ayni halt. Kanini emdiler Turk futbolunun. Didik didik ettiler ileri al geri al ile. O kadar kasti yapiyor ki o kadar iyi oynuyor ki oyunu, dinleyen "neyse dogrusu onu soyler, tarafsizdir" diye dusunebiliyor. Ama vicdansizlik, utanmazlik diz boyu. Bu isten kazandiklari paralar kan emicilikten baska bir sey degil. "Turk hakemligi bizim sayemizde duzeldi, bilinclendi, ilerledi" diyorlar ama bakiyorsun Avrupa Kupasi, Dunya Kupasi, Sampiyonlar ligi bir tane hakemimiz yok. Hem de kac senedir.

Bunlarin pespaye asagilik suratini gorunce hemen kapatiyorum TV'u. Dogruyu soyluyorlarmis.... Peeeeeehhh... 5 acidan bakiyor, yavaslatiyor, 3 kere izliyor ondan sonra karar veriyor adi herif, ondan sonra orada saniyesinde karar veren adamin ne serefi kaliyor ne bir seyi. Verdigi karar da dogru olsa. 2 metreden kapali acidan (Servet'le Arda arasinda oyuncu vardi) Arda tum gucuyle abaniyor, Servet de bilincli olarak topu tokatliyor. Olacak is mi? Kirk kere ugrassan yapamazsin.

Bunlar yuzunden lig kasaplasti, tekme tokat top oynaniyor, penalti verilemez oldu, her seye bayrak kalkiyor. 24 cm ofsaytmis...

Ozan Ersoy
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ozan Ersoy wrote: ..
Bunlarin pespaye asagilik suratini gorunce hemen kapatiyorum TV'u. Dogruyu soyluyorlarmis.... Peeeeeehhh... 5 acidan bakiyor, yavaslatiyor, 3 kere izliyor ondan sonra karar veriyor adi herif, ondan sonra orada saniyesinde karar veren adamin ne serefi kaliyor ne bir seyi. Verdigi karar da dogru olsa. 2 metreden kapali acidan (Servet'le Arda arasinda oyuncu vardi) Arda tum gucuyle abaniyor, Servet de bilincli olarak topu tokatliyor. Olacak is mi? Kirk kere ugrassan yapamazsin.

Bunlar yuzunden lig kasaplasti, tekme tokat top oynaniyor, penalti verilemez oldu, her seye bayrak kalkiyor. 24 cm ofsaytmis...

Ozan Ersoy
Ben dogruyu soyluyor dedigimde olay Lincoln'un direkle gitar calinisinda atilamamasi olayi idi.

Benim lafim Lincol'un atilmasi konusunun disina cikmadi. Zaten hakem gordu gormedi Servet'in golu icin bir sakatlik yapmadi. ASY de atamaz dedi. Sonrasi malum.

Servet'in golunu dillendiren sabalak da Arda efendiden baskasi degil. Gidip Servet'e yilisip nasil elinle attin filan diyordu. Bundan sonra kol boregi ortaya cikti. Dun Arda iki yilisikligindan ilki boyle laflara ikincisi ise de Lincoln efendinin atilmasina sebeb oldu.

Yukarda verilen linkten dogru durust bir sey cikmiyor. Her halde bu idi gosterilmek istenen.

http://www.beatfiltering.com/index.php/ ... cb5c019688
Last edited by Cengiz Akgun on Tue Oct 21, 2008 4:59 pm, edited 1 time in total.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Cirak wrote:Bu seneki en kotu GS'i dun seyrettim ve buradaki bazi yorumlari anlayamiyorum. GS kac mactir inanilmaz (bizim sartlarda) bir futbol oynuyordu burada begenilmiyordu. Simdi en agir elestirenler bu macta biraz iyiydik demisler. Pas yapma ve olumlu futbol acisindan eskisine gore daha kotuyduk. Ama Trabzon'la kalite farki da cok fazla oldugu icin kazandik.

1 - Trabzon forveti gununde olsa diyenler, GS forveti de gununde olsa demeli. Zira kacan Baros'un 2, Kewell'in 1, Arda'nin da 1 pozisyonu var. Sabri'nin de uzaktan sutu + verilmeyen penaltisi ve kalecinin gormus olmasi gerek kirmizi kart var. Trabzon ve GS pozisyonlarini gole cevirmis olsalar mac 6-3 falan gene GS lehine bitecek.

2 - GS 10 kisi kaldiktan sonra 30 dakikada Trabzon'dan daha cok pozisyon buldu.
....
Dun biraz daha iyilerdi diyen su senin saydigin iki sikka gore dedi. Kimse burada GS dun sahane oynadi artik karada olum yok hedef UEFA kupasi filan demedi. Bir aya yakin GS maci seyrediyorum dun ilk defa 10 kisi kaldiklari halde TS puan vermeyeceklerinin ic rahatligi ile maci seyrettim. Bundan evvel ilk golu masallah ilk aksamdan yiyip oturuyorlardi.

Bundan once nasil pas yapiyorlardi? Geri pasini da yan pasini da sayarsaniz cok pas yapmislardir. Dun Lincoln'un attigi golde oldugu gibi GS dikine top cevirmeyi bir macta 4-5 kere yapabilrse yeter Turkiye liginde.

Gol yemeden macin ustelik son yarim saatini 10 kisi oynayarak idare ettiler. Ligin liderine 3 gol atip Lincoln atilmasi ile en az bir tane daha cok rahat atacak takima daha fazla laf edip fincanci katirlarini urkutmeyeyim dedim ben sahsen. Dunku macin kaybedilmesi ya da TS'a bir beraberlik ile puan verilmesi halinde olacaklarin stresi yetiyordu zaten adamlara. TS eksik olmasin yardim etti elbette. Yine de TS dunku o halinde bile Ayhan efendi agizdaki curuk on dis gibi takimda siritan adamdi. Onunde kosan adamin onune topu birakacak hali yoktiu yine. GS en buyuk sorunu o hala.
Last edited by Cengiz Akgun on Tue Oct 21, 2008 4:52 pm, edited 4 times in total.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Bugün cnntürk'teki spor programında korner bayrağını çıkarıp bir süre sonra takmanın sarı kart olacağı ile ilgili FIFA'nın bir kuralı olmadığı söylendi.Sanırım bayrağa, direğe ve reklam panolarını söküp atmanın ve veya şiddetle vumanın cezalandırılacağı falan söylendi.

Açıkçası bende birçok kişi gibi Lincoln'nun yaptığının çok basit bir gol sonrası eğlenme olduğunu bunun sarı kartla cezalandırılmasıyla, korner bayrağını söküp atmanın da sarı kartla cezalandırılmasının aynı kefeye konulmasını mantıklı bulmuyorum.

Bu arada, dün maçtan sonra tv8'e Skibbenin verdiği maç sonrası röportajda görevden alınan yardımcıları için iyi bir iş bulunmasının kendisini çok mutlu edeceğini söylemesi garibime gitti. Heralde bizim yöneticiler gönderdikleri adamlara iş bulacak değil.

Skibbe'nin atılan goller sonrasında özellikle 1. gol sonrasında robot gibi hiç tepki vermeden duruşu, buna mukabil baros'un ofsayt olduğu gerekçesiyle iptal olunan pozisyon(ki hakikaten ofsayttı) için delirmesi bu adamın psikolojik durumunun hiç de iyi olmadığını gösteriyor.

Normal bir adamın yapması gereken davranışların tam tersini gösteriyor.

Kısaca şunu demek istiyorum.

Skibbe İstifa :lol: (40 defa dersen olurmuş, bu 35. oldu)

Şaka bir yana Skibbe bence bu m açta Ozan'ın dediği gibi elindeki eniyi 11'i çıkardı ve oyuncu değişikliklerini doğru ve zamanında yaptı.

Doğruya doğru.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gorgen wrote:Bugün cnntürk'teki spor programında korner bayrağını çıkarıp bir süre sonra takmanın sarı kart olacağı ile ilgili FIFA'nın bir kuralı olmadığı söylendi......
Bu isin civisi cikmis vaziyette. Bir sezon formayi golden sonra cikarmanin da cezasi yoktu. Bakti ki olmuyor. Geri geldi.

Bence bayragin cikarilmasinin eglence sayilmamasinin mantigi var. Birincisi zamandan caliyorsun. Gol atildiktan sonra mantikli bir sure icinde macin santra ile baslamasi lazim. Bu mantikli surede yere uzanip opusme filan oluyor ve eh buna katlaniyorlar. Ama sonunda hakem toparlayip maci baslatmayi hedefliyor.

Bayragi cikarip seyircilere gitar calarsan bu mantikli surenin icine girmiyor. Sahanin disindasin. Hakem arkanda kosup cekistirip elinden bayragi alip yerine takip filan maci baslatacak hali yok. Ikincisi karsi taraf ile alay ediyorsun. Sen kendi seyircin onunde olman buna goz yummayi gerektirmez. Sen yaparsan sana da gol atinca aynisini rakip de yapar. Bu sefer sadece ev sahibi takimi degil ev sahibi seyirciyi de kiskirtmak olur bu. Kiyamet kopar. Sahaya bir suru sey atilir bizim memlektte.

Bayrak direginin cikarilmasinin yukarda soyledigim bir suru sakincasi var. Eglenmek isteyen Nouma gibi baska bir seye filan da sarilirsa sonrasi ne olacak? Kalsin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Hincal giydiriyor Skibbeye, futboldan hic oynamiyor diye, Meira yerine kenarda oturan milli takimin onliberosu Topal'i almaliydi diyor. 2 kere soyledi bunu, sonra duzeltiler kem kum oldu...:)
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Ben Meira'nin ilerleyen haftalarda daha da on plana cikacagina inananlardanim. Benim bu macta tabii ki skor hosuma gitti. Oyun o kadar ahim sahim olmasa da yine de yuz kere oynansa bu maci biz alirdik. Isterse TS kacirdigi 2 poziyonu atsin hatta bir tane daha atsin... yine de galip gelemezlerdi. Defanslari ve kalecileri sagolsun (Tolga nasil milli takima gidiyor anlamiyorum). Hosuma giden sey -bu sezon fazla gormedigim- takimiin bir cok pozisyonda 10 kisi cok guzel kapandigi idi. Top bize geldiginde ve Lincoln'le bulustugu anlarda ise bir anda rakip kalede olmasi idi. Gol de cabasi. Skibbe'nin yaptirmak istediklerinin ufak bir kesiti.

Bir yanda Arda, Servet ve bu sezon iyice kendisini bulmasini bekledigim Hakan Balta, acaip gicik oldugum ama son bir iki mactada sapka cikardigim Sabri, obur tarafta Baros, Lincoln, patlamaya hazir Aydin. Bu takimin potansiyeli inkar edilemez. Teknik direktoru'nun bu potansiyeli ortaya dokturmesi icin bir sekilde takimin kontrolunu eline alip oyunculari kaynastirmasi lazim. Malesef zamana ihtiyaci var ve bunu nasil basaracak merakla bekliyorum. Bence Skibbe mac sonrasi roportaj falan da vermesin. Kendini muhabir zanneden hodukerin biraz burnu surtunsun yalvarsinlar roportaj icin. Kalli'nin cok hosuma giden yonlerinden biri de dangalak bir soru geldi mi oyle bir cevap yapistirirdi ki adama samardan beter olurdu ama malesef en aci tarafi da cok serefli Turk basininin cevabi anlamayip buyuk bold/italic/underline sekilde $ok! Kalli ne demek istedi ajIba? diye basmasidir. Degismez ve degismeyecek.

Obur taraftan Erman okuzu kol boregi deyip GS'li topcular dalga gectiler diyor. Sanki gidip ozur dileyip agit yakacagiz ustune. Seyrici bizim, stat bizim, mac sonrasi elime carpti o hizla gelen topa yapabilecegim birsey yok diyen Servet bizim. O kol boregiyse bu da sana vezir parmagi. Konu iyice eskimeden. :)
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Code: Select all

2 Kasım Pazar GS-Antep
6 Kasım Perşembe Benfica-GS
9 Kasım Pazar FB-GS
12 Kasım Çarşamba GS-Kayseri(Kupa) 
Bayagi zorlu bir donem bizi bekliyor. Bakalim Skibbe takim rotasyonunu nasil ayarliyacak?

Hasan Sas, Tobiath ve Baris ilk yariyi kapattilar bildigim kadari ile.

Bence Linderoth, Topal ve Baris saglikli olsalardi hic olmassa ligde ve Turkiye Kupasinda cok kuvvetli bir takim olusturabilirdik.
Post Reply