Resmi Transferler 2008-2009

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Ben canli ornek vereyim Hakan Sukur'un 37 yasina kadar oynadigi yerde Crespo 137 yasina kadar hic zorlamadan oynar.
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Osman Kiciman

Post by Osman Kiciman »

Crespo 33 yaşında. Inanılmaz istatistikleri var: http://tr.wikipedia.org/wiki/Hernan_Jorge_Crespo

Ancak son üç yıldır kiralık oynuyor. Yani milan ve inter bonservis ödemeye yanaşmamış. Büyük ihtimal biz de kiralarız. Açıkçası ben isterim bu oyuncuyu izlemeyi.
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Ben bonservisi elinde diye biliyordum elemani. Yillik ucretinide forma satisindan rahat rahat karsilariz diye dusunuyordum.
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Zoban Raftik

Post by Zoban Raftik »

Osman Kiciman wrote:Crespo 33 yaşında. Inanılmaz istatistikleri var: http://tr.wikipedia.org/wiki/Hernan_Jorge_Crespo

Ancak son üç yıldır kiralık oynuyor. Yani milan ve inter bonservis ödemeye yanaşmamış. Büyük ihtimal biz de kiralarız. Açıkçası ben isterim bu oyuncuyu izlemeyi.
Osman;
Crespo'nun bonservisi yok. Free suan.

Image
liberta per gli ultras
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Crespo'nun alınabileceğine inanmıyorum. Almak için çaba sarfedildiğinide sanmıyorum. Hiç gündem de olmayan bir isim transfer edilirse yine, GS muhabirlerinin mesleki geleceği tehlikeye girecek..
Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Ismail Gezer wrote:Crespo'nun alınabileceğine inanmıyorum. Almak için çaba sarfedildiğinide sanmıyorum. Hiç gündem de olmayan bir isim transfer edilirse yine, GS muhabirlerinin mesleki geleceği tehlikeye girecek..
Insallah dedigin gibi olur...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

Siz simdi diyorsunuz ki... Crespo alinmasin.... Bonservisi elinde, yillik ucretini forma satisindan cikarabilecek bir futbolcu alinmasin diyorsunuz...

Yaser'i Serkan Calik'i yetistirsin istemiyorsunuz...
Sasiriyorum bazen

40 Yasinda Maldini oynuyor, 36 Yasinda Larsson oynuyor, 37 yasinda Hakan Sukur oynuyor, 36 Yasinda Nedved oynuyor
Tabii haklisiniz Crespo kim ki? Dis kapinin mandali bile daha iyi topcu olur ondan.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Gudjohnsen'in adı geçiyor sağda solda... Bağırmıyorlar, sadece fısıldıyorlar. Bakalım bunun aslı astarı varmı.
Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Alman Televizyonunda Fernando Meira Galatasaray
ile anlasti diye yazdi. 8)
Almanlar dogru olmasa yazmazlar..

Insallah dogrudur...
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Murat Tekin wrote:Alman Televizyonunda Fernando Meira Galatasaray
ile anlasti diye yazdi. 8)
Almanlar dogru olmasa yazmazlar..

Insallah dogrudur...
Gelecegini sanmam. Stuttgart en az 6 milyon euro bonservis parasi isteyecekmis. Meira iyi bir stoper, ama o kadar para yapmaz bence. Ama 2-3 milyona alinirsa birsey demem.
Quo vadis, Galatasaray?
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Galatasaray’da defansa yabancı futbolcu arayışları sürerken bugün ortaya çıkan isimde karar kılındı.

MARATON.COM.TR'nin yaptığı araştırmalardan sonra sağlam kaynaklardan edindiği bilgilere göre Stuttgartlı futbolcu Fernando Meira Galatasaraylı oldu.Portekizli futbolcu 30 yaşında ve 1.90 boyunda. Tecrübeli oyuncu 2002 yılından beri Almanya Birinci Ligi Bundesliga’nın köklü ekiplerinden Stuttgart’ta forma giyiyor. Meira aynı zamanda 2 sezondur takımında kaptanlık yapıyor.

Meira ile Stuttgart'ın yolları önceki günlerde ayrılmıştı ancak Meira'nın hangi kulübe gideceği Alman ekip tarafından açıklanmamıştı.

Galatasaray'ın Portekizli oyuncu ile 2011 yılına kadar ön protokol yaptığı öğrenildi.

MARATON.COM.TR ÖZEL
Maraton diğerlerine nazaran daha güvenilir bir kaynak benim gözümde.
Murat Gökcigdem
Staff Member

Post by Murat Gökcigdem »

Baris Tokat wrote:Ama 2-3 milyona alinirsa birsey demem.
Bizimkiler saglam kaynaklara gore yanlizca 3 milyon Avro teklif ettiği belirtiliyor.

Bu topcu sag bek mi?
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Murat Gokcigdem wrote:
Baris Tokat wrote:Ama 2-3 milyona alinirsa birsey demem.
Bizimkiler saglam kaynaklara gore yanlizca 3 milyon Avro teklif ettii belirtiliyor.

Bu topcu sag bek mi?
Daha resmi site yazmadigina gore bitmis bir durum yok ama bu adam stoper ve bize golu atan Brezilya asilli oyuncu Portekiz pasaportu almadan evvel Ricardo Carvalho'nun milli takimda ki partneriydi. Stoper icin kaliteli bir transfer olur ama sagbeke bir alternatif hala lazim - tabii bu yerli olabilir.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Galatasaray’ın renklerine bağladığı Portekizli defans oyuncusu Fernando Meira İstanbul’a geliyor.

Dün sizlere Meira’nın kesin olarak Galatasaray ile anlaştığını duyurmuştuk. Bu çerçevede bu akşam İstanbul’a gelecek olan oyuncunun yarın kendisini Galatasaray’a bağlayacak olan sözleşmeyi imzalaması bekleniyor.
MARATON
Bakalım gelen giden olacak mı...
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Meira'nin en buyuk ozelligi oyun kurma yetenegi. Uzun sure orta saha oyuncusu olarak oynadigiktan sonra defansta oynamaya basladi. Stutgart'in evvelki seneki sampiyonlugunda cok onemli bir yeri vardi. Sagbek oynayabilirmi gerektiginde bunu bilmiyorum, ama defansif orta saha oynayabildigini biliyorum. Ayrica Lucas Neil gibi lider ozelligi var. Bence Neil'den daha fazla.
Post Reply