PAF LIGI: Bursa- G.Saray 2-4 (PAF LIGINDE SAMPIYONUZ.)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bu sene PAF takımın şampiyonluğuyla idare edecez artık :D
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu haftaki macimiz:

GS PAF-Trabzonspor PAF

11-03-2007 Pazar,13:30(TSI),Florya Metin Oktay Tesisleri.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=335
25-2025

nefvakfi.org
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

GS PAF:1 TS PAF:0

GS PAF takımı bugun iyi oynamadı, ama macı kazandı. Orta sahamız Erhan, Cagrı, Irfan, Efe, forvet ise Mehmet ve Sercan dan kurulmus. Bu orta saha ve ileri forvet hattı mac boyu boyalayınca defans, ozellikle 2. yarı, kotu oynadı.

Macın ilk 15 dakikasında GS PAF oyuna daha hakim gozuken taraftı. Mehmet tin attıgı gol bayagı guzel, seyretmege deger. Bundan once bir topumuz da direkten dondu. Ilk yarının sonlarına dogru TS PAF dan on libero kırmızı kart gordu; bana gore sarı verilmesi yeterliydi.

2. yarı 10 kisi kalmıs TS PAF, GS PAF a sahayı dar etti. GS PAF a top gostermediler. 2.yarı GS PAF ın TS kalesine yaptıgı iki atak var; bunlardan birinde top yan direkten oyuna geri dondu, diger sut denemesi ise farklı dısarı cıktı.

2. yarı TS PAF saglı sollu kalemizi ablukaya aldı. Kanatlardan son derece etkili geldiler, her iki kanadı da iyi kullandılar. 10 kisi kalmalarına ragmen tempo ve oyun disiplininden uzaklasmadılar. TS PAF ta defansta oynayan 2 ve 4 numara ile oyundan atılan 7 numara yere saglam basan, dengeli ve fizik yapıları guclu oyuncular. GS PAF bundan once de yenildi yada berabere kaldı. Bu sonuclar daha ziyade bireysel hata yada oyunun bir bolumunde dususe gectigimiz zamana denk geliyordu. Bugun oyun genelinde ve sahaya yayılmamızda problemler vardı.

GS PAF ta macın yıldızı kalecimizdi. Ilk yarı benim saydıgım iki , 2. yarı ise biri karambolde altı pas icinde olmak uzere uc kritik kurtarıs yaptı. Sol bekimiz diger iyi oyuncumuzdu (Soner yada Ilker). Kendilerini takip eden rakiplerinin puan kaybettikleri haftada uc puan guzel, oyun ise kotu.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

GS PAF,ilk yarida,TS PAF 10 kisi kalana kadar daha iyi oynadi,gol pozisyonlari yakaladi.Serdar Kesci'nin yoklugunda topu oyuna sokmada ve defans organizasyonunda problem yasadik.Orta sahada da Irfan'in yalniz kaldigini soyleyebilirim.Bence Soner ve Serdar'i aradi PAF takimimiz.M.Ali(sag bekte) ve onunde oynayan Erhan (sag kanatta)aksadilar.Ilker(sol bekte) defansta iyiydi(takimin en iyisiydi),fakat ofansa fazla katkida bulunamadi.Sercan henuz hazir degil, cok calismasi lazim!Hava toplarinda daha etkili olmali. Oncelikle daha hareketli ve hirsli oynamasi gerekecek.Mehmet cok guzel bir gol atti ama oyunun geri kalan bolumunde etkili olamadi.

Iyi oynamamalarina ragmen zor bir maci kazandiklari icin PAF takimimizi tebrik ederim.
25-2025

nefvakfi.org
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Sevgili Selcuk ve Murat(Can Biricik'in bir seyi oluyormusun?),

Su konusulan 16 yasında 1.93'luk santrafor
Sercandan biraz bahsedermisiniz?

Bir de Cem Sultan ve sol acikta fuleli Semihte vardi
onlardan da bahsedermisiniz biraz?

Yazdiktan sonra farkettim , yeri bu topik degil genc takimdan gelenler.
Tasiyip orada cevaplarsaniz iyi olur.
NO ADNANS, NO CRY !!
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu haftaki macimiz:

Konyaspor PAF-GS PAF

16-03-2007 Cuma,13:30(TSI).

(TFF'nin sitesinde saha belirtilmemis.)
25-2025

nefvakfi.org
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Mac Sonucu:

Konyaspor PAF:2-GS PAF:1

PAF takim gecen hafta kotu oynayip kazanmisti,bu hafta kaybettiler demekki.Umarim en kisa surede toparlanirlar.
25-2025

nefvakfi.org
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu haftaki macimiz:

Ankaragucu PAF-GS PAF

01-04-2007, 14:30(TSI).
25-2025

nefvakfi.org
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Mac Sonucu:

Ankaragucu PAF:0-GS PAF:2

Goller:Cagri,Mehmet Duz.
25-2025

nefvakfi.org
Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu haftaki macimiz:

GS PAF-Kayseri Erciyesspor PAF

06-04-2007,14:30(TSI),Florya Metin Oktay Tesisleri.
25-2025

nefvakfi.org
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Selçuk Samli wrote:Bu haftaki macimiz:

Selçuk bu haftaki PAF maçına gelebilirim. Biliyorum Cuma iş günü ama belki Görgen, Biricik, Dedeoğlu da bir kaçamak yapar belki beraber izleyebiliriz gençleri. Hoş izlesek ne olacak, oynatan yok ki. Ama arkadaşlarla beraber olup muhabbet etme fırsatı işte.

Bana bir email atın detayları konuşalım.

oersoy1@yahoo.com

Ozan
Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

Ozan Ersoy wrote:
Selçuk Samli wrote:Bu haftaki macimiz:

Selçuk bu haftaki PAF maçına gelebilirim. Biliyorum Cuma iş günü ama belki Görgen, Biricik, Dedeoğlu da bir kaçamak yapar belki beraber izleyebiliriz gençleri.

Bana bir email atın detayları konuşalım.

oersoy1@yahoo.com

Ozan
Toplanti ve acil is cikmazsa gelmeye calisacagim.

Gelmeyen Bursali(Eger TC sinirlari icindeyse) Levent Kizil gibi Fenerli olsun :lol:
NO ADNANS, NO CRY !!
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Bu aralar sudan cıkmıs balık misali bir oraya bir buraya kosturuyorum. Kısa da olsa katılmaga calısacagım. Gorgen ve Samlı dan sonra PAF maclarında kalabalık bir toplulugu gormek muhtesem.

Cafe de gorusmek uzere. Stoperlerden Anıl ve yanında oynayan Serdar, forvet oynayan Cagrı yı izleyip izlenimlerinizi paylasırsanız sevinirim.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Selçuk bu haftaki PAF maçına gelebilirim. Biliyorum Cuma iş günü ama belki Görgen, Biricik, Dedeoğlu da bir kaçamak yapar belki beraber izleyebiliriz gençleri. Hoş izlesek ne olacak, oynatan yok ki. Ama arkadaşlarla beraber olup muhabbet etme fırsatı işte.
Kolay mı oyle ABD den gelip hemen PAF macı seyretmek. :)

Mac ne yazık ki ertelenmis. Bizim PAF lar Almanya ya ucmuslar. Kapıdaki gorevli gulumseyerek “gec kaldınız biraz once yolcu ettik” dedi.

Isten gucten sıyrılıp Florya nın yolunu tutuyoruz, bari PAF ları A takımda oynarken gorelim.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Almanya'ya uçuş sebeplerini biliyor musunuz?
Murat Biricik wrote: Mac ne yazık ki ertelenmis. Bizim PAF lar Almanya ya ucmuslar. Kapıdaki gorevli gulumseyerek “gec kaldınız biraz once yolcu ettik” dedi.
Post Reply