Avrupa Ligi: GS-Sturm Graz 1-1 (Baros)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Avrupa Ligi: GS-Sturm Graz 0-0

Post by Cengiz Akgun »

Buz gibi goldu ama vermedi iste. Arda bana gore atmisti.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Oyle bir gol yedik ki, ukalalik yaparken adamlar 3 kisi ile gelip atti.
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Yedik golü, kontradan.
Quo vadis, Galatasaray?
Cengiz Akgun
Moderator

Re: Avrupa Ligi: GS-Sturm Graz 0-1

Post by Cengiz Akgun »

Atarlar elbette. Fantazi ile nana gibi kivirirsan bir bok olmadigini goren takacak boyle kontradan. Dort kisi bakti be. Iki hafta once Fb icin Twente macina bakip soylenenler o soylediklerini yiyecekler. Hicbir farki yok. Daha hala Avrupa takimi karsisinda oynamayi ogrenemediler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Cengiz Akgun wrote:Yine sacma sapan bir futbol oynuyor GS. O kadar kosmaya hicbir sey yok. Keita ve Arda haybeye polim ceyrege gazoz. Adamlar dinleniyorlar. Bizimkilerin dilinin disari cikmasi an meselesi. Elona kendi gayreti ile girdigi o pozizyonu tek pozisyon. Adam havaya dikti.
Stadyumdaki seyircisi zeki olmayan bir takimin, oyuncularinin zekice oynamasi zaten beklenemez. Dk. 5 topal uzun top atiyor, isabet yok, basliyor seyirci isliklamaya, ne verdin ne istiyorsun...

Sanki dakka 89, ve maglubuz gibi oynuyor takim, emre top tasiyor, servet calim atip sut cekiyor, nasil bir kafa bu inanilir gibi degil.
Kar yagdi yaktigim ateslere
Icimdeki korku bir isyan
Beni anlaticak kadar, yanliz degil sokaklar
yorgun degil yagmurlar

Murat Cekem
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:Takımın çoğu dökülüyor. Defans idare ediyor. Orta saha berbat. Sadece Topal beklenen performansı sergiliyor. Baroş kötü bile değil, hiç yok...

İptal edilen gol, bence goldü...

Baros'a kac top gecirebildiler ki Baros kotu olsun. Ayip oluyor. cebinden top cikarip onune atacak hali yok herhalde. Orta sahada zirvaliyorsun yine. Keita mambo dansi yapiyor. Arda ise cifte telli. Ayhan iki uzun top atmaya kalkti nereye gittigini gordunuz. Topla ise riskli hareketler yapiyor. Ben o kornerde oraya toplaninca eyvah dedim zaten. Geriye donecek pil kalmadi. Hadi Play-station oynamaya devem.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Omer K. KOCAOGLU

Post by Omer K. KOCAOGLU »

Cengiz Abi'nin dedigi gibi,

Arda'nin golu nizami idi.Hakemin ittirdigini dusundugu eline bakin Arda'nin havada dahi degil.
Defans oyuncusu atip kendini yere, yedirdi hakeme.

Elano bana gore, ilk yari tam bir dus kirikligi.Spiker 1 dedi.Ama bana gore ilk dakikalardaki kafa topu da cok net ve atmasi gereken bir pozisyondu.Ezdigi toplarda cabasi. Ikinci yarida cikar herhalde buyuk bir ihtimalle.Kewell sola, Arda ortaya.

Kolay rakiplere karsi (Kasimpasa, Eskisehir, S.Graz) konsantrasyon eksikligi hissediyorum.
Insallah medyanin "Super Takim Galatasaray" havasina girmemistir futbolcularimiz.

Bir sozum de Arda'ya...

Arda'yi Arda yapan oynadigi "basit" futboldu.Bir an once ona donmesi lazim. Her defasinda 1-2 adam gececegim, ayni adami takrar tekrar calimlayacagim sevdasini birakmak lazim.Bunlar bana yeni ayrilan birini hatirlatiyor.Insallah gidisat O'nun gibi olmaz...
Last edited by Omer K. KOCAOGLU on Thu Oct 01, 2009 11:06 pm, edited 1 time in total.
UEFA Kupasi,Super Kupa,Engelsiz Aslanlar 2 Kez Avrupa, Dunya ve Kitalararasi Sampiyonu ,Avrupa Bayanlar Basketbol Sampiyonu
Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Nizami golu hakem vermedi, yan hakeme dogru bir hareketi oldu, onu tebrik edercesine :-)

Neyse akabinde göstere göstere golu attilar. Takimda pas hatasi orani yuksek. Ayrica topu zora sokuyorlari. Mehmet bugun GS formasi altinda en kötu macini oynuyor, o topa korkarak girmesi bende buyuk hayal kirikligi ugratti, gol öncesi pozisyonda. 2. devre oyundan kesin alinir.

Bugun defansin göbegi iyi oynuyor. Keita, Sabri ikilisi buyuk risk bana soraraniz.

Topu zora sokmadan, tempolu 2. yari dileklerimle.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Omer K. KOCAOGLU wrote:Cengiz Abi'nin dedigi gibi,

Arda'nin golu nizami idi.Hakemin ittirdigini dusundugu eline bakin Arda'nin havada dahi degil.
Defans oyuncusu atip kendini yere, yedirdi hakeme.

Elano bana gore, ilk yari tam bir dus kirikligi.Spiker 1 dedi.Ama bana gore ilk dakikalardaki kafa topu da cok net ve atmasi gereken bir pozisyondu.Ezdigi toplarda cabasi. Ikinci yarida cikar herhalde buyuk bir ihtimalle.Kewell sola, Arda ortaya.

Kolay rakiplere karsi (Kasimpasa, Eskisehir, S.Graz) konsantrasyon eksikligi hissediyorum.
Insallah medyanin "Super Takim Galatasaray" havasina girmemistir futbolcularimiz.
Elano tipik Brezilyali. Hem de beyaz'i. Bunlara para yatirmak hakikaten cok riskli. Ne suya ne de sabuna dokunuyor. Onune top gelirse oynuyor baba. Lincoln'dan iyi olup olmadigini devre arasinda zamaninda tatilden gelip gelmemesi ile anlasiliacak. O da ayni numarayi cekerse al sana sokaga atilmis bir kac milyon Avro daha.

Ayip birader. Ulan aptal olsa ulan oyunun 45' dakikasi ne oplur ne olmaz diye birkac adamini geride birakman gerekirken yorulmamis rakibe koca bir alani bos birakiyorsun. herkez senin kadar kabiz degil. Buldu mu atiyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Baris Tokat

Post by Baris Tokat »

Yahu sikmayin caninizi. Birazdan Nonda-Keita show basliyor. Maci 3-1 aliyoruz :lol:
Quo vadis, Galatasaray?
Ercan Dumlupinar

Post by Ercan Dumlupinar »

Ayhan cikti Kewell girdi, komedi

Baros'da olmasa 1-1

Emre, sari gordu ama defansta tek kafasi calisan adam. Keske 5 -6 genc olsaydi

M. Topal out Sarp in
Last edited by Ercan Dumlupinar on Thu Oct 01, 2009 11:40 pm, edited 3 times in total.
Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Soyledim. Topal bir bok yemedigi halde bir de boyle riskli hareketler yapiyor. Ikinci golu yedirtiyordu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.
Kenan Atak

Re: Avrupa Ligi: GS-Sturm Graz 1-1 (Baros)

Post by Kenan Atak »

Ercan'in link isledi Keita'nin nefis bir hareketini izledik. Baris'in link icin program indirmek lazim. Ercan'in verdigi link nefis cok net izleniyor.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations
Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Ercan Dumlupinar wrote:Ayhan cikti Kewell girdi, komedi

..
Maci izleyemiyorum ama bence yapilabilecek en mantikli mudahalelerden birisi. Belli ki Ayhan istenildigi gibi savunmadan top dagitamiyor, onun yerine Elano o bolgeye yakinlasacaktir.
Post Reply