Bu sene lig maclarinin konu basliklarini kim acsin ?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Bu sene lig maclarinin topic basliklarini kim acsin ?

Istatistiklere gore eli en ugurlu gelen uye
13
65%
En yasli uye
5
25%
Haftalik yarismayi kazanan uye
2
10%

Total votes: 20

Murat Kara

Post by Murat Kara »

Cengiz Akgun wrote:Amerikada seneyi doldurmadan yas aldirmiyorlar. Teknik olrak ben 52 yil 3 aylik ve de bes gunlugum. O yuzden sorduklarinda 52 demem lazim. Ama Turkiyede aceleci milletiz. 53 deriz.
Cengiz sen uc aylikken konusabilsen 1 yasindayim diyecektin demek ki! Cok hinsin! Yalniz simdi yokkus asagi kismina gelindigi icin eksiltebilirsin artik rakami.

Bence basliklari aramizdaki bir FB'li acsin!
Yasin Gürel

Post by Yasin Gürel »

Cengiz Akgun wrote:
Mehmet Gorgen wrote:ben oyumu en yaşlı üye açsın seçeneğine verdim :lol:

Herkes tevellütünü söylesin bakalım. :lol:
Benimki 1972
Laf isitecen sonra boyle tevellut filan deme Gorgen evladim. Benim ki 1956. Mayis 14'de 53'e bastim. Ama burada benden yaslilar var. Son haftalarda epey mac konusu actim (topik degil). Ugursuz duz taban degilim yani.
Ben açmayımda kim açarsa açsın zira düz tabanım :lol:
SARIYLA KIRMIZIYLA ALNIMIZIN AKIYLA!!!!!
Murat Uludağ

Post by Murat Uludağ »

ara sıra yeni üyelere de şans tanınsa keşke:) zira yeni üyeler kendine anketin seçeneklerinde yer bulamamış.
seçim konusunda da bence belli bir düzen olmasın. gidişata göre zorlu/kritik maçlarda eli uğurlu gelenler, bunun dışında yaşlılar açsın. zorlu maçlarda da tecrübeliler Hakan Şükür gibi tavır yapmasın. (Ümit oyuna girdikten sonra kaptanlık pazubandını bana vermedi / Ümit'ten 9 numaralı formayı vermesini beklerdim. Canı sağolsun) Payda nasıl olsa ortak. Her zaman Galatasaray
Post Reply