CL 3Q (ŞL 3. ön eleme): GS - S. BUCUREŞTI (2-2 Nonda(2))

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yılmaz Vural boşta mı acaba :D
Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Mert Tokman wrote:Topcularimiz Arda ve Lincoln Skibbe'ye ne yapmasi gerektigini anlatiyor :roll:
Sas sariyi gormus, tahmin ediyorum Meira da sakata sakat oynuyor. 90 dk yi sizce cikarabilir mi?

Degisiklikler belli, kadrodalarsa Baris ve Ayhan iceri, Sas ve Emre/Meira dan biri disari. Umit Davala ve Cevat Hoca, cekinmeyin oneri ve yorum getirin.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

Ozgur Ozanguc wrote: hasan'a da kart verdi serefsizin son imalati
Cok sasirtici, neyse umarim takim arkadaslari kaptani teskin edebilirler. Hassas olmalari lazim, asabi bir kaptanla oynuyorlar. :lol:
Serdar Beyazyurek

Post by Serdar Beyazyurek »

Bu arada Lincoln'un resmen ceza alani icinde tekme tokat dusuruldugu pozisyonu bir tek ben mi kesin penalti gordum? Baska kimse birsey yazmamis da.
Levent Guntay

Post by Levent Guntay »

Bukres takiminda hicbir sey yok. Dan dun faullu kazma gibi oynayan bir defans ve orta saha, hizli ve kivrak bir ileri uc. Bu kadar iste.

Arda ve Lincoln'e okuz gibi yaptiklari faullerin/penaltinin hicbiri verilmedi, butun carpip seken toplar da onlerine dustu. Cok sanslilardi. Biraz toparlansak belki yemeden bir iki gol atabiliriz. Bu takimda hicbir sey yok, elenirsek cok yazik.

Meira iyi futbolcu yanlis yerde oynuyor. Arda,Nonda cok iyilerdi. Lincoln cok istekliydi. Mehmet Topal, Servet idare ettiler. Hasan Sas'i cikarmasi lazim, adam artik bitmis. Yerine Ayhan alinabilir.

Bizim takimda ciddi uyumsuzluk ve ust duzey mac eksikligi var. Ilk yarim saat defanstaki herkes yerini sasirdi adeta rotasyon yaptilar. Bu duzende orta saha diye bir sey kalmamis takimda.
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Partizanda atmış. Ama FB bizim gibi değil, yener gelir.

Show TV'nin kurbanı olduk. TRT'de 0-0 görünüyor maç...
Last edited by Ismail Gezer on Wed Aug 13, 2008 10:15 pm, edited 1 time in total.
Murat Tekin

Post by Murat Tekin »

Skibbeyi savunanlar ciksin ortaya!
:evil:
Maci yarim Saatten beri seyrediyorum. Sanki macin son saniyeleri oynaniyor havasinda geciyor mac.

Kimin nerede oynadiyi belli degil.
Ozan Ersoy

Post by Ozan Ersoy »

Mert Tokman wrote:Topcularimiz Arda ve Lincoln Skibbe'ye ne yapmasi gerektigini anlatiyor :roll:
Anlasilmaz bir durum var... Savunmada sorun yok. Orta sahanin ortasi rezalet bir durumda. Meira iyi durumda degil belli ilk 20 dakika ayagina top degmedi. Sonradan toparladi biraz ama yine salina salina oynuyor. Gozbebegimiz Mehmet Topal GS'a geldiginden beri en kotu macini cikariyor. Geri kalan herkes kosuyor cabaliyor. Arda muhtesem. Lincoln cok cok iyi. Nonda cok cok iyi. Hasan cabaliyor her yerde. Emre Gungor birebirde kimseyi gecirmedi, sagdan cikiyor orta yapiyor, iki kere calim atip adam bile gecti. Hakan Balta cok cok iyi. Kademeye girdi belki iki mutlak gol cikardi, ileri cikiyor. Servet bildiginiz Servet.

Aykut'un yaptigi hata GS'daki kariyerini bitirdi ama cocugu suclamiyorum. Basinda kilic sallanmiyor olsa bu hatayi yapmazdi. Zihinsel olarak olaganustu baski var. Dizleri titriyor belli.

Baris Ayhan ikisi ayni anda bile alinabilir maca. Baris Hasan'in yerine, Ayhan Meira'nin yerine.

Staha'da bir halt yok. Hayvan gibi vurup tekme tokat oynuyorlar. Tipik Anadolu takimindan hic bir farki yok. Karsimizda Oftasspor gibi bir takim var.

Ozan Ersoy
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

Murat Tekin wrote:Skibbeyi savunanlar ciksin ortaya!
:evil:
Maci yarim Saatten beri seyrediyorum. Sanki macin son saniyeleri oynaniyor havasinda geciyor mac.

Kimin nerede oynadiyi belli degil.
Ben savunuyorum. Elindekinin en iyisini surdu sahaya. Oyuncularin mac eksigi var. Oda onun sucu degil, sakatti bir cogu.

Servet, Balta, meira hazir degil. Nonda arda ve lincoln iyi idi. Hasan vasat ama bir ayhan lincoln arda ve hasana top tasir cunku ne topla ne meira bunu yapabiliyor...
Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Az önce Partizan 1-0 önde dedim. Show TV'de yazıyordu. Birkaç dakika sonra TRT'ye baktım 0-0 yazıyordu, şimdi 2-0 partizan önde diyor aynı TRT. O maçda başlayalı çok olmadı...

Bizim maç 2-2 bitse sevinecek durumdayım :) Belliki rakip bugün ballı. Bir sonraki maç ne zaman bilmiyorum, heralde 2 hafta sonradır. O zamana kadar daha iyi olacağımıza inanıyorum. Yeterki bugün tur şansını sıfırlayacak bir skorla bitmesin maç.
Last edited by Ismail Gezer on Wed Aug 13, 2008 10:19 pm, edited 1 time in total.
Ozgur A. Boztepe

Post by Ozgur A. Boztepe »

diger macta partizan 2 fb 0

edit : dk 18 su anda
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

baris ozbek giriyor oyuna kim cikiyor bilmiyorum
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Ali Gursel

Post by Ali Gursel »

O mac da 2 diyor livescore, birinciyi Paunovic atmis. Ismi hatirlayan var mi, oglu falan mi acep?

CL parasini nasil paylasacagiz derken beraber UEFA'ya gitmeyelim de.

Belki orada da Alex sag bek oynuyordur (kendi yerinde oynamadigi muhakkak da), Buffon son anda alinip, maca Volkan il baslanmistir falan.

Avrupa Sampiyonasinda yari final oynadik, ilk iki takimimizin haline bakin, 15 dakikada ikiser gol, atanlar da Man U ve de Chelsea falan olsa.
Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ozan Ersoy wrote:
Anlasilmaz bir durum var... Savunmada sorun yok. Orta sahanin ortasi rezalet bir durumda. Meira iyi durumda degil belli ilk 20 dakika ayagina top degmedi. Sonradan toparladi biraz ama yine salina salina oynuyor. Gozbebegimiz Mehmet Topal GS'a geldiginden beri en kotu macini cikariyor. Geri kalan herkes kosuyor cabaliyor. Arda muhtesem. Lincoln cok cok iyi. Nonda cok cok iyi. Hasan cabaliyor her yerde. Emre Gungor birebirde kimseyi gecirmedi, sagdan cikiyor orta yapiyor, iki kere calim atip adam bile gecti. Hakan Balta cok cok iyi. Kademeye girdi belki iki mutlak gol cikardi, ileri cikiyor. Servet bildiginiz Servet.

Aykut'un yaptigi hata GS'daki kariyerini bitirdi ama cocugu suclamiyorum. Basinda kilic sallanmiyor olsa bu hatayi yapmazdi. Zihinsel olarak olaganustu baski var. Dizleri titriyor belli.

Baris Ayhan ikisi ayni anda bile alinabilir maca. Baris Hasan'in yerine, Ayhan Meira'nin yerine.

Staha'da bir halt yok. Hayvan gibi vurup tekme tokat oynuyorlar. Tipik Anadolu takimindan hic bir farki yok. Karsimizda Oftasspor gibi bir takim var.

Ozan Ersoy
Macin ilk yarisi icin bir yorum yapmayacagim... Arda, Lincoln ve Nonda cok istahli oynuyor - onlarin bu istahi maci cevirebilir, onun icin macin sonunu bekleyip GS Skibbe'ye ragmen bu maci kazanabilir mi gormek lazim...

Baris oyuna girme hazirligi yapiyor ama daha kimin yerine belli degil...

Topal'in yerine girmis Baris... suprizler devam ediyor :roll:

Bu arada Partizan da 3-0 yapmis...
Last edited by Mert Tokman on Wed Aug 13, 2008 10:24 pm, edited 1 time in total.
Ozgur Ozanguc

Post by Ozgur Ozanguc »

mehmet topal cikti
baris ozbek girdi
Milyon dolarlik sirketler yonetip, futbol klubunu yonetemeyen arkadaslari cani gonulden kutlarim.
Post Reply